Kde sledovať RFA live – PPV, live stream zadarmo, online prenos, záznamy zápasov

Organizácia Real Fight Arena vstúpila na česko-slovenskú MMA scénu a pre fanúšikov bojových športov pripravila zaujímavé zápasy a projekty so známymi fightermi. Ako sledovať turnaje RFA live? Všetky možnosti sa dozviete v nasledujúcom článku!

RFA live

Dostupné možnosti kde sledovať MMA organizáciu RFA live v mobile, tablete, alebo PC. Uvidíme Real Fight Arena naživo v TV? Všetko podstatné nájdete nižšie.

Kde sledovať RFA?

RFA PPV live stream

RFA PPV stream je ďalšia možnosť, ako si pozrieť turnaje v priamom prenose. Pay-Per-View (PPV) prenos si môžete zakúpiť jednoducho na webe realsport.tv. Cena za PPV je 9,90 eur.

Pred zakúpením pay-per-view si je potrebné vytvoriť účet a po overení môžete platbu zrealizovať platobnými kartami (Visa, Mastercard), alebo pomocou Google Pay resp. Apple Pay.

TIP ❱ Ako a kde sledovať MMA naživo ›

RFA naživo

RFA naživo je možné sledovať v kamenných kasínach Eurogold, kde sú vytvorené RFA fun zóny a vysielajú turnaje.

Eurogold casino je hlavným partnerom organizácie.

RFA live stream zadarmo na Tipsporte

RFA live stream zadarmo ponúkala stávková kancelária Tipsport, ktorá bola minulý rok partnerom organizácie Real Fight Arena. Vďaka tomu sme tak mohli pozerať RFA zápasy v live prenose a to prakticky zadarmo.

🔴 Momentálne TV Tipsport zápasy nevysiela!

RFA live stream mobil

RFA live stream mobil je jednou s možností ako sledovať zápasy naživo a zakúpiť si PPV môžete aj priamo cez svoj mobil.

Ak ste sa do systému ešte nezaregistrovali, veľmi rýchlo, jednoducho to zvládnete aj cez vaše zariadenie a ak používate peňaženky Google Pay alebo Apple Pay, tými jednoducho za PPV zaplatíte. Samozrejme kúpiť si live stream môžete aj platobnou kartou.

Na bezproblémový stream v mobile je potrebné mať operačný systém: Android 9+ nebo iOS 13+ a prehliadač v novších verziách Chrome / Safari / Edge (chromium).

RFA záznam na VOYO

Real Fight Arena predstavila spoluprácu s platformou VOYO live, ktorá bude prinášať výhradne záznamy zo zápasov, eventov, mediálnych výstupov a exkluzívny obsah v podobe podcastov Real Fight Arena a ďalších zaujímavých videí.

SLEDUJTE VOYO ONLINE ▷

Vyskúšať na 7 dní zadarmo

RFA promo kód

Organizácia RFA prišla so zaujímavou novinkou a tou je promo kód. Každý zápasník v organizácii odstane unikátny kód, na ktorom bude zľava na PPV kupón. Takto si môžete zakúpiť PPV prenos za zvýhodnenú cenu a to nie je všetko.

Kúpou PPV cez tento promo kód zároveň podporíte svojho obľúbeného bojovníka, ktorý dostane podiel z predaja PPV. Organizácia chce takto odmeniť bojovníkov, ktorí budú promovať svoje zápasy. Tieto kódy môžete hľadať na Instagramoch jednotlivých bojovníkov.

RFA live v TV

Žiaľ, RFA turnaje v TV zatiaľ neuvidíme. Organizácia bojových športov síce uzavrela partnerstvo s televíziami Markíza a Nova, ale live prenos v TV dostupný nebude.

V TV si však môžete pozrieť turnaje iných organizácií. Kalendár MMA turnajov nájdete na našom webe.

RFA program live prenosov 2023

Pozrite si program RFA a nasledujúce turnaje v tomto roku 2023.

Kalendár je priebežne aktualizovaný!
RFA MMA 2023  PROGRAM
10.6. RFA 11 Bratislava, SR
13.5. RFA 10 Havířov, CZ
22.4. RFA 9 Eurogold pyramída Prievidza, SR
4.2. RFA 8 Budapešť, HU
28.1. RFA Ring Tour Trnava, SR

Ako sledovať bojové športy naživo

Zdroj: rfarena.sk, realsport.tv, facebook.com

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest