Box: Vémola vs. Marpo na Oktagon UNDERGROUND (21.5.2022) – kurz, program, karta, livestream, online prenos.

Box Vémola vs Marpo na turnaji Oktagon Underground sa uskutoční 21. mája 2022 v O2 Aréne! Podarí sa Karlosovi vyhrať svoj prvý zápas v postoji a zavrieť ústa všetkým kritikom? Sledujte program turnaja, fight card, livestream a dôležité informácie na webe 7sport.sk 

OKTAGON UNDERGROUND LIVE ▶

Box Vémola vs Marpo – Oktagon Underground (21.5.2022)

Vémola vs Marpo kurz

Staviť si budete môcť pochopiteľne aj na zápasy turnaja Oktagon Underground a tým pádom aj na hlavný boxerský zápas Vémola vs. Marpo!

V tomto súboji je favoritom český zápasník, na ktorého stávkové kancelárie vypísali kurz 1.50. Marpo si však určite nebude chcieť pokaziť svoju povesť a na zápas príde dobre pripravený. Preto vypísaný kurz na českého rapera 2.41 rozhodne stojí za vyskúšanie!

AKTUÁLNA KURZOVÁ PONUKA ⇒

Kde a kedy sa uskutoční box Vémola vs Marpo

Organizácia Oktagon MMA prichádza s výnimočným turnajom. Box Vémola vs Marpo a celý turnaj Oktagon Underground sa uskutoční 21. mája 2022 v O2 Aréne, kde už Karlos Vémola raz bojoval a to konkrétne v zápase storočia!

Na tomto galavečeri sa predstaví viacero známych bojovníkov. Medzi nimi nebude chýbať ani Samuel Pirát Krištofič, alebo legenda Muay Thai Vladimir Moravčík.

PROGRAM A VÝSLEDKY

Box Vémola vs Marpo dnes – novinky

Box Vémola vs Marpo sľubuje skvelú show a nezabudnuteľný zážitok! Vypredaná O2 Aréna, elektrizujúca atmosféra a skvelé zápasy v postoji sú niečo, čo chcete zažiť!

Preto ak chcete byť priamo účastný tohto galavečera, zakúpte si lístky skôr, než sa vypredajú. Môžete tak urobiť buď cez Oktagon aplikáciu, alebo v sieti Ticketportal.

VIDEO: Odhalenie zápasu Vémola vs. Marpo

Oktagon Underground program a výsledky zápasov

Turnaj Oktagon Underground ponúkne až 12 atraktívnych duelov v postoji. Uvidíme zápasy ako Petrášek vs. Pirát, Sivák vs. Magard a a celý galavečer vyvrcholí zápasom v boxe Vémola vs Marpo.

Okrem toho však promotéri sľubujú ďalšie skvelé zápasy. Na turnaji by sa mal predstaviť aj Alex Lohoré,  Rony Paradeiser, Apollo, či Václav Mikulášek.

Na evente sa mal predstaviť aj Matej Peňáz, ale ten proti Lohorému pre zranenie nenastúpi a hľadá sa pre neho súper.

Prípadne zmeny na karte budeme aktualizovať!

OKTAGON UNDG 🥊 KARTA

HLAVNÁ KARTA (20:00)
Middleweight (do 84kg) Karlos Vémola – Marpo AUDIO
Light Heavyweight (do 91kg) Miloš Petrášek – Samuel Krištofič Remíza
Catchweight (do 64kg) Jonas Magard – Václav Sivák Na body, 4. kolo
Welterweight (do 77kg) Ronald Paradeiser – Vladimir Moravčík Na body, 4. kolo
Catchweight (do 91kg) Václav Mikulášek – Michal Kotalík Na body, 4. kolo
PRELIMS
Middleweight (do 85kg) Leandro Silva – Marek Mazuch KO, 2. kolo
Flyweight (do 57kg) Milena Koleva – Lucie Sedláčková Na body, 5. kolo
Lightweight (do 71kg) Vladimír Lengál – Michael Krčmář Na body, 4. kolo
Lightweight (do 75kg) Milan Páleš – Jakub Bahník Na body, 4. kolo
Catchweight (do 69kg) Luděk Greguš – Alessio Malatesta Na body, 3. kolo
FREE PRELIMS
Catchweight (do 91kg) Melvin Mané – Adam Kosut KO, 1. kolo

TIPUJTE NA OKTAGON UNDERGROUND ⇒

Box: Vémola vs. Marpo

Vznik boxerského zápasu Vémola vs. Marpo siaha ešte do roku 2018, keď na turnaji XFN Vémola bojoval s brazílcom Magonem podľa MMA pravidiel. Na tom istom turnaji sa však uskutočnil aj ostro sledovaný boxerský zápas Marpo vs. Rytmus, v ktorom Marpo zvíťazil na body.

Vémola sa po samotnom turnaji na adresu českého rapera vyjadril nasledovne:

„Namlátím mu, ale on stejně výzvu od opravdového zvířete nepřijme,“ 

Ku samotnému podpisu nakoniec došlo o 3 roky neskôr a my sa môžeme tešiť na skvelý zápas v boxe. Pre Karlosa Vémolu pôjde o prvý stand-up zápas a bude zaujímavé sledovať, ako si s ním poradí.

Navyše Marpovi pôjde do rohu boxerská legenda Shannon Briggs, čo zápasu rozhodne pridá na atraktivite. Briggs vyhral nad takými menami ako sú George Foreman či Ray Mercer. Zápasil aj s Vitalim Kličkom, s ktorým však prehral.

VIDEO: O zápase v Karlos Show

Ako sledovať box Vémola vs. Marpo live (21.5.)

Pokiaľ si chcete užiť všetky zápasy na turnaji vo FULL HD kvalite, tak v tom prípade je najlepšou voľbou zakúpiť si oficiálne Pay Per View na stránke Oktagon.tv.

Box Vémola vs Marpo PPV livestream

Najlepší spôsob, ako sledovať box Vémola vs Marpo a celý turnaj Oktagon Underground je cez oficiálne PPV, ktoré si môžete zakúpiť na stránke OKTAGON.TV. Takto si užijete všetky zápase vo FULL HD kvalite a bez prerušenia.

Cena Pay Per View na jeden turnaj stojí v predpredaji 10,99 €.V deň turnaja si môžete kúpiť PPV za cenu 13,99 €. Okrem jednotlivých zápasov si cez PPV užijete aj štúdio, v ktorom známi fighteri komentujú duely na turnaji.

Oktagon Underground live na TV Tipsport

Ďalšou možnosťou ako sledovať Oktagon Underground live je na TV Tipsport, ktorá pravidelne ponúka live prenosy zápasov organizácie Oktagon MMA

🔴 NOVINKA! – TV Tipsport odvysiela len prelims kartu turnaja Oktagon 32. Dobrou správou je, že Tipsport ponúkne audio komentár hlavnej karty.

Ako sledovať TV Tipsport zadarmo

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste do účtu
  2. Kliknite na sekciu „LIVE“ a z ponuky športov vyberte „BOJOVÉ ŠPORTY“
  3. Zvoľte zápas, ktorý chcete sledovať a kliknite na „STREAM“

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Live stream zápasov môžete sledovať 7 dní od registrácie úplne zadarmo. Nezabudnite taktiež využiť vstupný bonus 50 € na prvé stávky.

Oktagon video záznam a zostrihy

Video záznam a zostrihy zápasov nájdete na oficiálnom YouTube kanáli organizácie Oktagon MMA. Zápasy sú na YouTube zverejnené týždeň po turnaji. Pokiaľ by ste si chceli pozrieť video záznam skôr, je potrebné si dodatočne zakúpiť oficiálne PPV.

Ako sledovať bojové športy naživo

Round Zero a Free prelims! (VIDEO)

Ešte pred samotným turnajom Oktagon Underground ste mohli sledovať Round Zero s Oliverom od 17:15, kde známi hostia analyzovali nadchádzajúci turnaj.

Od 18:00 ste si na rovnakom videu, ktoré nájdete nižšie, mohli pozrieť prvý zápas prelims karty úplne zadarmo v rámci free prelims!

VIDEO: Round Zero a Free prelims

Oktagon Underground váženie

V piatok 20.5. o 9:00 prebehlo tradičné váženie pred samotným turnajom. Záznam z váženia si môžete pozrieť aj na nasledujúcom videu:

VIDEO: váženie na Oktagon Underground

ONLINE: Box Vémola vs Marpo live (sobota 21.5., živý prenos)

Oktagon Underground
Karlos Vémola - Otakar "Marpo" Petřina
sobota 21. mája 2022 o 23:30
Online prenos
Main event bude něco, co Československo zažilo jen výjimečně. Duel zápasníka s rapperem, souboj wrestlingu/MMA s thajským boxem. Legenda bojových sportů Karlos „Terminátor“ Vémola zapomene na své dlouholeté MMA zkušenosti a do boxerského ringu se postaví proti Otakarovi Petřinovi, více známému pod pseudonymem „Marpo“.
Laik by si mohl myslet, že pro Vémolu jakožto celoživotního zápasníka to bude jednoduchá práce, Marpo se ale v minulé dekádě věnoval thajskému boxu na profesionální úrovni a zapsal několik KO. Vémola se vůbec poprvé vrátí na místo činu, do O2 arény, kde v listopadu roku 2019 zažil nejčernější den svého života, když prohrál zápas století s Attilou Véghem. Vypne „diskotékového zápasníka“, jak Marpa nazývá, nebo před sedmnácti tisíci fanoušky opět přijde o všechno? Oktagon Underground přinese odpověď na tohle a spousty dalšího!
Hezký večer, všechny formy života, obzvláště těch z čeledi fanoušků bojových umění! Po čase tu máme další Oktagon Underground, speciální druh galavečera, který této dnes již prestižní organizaci dovoluje opustit rámec MMA a získat i další sporty. Dnes to bude box, ale to neznamená, že by pro vás nebyla připravená porce těch nejlepších MMA jmen z Československa i zahraničí!
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 23:30.

Zdroj: oktagonmma.cz, youtube.com, tipsport.sk

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest