Ako sledova┼ą MMA Bellator live – online, livestream na mobile

Bellator je pova┼żovan├Ż za druh├║ najlep┼íiu MMA organiz├íciu na svete a podobne, ako UFC jej turnaje sleduj├║ mili├│ny div├íkov. Sledujte mo┼żnosti, ako si m├┤┼żete pozrie┼ą Bellator live v ─îech├ích a na Slovensku.

Ako sledova┼ą Bellator live

Pozrite sa na preh─żad v┼íetk├Żch mo┼żnost├ş, ako sledova┼ą MMA organiz├íciu Bellator na┼żivo.

─îo je Bellator Fighting Championship?

Bellator MMA je druhou najlep┼íou a najv├Ą─Ź┼íou MMA organiz├íciou na svete, ktor├í. Podobne, ako v UFC, aj v Bellatore n├íjdeme mno┼żstvo skvel├Żch z├ípasn├şkov (Michael Chandler, Ryan Bader, Gegard Mousasi, Paul Daley, Rory MacDonald)

  • Rok zalo┼żenia: 2008
  • Zakladate─ż: Bjorn Rebney
  • S├şdlo: Santa Monica, Kalifornia (USA)
  • Podujatia: viac ako 200
  • Web:┬áwww.bellator.com
  • Wiki: wikipedii (EN verizia)

TIP ÔŁ▒┬á─îo je to UFC, Bellator a ─Ćal┼íie MMA orgraniz├ície?

Bellator Attila V├ęgh

Slovensk├ş fan├║┼íikovia m├┤┼żu Bellator pozna┼ą najm├Ą kv├┤li Attilovi V├ęghovi, ktor├Ż bol v tejto organiz├ícii jej ┼íampi├│nom. V Bellatoru si slovensk├Ż fighter prip├şsal 5 v├Żhier a len 1 por├í┼żku.

TIP ÔŁ▒ Profil a ┼ítatistika Attilu V├ęgha ÔÇ║

Bellator 2021 – program najbli┼ż┼í├şch turnajov

V tabu─żke ni┼ż┼íie n├íjdete aktualizovan├Ż zoznam najbli┼ż┼í├şch galave─Źerov pre rok 2021, ktor├ę m├┤┼żete sledova┼ą v priamom prenose.

Bellator MMA 2021 Sledujte LIVE
9. apr├şlBellator 256: Bader vs. Machida 2Mohegan Sun Arena
16. apr├şlBellator 257: Nemkov vs. Davis 2Mohegan Sun Arena
7. májBellator 258: Archuleta vs. PettisMohegan Sun Arena
21. májBellator 259: Cyborg vs. Smith 2Mohegan Sun Arena

Kalend├ír MMA turnajov na rok 2021 ÔÇ║

1´ŞĆÔâú Sledujte Bellator live na Nova Sport

Z├ípasy Bellatoru v pomerne pravideln├Żch intervaloch vysiela v ─îech├ích a na Slovensku ┼íportov├Ż kan├íl Nova Sport 1. S├║be┼żne vysiela jednotliv├ę turnaje aj internetov├í telev├şzia VOYO.

┼áportov├ę TV stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2 okrem in├ęho vysielaj├║ v live prenosoch aj popul├írnu NHL, NBA, ─Źi futbalov├ę z├ípasy Eur├│pskej ligy.

2´ŞĆÔâú Bellator live pomocou aplik├ície

V┼íetky turnaje organiz├ície Bellator si tak teraz m├┤┼żete pozrie┼ą len pomocou ich ofici├ílnej aplik├ície Bellator MMA, ktor├║ si m├┤┼żete teraz stiahnu┼ą do mobilu a sledova┼ą ob─ż├║ben├ę z├ípasy.

Okrem live prenosov pon├║ka aplik├ícia mno┼żstvo vide├ş a ─Ćal┼í├şch zauj├şmav├Żch inform├íci├ş zo z├íkulisia Bellatoru.

TIP ÔŁ▒ Preh─żad ako sledova┼ą MMA z├ípasy live ÔÇ║

3´ŞĆÔâú┬áBellator na┼żivo na stream platform├ích

Druhou alternat├şvou, ako sledova┼ą Bellator live je prostredn├şctvom streamovac├şch platforiem, ako fuboTV, Philo ─Źi DAZN, na ktor├Żch si m├┤┼żete pozrie┼ą z├ípasy tejto organiz├ície za mal├Ż poplatok.

Arch├şv z├ípasov Bellator online

Pozit├şvnou spr├ívou je fakt, ┼że ak ste nestihli niektor├Ż z turnajov Bellatoru, alebo nem├íte stiahnut├║ aplik├íciu m├┤┼żete si pozrie┼ą highlights z t├Żchto turnajov prostredn├şctvom ofici├ílneho YouTube kan├íla organiz├ície.

TIP ÔŁ▒ ┬áAko sledova┼ą Oktagon LIVE ÔÇ║

V niektor├Żch pr├şpadoch na tomto kan├íle n├íjdete aj cel├ę turnaje.

Bellator v├Żsledky a ┼ítatistiky

V┼íetky v├Żsledky z turnajov organiz├ície Bellator si m├┤┼żete preh─żadne pozrie┼ą na str├ínke flashscore.sk, kde n├íjdete aj v├Żsledky z turnajov ─Ćal┼í├şch organiz├ícii ─Źi in├Żch ┼íportov.

Zdroj: bellator.com, youtube.com, wikipedia.com

Zdie─żan├ş

Pin It on Pinterest