Ako a kde sledovať MMA naživo? Zápasy UFC, Oktagon, Bellator v TV, online a na mobile!

Pozrite sa na všetky dostupné možnosti, ako sledovať prebiehajúce turnaje organizácie Oktagon či UFC. V článku nájdete prehľad možností  ako a kde je možné sledovať tých najlepších bojovníkov v priamom prenose v TV, alebo online na internete.

Kde sledovať MMA naživo v TV, online, alebo mobile?

Pre sledovanie zápasov MMA (Mixed Martial Art) je niekedy problém nájsť live prenos v TV, na internete alebo v mobile. Máme pre Vás zopár užitočných tipov, kde môžete sledovať najlepšie zápasy v klietke.

Pozrite si kompletný prehľad možností kde sa dá pozerať MMA live:

TIP ❱ Kalendár MMA turnajov a zápasov ›

MMA v priamom prenose v TV na Premier Sport

Od januára 2021 môžete sledovať zápasy organizácie UFC na kanáli Premier Sport. Tento kanál tieto prenosy prebral od Nova Sport, ktoré UFC vysielalo dlhé roky.

Premier Sport bude vysielať hlavné karty všetkých turnajov organizácie UFC. Prelims karta bude zakúpená len v tom prípade, že by na nej nastúpil jeden zo slovenských, alebo českých bojovníkov. Tými, sú napríklad prvý Slovák v histórii UFC, Ľudovít Klein, alebo Makhmud Muradov či skvelý Jiří Procházka.

MMA naživo na O2 TV Sport

Ak chcete pozerať najlepšie svetové MMA tak určite cez O2 TV.

Ak si totiž kúpite balíček Sport Pack, už vám nič zo svetovej scény MMA neuknikne, keďže prostredníctvom O2TV si môžete pustiť kanál Premier Sport, na ktorom sa UFC vysiela.

Okrem toho si však môžete pozrieť futbalovú Ligu Majstrov, slovenskú hokejovú Tipos extraligu či futbalovú Premier League.

K dispozícii budete mat športove programy ako O2 TV Sport, O2 TV Futbal, O2 TV Tenis a aj ČT Sport.

Všetko toto môžete sledovať priamo na svojom prehliadači, alebo si stiahnete aplikáciu O2 TV do mobilu či tabletu a sú dostupné ako pre Android tak aj pre IOS.

Oktagon MMA - TOP 10 zápasov 2020

MMA live na VOYO

Zápasy z MMA vysiela aj digitálna služba VOYO, na ktorej si môžete teraz pozrieť súboje z organizácii ako KSW, PFL, no hlavne zápasy UFC.

Služba stojí 5,99 eur na mesiac a okrem športových prenosov ponúka aj veľký výber rôznych filmov a seriálov.

MMA livestream stávkových kancelárií online

Ďalšou možnosťou, ako pozerať športové prenosy je livestream stávkových kancelárií. V Tipsporte na ich TV Tipsport, vo Fortune na Fortuna TV, alebo na Niké v rámci TV Niké.

Všetko sú to jedinečné online športové televízie s bohatým programom súťaží a priamych prenosov z celého sveta.

Oktagon MMA livestream na TV Tipsport

Jedna z možností, ako pozerať zápasy z Oktagon MMA na internete, sú live prenosy stávkovej spoločnosti Tipsport. Pre aktívnych tipérov Tipsportu sú všetky prenosy dostupné.

Jediné, čo pre to musíte urobiť je zaregistrovať sa. Následne, máte k dispozícii 7 dní sledovania TV Tipsport zadarmo. Potom musíte staviť minimálne 1,2 eurá za mesiac.

Na to môžete využiť registračný bonus od Tipsportu vo výške 20 EUR zadarmo na prvé stávky!

SLEDOVAŤ MMA ZÁPASY NAŽIVO ▷

Návod ako spustiť UFC livestream na TV Tipsport nájdete tu ›

UFC Makhmud Muradov live na TV Tipsport

UFC online živé prenosy na Fortuna TV

Live zápasy z organizácie UFC si teraz môžete pozrieť aj prostredníctvom live prenosov stávkových kancelárií, ktoré bude jednotlivé zápasy vysielať aj prostredníctvom svojich televízií.

MMA zápasy naživo môžete teraz sledovať aj prostredníctvom stávkovej kancelárie Fortuna, ktorá bude vybrané zápasy UFC vysielať prostredníctvom svojej Fortuna TV. Okrem prenosu zadarmo môžete teraz využiť stávku až 40 EUR bez rizika. 

