Kde sledovať RFA live – PPV, live stream zadarmo, online prenos, záznamy zápasov

Organizácia Real Fight Arena vstúpila na česko-slovenskú MMA scénu a pre fanúšikov bojových športov pripravila zaujímavé zápasy a projekty so známymi fightermi. Ako sledovať turnaje RFA live? Všetky možnosti sa dozviete v nasledujúcom článku!

RFA Grand Opening naživo na TV Tipsport

Kde sledovať RFA live v TV, online, alebo mobile

Dostupné možnosti kde sledovať MMA organizáciu RFA live v mobile, tablete, alebo PC. Uvidíme Real Fight Arena naživo v TV? Všetko podstatné nájdete nižšie.

RFA live v TV

Žiaľ, RFA live v TV zatiaľ neuvidíme. Organizácia bojových športov síce uzavrela partnerstvo s televíziami Markíza a Nova, ale live prenos v TV dostupný nebude.

V TV si však môžete pozrieť turnaje iných organizácií. Kalendár MMA turnajov nájdete na našom webe.

RFA live stream zadarmo

RFA live stream zadarmo ponúka stávková kancelária Tipsport, ktorá je partnerom organizácie Real Fight Arena. Vďaka tomu si tak môžete pozrieť RFA zápasy v live prenose a to prakticky zadarmo.

Ako sledovať TV Tipsport zadarmo

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste do účtu
  2. Kliknite na sekciu „LIVE“ a z ponuky športov vyberte „BOJOVÉ ŠPORTY“
  3. Zvoľte zápas, ktorý chcete sledovať a kliknite na „STREAM“

SLEDUJTE RFA NA TV TIPSPORT ▷

Live stream zápasov môžete sledovať 7 dní od registrácie úplne zadarmo.

RFA Grand Opening naživo na TV Tipsport

RFA PPV stream

RFA PPV stream je ďalšia možnosť, ako si pozrieť turnaje v priamom prenose. Pay-Per-View (PPV) prenos si môžete zakúpiť jednoducho na webe realsport.tv. Cena za PPV je 9,90 eur.

Pred zakúpením pay-per-view si je potrebné vytvoriť účet a po overení môžete platbu zrealizovať platobnými kartami (Visa, Mastercard), alebo pomocou Google Pay resp. Apple Pay.

TIP ❱ Ako a kde sledovať MMA naživo ›

RFA live stream mobil

RFA live stream mobil je jednou s možností ako sledovať zápasy naživo a zakúpiť si PPV môžete aj priamo cez svoj mobil.

Ak ste sa do systému ešte nezaregistrovali, veľmi rýchlo, jednoducho to zvládnete aj cez vaše zariadenie a ak používate peňaženky Google Pay alebo Apple Pay, tými jednoducho za PPV zaplatíte. Samozrejme kúpiť si live stream môžete aj platobnou kartou.

Na bezproblémový stream v mobile je potrebné mať operačný systém: Android 9+ nebo iOS 13+ a prehliadač v novších verziách Chrome / Safari / Edge (chromium).

RFA záznam na VOYO

Real Fight Arena predstavila spoluprácu s platformou VOYO live, ktorá bude prinášať výhradne záznamy zo zápasov, eventov, mediálnych výstupov a exkluzívny obsah v podobe podcastov Real Fight Arena a ďalších zaujímavých videí.

RFA promo kód

Organizácia RFA prišla so zaujímavou novinkou a tou je promo kód. Každý zápasník v organizácii odstane unikátny kód, na ktorom bude zľava na PPV kupón. Takto si môžete zakúpiť PPV prenos za zvýhodnenú cenu a to nie je všetko.

Kúpou PPV cez tento promo kód zároveň podporíte svojho obľúbeného bojovníka, ktorý dostane podiel z predaja PPV. Organizácia chce takto odmeniť bojovníkov, ktorí budú promovať svoje zápasy. Tieto kódy môžete hľadať na Instagramoch jednotlivých bojovníkov.

RFA Program 2022

Pozrite si program RFA a nasledujúce turnaje v tomto roku 2022.

RFA PROGRAM TURNAJOV 2022
17.12. Praha
19.11 Prievidza
23.7. Košice
19.9. Brno
23.7. Ostrava
14.5. RFA Grand Opening / Bratislava (NTC aréna)
12.3. RFA Warm Up / Bratislava

Ako sledovať bojové športy naživo

Zdroj: rfarena.sk, realsport.tv, facebook.com

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest