Box: Vémola vs. Marpo na Oktagon UNDERGROUND (26.2.2022) – termín, program, fight card, livestream, online prenos.

To, čo by len málokto čakal sa stalo realitou a v závere roka sa môžeme tešiť na skvelý galavečer! Box Vémola vs Marpo na turnaji Oktagon Underground sa uskutoční 26. februára 2022 v O2 Aréne! Podarí sa Karlosovi vyhrať svoj prvý zápas v postoji a zavrieť ústa všetkým kritikom? Sledujte program turnaja, fight card, livestream a dôležité informácie na webe 7sport.sk

Box Vémola vs Marpo – Oktagon Underground (26.2.2022)

Kde a kedy sa uskutoční box Vémola vs Marpo

Box Vémola vs Marpo a celý turnaj Oktagon Underground sa uskutoční 26. februára 2022 v O2 Aréne, kde už Karlos Vémola raz bojoval a to konkrétne v zápase storočia!

Na tomto galavečeri sa predstaví viacero známych bojovníkov v postoji. Medzi nimi nebude chýbať ani Gábor Boráros, ktorý si skúsi zápas v boxe a jeho súperom bude Jakub Štáfek.

PROGRAM A VÝSLEDKY

Box Vémola vs Marpo dnes – novinky

Box Vémola vs Marpo sľubuje skvelú show a nezabudnuteľný zážitok! Vypredaná O2 Aréna, elektrizujúca atmosféra a skvelé zápasy v postoji sú niečo, čo chcete zažiť!

Preto ak chcete byť priamo účastný tohto galavečera, zakúpte si lístky skôr, než sa vypredajú. Môžete tak urobiť buď cez Oktagon aplikáciu, alebo v sieti Ticketportal.

▶︎ Kliknite a sledujte zápasy Oktagon MMA online ››

Oktagon Underground program a výsledky zápasov

Turnaj Oktagon Underground pravdepodobne ponúkne 10 až 12 atraktívnych duelov v postoji. Najprv je na programe prelims karta, po ktorej nasledujú zápasy hlavnej karty. Na tej uvidíme aj duel Boráros vs. Štáfek a celý galavečer vyvrcholí zápasom v boxe Vémola vs Marpo.

Okrem toho však promotéri sľubujú ďalšie skvelé zápasy, na ktoré sa môžete tešiť. Na turnaji by sa mala predstaviť špička postojárskej scény a preto môžeme očakávať mená ako Monika Chohlíková, Sebastián Fapšo či Michal Krčmář. Fight card budeme priebežne aktualizovať.

OKTAGON UNDERGROUND 🥊 FIGHT CARD

HLAVNÁ KARTA (20:00)
Middleweight (do 84kg) Karlos Vémola – Marpo TIPUJ
Middleweight (do 84kg) Gábor Boráros – Jakub Štáfek TIPUJ

TIPUJTE NA OKTAGON UNDERGROUND ⇒

Box: Vémola vs. Marpo

Vznik boxerského zápasu Vémola vs. Marpo siaha ešte do roku 2018, keď na turnaji XFN Vémola bojoval s brazílcom Magonem podľa MMA pravidiel. Na tom istom turnaji sa však uskutočnil aj ostro sledovaný boxerský zápas Marpo vs. Rytmus, v ktorom Marpo zvíťazil na body.

Vémola sa po samotnom turnaji na adresu českého rapera vyjadril nasledovne:

„Namlátím mu, ale on stejně výzvu od opravdového zvířete nepřijme,“ 

Ku samotnému podpisu nakoniec došlo o 3 roky neskôr a my sa môžeme tešiť na skvelý zápas v boxe. Pre Karlosa Vémolu pôjde o prvý stand-up zápas a bude zaujímavé sledovať, ako si s ním poradí.

Navyše Marpovi pôjde do rohu boxerská legenda Shannon Briggs, čo zápasu rozhodne pridá na atraktivite. Briggs vyhral nad takými menami ako sú George Foreman či Ray Mercer. Zápasil aj s Vitalim Kličkom, s ktorým však prehral.

Ako sledovať box Vémola vs. Marpo live (26.2.)

Najjednoduchší a najlacnejší spôsob ako sledovať box Vémola vs. Marpo live je pomocou stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá ponúkne všetky zápasy z turnaja na svojej TV Tipsport.

Pokiaľ si chcete užiť všetky zápasy na turnaji vo FULL HD kvalite, tak v tom prípade je najlepšou voľbou zakúpiť si oficiálne Pay Per View na stránke Oktagon.tv.

Box Vémola vs Marpo livestream na PPV

Najlepší spôsob, ako sledovať box Vémola vs Marpo a celý turnaj Oktagon Underground je cez oficiálne PPV, ktoré si môžete zakúpiť na stránke OKTAGON.TV. Takto si užijete všetky zápase vo FULL HD kvalite a bez prerušenia.

Cena Pay Per View na jeden turnaj stojí v predpredaji 9,99 €. V deň turnaja si môžete kúpiť PPV za cenu 12,99 €. Okrem jednotlivých zápasov si cez PPV užijete aj štúdio, v ktorom známi fighteri komentujú duely na turnaji.

Oktagon Underground online na TV Tipsport  naživo

Ďalšou možnosťou, ako si vychutnať online prenos z turnaja Oktagon Underground naživo, je pomocou livestreamu stávkovej kancelárie Tipsport. Tá prevádzkuje vlastnú televíziu TV Tipsport, kde si môžete pozrieť všetky zápasy na turnaji!

Stačí kliknúť tu a zaregistrovať sa na stránkach stávkovej kancelárie. Automaticky získate možnosť sledovať všetky športové prenosy na 7 dní zadarmo a to vrátane turnaja Oktagon Underground.

OKTAGON NAŽIVO ▷

Podrobný návod, ako sledovať Oktagon na TV Tipsport nájdete tu ›

Oktagon MMA online na TV Tipsport

Oktagon video záznam a zostrihy zápasov

Video záznam a zostrihy zápasov nájdete na oficiálnom YouTube kanáli organizácie Oktagon MMA. Zápasy sú na YouTube zverejnené týždeň po turnaji. Pokiaľ by ste si chceli pozrieť video záznam skôr, je potrebné si dodatočne zakúpiť oficiálne PPV.

Ako sledovať bojové športy naživo

Kurzová ponuka Oktagon Underground

Staviť si budete môcť pochopiteľne aj na zápasy turnaja Oktagon Underground a tým pádom aj na hlavný boxerský zápas Vémola vs. Marpo!

V tomto súboji je favoritom český raper, na ktorého stávkové kancelárie vypísali kurz 1.66. Karlos Vémola si však určite nebude chcieť pokaziť svoju povesť a na zápas príde dobre pripravený. Preto vypísaný kurz na Vémolu 2.07 rozhodne stojí za vyskúšanie!

AKTUÁLNA KURZOVÁ PONUKA ⇒

ONLINE: Box Vémola vs Marpo live (sobota 13.11., živý prenos)

Zdroj: oktagonmma.cz, youtube.com, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest