Športový TV kanál ČT SPORT LIVE – program dnes. Aké športy a súťaže môžete sledovať naživo?

Televízny športový kanál ČT SPORT ponúka pestrý výber živých prenosov z rôznych športov a naladíte ho aj na Slovensku! Zaujímajú vás olympijské hry, hokej, futbal, tenis, cyklistika či zimné športy? Pozrite si náš podrobný prehľad, v ktorom sa dozviete čo všetko je možné sledovať na TV stanici ČT sport live.

ČT SPORT TV – prehľad a informácie dnes

Prečo sledovať  ČT sport HD?

Športová televízna ČT sport HD vysiela najväčšie športové udalosti akými sú napríklad MS v hokeji, Olympijské hry, Roland Garros či futbalové EURO 2021. Vďaka širokej ponuke živých prenosov z rôznych športov si na svoje príde každý fanúšik.

ČT SPORT
Kde sledovaťSkylink, Slovak Telekom
TV kanályČT1,2,3, ČT24, ČT:D/ČTart
ŠportyOlympijské hry, Futbal, Hokej, MMA, Tenis, Cyklistika, Zimné športy, … [prehľad tu ›]
CenaV rámci balíčkov jednotlivých TV [prehľad tu ›]
Ako naladiťNávod ›
Dnes v TVProgram ›
HD prenosyANO
Internet / mobilANO
MajiteľČeská televize
Websport.ceskatelevize.cz

Ako naladiť športový kanál ČT sport live na Slovensku?

Športový televízny kanál ČT sport môžete získať u televíznych poskytovateľov, akými sú napríklad satelitná televízia Skylink či Slovak Telekom. Stačí si vybrať z niekoľkých televíznych balíčkov, ktoré televízie ponúkajú. Okrem spomínanej stanice zároveň získate oveľa viac ďalších televíznych programov.

▶︎ Kompletný prehľad poskytovateľov ⇓

ČT sport online úplne zadarmo

Na internetovej stránke športovej stanice ČT sport môžete sledovať online prenosy úplne zadarmo. Vysielanie je však možné spustiť len na území Českej Republiky.

Kde sledovať šport v priamom prenose

Okrem kanálu ČT sport môžete sledovať športové prenosy z rôznych súťaží aj na ďalších televíznych staniciach, ktoré sú vysielané na Slovensku. Medzi najobľúbenejšie športové programy patria najmä Orange Sport, Nova Sport, Eurosport či Premier Sport. Každý športový fanúšik si určite nájde niečo pre seba.

Prehľad športových kanálov na Slovensku:

Aké športy vysiela ČT sport TV live?

Na športovej stanici ČT sport je možné sledovať širokú ponuku rôznych športových prenosov. Vďaka pestrej ponuke si každý fanúšik príde na svoje. Najväčšie zastúpenie má najmä futbal, hokej, tenis, či cyklistika.

ČT sport program dnes a zajtra

Každý deň si môžete na športovom kanáli ČT sport pozrieť množstvo živých prenosov, záznamov či športových relácií akou je napríklad aj magazín branky-body-sekundy. Aktuálny program až na 14 dní dopredu nájdete zverejnený na oficiálnej stránke televízie.

SLEDUJTE ČT SPORT NAŽIVO
Zimné športyZjazdové lyžovanie, Biatlon, Klasické lyžovanie, Skoky na lyžiach, Snowboarding, Freestyle lyžovanie
HokejTipsport Extraliga, Chance liga, MS v hokeji, MS U20
FutbalFortuna liga, Fortuna: Národní liga, Európska liga, Konferenčná liga, EURO 2021, Kvalifikácia MS 2022, MS 2022, Liga národov, MOL cup
MMAOktagon MMA
TenisFrench Open, US Open, ATP cup, Davis cup, Laver cup
CyklistikaTour de France, MS, ME, Vuelta
MotošportRally Dakar
Olympijské hryLOH, ZOH
Ďalšie športyFlorbal, Judo, Volejbal, Konské dostihy, Stolný tenis, Futsal

Zimné športy

Televízny športový kanál ČT sport ponúka svojim divákom široký výber živých prenosov z rôznych zimných športov:

Zjazdové lyžovanie a Petra Vlhová live na ČT Sport

Športová stanica ČT sport vysiela zjazdové lyžovanie live. V živom prenose si tak môžete vychutnať preteky svetového pohára, ale i MS v alpskom lyžovaní. Slovenských fanúšikov zaujmú najmä výkony Petry Vlhovej, ktorej sa darí vo všetkých disciplínach. Českí priaznivci alpského lyžovania sa môžu tešiť na Ester Ledeckú. 

TIP ❱ Ako sledovať zjazdové lyžovanie live ›

Biatlon naživo na ČT sport

Na televíznom program ČT sport môžete sledovať aj biatlon naživo. Pripravené sú tu pre vás živé prenosy zo všetkých pretekov svetového pohára v biatlone mužov i žien, ale aj MS v biatlone, ktoré sa konajú každý rok uprostred sezóny. Farby Slovenska úspešne reprezentujú Paulína a Ivona Fialková.

TIP ❱ Ako a kde sledovať biatlon naživo ›

Hokej na ČT sport tv stream

V priamom prenose si môžete na športovom kanále ČT sport vychutnať aj množstvo hokejových prenosov z klubových súťaží či medzinárodných turnajov.

Tipsport extraliga na ČT sport livestream

ČT sport pravidelne vysiela livestream českej Tipsport Extraligy. Zápasy základnej časti sú vysielané vždy v utorok a v nedeľu. Tešiť sa môžete aj na vyraďovacie play-off zápasy a to v HD kvalite. Okrem živých prenosov si môžete pozrieť hokejové stretnutia aj zo záznamu.

TIP ❱ Ako sledovať Tipsport Extraligu live ›

MS v hokeji naživo na ČT sport

ČT sport už niekoľko rokov za sebou vysiela MS v hokeji naživo. Športová stanica ponúka svojim divákom väčšinu zápasov základných skupín a pochopiteľne všetky stretnutia play off a boja o medaily. Všetky prenosy sú vysielané s českým komentárom a užiť si môžete aj predzápasové štúdio, v ktorom sú vždy zaujímaví hostia.

Futbal naživo na ČT sport TV dnes

Na športovej stanici ČT sport môžete sledovať aj futbalové prenosy. Tešiť sa môžete na pohárové súťaže Európska liga a Konferenčná liga, zápasy českej Fortuna ligy či reprezentačné duely na najväčších futbalových podujatiach.

Česká Fortuna liga naživo

V programe živých prenosov športovej stanice je aj česká Fortuna liga naživo. Televízia odvysiela vždy 1 zápas v rámci kola. O titul českého futbalového majstra sa pobije až 18 mužstiev a vy sa môžete tešiť na atraktívne duely základnej i nadstavbovej časti.

TIP ❱ Kde sledovať českú Fortuna ligu live›

Európska liga live

Televízna športová stanica pravidelne prináša svojim divákom aj zápasy Európskej ligy. ČT sport má práva vždy len na jeden zápas v hracom dni. Samotný zápas sprevádza už tradične aj zápasové štúdio a video zostrihy najlepších momentov.

TIP ❱ Kompletný prehľad ako sledovať Európsku ligu naživo ›

MS vo futbale

Česká televízia ponúka svojim divákom aj živé prenosy z MS vo futbale. Ide o najväčšiu futbalovú udalosť, ktorá sa koná raz za 4 roky. Na ČT sport si môžete pozrieť väčšinu zápasov s českým komentárom.

Na televíznej stanici je možné pozerať aj Kvalifikáciu na MS 2022. Športový kanál ČT sport vysiela všetky zápasy českej reprezentácie. Zápasy Slovenska môžete sledovať na RTVS.

ME vo futbale

Na ČT sport si môžete pozrieť aj ME vo futbale. Podobne, ako je to u majstrovstiev sveta, tak i na majstrovstvách európy vysiela športová stanica väčšinu zápasov základných skupín a všetky zápasy vyraďovacej časti. Na kanáli je taktiež možné sledovať Kvalifikáciu na EURO.

ME v malom futbale na ČT sport

Na ČT sport si môžete pozrieť aj ME v malom futbale. Televízia odvysiela všetky zápasy českej reprezentácie a tiež zápasy vyraďovacej časti.

Oktagon MMA na ČT sport

Po novom si budete môcť pozrieť na ČT Sport aj turnaje organizácie Oktagon MMA! Česká televízia bude od septembra 2021 vysielať záznam MMA turnajov vždy niekoľko dní po turnaji. Pôjde o zostrihaný prenos, ktorý by mal trvať cca 3 hodiny. ČT Sport okrem toho ponúkne divákom aj ďalšie prenosy z Oktagonu, ako je napríklad Cesta na Oktagon.

TIP ❱ Aktuálny kalendár turnajov Oktagon MMA 2021 ›

Tenis na ČT sport live

Potešíme aj fanúšikov tenisu. Na športovej stanici ČT sport je možné sledovať live vybrané zápasy dvoch grandslamoch a tiež známe turnaje akými sú ATP Cup, Davis Cup či Laver Cup.

V priamom prenose uvidíte aj slovenských reprezentantov, ktorí pravidelne bojujú o čo najlepšie postavenie v tenisovom rebríčku.

Tenisové prenosy live na ČT sport

TIP ❱ Kde sledovať tenis naživo ›

Cyklistika na ČT sport TV online prenosy

Pre fanúšikov cyklistiky sú na športovej stanici ČT sport pripravené online prenosy z tých najznámejších cyklistických podujatí, akými sú napríklad Tour de France, Vuelta, Majstrovstvá sveta či Majstrovstvá európy.

Slováci sa môžu tešiť najmä na výkony Petra Sagana, ktorý každý rok dosahuje skvelé výsledky. Trojnásobný majster sveta a 7-násobný držiteľ zeleného dresu na TdF ešte nepovedal posledné slovo a je pripravený bojovať o ďalšie víťazstvá.

Cyklistické preteky naživo na ČT sport

TIP ❱ Kde sledovať cyklistiku live ›

Motošport na ČT sport online

Športový kanál okrem iného ponúka aj prenosy z pretekov Rally Dakar, ktorých sa pravidelne zúčastňujú aj slovenskí reprezentanti Štefan Svitko a Erik Vlčák. Fanúšikov poteší aj motoristická relácia Svět motorů.

Olympijské hry na ČT sport

Televízna športová stanica ČT sport je výnimočná tým, že naživo vysiela letné olympijské hry a tiež zimné olympijské hry. Najväčšiu športovú udalosť na svete si tak môžete pozrieť v priamom prenose s českým komentárom.

Ďalšie športy

Okrem spomenutých športov je možné na televíznej stanici ČT sport sledovať aj Florbal, Judo, Volejbal, Konské dostihy, Stolný tenis alebo Futsal.

ČT sport SK – poskytovatelia

Športový TV kanál ČT sport si môžete naladiť u nižšie uvedených poskytovateľov. Športové prenosy je možné sledovať v televízii, na počítači, v tablete alebo aj online cez aplikáciu na svojom mobile.

*cena v tabuľke je uvádzaná za mesiac
POSKYTOVATELIA TV KANÁLU ČT SPORT
PoskytovateľMožnostiAplikáciaCena (od)
SkylinkTV, satelit, internetAndroid, iOS5,80 € 
TelekomTV, satelit, internetAndroid, iOS10,90 €

Športový televízny kanál ČT sport je možné sledovať cez populárnu satelitnú televíziu Skylink. Televízny poskytovateľ Skylink ponúka zákazníkom niekoľko televíznych balíkov. Pre športového fanúšika je najvýhodnejší balík Flexi 10, ktorého cena je 11,50 EUR mesačne.

V tomto balíku si môžete navoliť 50 + 10 kódovaných programov podľa vlastného výberu. Medzi nimi sa nachádza aj 13 športových programov ako sú Premier Sport, Nova Sport a ďalšie.

 • Kábel: Nie
 • Satelit: Áno – od 5,80 €/mes.
 • Internet: Áno – od 5,80 €/mes.
 • Mobil: Áno / LIVE TV
 • Aplikácia: Áno / Android, iOS
 • Web: skylink.sk

Telekom Magio TV

Televízny kanál ČT sport môžete sledovať aj cez Magio TV od Telekomu. Najvýhodnejší televízny balíček je Magio televízia M za 10,90 eur mesačne.

V rámci tohto balíka získate až 60 televíznych programov, pričom drvivú väčšinu z nich si môžete pozrieť v HD kvalite. Do mobilu si môžete navyše stiahnuť aplikáciu Magio GO , vďaka ktorej môžete sledovať športové prenosy kdekoľvek sa nachádzate.

 • Kábel: ÁNO – od 10,90 €/mes.
 • Satelit: ÁNO – od 10,90 €/mes.
 • Internet: Áno – 10,90 €/mes.
 • Mobil: Áno / MAGIO GO
 • Aplikácia: Áno / Android, iOS
 • Web: telekom.sk

ČT sport – informácie a majiteľ

ČT sport je športová televízna stanica, ktorý patrí pod verejnoprávnu Českú televíziu. Bola spustená 10. februára 2006 a odvtedy ponúka športovým divákom množstvo živých prenosov. Prvá veľká akcia, ktorú odvysielala televízia ČT sport boli ZOH v Turíne v roku 2006.

Televízny kanál ČT sport sa môže pochváliť tým, že ide o prvú čisto športovú verejnoprávnu stanicu v Európe. Okrem kanálu ČT sport ponúka Česká televízia aj plnoformátové stanice ČT1 a ČT2, spravodajskú ČT24, detskú ČT : D a kultúrnu ČT art.

Zdroj: wikipedia.com, sport.ceskatelevize.cz

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest