Ako a kde sledovať MMA naživo – Live v TV, ONLINE prenos a live stream v mobile zadarmo!

Pozrite sa na všetky dostupné možnosti, kde sledovať MMA naživo! Zaujímajú vás turnaje Oktagonu, UFC, RFA, KSW alebo One Championship? V nasledujúcom článku vám prinášame kompletný prehľad, v ktorom sa dozviete, ako sledovať MMA live v TV, online na internete či cez live stream v mobile zadarmo. 

MMA LIVE STREAM ZDARMA ▷

Kde sledovať MMA 18.5.

V sobotu 18.5. si pozrite ďalší zaujímavý turnaj RFA Nové Zámky, ktorý organizuje RFA a I AM Fighter. Na RFA live uvidíme zaujímavé súboje dvoch organizácii proti sebe a návrat Gábora Borárosa na domácu scénu.

Večer máte možnosť sledovať ďalší turnaj najlepšej MMA organizácie UFC Fight Night. Turnaj sa začne v sobotu večer o 22:00h prelims kartou a hlavné zápasy začnú v nedeľu o 01:00h

Podujatie vyvrcholí zápasom featherweight divizie Barboza vs Murhy a UFC live si viete pozrieť v TV, mobile alebo na Voyo.

TV Tipsport live stream online player

Kde sledovať MMA naživo

Neviete, kde si pozrieť UFC live alebo ako sledovať zápasy domácej organizácie Oktagon MMA? To všetko a omnoho viac sa dozviete nižšie v článku.

Kde sledovať UFC live v TV

Všetky turnaje organizácie UFC môžete sledovať na kanáli Nova Sport 6 live. Táto športová stanica od začiatku marca 2024 začala vysielať zápasy UFC live.

Športový kanál vysiela odvysiela všetky turnaje organizácie UFC a nezmeškáte najlepšie súboje, v akcii slovenských a českých zápasníkov.

Tými, sú napríklad prvý Slovák v histórii UFC Ľudovít Klein, alebo Martin Buday, český bojovník Makhmud Muradov či skvelý Jiří Procházka.

Oktagon live v TV na Premier Sport 4

Fanuškovia MMA sa dočkali a uvidia Oktagon live v TV na kanály Premier Šport 4 live. Tento program je relatívne novým športovým kanálom, ktorý sa špecializuje na vysielanie bojových športov, najmä zmiešaných bojových umení (MMA) od Oktagonu.

Kanál vysiela nepretržite 7 dní v týždni, 24 hodín denne a ponúka divákom živé prenosy z najväčších MMA udalostí. Okrem zápasov poskytuje aj širokú ponuku magazínov a relácií zo zákulisia bojových umení.

Nájdete ho v portfóliu TV operátora DIGI a na mobilnej službe DigiGO.

TIP ❱ Kalendár MMA turnajov 2024 ›

MMA livestream stávkových kancelárií

Ďalšou možnosťou, ako pozerať MMA zápasy je livestream stávkových kancelárií. V Tipsporte na ich TV Tipsport, alebo na Niké v rámci TV Niké.

Všetko sú to jedinečné online športové televízie s bohatým programom súťaží a priamych prenosov z celého sveta.

SLEDUJTE MMA 2024 LIVE S BONUSOM
TV Tipsport ✅ OKTAGON LIVE › 30 € zadarmo
TV Tipsport ✅ UFC LIVE › 30 € zadarmo
TV Niké ✅ UFC LIVE › 20 € zadarmo
Zodpovedné hranie [18+]

MMA livestream na TV Tipsport

Jedna z možností, ako pozerať zápasy MMA zápasy na internete, sú live prenosy stávkovej spoločnosti Tipsport. Pre aktívnych tipérov Tipsportu sú všetky prenosy dostupné zadarmo.

Takto si môžete pozrieť naživo online prenosy organizácie UFC, ďalej organizácie Oktagon MMA.

Jediné, čo pre to musíte urobiť je zaregistrovať sa. Následne, máte k dispozícii 7 dní sledovania TV Tipsport zadarmo.

Potom musíte staviť minimálne 1,2 eurá za mesiac. Nezabudnite taktiež využiť vstupný bonus vo výške 20 EUR zadarmo na prvé stávky!

SLEDOVAŤ MMA NA TV TIPSPORT ▷

Návod ako spustiť UFC livestream na TV Tipsport nájdete tu ›

Oktagon MMA live na TV Tipsport zadarmo

UFC live stream na TV Niké

Live prenosy z turnajov UFC do svojej ponuky zaradila aj najstaršia stávková kancelária na Slovensku, Niké, ktorá ich bude vysielať prostredníctvom svojej televízie TV Niké.

