Športový TV kanál ČT SPORT LIVE – program dnes. Aké športy a súťaže môžete sledovať naživo?

Televízny kanál ČT SPORT ponúka pestrý výber živých prenosov z rôznych športov a naladíte ho aj na Slovensku. Zaujímajú vás zimné športy, hokej, futbal, tenis či cyklistika? Pozrite si náš podrobný prehľad, v ktorom sa dozviete čo všetko je možné sledovať na TV stanici ČT sport live.

ČT Sport live program 2023

ČT Sport odvysiela do konca roka 2023 obrovské množstvo live prenosov a záznamov z rôznych športov. Pozrite si ich rýchly prehľad v programe nižšie.

ČT SPORT TV – prehľad a informácie dnes

Prečo sledovať  ČT sport HD?

Športová televízna ČT sport HD vysiela najväčšie športové udalosti akými sú napríklad MS v hokeji, Olympijské hry,  či futbalové MS vo futbale live. Vďaka širokej ponuke živých prenosov z rôznych športov si na svoje príde každý fanúšik.

ČT SPORT
Kde sledovať Skylink, Slovak Telekom
TV kanály ČT1,2,3, ČT24, ČT:D/ČTart
Športy Olympijské hry, Futbal, Hokej, MMA, Tenis, Cyklistika, Zimné športy, … [prehľad tu ›]
Cena V rámci balíčkov jednotlivých TV [prehľad tu ›]
Ako naladiť Návod ›
Dnes v TV Program ›
HD prenosy ANO
Internet / mobil ANO
Majiteľ Česká televize
Web sport.ceskatelevize.cz

Ako naladiť športový kanál ČT sport live na Slovensku?

Športový televízny kanál ČT sport môžete získať u televíznych poskytovateľov, akými sú napríklad satelitná televízia Skylink či Slovak Telekom.

Stačí si vybrať z niekoľkých televíznych balíčkov, ktoré televízie ponúkajú. Okrem spomínanej stanice zároveň získate oveľa viac ďalších televíznych programov.

▶︎ Kompletný prehľad poskytovateľov ⇓

ČT sport online úplne zadarmo

Na internetovej stránke športovej stanice ČT sport môžete sledovať online prenosy úplne zadarmo. Vysielanie je však možné spustiť len na území Českej Republiky.

Kde sledovať šport v priamom prenose

Okrem kanálu ČT sport môžete sledovať športové prenosy z rôznych súťaží aj na ďalších televíznych staniciach, ktoré sú vysielané na Slovensku.

Medzi najobľúbenejšie športové programy patria najmä Orange Sport, Nova Sport, Eurosport či Premier Sport. Každý športový fanúšik si určite nájde niečo pre seba.

Prehľad športových kanálov na Slovensku:

Aké športy vysiela ČT sport TV live?

Na športovej stanici ČT sport je možné sledovať širokú ponuku rôznych športových prenosov. Vďaka pestrej ponuke si každý fanúšik príde na svoje. Najväčšie zastúpenie má najmä futbal, hokej, tenis, či cyklistika.

ČT sport program dnes a zajtra

Každý deň si môžete na športovom kanáli ČT sport pozrieť množstvo živých prenosov, záznamov či športových relácií akou je napríklad aj magazín branky-body-sekundy.

Dnešný program

6:50
Freestyle lyžování: SP Čína
Živě. Přímý přenos závodu Big Air žen a mužů na Světovém poháru ve freestyle lyžování z Pekingu.
9:00
Judo: IJF World Tour Japonsko
Živě. Přímý přenos z bojů 1. dne mezinárodního turnaje z Tokia.
10:30
Studio ČT sport
Živě. Petr Kubásek provází kontinuálním vysíláním zimních sportů.
10:45
Klasické lyžování: SP Švédsko
Živě. Přímý přenos závodu žen na 10 km volně na Světovém poháru v klasickém lyžování ze švédského Gällivare.
11:50
Snowboarding: SP Čína
Živě. Přímý přenos závodu Big Air žen a mužů na Světovém poháru ve snowboardingu z Pekingu.

Aktuálny program až na 14 dní dopredu nájdete zverejnený na oficiálnej stránke televízie.

SLEDUJTE ČT SPORT NAŽIVO
Zimné športy Zjazdové lyžovanie, Biatlon, Klasické lyžovanie, Skoky na lyžiach, Snowboarding, Freestyle lyžovanie
Hokej Tipsport Extraliga, Chance liga, MS v hokeji, MS U20
Futbal Fortuna liga, Fortuna: Národní liga, Európska liga, Konferenčná liga, MS 2022 vo futbale, Liga národov, MOL cup
MMA Oktagon MMA
Tenis ATP cup, Davis cup, Fed Cup
Cyklistika Tour de France, MS, ME, Vuelta
Motošport Rally Dakar
Olympijské hry LOH, ZOH
Ďalšie športy Florbal, Judo, Volejbal, Konské dostihy, Stolný tenis, Futsal

Zimné športy

Televízny športový kanál ČT sport ponúka svojim divákom široký výber živých prenosov z rôznych zimných športov:

Zjazdové lyžovanie a Petra Vlhová live na ČT Sport

Športová stanica ČT sport vysiela zjazdové lyžovanie live. V živom prenose si tak môžete vychutnať preteky svetového pohára, ale i MS v alpskom lyžovaní.

Slovenských fanúšikov zaujmú najmä výkony Petry Vlhovej, ktorej sa darí vo všetkých disciplínach. Českí priaznivci alpského lyžovania sa môžu tešiť na Ester Ledeckú. 

TIP ❱ Ako sledovať zjazdové lyžovanie live ›

Biatlon naživo na ČT sport

Na televíznom program ČT sport môžete sledovať aj biatlon naživo. Pripravené sú tu pre vás živé prenosy zo všetkých pretekov svetového pohára v biatlone mužov i žien, ale aj MS v biatlone, ktoré sa konajú každý rok uprostred sezóny. Farby Slovenska úspešne reprezentujú Paulína a Ivona Fialková.

TIP ❱ Ako a kde sledovať biatlon naživo ›

Hokej na ČT sport tv stream

V priamom prenose si môžete na športovom kanále ČT sport vychutnať aj množstvo hokejových prenosov z klubových súťaží či medzinárodných turnajov.

Tipsport extraliga na ČT sport livestream

ČT sport pravidelne vysiela livestream českej Tipsport Extraligy. Zápasy základnej časti sú vysielané vždy v utorok a v nedeľu. Tešiť sa môžete aj na vyraďovacie play-off zápasy a to v HD kvalite. Okrem živých prenosov si môžete pozrieť hokejové stretnutia aj zo záznamu.

TIP ❱ Ako sledovať Tipsport Extraligu live ›

MS v hokeji naživo na ČT sport

ČT sport už niekoľko rokov za sebou vysiela MS v hokeji naživo. Športová stanica ponúka svojim divákom väčšinu zápasov základných skupín a pochopiteľne všetky stretnutia play off a boja o medaily.

Všetky prenosy sú vysielané s českým komentárom a užiť si môžete aj predzápasové štúdio, v ktorom sú vždy zaujímaví hostia.

Futbal naživo na ČT sport TV dnes

Na športovej stanici ČT sport môžete sledovať aj futbalové prenosy. Tešiť sa môžete na pohárové súťaže Európska liga a Konferenčná liga, zápasy českej Fortuna ligy či reprezentačné duely na najväčších futbalových podujatiach.

Česká Fortuna liga naživo

V programe živých prenosov športovej stanice je aj česká Fortuna liga naživo. Televízia odvysiela vždy aspoň jeden zápas v rámci kola. O titul českého futbalového majstra sa pobije až 18 mužstiev a vy sa môžete tešiť na atraktívne duely základnej i nadstavbovej časti.

TIP ❱ Kde sledovať českú Fortuna ligu live›

Európska liga live

Televízna športová stanica pravidelne prináša svojim divákom aj zápasy Európskej ligy.  Samotný zápas sprevádza už tradične aj zápasové štúdio a video zostrihy najlepších momentov.

TIP ❱ Kompletný prehľad ako sledovať Európsku ligu naživo ›

MS vo futbale

Česká televízia ponúka svojim divákom aj živé prenosy z MS vo futbale. Ide o najväčšiu futbalovú udalosť, ktorá sa koná raz za 4 roky. Na ČT sport si môžete pozrieť väčšinu zápasov s českým komentárom.

ME vo futbale

Na ČT sport si môžete pozrieť aj ME vo futbale. Podobne, ako je to u majstrovstiev sveta, tak i na majstrovstvách európy vysiela športová stanica väčšinu zápasov základných skupín a všetky zápasy vyraďovacej časti. ME v malom futbale na ČT sport

Tenis na ČT sport live

Potešíme aj fanúšikov tenisu. Na športovej stanici ČT sport je možné sledovať známe turnaje akými sú ATP Cup, Davis Cup či Fed Cup.

Tenisové prenosy live na ČT sport

TIP ❱ Kde sledovať tenis naživo ›

Cyklistika na ČT sport TV online prenosy

Pre fanúšikov cyklistiky sú na športovej stanici ČT sport pripravené online prenosy z tých najznámejších cyklistických podujatí, akými sú napríklad Tour de France, Vuelta, Majstrovstvá sveta či Majstrovstvá európy.

Slováci sa môžu tešiť najmä na výkony Petra Sagana, ktorý každý rok dosahuje skvelé výsledky. Trojnásobný majster sveta a 7-násobný držiteľ zeleného dresu na TdF ešte nepovedal posledné slovo a je pripravený bojovať o ďalšie víťazstvá.

Cyklistické preteky naživo na ČT sport

TIP ❱ Kde sledovať cyklistiku live ›

Motošport na ČT sport online

Športový kanál okrem iného ponúka aj prenosy z pretekov Rally Dakar, ktorých sa pravidelne zúčastňuje aj slovenský reprezentant Štefan Svitko. Fanúšikov poteší aj motoristická relácia Svět motorů.

Olympijské hry na ČT sport

Televízna športová stanica ČT sport je výnimočná tým, že naživo vysiela letné olympijské hry a tiež zimné olympijské hry. Najväčšiu športovú udalosť na svete si tak môžete pozrieť v priamom prenose s českým komentárom.

Ďalšie športy

Okrem spomenutých športov je možné na televíznej stanici ČT sport sledovať aj Florbal, Judo, Volejbal, Konské dostihy, Stolný tenis, MS v rýchlostnej kanoistike, Futsal či halové ME v atletike.

ČT sport SK – poskytovatelia

Športový TV kanál ČT sport si môžete naladiť u nižšie uvedených poskytovateľov. Športové prenosy je možné sledovať v televízii, na počítači, v tablete alebo aj online cez aplikáciu na svojom mobile.

*cena v tabuľke je uvádzaná za mesiac
POSKYTOVATELIA TV KANÁLU ČT SPORT
Poskytovateľ Možnosti Aplikácia Cena (od)
Skylink TV, satelit, internet Android, iOS 5,80 € 
Telekom TV, satelit, internet Android, iOS 10,90 €

Športový televízny kanál ČT sport je možné sledovať cez populárnu satelitnú televíziu Skylink. Televízny poskytovateľ Skylink ponúka zákazníkom niekoľko televíznych balíkov. Pre športového fanúšika je najvýhodnejší balík Flexi 10, ktorého cena je 11,50 EUR mesačne.

V tomto balíku si môžete navoliť 50 + 10 kódovaných programov podľa vlastného výberu. Medzi nimi sa nachádza aj 13 športových programov ako sú Premier Sport, Nova Sport a ďalšie.

 • Kábel: Nie
 • Satelit: Áno – od 5,80 €/mes.
 • Internet: Áno – od 5,80 €/mes.
 • Mobil: Áno / LIVE TV
 • Aplikácia: Áno / Android, iOS
 • Web: skylink.sk

Telekom Magio TV

Televízny kanál ČT sport môžete sledovať aj cez Magio TV od Telekomu. Najvýhodnejší televízny balíček je Magio televízia M za 10,90 eur mesačne.

V rámci tohto balíka získate až 60 televíznych programov, pričom drvivú väčšinu z nich si môžete pozrieť v HD kvalite. Do mobilu si môžete navyše stiahnuť aplikáciu Magio GO, vďaka ktorej môžete sledovať športové prenosy kdekoľvek sa nachádzate.

 • Kábel: ÁNO – od 10,90 €/mes.
 • Satelit: ÁNO – od 10,90 €/mes.
 • Internet: Áno – 10,90 €/mes.
 • Mobil: Áno / MAGIO GO
 • Aplikácia: Áno / Android, iOS
 • Web: telekom.sk

ČT sport – informácie a majiteľ

ČT sport je športová televízna stanica, ktorý patrí pod verejnoprávnu Českú televíziu. Bola spustená 10. februára 2006 a odvtedy ponúka športovým divákom množstvo živých prenosov. Prvá veľká akcia, ktorú odvysielala televízia ČT sport boli ZOH v Turíne v roku 2006.

Televízny kanál ČT sport sa môže pochváliť tým, že ide o prvú čisto športovú verejnoprávnu stanicu v Európe. Okrem kanálu ČT sport ponúka Česká televízia aj plnoformátové stanice ČT1 a ČT2, spravodajskú ČT24, detskú ČT : D a kultúrnu ČT art.

Zdroj: wikipedia.com, sport.ceskatelevize.cz

Zdieľaní

Pin It on Pinterest