Oktagon 51 Praha (29.12.) – program, karta, výsledky. Krištofič ukončil Vémolu KO!

Oktagon 51 Praha bol posledným tohtoročným turnajom známej MMA organizácie. Uskutočnil sa 29. decembra v pražskej O2 aréne a videli sme fantastické zápasy a prekvapenia. Pozrite si výsledky a informácie o turnaji. 

Oktagon 51 Praha

Galavečer Oktagon 51 v Prahe priniesol titulový zápas i finále súťaže Tipsport GameChanger. Oktagon MMA týmto zavŕšil svoj program v roku 2023, ktorý priniesol trinásť číslovaných turnajov.

Organizátorom sa určite podarilo zabaviť čo najviac fanúšikov, pretože sme videli prekvapivé výsledky a zaujímavé súboje.

Oktagon 29.12.2023

Oktagon Praha program

Oktagon Praha program priniesol špeciálnu lahôdku v podobe súboja o uvoľnený titul v stredne ťažkej váhe medzi Čepom a Wawrzyniakom.

Po Kinclovom zranení sa teda o opasok šampióna pobili dvaja dlhodobo neporazení a nebezpeční borci. Práve víťaz tohto súboja by potom, keď sa Kincl vyzdravie, nastúpiť práve proti nemu.

Karlos Vémola sa tu vo svojom údajne poslednom zápase v O2 aréne predstavil proti „Pirátovi“ Samuelovi Krištofičovi a na tento večer nebude veľmi rád spomínať.

Okrem toho sme boli svedkami finále pyramídy Tipsport Oktagon Game Changer, takže ak to zhrnieme, bol to skvelý turnaj.

Oktagon 51 karta 🥊

OKTAGON 51 FIGHT CARD
🔥 FINÁLE GAME CHANGER
Welterweight Bojan Veličkovič – Andreas Michailidis Submisia 3.kolo
💥 TITULOVÝ ZÁPAS
Middleweight Vlasto Čepo – Piotr Wawrzyniak TKO 3.kolo
HLAVNÁ KARTA
Catchweight Karlos Vémola – Samuel Krištofič KO 1.kolo
Light Heavyweight Daniel Škvor – Martin Zawada Na body 3.kolo
Welterweight Ion Surdu – Stefano Paterno Submisia 2. kolo
PRELIMS
Featherweight Karol Ryšavý – Henrique Madureira TKO 1. kolo
Strawweight Chiara Penco – Eva Dourthe Na body 3. kolo
Featherweight Radek Roušal – Kallum Parker Na body 3.kolo
Catchweight Magda Šormová – Mallory Martin Na body 3.kolo
FREE PRELIMS
Lightweight Tomáš Fiala – Hassan Shaaban KO 1. kolo

Oktagon 51 výsledky

Aktualizované Oktagon 51 výsledky nájdete v našej fight card vyššie po začiatku podujatia. To štartuje 29. decembra od 18:00h.

Čepo vs. Wawryzniak Oktagon 51

Jeden z vrcholov tohto roka mal byť určite zápas Kincl vs. Čepo v rámci podujatia Oktagon 51 Praha. Kincl sa však v príprave vážne zranil a 18. decembra prišlo vyhlásenie, že do tohto súboja nenastúpi.

28-ročný Čepo, zvaný aj „El Chapo“ je v súčasnosti jedným z najnebezpečnejších slovenských bojovníkov. Trénuje ho Attila Végh a Čepo v strednej váhovej kategórii zatiaľ neprehral.

Veľkolepý titulový zápas si tak určite zaslúžil a slovenskí fanúšikovia verili, že zaskočí aj poľského fightera – Piotra Wawrzyniaka. Jeho celková bilancia na profi úrovni je 12 výhier (z toho 8-krát K.O.) a iba dve prehry.

Čepo svojho súpera nezaskočil, a zápas prekvapivo vyhral submisiou poľský fighter.