SPUSTIŤ UFC NA FORTUNA TV ▷

Návod ako spustiť UFC na Fortuna TV nájdete tu ›

Stavte si na UFC vo Fortune a vyhrajte o 30 percent viac

UFC online live prenosy na TV Niké

Live prenosy z turnajov UFC do svojej ponuky zaradila aj najstaršia stávková kancelária na Slovensku, Niké, ktorá ich bude vysielať prostredníctvom svojej televízie TV Niké.

Okrem live prenosu si môžete v Niké vychutnať aj veľkú porciu atraktívnych bonusov za registráciu ako 20 EUR na prvé stávky + 50 free spinov zadarmo.

Niké však ponúka aj špeciálne bonusy priamo na UFC zápasy a to v podobe stávky bez rizika v hodnote 10 EUR, ktorá vám bude vyplatená v Nikoch (nová virtuálna mena Niké).

SLEDOVAŤ UFC NA TV NIKÉ ▷

Návod ako spustiť UFC na TV Niké nájdete tu ›

Livestream MMA – zápasy UFC na Pay-Per-View

PPV, alebo ak chcete „platba za pozretie“, umožňuje sledovať konkrétne číslovaný turnaj. Cena za takéto pozretie turnaja sa pohybuje pri zahraničných organizáciách medzi 25-30 dolárov.

Online stream UFC Fight Pass

Vďaka platenej službe UFC Fight Pass, máte možnosť sledovať celé nečíslované turnaje a pred-zápasové číslované turnaje.

Zároveň máte vďaka tejto službe prístup k obsiahlej knižnici zápasov ďalších organizácií a ďalším zaujímavostiam. Cena je podľa dĺžky predplatného, pohybuje medzi 6-9 dolárov mesačne.

TIP ❱ Prehľad ako sledovať UFC naživo ›

Kde sledovať MMA zápasy na mobile v aplikácii UFC

Aplikácia UFC je dokonalým nástrojom pre fanúšika bojového športu MMA. V tejto aplikácii získate najnovšie správy, exkluzívne videa, živé prenosy a sledujte platené udalosti priamo na svojom zariadení so systémom Android, alebo iOS.

Prihlásite sa do UFC FIGHT PASS a pozrite sa na exkluzívne podujatia UFC FIGHT PASS naživo. Okrem toho získajte prístup k najväčšej bojovej knižnici na svete, kde nájdete podujatia UFC plus PRIDE FC, STRIKEFORCE, WEC a ďalšie.

Aplikáciu UFC môžete tiež použiť na prehľadávanie bojových kariet / Fight Cards, kontrolu vysielacích časov a vyhľadávanie profilov bojovníkov, zatiaľ čo funkcia upozornenie, vám umožňuje nezmeškať  zápas ktorý chcete vidieť. V ďalšom nastavení  v aplikácii môžete sledovať novinky, výsledky zápasov a predaj vstupeniek.

Na aplikácii môžete vidieť aj krásne Octagon dievčatá, alebo vyhľadať bary kde sa bude vysielať UFC event. UFC FIGHT PASS je k dispozícii v mesačnom ($ 9,99 / mesiac), 6 mesačnom ($ 53,94) a 12 mesačnom ($ 95,88) predplatnom.

Sledujte UFC Pay-Per-View, alebo UFC Pass
Sledujte MMA na UFC Pay-Per-View, alebo UFC Fight Pass (Zdroj: ufc.om)

Prenosy MMA naživo v TV a online – podľa organizácií

  • Oktagon
  • Bellator
  • Cage Warriors
  • KSW
  • Rizin FF
  • One Championship
  • FNG
  • ACB

Kde sledovať Oktagon MMA v SK a ČR

Na Slovensku a v Čechách si môžete turnaje Oktagonu vo FULL HD kvalite pozrieť prostredníctvom PPV (Pay-Per-View). Cena tohto PPV sa pohybuje od 10 do 13 eur.

Turnaje Oktagonu môžete taktiež sledovať prostredníctvom stávkovej kancelárie Tipsport a ich TV Tipsport.

TIP ❱ Prehľad ako sledovať Oktagon MMA ›

Kde sledovať MMA zápasy Bellator na Slovensku, alebo v ČR?

Zápasy organizácie Bellator si môžete teraz naživo pozrieť pomocou športového kanála Nova Sport, ktorý okrem toho, ako jediný kanál, vysiela aj atraktívnu NHL.

Sledujte Bellator live v mobile 

Ani Bellator nezaháľa a má v ponuke podobnú appku, ako konkurent UFC. Zažite celú novú aplikáciu Bellator MMA Global. Konečným cieľom pre fanúšikov organizácie Bellator je aplikácia pre zápasy, štatistiky bojovníkov, informácie o podujatiach a lístkoch a ďalšie.

Oficiálna aplikácia Bellator MMA vám umožní zostať v kontakte kdekoľvek a poskytuje exkluzívny prístup za klietkou!

TIP ❱ Prehľad ako sledovať Bellator MMA ›

Kde pozerať Cage Warriors live v TV?

Cage Warrior je vysielaná na celom svete, najmä v Európe a Ázii, prostredníctvom mnohých televíznych partnerov, ako sú BT Sport, FreeSports a Viasat.

Ktorá TV stanica vysiela prenosy z KSW naživo?

V celej Európe vedie KSW väčšinu svojich eventov na rôznych televíznych sieťach, väčšinou poľských TV kanálov, ako Polsat Sport, Polsat Sports Extra. Od podujatia KSW XI propaguje KSW svoje zápasy na celoštátnej súkromnej televízii Polsat.

TIP ❱ Prehľad ako sledovať turnaje KSW ›

Kto vysiela Rizin FF live prenosy v TV?

Televízia Spike, ktorá je vysielateľom Rizin FF, vysiela aj MMA Bellator. Okrem televízie Spike, má organizácia aj ďalších oficiálnych partnerov ako Fuji Television, Fox Sports Brazil, SKY Perfect JSAT Corporation, Kix a Match TV.

V Európe a Severnej Amerike, Rizin FF uvidíte digitálne na FITE TV.

Kde sledovať One Championship live v TV?

ONE Championship dosiahla lukratívny desaťročný program vysielania s ázijským kanálom Fox Sports a ESPN Star Sports. Ak by ste sa chceli stat fanúšikom tejto organizácie, dajú sa sledovať zápasy cez aplikáciu One Super App.

Kde sa dá pozerať FNG online, v TV?

Udalosti FNG sú vysielané na ESPN v španielskom aj anglickom jazyku ako Fight Night s dodatočným pokrytím pred a po podujatí na báze pay-per-view v sieti ESPN +.

Kde môžem sledovať MMA ACB naživo?

ACB spolupracuje s ostatnými organizáciami v Európe výmenou bojovníkov s KSW a Cage. V celej Európe vysiela ACB svoje zápasy na rôznych televíznych sieťach, ako napríklad Match TV a Polsat Sport.

Sledujte UFC livestream
Sledujte zápasy UFC v pc, tablete a mobile – UFC livestream (Zdroj: ACB/FB)

Program a live výsledky zápasov MMA

Najlepším zdrojom športových výsledkov a štatistik pre široké spektrum športov je bezkonkurenčne Flashscore.sk. Rovnako to platí aj pre bojové športy. V kategórií MMA nájdete kompletný prehľad a program všetkých najbližších zápasov všetkých kategórií MMA.

Aktuálny program a výsledky MMA na Flashcore.sk ›

U každého zápasu najdete kompletné štatistiky bojovníkov, ich posledné zápasy, H2H a predzápasové a live kurzy na daný zápas a ďaleko viac.

TIP ❱ Prehľad ako sledovať box ›

Kde sledovať MMA video zostrihy

Video zostrihy zápasov MMA si môžete pozrieť na oficiálnych webstránkach jednotlivých organizácií.

Tu je prehľad toho najlepšieho:

UFC youtube kanál ›
Bellator MMA
Bellator MMA youtube kanál ›
MMA fighting ›
ONE Championship ›
ONE youtbue kanál ›
OKTAGON ›
OKTAGON youtube kanál ›
ESPN MMA ›

Kde môžete tipovať na MMA zápasy?

Tipovať na všetky top MMA zápasy je možné vo všetkých stávkových kanceláriách. Sledujte MMA naživo a zároveň tipujte LIVE stávky na svojich favoritov.

❱ Tipsport.sk ›
❱ iFortuna.sk ›
❱ Nike.sk ›

Zdroj: oktagon.cz, xfn.cz, ufc.com, bellator.com, novasport, tipsport.sk

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest