Kde sledovať RFA live – PPV, live stream zadarmo, online prenos, záznamy zápasov

Organizácia Real Fight Arena vstúpila na česko-slovenskú MMA scénu len pre pár rokmi a pre fanúšikov bojových športov pripravila zaujímavé zápasy a projekty so známymi fightermi. Ako sledovať turnaje RFA live? Všetky možnosti sa dozviete v nasledujúcom článku!

SLEDUJTE RFA ONLINE NA VOYO ▷

RFA live

Existuje niekoľko možností, ako sledovať MMA organizáciu RFA live na vašom mobile, tablete alebo PC. Turnaje Real Fight Arena, je možné vďaka vysielacej platforme sledovať aj na smart TV alebo cez kvalitný oficiálny online prenos.

Nezabudnite sledovať sociálne siete RFA, pre najnovšie informácie o vysielaniach a pripravovaných eventoch. Najbližší turnaj organizácie, sa uskutoční 18. mája v Nových Zámkoch, kde sa koná RFA Nové Zámky.

Kde sledovať RFA

RFA live stream na VOYO

Real Fight Arena predstavila spoluprácu s platformou VOYO live, ktorá výhradne vysielala naživo prenosy z turnajov RFA.

Okrem živého vysielania, si môžete ukončené podujatia pozrieť spätne zo záznamu.

SLEDUJTE VOYO ONLINE ▷

Sledovanie zápasov RFA live cez aplikáciu Voyo, je možné na rôznych zariadeniach vrátane PC, tabletov, mobilov a smart TV.

Užívatelia služby môžu využívať túto možnosť, pre sledovanie obľúbených zápasov kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzajú.

RFA online na VOYO

RFA PPV live stream

RFA PPV stream je ďalšia možnosť, ako si pozrieť turnaje v priamom prenose. Pay-Per-View (PPV) prenos si môžete zakúpiť jednoducho na webe realsport.tv. Cena za PPV je 11,90 eur.

Pred zakúpením pay-per-view si je potrebné vytvoriť účet a po overení môžete platbu zrealizovať platobnými kartami (Visa, Mastercard), alebo pomocou Google Pay resp. Apple Pay.

TIP ❱ Ako a kde sledovať MMA naživo ›

RFA naživo

RFA naživo je možné sledovať v kamenných kasínach Eurogold, kde sú vytvorené RFA fun zóny a vysielajú turnaje.

Eurogold casino je hlavným partnerom organizácie.

Real Fight Arena naživo

Zápasy Real Fight Arena naživo si môžete vychutnať osobne v hľadisku. Informácie o vstupenkách a kde si ich kúpite nájdete na hlavnej stránke rfa.live.sk.

Pri každom nasledujúcom turnaji nájdete link, ktorý vás presmeruje na predajcov.

RFA live v TV

Žiaľ, RFA turnaje v TV žiadna stanica nevysiela. Ak ste vlastníkom smart TV, tak je možné sledovať turnaje Real Fight Arena cez aplikáciu VOYO.

V TV si však môžete pozrieť turnaje iných organizácií. Kalendár MMA turnajov nájdete na našom webe.

RFA online mobil

RFA online cez mobil je jednou s možností, ako sledovať zápasy naživo. Zakúpiť si PPV môžete aj priamo cez svoj mobilný telefón

Ak ste sa do systému ešte nezaregistrovali, veľmi rýchlo, jednoducho to zvládnete aj cez vaše zariadenie a ak používate peňaženky Google Pay alebo Apple Pay, tými jednoducho za PPV zaplatíte. Samozrejme kúpiť si live stream môžete aj platobnou kartou.

Na bezproblémový stream v mobile je potrebné mať operačný systém: Android 9+ nebo iOS 13+ a prehliadač v novších verziách Chrome / Safari / Edge. (chromium).

Ďalšou možnosťou ako sledovať turnaje RFA, je cez aplikáciu vysielacej platformy VOYO, ktorá má mobilnú apku kompatibilnú pre systémy Android a tak isto iOS.

RFA online na VOYO

RFA program prenosov 2024

Pozrite si program RFA a nasledujúce turnaje v tomto roku 2024.

Kalendár je priebežne aktualizovaný!
RFA MMA 2024  PROGRAM
18.5. RFA+IAM Warm UP Nové Zámky, SR
13.4. RFA 16 Opava, CZ
9.3. RFA 15 Bratislava, SR

Ako sledovať bojové športy naživo

Zdroj: rfarena.sk, realsport.tv, facebook.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest