MMA OKTAGON 12 – program a výsledky. Zwicker porazil Végha už v 1. kole na KO (VIDEO)

V Bratislave sa dnes uskutočnia kvalitné zápasy Mixed Martial Art. Štadión Ondreja Nepelu bude hostiť MMA Oktagon 12, aj s najväčšou hviezdou v tomto športe na Slovensku Atillom Veghom.

MMA OKTAGON 12: Végh vs. Zwicker VIDEO

MMA sa vracia do Bratislavy, na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu sa uskutoční Oktagon 12. Pred slovenskými fanúšikmi sa po niekoľkých rokoch predstaví Attila Végh – najväčšia hviezda MMA na Slovensku a šampión Bellatoru. Slovenský fighter bude bojovať proti americkému zápasníkovi Virgil Zwicker a tento súboj bude hlavným zápasom večera.

V organizácii Oktagon má Vegh na svojom konte tri výhry v rade a favoritom bude aj v tomto fighte. Pumukli ako Atillu prezývajú, sa hlavne sústredí na novembrový zápas storočia v Československu proti  Karlosovi “Terminátorovi“ Vémolovi.

Attila Végh podľahol Zwickerovi už v 1. kole na KO

Galavečer OKTAGON 12 priniesol veľký šok pre domácich fanúšikov. Najväčšia hviezda slovenského MMA totiž padla na kolená, keď Attila Végh už v 1. kole hlavného súboja večera podľahol Američanovi Virgilovi Zwickerovi na KO.

Kde pozerať Oktagon 12 v Bratislave? TV a online streamy zadarmo

Všetky zápasy si už dnes môžete pozrieť priamo na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu alebo prostredníctvom PPV (pay per view) –  za necelých 7 EUR na na www.oktagonppv.com.

Livestream Oktagon 12 začne 8.6.2019 o 18:00. Priamy prenos hlavnej karty vysiela slovenská TV JOJ PLUS. Všetky odbojované zápasy potom budú zo záznamu za niekoľko dní na YouTube.

OKTAGON 12 livestream – Váženie zápasníkov

Najočakávanejší zápas večera však bude súboj Attilu Végha s Virgilom Zwickerom. Americký bojovník však váhu nespravil a tak 20 percent z jeho odmeny pôjde po zápase slovenskému bojovníkovi.

MMA zápasy a program Oktagon 12 v Bratislave

Prvý krát po zranení sa po deviatich mesiacoch tiež predstaví  Gábor Boráros. Ženskou hviezdou turnaja bude bezpochyby Veronika Rodová, ktorej posledný zápas sa odohral tiež na štadióne Ondreja Nepelu.

V Bratislave sa predstaví aj nový člen Oktogan rodiny, elitný uzbecký fighter Makhmud `Mach` Muradov. Oznámený bol taktiež návrat najväčšieho slovenského talentu Lajoša Kleina, ktorý by sa chcel cez  zápasy Oktoganu dostať do svetoznámej UFC.

Chýbať nebude ani šampión tretej série OKTAGON Výzvy Karol Ryšavý, rebel Pirát Krištofič, alebo maďarský obľúbenec Máté Kertesz.

Na tomto skvelom večeri sa predstaví aj ďalšia Československá MMA hviezda Samuel „Pirát“ Krištofič .


OKTAGON 12
Fight Card – program a výsledky

HLAVNÁ KARTA

Light Heavyweight

ATTILA VEGH def. VIRGIL ZWICKER (v 1. kole na KO)

Welterweight

SAMUEL KRIŠTOFIČ def. ANDERSON DINZ (v 1. kole na KO)

Welterweight

GÁBOR BORÁROS def. JAN JANKA (v 1. kole na KO)

Light Heavyweight

FRANKENSTEIN SILVA def. JAN GOTTVALD  (v 1. kole na KO)

Lightweight

KAROL RYŠAVÝ def. SAMUEL DAŇKO (v 3. kole na KO)

Bantamweight

CORNELIA HOLM def. VERONIKA RODOVÁ (na body)

PRELIMS

Middleweight

MAKHMUD MURADOV def. ALBERTO PEREIRA (v 1. kole na KO)

Lightweight

ĽUDOVÍT KLEIN def. WILIAN LIMA (v 1. kole na KO)

Welterweight

ROBERT BRYCZEK def. MÁTÉ KERTESZ (na body)

Lightweight

MATEUSZ LEGIERSKI def. ROLAND PARADEISER (v 2. kole na KO)

Bantamweight

CLARA RICIGNUOLO def. NIKOLETA DOMORÁDKOVÁ (v 1. kole na KO)

Vstupenky na Oktagon

Ak by ste chceli vidieť zápasníkov a tento skvelý večer naživo, vstupenky kúpite cez ticketportal. Najlacnejšia vstupenka stojí 19 eur, ale miesto nie je dost slabé.

Ak by ste chceli byť bližšie pri zápasníkoch a mať drinky s jedlom zadarmo, v ponuke sú najlacnejšie VIP vstupenky Silver za 145 €. Najdrahší VIP lístok vás vyjde na 399 Eur a okrem jedla pitia môžete nakuknúť do zákulisia, pozrieť ako sa fighteri pripravujú atď.

Čo je to Oktagon MMA?

Oktagon MMA je najväčšia organizácia v Československu, ktorá pripravuje zápasy MMA. Táto organizácia taktiež robí podľa vzoru UFC, jedinú reality show s profesionálnymi bojovníkmi u nás, ktorá sa volá Oktagon VÝZVA.

TIP ❱ Všetko o MMA, organizácie a bojovníci a informácie ›

ONLINE PRENOS: Attila Végh – Virgil Zwicker LIVE (Oktagon 12 MMA)

Zdroj: youtube.com, ticketportal.sk, oktagonmma.cz

Zdieľaní

Pin It on Pinterest