Okrem live prenosu si môžete v Niké vychutnať aj veľkú porciu atraktívnych bonusov za registráciu ako 20 EUR na prvé stávky + 50 free spinov zadarmo.

SLEDOVAŤ MMA NA TV NIKÉ ▷

Návod ako spustiť UFC na TV Niké nájdete tu ›

Sledujte UFC naživo v TV Niké

 

MMA online na VOYO

Zápasy z MMA vysiela aj digitálna služba VOYO live, na ktorej si môžete teraz pozrieť súboje z organizácii ako KSW, PFL, UFC ale napríklad aj video záznamy organizácie RFA.

SLEDUJTE VOYO ONLINE ▷

Služba stojí 5,99 eur na mesiac a okrem športových prenosov ponúka aj veľký výber rôznych filmov a seriálov.

MMA live na Skylink

Turnaje MMA live odvysiela satelitná a internetová televízia SKYLINK, ktorá má vo svojej ponuke športové programy Nova Sport, ktoré vysielajú UFC MMA.

Okrem toho že môžete sledovať zápasy v TV, má Skylink zaujímavú  mobilnú aplikáciu, cez ktorú pozeráte nie len športové prenosy na mobile, alebo tablete.

CHCEM SKYLINK ▷

Služba stojí od 9,70 eur na mesiac a máte tv kanály v mobile a tablete.

Livestream MMA na Pay-Per-View

PPV, alebo ak chcete „platba za pozretie“, umožňuje sledovať konkrétne číslovaný turnaj. Cena za takéto pozretie turnaja sa pohybuje pri zahraničných organizáciách medzi 25-30 dolárov.

Online stream UFC Fight Pass

Vďaka platenej službe UFC Fight Pass, máte možnosť sledovať celé nečíslované turnaje a pred-zápasové číslované turnaje.

Zároveň máte vďaka tejto službe prístup k obsiahlej knižnici zápasov ďalších organizácií a ďalším zaujímavostiam. Cena je podľa dĺžky predplatného, pohybuje medzi 6-9 dolárov mesačne.

Oktagon PPV na Oktagon TV

Pokiaľ si chcete užiť turnaje domácej organizácie bojových športov Oktagon MMA, tak najlepšou možnosťou je zakúpiť si práve PPV na webe Oktagon TV. To stojí 10,99 eur na jeden turnaj v predpredaji a 13,99 eur v deň turnaja.

Oktagon TV prišla s novinkou, že bude na svojej internetovej televízii vysielať aj zápasy organizácie Fabriq MMA.

Ak si zakúpite Oktagon TV tak získavate možnosti sledovať aj turnaje iných organizácii ako Heroes Gate, Professional Muay Thai League, alebo Dracula Fight Night.

TIP ❱ Prehľad ako sledovať Oktagon naživo ›

Kde sledovať MMA zápasy na mobile v aplikácii UFC

Aplikácia UFC je dokonalým nástrojom pre fanúšika bojového športu MMA. V tejto aplikácii získate najnovšie správy, exkluzívne videa, živé prenosy a sledujte platené udalosti priamo na svojom zariadení so systémom Android, alebo iOS.

Prihlásite sa do UFC FIGHT PASS a pozrite sa na exkluzívne podujatia UFC FIGHT PASS naživo. Okrem toho získajte prístup k najväčšej bojovej knižnici na svete, kde nájdete podujatia UFC plus PRIDE FC, STRIKEFORCE, WEC a ďalšie.

Aplikáciu UFC môžete tiež použiť na prehľadávanie bojových kariet / Fight Cards, kontrolu vysielacích časov a vyhľadávanie profilov bojovníkov, zatiaľ čo funkcia upozornenie, vám umožňuje nezmeškať  zápas ktorý chcete vidieť. V ďalšom nastavení  v aplikácii môžete sledovať novinky, výsledky zápasov a predaj vstupeniek.

Na aplikácii môžete vidieť aj krásne Octagon dievčatá, alebo vyhľadať bary kde sa bude vysielať UFC event. UFC FIGHT PASS je k dispozícii v mesačnom ($ 9,99 / mesiac), 6 mesačnom ($ 53,94) a 12 mesačnom ($ 95,88) predplatnom.

Sledujte UFC Pay-Per-View, alebo UFC Pass
Sledujte MMA na UFC Pay-Per-View, alebo UFC Fight Pass (Zdroj: ufc.om)

Prenosy MMA naživo v TV a online – podľa organizácií

Kde sledovať Oktagon MMA naživo?

Na Slovensku a v Čechách si môžete turnaje Oktagonu vo FULL HD kvalite pozrieť prostredníctvom PPV (Pay-Per-View). Cena tohto PPV je 10,99 eur v predpredaji a 13,99 eur v deň turnaja.

Turnaje Oktagonu môžete taktiež sledovať prostredníctvom stávkovej kancelárie Tipsport a ich TV Tipsport.

TIP ❱ Ako sledovať Clash Of The Stars ›

Kde sledovať RFA MMA naživo?

Turnaje novovzniknutej organizácie RFA môžete sledovať vo FULL HD kvalite prostredníctvom PPV (Pay-Per-View), ktoré zakúpite na webe realsport.tv. RFA live môžete sledovať cez oficiálny PPV.

Kde sledovať MMA zápasy Bellator?

Zápasy organizácie Bellator si môžete teraz naživo pozrieť pomocou športových kanálov Nova Sport 1 a 2 live, ktoré okrem toho ponúkajú množstvo ďalších prenosov, nielen z MMA.

Zápasy Bellatoru môžete pohodlne sledovať aj cez službu VOYO.

Sledujte Bellator live v mobile 

Ani Bellator nezaháľa a má v ponuke podobnú appku, ako konkurent UFC. Zažite celú novú aplikáciu Bellator MMA Global. Konečným cieľom pre fanúšikov organizácie Bellator je aplikácia pre zápasy, štatistiky bojovníkov, informácie o podujatiach a lístkoch a ďalšie.

Oficiálna aplikácia Bellator MMA vám umožní zostať v kontakte kdekoľvek a poskytuje exkluzívny prístup za klietkou!

TIP ❱ Prehľad ako sledovať Bellator MMA ›

Kde pozerať Cage Warriors live v TV?

Cage Warriors je vysielaná na celom svete, najmä v Európe a Ázii, prostredníctvom mnohých televíznych partnerov, ako sú BT Sport, FreeSports a Viasat.

Ako sledovať turnaje KSW naživo?

V celej Európe vedie KSW väčšinu svojich eventov na rôznych televíznych sieťach, väčšinou poľských TV kanálov, ako Polsat Sport, Polsat Sports Extra. Od podujatia KSW XI propaguje KSW svoje zápasy na celoštátnej súkromnej televízii Polsat.

Na Slovensku si však turnaje KSW môžete pozrieť exkluzívne online na videoportáli VOYO.

TIP ❱ Prehľad ako sledovať turnaje KSW ›

Kto vysiela Rizin FF live prenosy v TV?

Televízia Spike, ktorá je vysielateľom Rizin FF, vysiela aj MMA Bellator. Okrem televízie Spike, má organizácia aj ďalších oficiálnych partnerov ako Fuji Television, Fox Sports Brazil, SKY Perfect JSAT Corporation, Kix a Match TV.

V Európe a Severnej Amerike, Rizin FF uvidíte online na FITE TV.

Kde sledovať One Championship live?

ONE Championship dosiahla lukratívny desaťročný program vysielania s ázijským kanálom Fox Sports a ESPN Star Sports. Ak by ste sa chceli stať fanúšikom tejto organizácie, dajú sa sledovať zápasy cez aplikáciu One Super App.

Kde sa dá pozerať FNG online, v TV?

Udalosti FNG sú vysielané na ESPN v španielskom aj anglickom jazyku ako Fight Night s dodatočným pokrytím pred a po podujatí na báze pay-per-view v sieti ESPN +.

Kde môžem sledovať MMA ACB naživo?

ACB spolupracuje s ostatnými organizáciami v Európe výmenou bojovníkov s KSW a Cage. V celej Európe vysiela ACB svoje zápasy na rôznych televíznych sieťach, ako napríklad Match TV a Polsat Sport.

Live výsledky zápasov MMA

Najlepším zdrojom športových výsledkov a štatistik pre široké spektrum športov je bezkonkurenčne Flashscore.sk. Rovnako to platí aj pre bojové športy. V kategórií MMA nájdete kompletný prehľad a program všetkých najbližších zápasov MMA.

TIP ❱ Prehľad ako sledovať box ›

Kde sledovať MMA video zostrihy

Video zostrihy zápasov MMA si môžete pozrieť na oficiálnych webstránkach jednotlivých organizácií.

Tu je prehľad toho najlepšieho:

Zdroj: oktagon.cz, xfn.cz, ufc.com, bellator.com, novasport, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest