Ako a kde sledovať MMA naživo? Zápasy UFC, Oktagon, Bellator v TV, online a na mobile!

Zdieľaní

Ste fanúšikom bojových športov a špeciálne MMA a neviete kde môžete sledovať zápasy najlepšej organizácie UFC, Bellator, alebo Oktagon? V článku nájdete prehľad možností  ako a kde je možné sledovať tích najlepších bojovníkov v priamom prenose v TV, alebo online na internete.

Ako a kde sledovať Oktagon Underground naživo?

Kvôli pandémii koronavírusu sú takmer všetky MMA turnaje pozastavené. Istým vykúpením pre fanúšikov bojových športov je projekt Oktagon Underground, ktorý bude prebiehať sedem týždňov a vy si ho teraz môžete pozrieť live.

TIP ❱ Všetko o projekte Oktagon Underground

Jednou z možností, ako si pozrieť livestream z Oktagon Underground je zakúpenie oficiálneho PPV (Pay-Per -View) na oficiálnych stránkach OKTAGON TV.

Oktagon teraz pre svojich fanúšikov vytvoril jedinečný balík PPV prenosov, kde si môžete zakúpiť live stream na všetkých 7 turnajov za akciovú cenu – 49,99 eur.

Druhou alternatívou, ako si pozrieť Oktagon Underground live je pomocou stávkovej kancelárie Tipsport, prostredníctvom ich Tipsport TV.

Návod ako spustiť OKTAGON na TV Tipsport

 1. Vytvorte si účet v Tipsporte (rýchla registrácia)
 2. Teraz môžete sledovať prenosy po dobu 7 dní zadarmo a potom musíte urobiť stávku v hodnote 1.20 € za mesiac
 3. Získate bonus 15 € zadarmo bez nutnosti vkladu – ktoré vám da Tipsport po overení účtu
 4. Náš tip: Bonus 15 € vám pri mesačnych stávkach vydrží na sledovanie Oktagon turnajov úplne zadarmo!

Kliknite tu a sledujte zápasy Oktagon MMA na TV Tipsport ››

Pozrite si Oktagon Underground zo záznamu na Oktagon Underground na O2TV Sport a Joj Plus

Poslednou možnosťou, ako sledovať Oktagon Underground je na druhý deň zo záznamu, ktorý budú vysielať televízne stanice O2TV Sport a Joj Plus.

Kde sledovať MMA naživo v TV, online, alebo mobile?

Pre sledovanie zápasov MMA (Mixed Martial Art) je niekedy problem nájsť live prenos v TV, na internete alebo v mobile. Máme pre Vás zopár užitočných tipov, kde môžete sledovať najlepšie zápasy v klietke.

TIP ❱ Aktuálny kalendár MMA turnajov a zápasov ›

Pozrite si kompletný prehľad možností kde sa dá pozerať MMA live!

MMA v priamom prenose na Nova Sport

Česká televízia Nova umožňuje fanúšikov MMA v Čechách a na Slovensku sledovať zápasy UFC v TV na svojich kanáloch Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Väčšinou ide o zápasy z hlavnej karty a s českým komentárom v podaní Ondřeja Novotného.

❱ Pozrite si aktuálny TV program Nova Sport ›

Platený športový kanál Nova Sport uzavrel exkluzívnu dohodu s najprestížnejšou a najlepšou MMA organizáciou na svete, s americkou UFC (Ultimate Fighting Championship). Fanúšikovia bojových športov sa dočkajú priamych prenosov zo všetkých európskych galavečerov a ďalších vybraných svetových podujatí.

Súboj Mayweather vs McGregor naživo na Nova Sport
Nova Sport odvysielala najatraktívnejšie boxerský súboj posledných rokov, Mayweather vs McGregor

Kanály Nova Sport môžete sledovať LIVE cez Vašich televíznych poskytovateľov ak ich majú v ponuke, alebo cez VOYO.

MMA online stream na VOYO

VOYO je internetová služba poskytujúca sledovanie videa na vyžiadanie (video on demand). Ponúka široký záber filmov, seriálov, televíznych relácií, živé vysielanie vybraných programov, ako aj priame prenosy športových udalostí, – Wimbledon, Európsku ligu, NHL a ďalšie.

Video portál VOYO spojilo svoju spoluprácu s organizáciou GCF (Gladiator Championship Fighting) a prináša exkluzívne priame prenosy najtvrdšieho bojového športu na svete. Suboje MMA v osemuholníkovej klietke sú dostupné pre používateľov služby VOYO nie len v České republike, ale aj kdekoľvek v rámci Európskej únie.

Ako VOYO funguje?

Filmy, seriály, živé vysielanie, spravodajstvo či športové prenosy naživo môžete sledovať v rámci mesačného predplatného vo výške 5,99 € (Slovensko) 189 Kč mesačne (v ČR) .

Pozeranie akéhokoľvek obsahu včetne MMA súbojov na webe VOYO.sk je podmienené bezplatnou registráciou. Tá je samozrejme zadarmo a k ničomu vás nezaväzuje.

Aplikáciu si môžete stiahnuť aj do mobilu či tabletu cez Apple Store, alebo Google Play.

MMA live na TV JOJ Plus a Huste TV

Oktagon MMA zápasy v priamom prenose vysiela slovenská televízia TV JOJ prostredníctvom kanálu TV JOJ Plus a internetovej televízie Huste TV. Online internetové vysielanie na webe www.plus.joj.sk.

Magazín o zmiešaných bojových umeniach vysiela JOJ-ka tiež online na www.videoportal.joj.sk v programe Oktagon Magazín.

MMA naživo na O2 TV SPORT

Ak chcete pozerať najlepšie Česko-slovenské MMA tak určite cez O2 TV Sport. Ak si kúpite balíček Sport Pack a neunikne vám nič z české MMA scény. Zároveň budete môcť sledovať futbalovú Oktagon MMA, Ligu Majstrov, hokejovú ligu a k dispozícii budete mat športove programy ako O2 TV Sport, O2 TV Futbal, O2 TV Tenis a aj ČT Sport.

O2 TV Sport – program športových kanálov ›

Všetko toto môžete sledovať priamo na svojom prehliadači, alebo si stiahnete aplikáciu O2 TV do mobilu či tabletu a sú dostupné ako pre Android tak aj pre IOS.

Sledujte Oktagon 13 živě na O2 TV Sport

MMA livestream stávkových kancelárií online

Ďalšou možnosťou, ako pozerať športové prenosy je livestream stávkových kancelárií. V Tipsporte na ich TV Tipsport, vo Fortune na Fortuna TV, alebo Nike.sk na TV Nike. Všetko sú to jedinečné online športové televízie s bohatým programom súťaží a priamych prenosov z celého sveta – Fortuna liga, La Liga, Serie A, NHL, MS v hokeji, ATP a WTA prenosy, eSporty a mnoho ďalších.

Oktagon MMA live prenosy zdarma

Jedna z možností ako pozerať zápasy z Oktagon MMA na internete sú live prenosy stávkovej spoločnosti Tipsport. Pre aktívnych tipérov Tipsportu sú všetky prenosy dostupné zadarmo.

Jediné, čo pre to musíte urobiť je zaregistrovať sa. Následne máte k dispozícii 7 dní sledovania TV Tipsport zadarmo. Potom musíte staviť minimálne 2 eurá za mesiac.

Navyše od Tipsportu po registrácii získate 15 EUR zadarmo na prvé stávky!

Živé prenosy MMA a XFN na Orange Sport

Televízna stanica Orange Sport do svojho programu zaradila ďalší exkluzívny obsah. Fanúšikovia bojového umenia mohli donedávna sledovať zápasy X Fight Nights. Veríme že sa organizácia XFN aj napriek problémom v MMA udrží a budeme môcť sledovať aj ďalšie napínavé zápasy.

Oktagon MMA naživo na Orange Sport live
Sledujte MMA zápasy organizácie XFN naživo na Orange Sport

Orange Sport live kdekoľvek pre každého

Nielen turnaje XFN si vďaka športovému kanálu Orange Sport vychutnáte takmer na celom Slovensku. Či už doma klasicky na televíznej obrazovke, alebo na cestách na notebooku, tablete či vo vašom smartfóne ponúka Orange Sport prémiový športový obsah.

Okrem MMA prináša Orange Sport živé prenosy z Ligy majstrov UEFA, slovenskú futbalovú Fortuna ligu, nechýba ani český futbal, domáci či český hokej, basketbal a ďalšie Stanica je dostupná v rámci Orange TV, alebo samostatne a navyše nielen pre zákazníkov Orangeu, ale aj iných operátorov. Viac informácií aj na www.orangesport.sk.

Livestream MMA – zápasy UFC na Pay-Per-View

PPV, alebo ak chcete „platba za pozretie“, umožňuje sledovať konkrétne číslovaný turnaj. Cena za takéto pozretie turnaja sa pohybuje medzi 25-30 dolárov

Online stream UFC Fight Pass

Vďaka platenej službe UFC Fight Pass, máte možnosť sledovať celé nečíslované turnaje a pred-zápasové číslované turnaje. Zároveň máte vďaka tejto službe prístup k obsiahlej knižnici zápasov ďalších organizácií a ďalším zaujímavostiam. Cena je podľa dĺžky predplatného, pohybuje medzi 6-9 dolárov mesačne.

Sledujte MMA na mobile v aplikácii UFC

Aplikácia UFC je dokonalým nástrojom pre fanúšika bojového športu MMA. V tejto aplikácii získate najnovšie správy, exkluzívne videa, živé prenosy a sledujte platené udalosti priamo na svojom zariadení so systémom Android, alebo iOS.

Prihlásite sa do UFC FIGHT PASS a pozrite sa na exkluzívne podujatia UFC FIGHT PASS naživo. Okrem toho získajte prístup k najväčšej bojovej knižnici na svete, kde nájdete podujatia UFC plus PRIDE FC, STRIKEFORCE, WEC a ďalšie.

Aplikáciu UFC môžete tiež použiť na prehľadávanie bojových kariet / Fight Cards, kontrolu vysielacích časov a vyhľadávanie profilov bojovníkov, zatiaľ čo funkcia upozornenie, vám umožňuje nezmeškať  zápas ktorý chcete vidieť. V ďalšom nastavení  v aplikácii môžete sledovať novinky, výsledky zápasov a predaj vstupeniek.

Na aplikácii môžete vidieť aj krásne Octagon dievčatá, alebo vyhľadať bary kde sa bude vysielať UFC event. UFC FIGHT PASS je k dispozícii v mesačnom ($ 9,99 / mesiac), 6 mesačnom ($ 53,94) a 12 mesačnom ($ 95,88) predplatnom.

Sledujte UFC Pay-Per-View, alebo UFC Pass
Sledujte MMA na UFC Pay-Per-View, alebo UFC Fight Pass

Prenosy MMA naživo v TV a online – podľa organizácií

 • Oktagon
 • Bellator
 • Cage Warriors
 • KSW
 • Rizin FF
 • One Championship
 • FNG
 • ACB

Kde sledovať Oktagon MMA v SK a ČR

Na Slovensku a v Čechách vysielajú Oktagon top eventy športové TV kanály – O2 TV Sport, Nova Sport a Oktagon Výzvu môžete vidieť na slovenskej TV JoJ.

Zápasy MMA v tejto organizácii si môžete kúpiť cez PPV. Cena sa za takýto live prenos sa môže pohybovať okolo 7 eur, vrátane hlavného zápasu večera.

Dá sa sledovať Bellator MMA na Slovensku, alebo v ČR?

Bellator v našej, alebo českej TV nenájdete. Avšak pre nadšencov tejto organizácie, je najlepšie si stiahnuť do svojich tabletov, mobilov Aplikáciu Bellator a môžete pozerať videa, zápasy live.

Sledujte Bellator live v mobile 

Ani Bellator nezaháľa má v ponuke podobnú apku ako konkurent UFC. Zažite celú novú aplikáciu Bellator MMA Global. Konečným cieľom pre fanúšikov organizácie Bellator je aplikácia pre zápasy, štatistiky bojovníkov, informácie o podujatiach a lístkoch a ďalšie.

Oficiálna aplikácia Bellator MMA vám umožní zostať v kontakte kdekoľvek a poskytuje exkluzívny prístup za klietkou!

Kde pozerať Cage Warriors live v TV?

Cage Warrior je vysielaná na celom svete, najmä v Európe a Ázii, prostredníctvom mnohých televíznych partnerov, ako sú BT Sport, FreeSports a Viasat.

Ktorá TV stanica vysiela prenosy z KSW naživo?

V celej Európe vedie KSW väčšinu svojich eventov na rôznych televíznych sieťach, väčšinou poľských TV kanálov, ako Polsat Sport, Polsat Sports Extra. Od podujatia KSW XI propaguje KSW svoje zápasy na celoštátnej súkromnej televízii Polsat.

Kto vysiela Rizin FF live prenosy v TV?

Televízia Spike, ktorá je vysielateľom Rizin FF, vysiela aj MMA Bellator. Okrem televízie Spike, má organizácia aj ďalších oficiálnych partnerov ako Fuji Television, Fox Sports Brazil, SKY Perfect JSAT Corporation, Kix a Match TV.

V Európe a Severnej Amerike, Rizin FF uvidíte digitálne na FITE TV.

Kde sledovať One Championship live v TV?

ONE Championship dosiahla lukratívny desaťročný program vysielania s ázijským kanálom Fox Sports a ESPN Star Sports. Ak by ste sa chceli stat fanúšikom tejto organizácie, dajú sa sledovať zápasy cez aplikáciu One Super App.

Kde sa dá pozerať FNG online, v TV?

Udalosti FNG sú vysielané na ESPN v španielskom aj anglickom jazyku ako Fight Night s dodatočným pokrytím pred a po podujatí na báze pay-per-view v sieti ESPN +.

Kde môžem sledovať MMA ACB naživo?

ACB spolupracuje s ostatnými organizáciami v Európe výmenou bojovníkov s KSW a Cage. V celej Európe vysiela ACB svoje zápasy na rôznych televíznych sieťach, ako napríklad Match TV a Polsat Sport.

Sledujte UFC livestream
Sledujte zápasy UFC v pc, tablete a mobile – UFC livestream

Program a live výsledky zápasov MMA

Najlepším zdrojom športových výsledkov a štatistik pre široké spektrum športov je bezkonkurenčne Flashscore.sk. Rovnako to platí aj pre bojové športy. V kategórií MMA nájdete kompletný prehľad a program všetkých najbližších zápasov všetkých kategórií MMA.

Aktuálny program a výsledky MMA na Flashcore.sk ›

U každého zápasu najdete kompletné štatistiky bojovníkov, ich posledné zápasy, H2H a predzápasové a live kurzy na daný zápas a ďaleko viac.

MMA video zostrihy

Video zostrihy zápasov MMA si môžete pozrieť na oficiálnych webstránkach jednotlivých organizácií.

Tu je prehľad toho najlepšieho:

UFC youtube kanál ›
Bellator MMA
Bellator MMA youtube kanál ›
MMA fighting ›
ONE Championship ›
ONE youtbue kanál ›
OKTAGON ›
OKTAGON youtbue kanál ›
ESPN MMA ›

Kde môžete tipovať na MMA zápasy?

Tipovať na všetky top MMA zápasy je možné vo všetkých stávkových kanceláriách. Sledujte MMA naživo a zároveň tipujte LIVE stávky na svojich favoritov.

❱ Tipsport.sk ›
❱ iFortuna.sk ›

Zdroj: oktagon.cz, xfn.cz, ufc.com, bellator.com, novasport

Zdieľaní

Pin It on Pinterest