Športový TV kanál Premier Sport 3 live – program dnes: Sledujte tenisové turnaje naživo!

Športový kanál Premier Sport 3 live vysiela predovšetkým tenisové turnaje a je ďalším programom tejto značky. Čítajte v našom článku prehľad, ako naladiť túto stanicu, a aký tenis tu môžeme sledovať naživo v TV, alebo cez live stream v mobile.

Premier Sport 3 live

Premier Sport 3 live odvysiela hlavne mužské ATP turnaje, kde uvidíme v akcii najlepších svetových tenistov a priame prenosy z kompletnej sezóny prestížnych podujatí ATP Tour.

Tenis live na tejto športovej stanici môžete sledovať od 1. januára 2024.

Premier Sport 3

Prečo sledovať Premier Sport 3

Ak ste fanúšikom tenisu, tak máme pre vás dôležitú info. Vysielacie práva na mužské ATP turnaje v Česku a na Slovensku získala spoločnosť Lama Energy Group, ktorá ich vysiela na športovom programe Premier Sport 3.

Fanúšikovia sa dočkajú svetového mužského tenisu z viac ako 60 turnajov okruhu ATP, vrátane turnajov ATP Masters 1000 a Turnaja majstrov – Nitto ATP Finals.

PREMIER SPORT 3
Kde sledovať Digi TV, Telly (v Česku)
TV kanály Premier Sport 1 až 4
Súťaže ATP turnaje, UFC
HD prenosy ÁNO
Internet / mobil ÁNO
Majiteľ Lama Energy Groug
Web telly.cz

Ako naladiť Premier Sport 3

Športový kanál Premier Sport 3 by mal byť dostupný pre zákazníkov televízneho poskytovateľa Digi Slovakia, kde nájdete aj ostatné tri programy pod názvom Premier Sport.

Tento operátor by mal byť prvým, kto ponúkne jeho vysielanie, ale majiteľ športového programu rokuje aj s ostatnými televíznymi poskytovateľmi televízie, takže je možné že sa ho dočkajú aj napríklad zákazníci Skylinku.

Sledovanie kanálu Premier Sport si nevyžaduje dodatočnú platbu, ako je tomu aj u jeho sesterských staníc Premier Sport 1 a 2.

Premier Sport 3 online

Pre fanúšikov športu je teraz k dispozícii nová možnosť sledovať športový program Premier Sport 3 online cez mobilnú aplikáciu DIGI GO, samozrejme, len v prípade, že program zaradia do svojej ponuky.

Ak sa objaví športový kanál v ponuke Skylinku, aj tu existuje možnosť ho sledovať livestream pomocou mobilnej aplikácie.

Napríklad program Canal + zas odvysiela ženské turnaje WTA 1000, 500, 250, WTA Finals a sledovať ho môžete práve cez operátora Skylink.

Premier Sport 3 program

Ak hľadáte kompletný program stanice Premier Sport 3, tak odporúčame kliknúť na náš tv program. Vysielateľ postupne sprístupní programové plány, ktoré tu časom nájdete dostupné (Premier Sport 3 vysiela od 1. januára 2024).

Premier Sport 3 ATP

Tenisové ATP turnaje sa konajú každoročne po celom svete a  sú rozdelené do rôznych kategórii. Práve fantastický mužský tenis uvidíme na Premier Sport 3.

Na podujatia sa do tenisového rebríčka ATP a WTA snažia hráči a hráčky získať čo najviac bodov.

Premier Sport 3 odvysiela až deväť turnajov ATP Masters 1000 (vrátane ATP Paris či ATP Rím), 13 turnajov ATP 500 a 36 turnajov ATP 250, pričom v závere sezóny nebude chýbať tenisový turnaj majstrov a Next Gen ATP Finals.

ATP je profesionálna tenisová organizácia, ktorá združuje najlepších svetových tenistov na svete a prináša mužské tenisové turnaje od roku 1972.

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy naživo ›

UFC live na Premier Sport 3

Zápasy UFC live, možete sledovať na programe Premier Sport 3. Ten vám prinesie najlepšie MMA zápasy, ktoré možete vidieť na turnajoch svetoznámej Ulimate Fighting Championship.

Podujatí sa zúčastňujú aj slovenskí zápasníci ako Ľudovít Lajoš Klein a Martin Buday.

Kde sledovať šport naživo dnes

Výhody televíznych balíčkov sú oveľa širšie, než sa na prvý pohľad môže zdať. Okrem Premier Sportu 3 môžete sledovať šport na ďalších programoch ako Nova Sport 1 až 4, Eurosport 1 a 2, Sport 1 a 2, Joj Šport a mnohých ďalších.

Pestrá ponuka programov vám poskytuje bohatý výber športových prenosov na jednom mieste, čo znamená, že si môžete vybrať podľa svojich preferencií.

S najlepšími TV balíčkami máte istotu, že nezmeškáte žiadne dôležité športové udalosti a zároveň si môžete vychutnať širokú škálu športových zážitkov.

Prehľad športových kanálov na Slovensku:

Premier Sport 3 live poskytovatelia

Pravdepodobne kanál Premier Sport 3 zaradí do svojej ponuky spoločnosť Digi Slovakia, ktorá síce nie je vlastníkom tohto športového programu, ale ich stanice nájdete u vlastníka televízie spoločnosti Telly.

Pripadnú zmenu a informácie o ďalších poskytovateľoch programu Premier Sport 3 budeme včas aktualizovať.

Pozrite si aký balíček ponúka spoločnosť DIGI.

*cena v tabuľke je uvádzaná za mesiac
POSKYTOVATELIA TV KANÁLU PREMIER SPORT
Poskytovateľ Možnosti Aplikácia Cena (od)
DIGI Slovakia TV, satelit, internet Android, iOS 9€

Digi Slovakia TV ponuka

Televízny operátor Digi Slovakia má bohatú TV ponuku pre zákazníkov, ktorí hľadajú satelitnú alebo internetovú TV. Okrem toho, internetová TV zahŕňa aj mobilnú aplikáciu Digi GO, ktorú je možné si zakúpiť za 9€ mesačne.

Čo sa ďalšieho tenisu týka môžete na stanici Canal +  sledovať už teraz ženské WTA turnaje a tento program má v ponuke práve Digi.

Rozhodnúť sa môžete pre internetovú, satelitnú, alebo káblovú TV. Satelitná TV a balíček Premium, kde sa nachádzajú programy Premier Sportu stojí od 14,60€/mesiac.

Káblová televízia je limitovaná lokalitou a ak sa vo vašom meste nenachádza, vyskúšajte satelitnú, alebo internetovú verziu vysielania.

  • Kábel: ÁNO – od 14,60 €/mes.
  • Satelit: ÁNO – od 14,60 €/mes.
  • DIGI GO: ÁNO – od 9 €/mes.
  • Mobil: ÁNO / DIGI GO
  • Aplikácia: ÁNO / Android, iOS
  • Web: digislovakia.sk

Zdroj: digislovakia.sk, telly.cz

Zdieľaní

Pin It on Pinterest