Kincl vs Čepo Oktagon 51 – zápas zrušený pre zranenie Kincla!

Dňa 29.12. 2023 sme sa mali dočkať na turnaji Oktagon 51 titulového súboja Kincl vs Čepo. Patrik Kincl však nemôže kvôli zraneniu nastúpiť, a tak dostal Čepo náhradného súpera. Sledujte všetko podstatné a Oktagon live stream z náhradného duelu o titul v strednej váhe. 

OKTAGON 51 TIPUJTE ▷

Kincl vs Čepo na Oktagon 51 zrušený!

Zápas Kincl vs Čepo na turnaji Oktagon 51 mal byť súbojom o opasok v strednej váhy v pražskej O2 aréne. Patrik Kincl sa však v príprave vážne zranil a 18. decembra organizácia oznámila náhradného súpera pre Čepa.

Je ním Poliak Piotr Wawrzyniak, ktorý v klietke štyri roky neprehral. Kto sa stane víťazom tejto bitky a zároveň držiteľom uvoľneného opasku, ten potom neskôr nastúpi proti Kinclovi, ako nový šampión.

Aj napriek tomu, že sa Kincl s Čepom teraz nestretne, tak ledujte Oktagon livestream úplne zadarmo aj vo svojom mobile.

Patrik Kincl – Vlasto Čepo

Oktagon 51 Kincl – Čepo

Na Oktagone 51 čaká Patrika Kincla tretia obhajoba titulu v strednej váhe a tentokrát v dueli Kincl – Čepo.

Najskôr to vyzeralo na trilógiu s Karlosom Vémolom, ale dvojka divízie Vlasto Čepo si túto šancu zabojovať o titul určite svojimi výkonmi zaslúži, čo správne zhodnotili nielen organizátori Oktagonu, ale aj samotný Kincl.

Patrik Kincl – Vlasto Čepo na Oktagon 51

Vizitky zápasníkov Patrik Kincl – Vlasto Čepo na turnaji Oktagon 51. Zápasové štatistiky a skúsenosti hovoria v prospech Patrika Kincla, ale Čepo je vo fantastickej, možno životnej forme.

Český zápasník sa môže pýšiť úctyhodnou zápasovou kariérou, ktorá je oveľa dlhšia ako kariéra jeho protivníka. Zatiaľ čo Kincl má na svojom konte množstvo zápasov, jeho súper sa môže pochváliť ani nie polovicou jeho súbojov.

Tento rozdiel v skúsenostiach môže mať významný vplyv na výsledok ich stretnutia, no Čepo je hladný po titule, ktorým by mohol zavŕšiť svoje famózne obdobie.

KINCL ČEPO
Patrik Kincl celé meno Vlasto Čepo
All Sports Academy gym Spartakus Fight Gym
česká národnosť slovenská
33 vek 27
180 cm výška 185 cm
77 +/- váha 77 kg +/-
37 – 27 – 10 zápasy (v-p)  14 – 10 – 2

Kincl – Čepo fight card

Posledný turnaj roku Oktagon 51 prinesie zaujímavú fight card, ktorá vyvrcholí súbojom Patrik Kincl vs Vlasto Čepo o titul šampióna strednej váhy.

Fanúšikovia MMA už netrpezlivo čakajú na rozuzlenie pyramídového turnaja Oktagon GameChanger, v ktorom sa vo finále stretnú Bojan Veličkovič a Andreas Michailidis.

Chýbať nebude ani veľký duel Vémola vs. Krištofič, takže sa dozaista bude na čo pozerať. Doteraz oznámené zápasy si môžete naštudovať v tabuľke nižšie.

OKTAGON 51 FIGHT CARD
💥 TITULOVÝ ZÁPAS
Middleweight Vlasto Čepo – Piotr Wawrzyniak TIPUJTE
HLAVNÁ KARTA
Catchweight Karlos Vémola – Samuel Krištofič TIPUJTE
Light Heavyweight Daniel Škvor – Martin Zawada TIPUJTE
Featherweight Karol Ryšavý – Abou Tounkara TIPUJTE
Lightweight Tomáš Fiala – Hassan Shaaban TIPUJTE
Catchweight Magda Šormová – Mallory Martin TIPUJTE
FINÁLE GAME CHANGER
Welterweight Bojan Veličkovič – Andreas Michailidis TIPUJTE

Kincl vs. Čepo live

Zápas Kincl vs. Čepo live bude vysielaný na platenej televízii Premier Sport 4 live. Existuje však niekoľko ďalších spôsobov, ako sledovať tento galavečer.

Jedinou možnosťou sledovania Oktagon livestream zadarmo je prostredníctvom stávkovej kancelárie Tipsport. Táto alternatíva vám umožní sledovať podujatie bezplatne.

Diváci môžu využiť napríklad aj online prenos cez platformu Oktagon TV, ktorá zabezpečuje všetky galavečery Oktagonu, no vždy ide o platené streamy.

Kincl – Čepo live stream

Ak chcete sledovať napínavý súboj medzi Kincl – Čepo live stream zadarmo v rámci turnaja Oktagon 51, môžete to urobiť prostredníctvom stávkovej kancelárie Tipsport.

Tipsport TV poskytuje fanúšikom možnosť sledovať zápasy cez svoju internetovú televíziu, ktorá je k dispozícii na mobilných zariadeniach, čo umožňuje sledovanie zápasov kedykoľvek a kdekoľvek.

Noví hráči sa pritom môžu tešiť na zaujímavý vstupný bonus 20 EUR zadarmo na prvé stávky.

🛑 Oktagon 51 je na TV Tipsport k dispozícii vo svojej celej dĺžke a sledovať tak môžete všetky zápasy fight card.

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Oktagon live stream zadarmo

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste sa.
  2. Zvoľte sekciu „LIVE“ a v ponuke športov vyberte „BOJOVÉ ŠPORTY“.
  3. Spustite zápas, ktorý chcete sledovať kliknutím na „STREAM“.

Live stream zápasov je po 7 dní od registrácie dostupný úplne zadarmo. Nezabudnite využiť vstupný bonus 20 € na prvé stávky.

Kincl vs. Čepo online PPV

Oktagon online PPV je platforma, ktorá poskytuje fanúšikom bojových športov možnosť sledovať živé vysielanie turnajov prostredníctvom platenej služby na OKTAGON.TV.

Jednorazový prístup k PPV (Pay-Per-View) obsahu je dostupný za cenu 12,99 eur.

Patrik Kincl – Vlasto Čepo kurzy

S titulovým zápasom Patrik Kincl – Vlasto Čepo je tu pre hráčov jedinečná príležitosť tipovať na jeden z nezaujímavejších zápasov tohto roka.

V zápase medzi Kinclom a Čepom je jasným favoritom český bojovník v kurze pohybujúcom sa okolo hodnoty 1,20. Vášniví tipéri si však môžu skúsiť aj stávku na Čepa v kurze okolo 3,8, keď chcú väčšie zhodnotenie svojich peňazí a neboja sa riskovať.

KINCL – ČEPO TIPUJTE ▷

Kincl vs Čepo výsledky

Patrik Kincl vs Vlasto Čepo výsledky a podrobnosti o súboji nájdete v našom článku. Tu budeme aktualizovať nielen výsledok, ale určite sa tu dočkáte aj info o priebehu a video zo zápasu.

Patrik Kincl vizitka

Patrik Kincl je súčasný šampión v strednej váhe, ale okrem zápasenia sa venuje aj trénerstvu. Ešte predtým, ako sa vrátil na domácu MMA scénu, zápasil v zahraničných organizáciách ako KSW, alebo ACB.

Jeho posledným zápasom bol súboj bol Vémola vs Kincl, keď Terminátora porazil na body. Karlos Vémola síce veľmi túžil po odvete, Patrik sa rozhodol prijať výzvu od Čepa.

Zaujímavosťou je aj to, že už teraz počas svojej aktívnej úspešnej kariéry, je trénerom zápasníka UFC Davida Dvořáka.

  • Meno: Patrik Kincl
  • Prezývka: The Inspector
  • Národnosť: Česká
  • Narodenie: 21. júla 1989
  • Kategória: Middleweight
  • Počet zápasov: 37
  • Výhry/prehry/remízy: 27 (13 KO/TKO, 6 submisia, 7 rozhodnutie, 1x iné) – 10 – 0

VIDEO: Kincl vs Vémola 2

Vlasto Čepo vizitka

Vlasto Čepo sa narodil v Srbsku v meste Novi Sad, ale reprezentuje Slovensko. Tento stroj na KO je majiteľom najvýbušnejších kladív. Hovorí o tom fakt, že uštedril súperom 6 TKO z deviatich zápasov v Oktagon MMA.

Len málo borcov sa s Čepom dostalo do 2. kola. Vždy je totiž otázkou času, kedy „El Chapo“ vypustí svoje silné údery a to je pre jeho sokov veľkým problémom.

Jeho zápasy prinášajú pravidelnenajlepšiu show na turnajoch. Jeho trénerom je legendárny Attila Végh.

Meno: Vlasto Čepo
Prezývka: El Chapo
Národnosť: Slovenská
Narodenie: 25. január 1995
Kategória: Middleweight
Počet zápasov: 14 zápasov
Výhry/prehry: 12 (8 KO/TKO, 4 submisia, 3 rozhodnutie) – 2

VIDEO: Čepo vs. Taburceanu

Zdroj: sherdog.com, oktagon.com, youtube.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest