Oktagon TV – program, organizácie, prihlásenie, ako sledovať live stream

Oktagon TV je oficiálna online televízia, na ktorej môžete sledovať live stream turnajov organizácie Oktagon MMA a ich partnerských organizácii. Pozrite si kompletné užitočné informácie o televízii, ktorá vysiela tie najlepšie zápasy bojových športov.

Oktagon TV 2024

Najlepšie MMA zápasy môžete sledovať na Oktagon TV aj v roku 2024. Organizácia Oktagon MMA prináša najzaujímavejšie súboje nie len v Čechách a Slovensku, ale aj v zahraničí.

Ako a kde sledovať zápasy Mix Martial Arts sa dozviete v článku.

Oktagon TV live stream

Čo je to Oktagon TV

Televízia Oktagon TV je oficiálna tv organizácie Oktagon MMA. Pozrite si nižšie, aké zápasy môžete sledovať na live televízii a ktoré organizácie spolupracujú s Oktagon TV.

OKTAGON TV
Kde sledovať oktagon tv
Organizácie Oktagon, Fabriq, HG, …
Cena 10,99 € / turnaje Oktagonu
TV prenosy NIE
Internet / mobil ÁNO
Majiteľ Oktagon MMA
Web oktragon.tv

Ako sledovať Oktagon TV live

Oktagon TV live je možné sledovať cez live stream na PC, tablete, alebo mobile. Pre sledovanie je potrebné mať vytvorený účet a zaplatené predplatné.

Číslované turnaje a aj projekt Oktagon GameChanger je možné sledovať len cez zaplatené PPV.

Oktagon TV prihlásenie

Do účtu Oktagon TV je prihlásenie veľmi jednoduché a rýchle.

  1. Otvorte stránku oktagon.tv
  2. Vytvorte si účet kliknutím na registrace emailem
  3.  Po registrácii sa prihláste svojim emailom a heslom alebo cez cez Facebook, Apple ID, Google účet

Oktagon TV program

Oktagon TV program nájdete jednoducho po prihlásení kliknutím v menu na sekciu „Turnaje“.

Zobrazia sa vám nadchádzajúce turnaje, ktoré Oktagon MMA pripravuje a aj turnaje partnerských organizácii, ktoré sú vysielané na Oktagon TV.

TIP ❱ Oktagon MMA kalendár 2024 ›

Čo vysiela Oktagon TV

Na internetovej Oktagon TV môžete hlavne sledovať turnaje organizácie a jej najlepšie zápasy v priamom prenose, alebo si môžete zakúpiť ich záznam.

Okrem nich vysiela aj zápasy a turnaje partnerských organizácii ktorými sú Heroes Gate, Professional Muay thai League, Dracula Fight Night, Titan Fight Night, Fabriq MMA. V minulosti vysielali aj Fight Night Challenge 3.

Oktagon MMA live na TV Tipsport zadarmo

Oktagon TV cena

Cena Oktagon TV závisí od toho, o aký turnaj sa jedná. Väčšinou sa cena pohybuje okolo 10,99€ za turnaje Oktagonu a turnaje partnerských organizácii sú o niekoľko eur lacnejšie.

Zaplatiť za prenos, alebo za záznam môžete viacerými platobnými metódami ako napríklad cez Qerko, ApplePay, G Pay, alebo online platobnou kartou.

Oktagon TV Club

Stať sa môžete aj členom Oktagon TV Club, ktorý vám poskytuje viaceré výhody. Na výber máte z dvoch variant predplatného a to mesačné, alebo ročné predplatné.

  • Mesačné predplatné vám dáva takéto výhody (2,99€): prednostný nákup lístkov na Oktagon, bonusový obsah, môžete dávať otázky hosťom v štúdiu počas turnajov, bonusy od Tipsportu, zápasy turnajov už 3 dni po skončení, súťaže o vstup do O2 Arény
  • Ročné predplatné výhody (35,99€): toto predplatné má rovnaké výhody ako mesačné predplatné, ale dostanete navyše tričko Oktagon.tv Club

Oktagon TV PPV

Sledovanie živých prenosov je možné na Oktagon TV cez PPV, teda Pay-Per-View. Ide o jednorazový poplatok, vďaka ktorému vám bude sprístupnené online vysielanie zakúpeného turnaja.

Oktagon TV live stream

Turnaje Oktagon live stream je možné pozerať cez PPV, ktoré si zakúpite na stránke oktagon.tv.

Live stream je možné sledovať na PC, tablete a to na aktuálnych verziách ako Windows 10, alebo MacOS 10 a novšie. Dostupné prehliadače Safari, Chrome, Edge.

Oktagon TV gratis

Všetky zápasy Oktagon TV gratis sledovať nie je možné. Je však možnosť ako si pozrieť súboj zadarmo v rámci free prelims a to na oficiálnom YouTube kanály oktagonu.

Tieto vysielané súboje zadarmo sú väčšinou prvé zápasy na prelims karte.

TIP ❱ MMA kalendár 2024 ›

Oktagon TV online na mobile

Sledovať Oktagon TV online na mobile nie je žiadny problém. Mobilné zariadenia ktoré podporujú vysielanie sú Android 9 / iOS 13 a novšie verzie.

Pre sledovanie turnajov a zápasov cez mobilný prehliadač, sú podporujúcimi prehliadačmi Safari, Crome, Edge.

Oktagon TV aplikace

Sledujte najlepšie zápasy live stream cez Oktagon TV aplikace. Tú si môžete stiahnuť v Google Play a App Store pod názvom Oktagon MMA.

V apke nájdete všetko, čo fanúšik česko-slovenského MMA potrebuje vedieť, od noviniek, výsledkov, predaja lístkov až po live stream.

Zdroj: oktagon.cz

Zdieľaní

Pin It on Pinterest