TIP ❱ Oktagon MMA kalendár turnajov ›

Vémola vs. Krištofič na Oktagon 51

Vyše 5-ročná nevraživosť medzi Terminátorom a Pirátom sa uzavrela na turnaji Oktagon 51, zápasom Vémola vs. Krištofič a tvrdým KO.

Zápas sa skončil v 1. kole, v ktorom Pirát ukončil Vémolu tvrdým úderom, po ktorom zostal český fighter ležať na zemi.

K súboju medzi nimi malo dôjsť koncom roka 2021 na turnaji Oktagon 30, ale nakoniec sa tak nestalo kvôli Vémolovym problémom s rukou.

Oktagon 51 live

Kto by nechcel byť svedkom titulového zápasu Čepo vs. Wawrzyniak na Oktagon 51 live? Ak sa nechystáte do pražskej 02 arény, tak by ste Oktagon live určite radi sledovali z pohodlia svojho domova. Nižšie sa dozviete, ako na to!

Oktagon 51 live stream

Oktagon 51 live stream ponúka už tradične TV Tipsport. Celý turnaj tu môžete sledovať po registrácii v stávkovej kancelárii Tipsport úplne zdarma.

Novým hráčom ponúka stávková spoločnosť taktiež bonus 20€ zdarma na prvé stávky po registrácii.

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Oktagon online zadarmo na TV Tipsport

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste sa.
  2. Zvoľte sekciu „LIVE“ a v ponuke športov vyberte „BOJOVÉ ŠPORTY“.
  3. Spustite zápas, ktorý chcete sledovať kliknutím na „STREAM“.

Oktagon online je 7 dní od registrácie dostupný úplne zadarmo. Nezabudnite využiť vstupný bonus 20 € na prvé stávky.

 

Oktagon 51 naživo PPV

Oktagon 51 naživo sa dá sledovať klasicky aj cez PPV prenos na webe oktagon.tv. Takéto sledovanie je spoplatnené sumou 12,99 eur, no a k dispozícii ho po zakúpení budete mať aj ako záznam.

Turnaje Oktagonu, vrátane toho pražského, môžete pozerať aj po zakúpení služby DAZN live, ktorá je primárne určená fanúšikom nachádzajúcim sa mimo Česka a Slovenska.

Priamy prenos z Oktagonu pobeží aj na televíznej stanici Premier Sport 4, kde je však tiež nutné si k samotnému kanálu zakúpiť špeciálny balíček Oktagon.

Oktagon 51 lístky

Lístky na Oktagon 51 v Prahe si môžete zakúpiť na webe ticketmaster.cz a taktiež ticketportal.cz. Ich cena sa začína na hodnote 52€ za vstupenky v najvyšších sektoroch.

Oktagon 51 video záznam

Video záznam z podujatia Oktagon v Prahe, ktoré sa uskutoční 29. decembra nájdete klasicky, ako pri ostatných Oktagon večeroch, na YouTube kanáli organizácie 7 dní po jeho uskutočnení.

Oktagon 51 váženie

Oficiálne váženie a tlačové konferencie z prostredia Oktagon 51 v Prahe, nájdete taktiež na YouTube kanáli organizácie Oktagon MMA.

Oktagon 51 MMA kurzy

Tipsport je jedným z hlavných partnerov organizácie Oktagon 51 MMA. Nájdete tu teda bohatú kurzovú ponuku a kurzy na viac príležitostí k jednotlivým zápasom.

K registrácii navyše dostávajú noví hráči 20 eur na prvé stávky a, samozrejme, taktiež možnosť sledovať celý turnaj naživo zdarma.

Oktagon 51 dnes

Aktuálne informácie o turnaji Oktagon 51 dnes a množstvo zaujímavých rozhovorov, či analýz, si viete nájsť na oficiálnej stránke, alebo na sociálnych sieťach organizácie.

Zdroj: oktagonmma.com, youtube.com, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest