Športový TV kanál NOVA SPORT 3 a 4 LIVE – program dnes. Liga Majstrov, La Liga, Serie A, Bundesliga a ďalšie súťaže naživo!

Športové TV kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 sú nové televízne stanice, ktoré doplnia už existujúce kanály Nova Sport 1 a 2. Zaujíma vás Liga Majstrov či iné TOP európske futbalové súťaže? Prinášame vám podrobný prehľad, v ktorom sa dozviete aké športy sa a súťaže môžete sledovať na kanáloch Nova Sport program dnes. 

NOVA SPORT – prehľad a informácie dnes

Prečo sledovať TV Nova Sport 3 a Nova Sport 4?

TV stanice Nova Sport 3 a Nova Sport 4 sú jediné kanály, kde si pozriete futbalovú Ligu Majstrov. Nova Sport získala vysielacie práva na milionársku súťaž po tom, čo Orange Sport zrušil vysielanie všetkých programov.

Okrem toho sa môžete tešiť aj na live prenosy z ďalších futbalových súťaží ako sú nemecká Bundesliga, španielska La Liga či talianska Serie A, kde uvidíte aj Milana Škriniara v drese Interu Miláno.

NOVA SPORT
Kde sledovať Digi TV, Magio TV
TV kanály Nova Sport 1,2, Nova Sport 3,4
Súťaže Liga Majstrov, La Liga, Bundesliga, Serie A [prehľad tu ›]
Cena V rámci balíčkov jednotlivých TV [prehľad tu ›]
Ako naladiť Návod ›
Dnes v TV Program ›
HD prenosy ÁNO
Internet / mobil ÁNO
Majiteľ Central European Media Enterprises (CME)
Web sport.tn.nova.cz

Ako naladiť kanál Nova SPORT3 a Nova SPORT4?

Športové kanály Nova SPORT3 a SPORT4 si môžete naladiť u niektorého zo slovenských TV poskytovateľov, ktorí ponúkajú na výber viaceré televízne balíčky. Ich cena sa líši najmä od ponuky jednotlivých TV kanálov.

Športové stanice Nova Sport3 a Nova Sport4 ponúkajú na Slovensku spoločnosti Slovak Telekom a DIGI Slovakia. Okrem spomínaných kanálov získate v jednotlivých TV balíkoch aj ďalšie zaujímavé športové programy.

▶︎ Kompletný prehľad poskytovateľov ⇓

Nova Sport 3 Skylink

TV kanály Nova Sport 3 a 4 momentálne nenaladíte cez Skylink a nie je isté, či satelitná televízia Skylink v budúcnosti rozšíri svoj program vysielania aj o športové kanály televízie Nova Sport.

Nova Sport online na VOYO.sk

Zatiaľ nie je známe, či sa budú dať pozerať stanice Nova Sport 3 a Nova Sport 4 aj online na portáli VOYO.sk . Túto správu však budeme sledovať a priebežne aktualizovať priamo tu.

Naďalej však platí, že na portáli VOYO môžete sledovať TV stanice Nova Sport 1 a 2. Vďaka tomu je možné si pozrieť na svojom mobile či tablete online hokejové zápasy NHL alebo basketbalovú NBA.

Kde sledovať šport naživo

Okrem kanálov Nova SPORT 3 a Nova SPORT 4 je možné sledovať športové prenosy aj na ďalších TV programoch, ako sú napríklad Premier Sport, Eurosport či Sport 1 a Sport 2. Každá športová stanica sa zameriava na určité súťaže a športy a tak si môžete vybrať to, čo vás zaujíma a čo chcete sledovať.

Prehľad športových kanálov na Slovensku:

Aké športy vysiela TV Nova Sport 3 a 4 online?

Športové televízne kanály Nova Sport 3 a 4 vysielajú online len to najlepšie! Zameriavajú sa najmä na futbalové prenosy online z TOP európskych súťaží ako sú Liga Majstrov, Bundesliga, La Liga či Serie A.

Televízia Nova Sport nemá momentálne v ponuke široký výber športov, no v blízkej budúcnosti plánuje rozšíriť ponuku televíznych prenosov o ďalšie športy a súťaže. O všetkom dôležitom sa dozviete priamo tu.

Program Nova Sport 3 a Nova Sport 4 dnes a zajtra

Športové stanice Nova Sport 3 a Nova Sport 4 začnú vysielať od 13. augusta 2021 a každý deň sa môžete tešiť na kvalitný športový program pozostávajúci z live prenosov, záznamov či predzápasových štúdií. Aktuálny denný Nova Sport program nájdete na oficiálnej stránke televízie.

SLEDUJTE NOVA SPORT NAŽIVO
Futbal Liga Majstrov, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, FA Cup

Futbal naživo na Nova Sport 3 a Nova Sport 4

Na programoch Nova Sport 3 a Nova Sport 4 si môžete vychutnať futbal naživo. Televízia ponúka live prenosy z tých najlepších európskych súťaží:

Liga Majstrov na Nova Sport

Pochopiteľne najväčším ťahákom staníc Nova Sport 3 a 4 je futbalová Liga Majstrov! Televízia získala exkluzívne práva na vysielanie milionárskej súťaže po tom, čo Orange Sport oznámil zrušenie vysielania svojich programov.

Na kanáloch Nova Sport 3 a Nova Sport 4 sa môžete tešiť na skupinovú fázu i vyraďovacie kolá Ligy Majstrov. Všetky zápasy budú sprevádzané s českým komentárom a chýbať nebudú ani predzápasové štúdiá so zaujímavými hosťami.

TIP ❱ Ako a kde sledovať Ligu Majstrov live ›

Bundesliga live v TV na Nova Sport 3

Najvyššia nemecká futbalová súťaž Bundesliga bude po novom live v TV na programoch Nova Sport 3 a Nova Sport 4. Doteraz ste mohli sledovať Bundesligu na DIGI Sport, no tá podobne ako Orange Sport zrušila svoje TV kanály.

V nemeckej Bundeslige pôsobí aj niekoľko slovákov a tak si môžete v priamom prenose vychutnať výkony Ondreja Dudu v FC Kolín či Lászla Benása v Borusii Mönchengladbach.

TIP ❱ Kde sledovať nemeckú Bundesligu live ›

La Liga naživo na Nova Sport 4

Naživo na Nova Sport 4 a 3 bude od novej sezóny 21/22 aj španielska La Liga! Každý týždeň vás čakajú priame prenosy z tých najzaujímavejších zápasov a tiež záznamy z niektorých stretnutí.

Okrem iného naživo si budete môcť pozrieť aj slávne El Clasico a ďalšie atraktívne súboje o titul španielskej Primera Division.

TIP ❱ Ako a kde sledovať španielsku La Ligu ›

Serie A na Nova Sport 3, 4 livestream

Livestream zápasov z talianskej Serie A po novom ponúknu TV kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4. V priamom prenose si tak môžete užiť zápasy tímov ako sú SCC Neapol, AC Miláno, Inter Miláno či Juventus Turín na čele s Cristianom Ronaldom.

TIP ❱ Všetky možnosti ako sledovať Serie A ›

Nova Sport SK – poskytovatelia

Televízne športové kanály NOVA SPORT 3 a NOVA SPORT 4 je možné naladiť u slovenských TV poskytovateľov DIGI Slovakia a Slovak Telekom. Každý poskytovateľ ponúka niekoľko televíznych balíčkov, ktorých cena sa líši od množstva dostupných programov.

*cena v tabuľke je uvádzaná za mesiac
POSKYTOVATELIA TV KANÁLOV NOVA SPORT
Poskytovateľ Možnosti Aplikácia Cena (od)
DIGI Slovakia  TV, satelit, internet Android, iOS 4,00 €
Slovak Telekom TV, satelit, internet Android, iOS 10,90 €

DIGI Slovakia

Najvýhodnejšiu možnosť sledovania kanálov Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ponúka DIGI Slovakia. Tá ponúkne nové kanály v balíčku s názvom Premium.

Tento televízny balíček stojí 14,60 eur mesačne. Okrem TV staníc Nova Sport 3 a Nova Sport 4 získate ďalšie športové programy, ako napríklad Premier Sport, kde si môžete pozrieť živé prenosy z turnajov UFC či futbalové zápasy anglickej Premier League.

 • Kábel: ÁNO – od 8 €/mes.
 • Satelit: ÁNO – od 9,60 €/mes.
 • Internet: ÁNO – od 4 €/mes.
 • Mobil: ÁNO / DIGI GO
 • Aplikácia: ÁNO / Android, iOS
 • Web: digislovakia.sk

Slovak Telekom Magio TV

Ďalšou možnosťou, ako si pozrieť športové prenosy na kanáloch Nova Sport 3 a 4 je cez televíziu Magio TV.  Opäť máte možnosť si vybrať z niekoľkých televíznych balíčkov, pričom najvýhodnejší z nich je Magio televízia M, ktorý stojí 10,90 eur mesačne.

Live prenosy zo športových zápasov si navyše môžete pozrieť aj v aplikácii Magio GO, ktorú si stiahnete do svojho mobilu alebo tabletu. Aplikácia je dostupná pre iOS aj Android zariadenia.

 • Kábel: ÁNO – od 10,90 €/mes.
 • Satelit: ÁNO – od 10,90 €/mes.
 • Internet: Áno – 10,90 €/mes.
 • Mobil: Áno / MAGIO GO
 • Aplikácia: Áno / Android, iOS
 • Web: telekom.sk

Nova Sport 3,4 – informácie a majiteľ

Športové stanice Nova Sport 3 a Nova Sport 4 prevádzkuje televízia NOVA, ktorá patrí pod mediálnu skupinu Central European Media Enterprises (CME). Ide o nové športové stanice, ktoré vznikli v lete 2021 aby podporili už existujúce kanály Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

Zdroj: sport.tn.nova.cz, wikipedia.com 

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest