Vémola vs. Krištofič Oktagon 51 – Pirát Krištofič vypol Vémolu KO! VIDEO

Zápas Vémola vs. Krištofič na turnaji Oktagon 51 bol jedným z top súbojov a skončil už v 1. kole. Pirát Krištofič poslal k zemi Karlosa tvrdým KO. 

Vémola vs. Krištofič Oktagon 51

Zápas Vémola vs. Krištofič bol veľmi očakávaným, pretože títo fighteri sa už dlhé roky doťahovali cez verejné vyjadrenia na svoju osobu.

Na turnaji Oktagon 51 ktorý sa konal v O2 Aréne, opäť išiel k zemi Karlos Vémola po tvrdej pravačke od Piráta. Táto hala je pre Vémolu zakliata, tvrdé KO tu dostal, ako dobre vieme aj zápase storočia Végh vs Vémola.

Pirát sa na tento súboj veľmi svedomito pripravoval a už od úvodu dal pocítiť súperovi, že to bude jeho večer.

Video Vémola vs Krištofič KO


Karlos Vémola – Samuel Pirát Krištofič

Oktagon 51 Vémola vs Krištofič

Na poslednom turnaji roka Oktagon 51 sme videli okrem titulového zápasu Čepo vs. Wawrzyniak a finále Oktagon GameChanger aj zápas, ktorý sa mal uskutočniť už v r. 2021 a tým je Vémola vs Krištofič.

Obaja fighteri sa mali postaviť zoči-voči pred dvoma rokmi, ale k zápasu nedošlo pre zranenie Vémolu. Túto bitku v dohodnutej váhe 88.5kg sprevádzal vyhecovaný trash talk.

Olej do ohňa prilial aj Krištofičov tréner Attila Végh, ktorý povedal, že teraz ho porazí jeho zverenec a potom aj on. Pre Karlosa je to údajne posledné vystúpenie v O2 Aréne.

 

Karlos Vémola – Samuel Krištofič štatistiky

Štatistiky zápasníkov Karlos Vémola – Samuel Krištofič boli v prospech českého zápasníka, ktorý ma toho odbojované dvakrát viacej ako slovenský víťaz Oktagon Výzvy 2.

Karlos Vémola má neskutočné skúsenosti a tie zbieral aj v rámci UFC ako prvý Čech v tejto MMA organizácii. Nedávno sa stal držiteľom najrýchlejšieho K.O. v Oktagone, keď na Oktagone 47 vypol za 7 sekúnd Pavla Langera.

Samuel Pirát Krištofič sa stal víťazom druhej série Oktagon Výzvy a bol držiteľom dočasného titulu v strednej váhe. Posledné zápasy mu ale nevyšli a obidva prehral, dokonca prvýkrát KO/TKO.

Karlos je držiteľom titulu v poloťažkej váhe, ale tento zápas je netitulový.

VÉMOLA KRIŠTOFIČ
Karlos Vémola celé meno Samuel Krištofič 
Reinders Gym gym Spartakus Fight Gym
česká národnosť slovenská
38 vek 32
183 cm výška 185 cm
92 kg+/- váha 83 kg +/-
43 – 36 – 7 zápasy (v-p)  22 – 16 – 6

Vémola – Krištofič fight card 🥊

Karlos Vémola zápas proti Krištofičovi sa uskutoční na poslednom turnaji roka Oktagon 51 Praha. Fight card je veľmi zaujímavá a uvidíme fantastické zápasy, pričom podujatie vyvrcholí súbojom o opasok v strednej váhe Čepo vs. Wawrzyniak, ktorý nahradil pôvodne plánovaný Kincl vs. Čepo.

Na turnaji v Prahe sa dozvieme meno víťaza miliónovej pyramídy Tipsport GameChanger a stane sa ním buď Andreas Michailidis, alebo Bojan Veličkovic.

Okrem spomínaných mien sa na zápasovej karte predstavia napríklad Daniel Škvor, Martin Zawada, Karol Ryšavý a ďalší skvelí fighteri.

OKTAGON 51 FIGHT CARD
🔥 FINÁLE GAME CHANGER
Welterweight Bojan Veličkovič – Andreas Michailidis Submisia 3.kolo
💥 TITULOVÝ ZÁPAS
Middleweight Vlasto Čepo – Piotr Wawrzyniak TKO 3.kolo
HLAVNÁ KARTA
Catchweight Karlos Vémola – Samuel Krištofič KO 1.kolo
Light Heavyweight Daniel Škvor – Martin Zawada Na body 3.kolo
Welterweight Ion Surdu – Stefano Paterno Submisia 2. kolo
PRELIMS
Featherweight Karol Ryšavý – Henrique Madureira TKO 1. kolo
Strawweight Chiara Penco – Eva Dourthe Na body 3. kolo
Featherweight Radek Roušal – Kallum Parker Na body 3.kolo
Catchweight Magda Šormová – Mallory Martin Na body 3.kolo
FREE PRELIMS
Lightweight Tomáš Fiala – Hassan Shaaban KO 1. kolo

Vémola vs. Krištofič live

Zápas Vémola vs. Krištofič live bude vysielať platená televízna stanica Premier Sport 4 live. Existuje však niekoľko alternatív, ako sledovať tento určite napínavý súboj MMA a celé podujatie Oktagon 51 Praha a to aj zdarma.

Prvou možnosťou je online prenos prostredníctvom oficiálnej Oktagon TV. Táto služba poskytuje prenos vysokej kvality, avšak za poplatok.

Ďalšou voľbou pre sledovanie turnaja Oktagon live je prostredníctvom stávkovej kancelárie Tipsport. Táto alternatíva umožní sledovať podujatie úplne zadarmo, pričom fanúšikovia dostanú aj príležitosť vsadiť si na výsledok zápasu.

Samuel Krištofič – Karlos Vémola live stream

Samuel Krištofič – Karlos Vémola live stream môžete pozerať zdarma v mobile aj na počítači vďaka stávkovej kancelárii Tipsport.

Tipsport TV ponúka živé prenosy z turnajov Oktagon priamo do počítačov a vďaka mobilnej aplikácii do smart zariadení.

Noví hráči majú teraz príležitosť získať vstupný bonus 20 EUR zadarmo na prvé stávky.

🛑 Oktagon 51 je na TV Tipsport k dispozícii vo svojej celej dĺžke a sledovať tak môžete všetky zápasy fight card.

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Oktagon live stream zadarmo

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste sa.
  2. Zvoľte sekciu „LIVE“ a v ponuke športov vyberte „BOJOVÉ ŠPORTY“.
  3. Spustite zápas, ktorý chcete sledovať kliknutím na „STREAM“.

Live stream zápasov je po 7 dní od registrácie dostupný úplne zadarmo. Nezabudnite využiť vstupný bonus 20 € na prvé stávky.

 

Oktagon online PPV

Oktagon online PPV predstavuje platformu, ktorá umožňuje priaznivcom bojových športov sledovať populárne turnaje organizácie Oktagon MMA, prostredníctvom platenej online služby OKTAGON.TV.

Táto platforma poskytuje jednorazový prístup k živému prenosu podujatia, za primeranú cenu 12,99 eur, ale v deň turnaja sa cena môže navýšiť, preto odporúčame si ju zakúpiť za zvýhodnenú sumu, čo najskôr.

Terminátor vs Pirát Oktagon 51 live zadarmo

Napínavý súboj Terminátor Vémola vs Pirát Krištofič live zadarmo, môžete vidieť prostredníctvom ponuky TV Tipsport.

Organizácia Oktagon MMA poskytuje fanúšikom bojových športov jedinečnú príležitosť, sledovať prvý zápas bezplatne, prostredníctvom svojho oficiálneho YouTube Oktagon MMA a taktiež uvidíte štúdio Round Zero.

Prvý zápas s označením „free prelims“ umožňuje divákom ochutnávku atmosféry večera bojových športov bez toho, aby museli platiť za prístup k sledovaniu.

Vémola – Krištofič kurzy

Tipnite si na víťaza zápasu Vémola – Krištofič v Tipsporte a berte zaujímavý bonus od tejto stávkovej kancelárie – 20€ na prvé stávky pre nových hráčov po registrácii (18+).

V tomto fighte je jednoznačným favoritom Vémola s kurzom okolo 1,11, pričom na Piráta si viete staviť s kurzom takmer 6.

TIPUJTE VÉMOLA – KRIŠTOFIČ ▷

Karlos Vémola vizitka

Zápasník Karlos Vémola je skúseným profesionálnym bojovníkom zmiešaných bojových umení. Začínal ako kulturista, no jeho vášňou sa stalo MMA.

Ako prvý Čech podpísal zmluvu s prestížnou organizáciou UFC. Jeho sila, odhodlanie a technika ho priviedli medzi svetovú špičku.

Po skončení v UFC sa vrátil do Česka, kde začal zápasiť v organizácii XFN, a po ukončení pôsobenia v nej kývol na ponuku od Oktagonu, kde sa stal šampiónom v strednej váhe a v poloťažkej divízii.

Bol súčasťou zápasu storočia Végh – Vémola a v roku 2023 prehral aj zápas o titul Vémola vs Kincl.

  • Meno: Karlos Vémola
  • Prezývka: The Terminátor
  • Národnosť: Česká
  • Narodenie: 1. júla 1985, Olomouc (ČR)
  • Kategória: Middleweight váha, Light Heavyweight
  • Počet zápasov: 43
  • Výhry/prehry: 36 (9 KO/TKO, 19 submisia, 8 rozhodnutie) – 7

Samuel Krištofič vizitka

Slovenský profesionálny bojovník MMA Samuel Krištofič, známy pod prezývkou „Pirát“, dosiahol viaceré úspechy v organizácii Oktagon MMA.

V roku 2017 sa stal víťazom druhej série show Oktagon Výzva, čím potvrdil svoje skúsenosti a kvality. V minulosti získal dočasný titul šampióna strednej váhy tejto organizácie.

Krištofič trénuje v klube Spartakus Fight Gym so sídlom v Trnave, ktorý považuje za svoj domovský klub a jeho trénerom je Attila Végh.

Meno: Samuel Krištofič
Prezývka: Pirát
Národnosť: Slovenská
Narodenie: 15. august 1989, Bratislava (SR)
Kategória: Middleweight
Počet zápasov: 22 zápasov
Výhry/prehry: 16 (4 KO/TKO, 5 submisia, 7 rozhodnutie) – 6

Zdroj: sherdog.com, oktagon.com, youtube.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest