Box: Vémola vs. Marpo na Oktagon UNDERGROUND (21.5.2022) – výsledky, záznam. Hlavný zápas vyhral Vémola na TKO. (VIDEO)

Box Vémola vs Marpo na turnaji Oktagon Underground sa uskutočnil 21. mája 2022 v O2 Aréne! Karlos Vémola zvíťazil vo svojom prvom boxerskom zápase, i keď po kontroverznom výkone. Sledujte výsledky zápasov, video a dôležité informácie na webe 7sport.sk 

KOMPLETNÉ VÝSLEDKY

Box Vémola vs Marpo – Oktagon Underground (21.5.2022)

Karlos Vémola vyhral na TKO!

Karlos Vémola potešil svojich fanúšikov, ktorým doručil víťazstvo na TKO. Veľká časť MMA komunity si však vyhajpovaný hlavný zápas večera predstavovala trochu inak. Duel mal v niektorých fázach ďaleko od boxu a i samotné ukončenie Vémolu bolo kontroverzné.

Oktagon Underground výsledky zápasov

Turnaj Oktagon Underground ponúkol až 12 atraktívnych duelov v postoji. Videli sme zápasy ako Petrášek vs. Pirát, Sivák vs. Magard a a celý galavečer vyvrcholil zápasom v boxe Vémola vs Marpo.

Okrem toho však promotéri pripravili ďalšie skvelé zápasy. Na turnaji sa predstavil aj Rony Paradeiser, Apollo, či Václav Mikulášek.

OKTAGON UNDG 🥊 KARTA

HLAVNÁ KARTA (20:00)
Middleweight (do 84kg) Karlos Vémola – Marpo TKO, 4. kolo
Light Heavyweight (do 91kg) Miloš Petrášek – Samuel Krištofič Remíza
Catchweight (do 64kg) Jonas Magard – Václav Sivák Na body, 4. kolo
Welterweight (do 77kg) Ronald Paradeiser – Vladimir Moravčík Na body, 4. kolo
Catchweight (do 91kg) Václav Mikulášek – Michal Kotalík Na body, 4. kolo
PRELIMS
Middleweight (do 85kg) Leandro Silva – Marek Mazuch KO, 2. kolo
Flyweight (do 57kg) Milena Koleva – Lucie Sedláčková Na body, 5. kolo
Lightweight (do 71kg) Vladimír Lengál – Michael Krčmář Na body, 4. kolo
Lightweight (do 75kg) Milan Páleš – Jakub Bahník Na body, 4. kolo
Catchweight (do 69kg) Luděk Greguš – Alessio Malatesta Na body, 3. kolo
FREE PRELIMS
Catchweight (do 91kg) Melvin Mané – Adam Kosut KO, 1. kolo

Box: Vémola vs. Marpo

Karlos Vémola zápas a jeho vznik siaha ešte do roku 2018, keď na turnaji XFN Vémola bojoval s brazílcom Magonem podľa MMA pravidiel. Na tom istom turnaji sa však uskutočnil aj ostro sledovaný boxerský zápas Marpo vs. Rytmus, v ktorom Marpo zvíťazil na body.

Vémola sa po samotnom turnaji na adresu českého rapera vyjadril nasledovne:

„Namlátím mu, ale on stejně výzvu od opravdového zvířete nepřijme,“ 

Ku samotnému podpisu nakoniec došlo o 3 roky neskôr. Pre Karlosa Vémolu išlo o prvý stand-up zápas a bolo zaujímavé sledovať, ako si s ním poradil.

Navyše Marpovi išla do rohu boxerská legenda Shannon Briggs, čo zápasu rozhodne pridalo na atraktivite. Briggs vyhral nad takými menami ako sú George Foreman či Ray Mercer. Zápasil aj s Vitalim Kličkom, s ktorým však prehral.

VIDEO: O zápase v Karlos Show

Kde a kedy sa uskutočnil box Vémola vs Marpo

Organizácia Oktagon MMA prišls s výnimočným turnajom. Box Vémola vs Marpo a celý turnaj Oktagon Underground sa uskutočnil 21. mája 2022 v O2 Aréne, kde už Karlos Vémola raz bojoval a to konkrétne v zápase storočia!

Na tomto galavečeri sa predstavilo viacero známych bojovníkov. Medzi nimi nechýbal ani Samuel Pirát Krištofič, alebo legenda Muay Thai Vladimir Moravčík.

Ako sledovať box Vémola vs. Marpo live (21.5.)

Pokiaľ si chcete užiť všetky zápasy na turnaji vo FULL HD kvalite, tak v tom prípade je najlepšou voľbou zakúpiť si oficiálne Pay Per View na stránke Oktagon.tv.

Box Vémola vs Marpo PPV livestream

Najlepší spôsob, ako sledovať box Vémola vs Marpo a celý turnaj Oktagon Underground je cez oficiálne PPV, ktoré si môžete zakúpiť na stránke OKTAGON.TV. Takto si užijete všetky zápase vo FULL HD kvalite a bez prerušenia.

Cena Pay Per View na jeden turnaj stojí v predpredaji 10,99 €.V deň turnaja si môžete kúpiť PPV za cenu 13,99 €. Okrem jednotlivých zápasov si cez PPV užijete aj štúdio, v ktorom známi fighteri komentujú duely na turnaji.

Oktagon Underground live na TV Tipsport

Ďalšou možnosťou ako sledovať Oktagon Underground live je na TV Tipsport, ktorá pravidelne ponúka live prenosy zápasov organizácie Oktagon MMA

🔴 NOVINKA! – TV Tipsport odvysiela len prelims kartu turnaja Oktagon 32. Dobrou správou je, že Tipsport ponúkne audio komentár hlavnej karty.

Ako sledovať TV Tipsport zadarmo

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste do účtu
  2. Kliknite na sekciu „LIVE“ a z ponuky športov vyberte „BOJOVÉ ŠPORTY“
  3. Zvoľte zápas, ktorý chcete sledovať a kliknite na „STREAM“

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Live stream zápasov môžete sledovať 7 dní od registrácie úplne zadarmo. Nezabudnite taktiež využiť vstupný bonus 50 € na prvé stávky.

Oktagon video záznam a zostrihy

Video záznam a zostrihy zápasov nájdete na oficiálnom YouTube kanáli organizácie Oktagon MMA. Zápasy sú na YouTube zverejnené týždeň po turnaji. Pokiaľ by ste si chceli pozrieť video záznam skôr, je potrebné si dodatočne zakúpiť oficiálne PPV.

Ako sledovať bojové športy naživo

Round Zero a Free prelims! (VIDEO)

Ešte pred samotným turnajom Oktagon Underground ste mohli sledovať Round Zero s Oliverom od 17:15, kde známi hostia analyzovali nadchádzajúci turnaj.

Od 18:00 ste si na rovnakom videu, ktoré nájdete nižšie, mohli pozrieť prvý zápas prelims karty úplne zadarmo v rámci free prelims!

VIDEO: Round Zero a Free prelims

Oktagon Underground váženie

V piatok 20.5. o 9:00 prebehlo tradičné váženie pred samotným turnajom. Záznam z váženia si môžete pozrieť aj na nasledujúcom videu:

VIDEO: váženie na Oktagon Underground

ONLINE: Box Vémola vs Marpo live (sobota 21.5., živý prenos)

Zdroj: oktagonmma.cz, youtube.com, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest