Rytmus vs Marpo XFN video z celého zápasu. V 3. kole bol Rytmus tri krát na zemi (VIDEO)

Rytmus vs Marpo XFN video z celého zápasu. Aj keď to s Patrikom po druhom kole vyzeralo všelijak, slovenský raper vydržal do záverečného 6. kola.

TIP ❱ Československá bitka raperov, alebo ako to všetko začalo ›

Rytmus prehral v zápase raperov s Marpom

Patrik Vrbovský, alias Rytmus zápas mal v O2 aréne a ukázal bojovné srdce. V boxerskom súboji sa stretli dvaja raperi Otakar „Marpo“ Petřina a Patrik „Rytmus Vrbovský“. Zápas bol vypísaný na 6 kôl po troch minútach. V treťom kole to však so slovenským spevákom nevyzeralo dobre. Marpo ho tri krát poslal k zemi a myslel si, že je koniec.

Už pred súbojom sa hovorilo o Rytmusovi, ktorý nemá na rozdiel od Marpa žiadne zápasnícke skúsenosti s boxom, alebo s thaiboxom a nedávali mu žiadne šance. Rytmus ukázal bojovné srdce a dokázal sa po počítaniach postaviť a vydržať až do posledného kola. Zápas napokon vyhral český raper Petřina na “body“.

Rytmus vs Marpo XFN video z celého zápasu

XFN 15: Rytmus a Marpo vypredali pražskú O2 Arénu

Aj keď na zápasníckej karte večera boli zvučné mená z prostredia MMA, ako napríklad Karlos “Terminator“ Vemola ktorý zápasil v najznámejšej organizácii UFC, Ivan “Buki“ Buchinger, Makhmud “Mach“ Muradov, Patrik Kincl a legenda Petr “Píno“ Ondruš, hlavným lákadlom treba uznať boli práve Rytmus s Marpom.

Galavecer sledovalo v pražskej O2 Aréne viacej ako 17-tisíc ľudí.

https://www.instagram.com/p/Br7Isj8HgOs/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/Br6UpoHHkKB/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: instagram, facebook

Zdieľaní

Pin It on Pinterest