Kalendár MMA 2021 – program UFC, Oktagon, Bellator, One a ďalšie! (VIDEO)

Sledujte kalendár najdôležitejších MMA turnajov a organizácii, v zmiešaných bojových umení, nielen vo svete, ale aj v Československu pre rok 2021. Nižšie uvidíte, kedy najbližšie nastúpia do akcie MMA zápasníci ako Conor McGregor, Karlos Vémola, Jiří Procházka, Makhmud Muradov či Ľudovít Klein. 

Samozrejme v kolotoči MMA je veľa ďalších skvelých zápasníkov, viac informácii bude v našom kalendári pre daný galavečer, ktorý pre Vás budeme pripravovať a aktualizovať.

Sledujte MMA zápasy live na Fortuna TV

Kalendár MMA 2021 – program zápasov a turnajov

Program jedných z najlepších MMA organizácii na svete a u nás v Česko-Slovensku.

Ako a kde sledovať zápasy MMA, UFC, Oktagonu live?

Chceli by ste vedieť kde sledovať zápasy zmiešaných bojových umení MMA? Existuje niekoľko spôsobov ako sledovať naživo zápasy, rôznych organizácii vo svete aj v Čechách a na Slovensku. Pripravili sme pre Vás zoznam kde sledovať tie najlepšie zápasy MMA.

TIP ❱ Ako sledovať MMA v TV a online ›

Oktagon MMA program 2021

Organizácia Oktagom MMA vstupuje do roku 2021 posilnená náročným rokom 2020 a nové desaťročie sa preto rozhodla odpáliť skutočne vo veľkom štýle na turnaji Oktagon 21.

Podľa slov Pavla Nerudu môžeme v roku 2021 očakávať 10 až 12 turnajov, kde väčšina z nich prebehne pravdepodobne bez fanúšikov z dôvodu pretrvávajúcej pandémie koronavírusu.

Kalendár turnajov Oktagon MMA je priebežne aktualizovaný!
OKTAGON MMA PROGRAM 2021 – prehľad turnajov
30.12.Oktagon 30Praha (O2 Arena), ČR
4.12.Oktagon 29Ostrava, ČR
6.11.Oktagon Prime 4Pardubice, ČR
25.9.Oktagon 28Praha, ČR
11.9.Oktagon 27Štadión Ondreja Nepelu, Bratislava, SR
24.7.Oktagon 26Štvanice, Praha, ČR
19.6.Oktagon 25Brno, ČR
29.5.Oktagon 24Brno, ČR
1.5.Oktagon 23Brno, ČR
27.3.Oktagon 22Brno, ČR
27.2.Undeground Last Man StandingBrno, ČR
30.1.Oktagon 21Brno,ČR

Dátumy a program ďalších turnajov sa budeme dozvedať vždy počas prestávok prebiehajúceho turnaja.

Oktagon MMA - TOP 10 zápasov 2020

UFC kalendár turnajov 2021

Rok 2021 v UFC bude pre slovenských a českých fanúšikov skutočne plodný, keďže tieto dve krajiny majú v prestížnej organizácii početné zastúpenie v podobe Jiřího Procházku, Makhmuda Muradova, Davida Dvořáka a Ľudovíta „Lajoša“ Kleina.

TIP ❱ Všetky možnosti ako sledovať UFC live ›

Všetci títo bojovníci zatiaľ predvádzajú v UFC skutočne skvelé výkony a my sa môžeme tešiť, že v roku 2021 tomu nebude inak. UFC, podobne ako Oktagon, vzišlo z roku 2020 ešte silnejšie a je teda jasné, že aj tento rok nás čakajú skutočne skvelé eventy.

UFC naživo - Kleinov ďalší zápas

Všetky turnaje UFC sú priebežne aktualizované!
UFC PROGRAM 2021 – prehľad turnajov
16.1.UFC Fight Night: Holloway vs KattarFight Island, Abú Dhabí
20.1.UFC Fight Night: Chiesa vs MagnyFight Island, Abú Dhabí
23.1.UFC 257: Poirier vs McGregor 2Fight Island, Abú Dhabí
6.2.UFC Fight Night: Overeem vs VolkovLas Vegas, Nevada (USA)
13.2.UFC 258: Usman vs BurnsLas Vegas, Nevada (USA)
20.2.UFC Fight Night: Blaydes vs LewisLas Vegas, Nevada (USA)
6.3.UFC 259: Blachowicz vs AdesanyaLas Vegas, Nevada (USA)
13.3.UFC Fight Night: Edwards vs MuhammadLas Vegas, Nevada (USA)
21.3.UFC Fight Night: Brunson vs HollandLas Vegas, Nevada (USA)
28.3.UFC 260: Miocic vs NgannouLas Vegas, Nevada (USA)
10.4.UFC Fight Night: Till vs VettoriLas Vegas, Nevada (USA)
18.4.UFC Fight Night: Whittaker vs GastelumLas Vegas, Nevada (USA)
25.4.UFC 261: Usman vs MasvidalJacksonville, Florida (USA)
1.5.UFC Fight Night: Reyes vs ProcházkaLas Vegas, Nevada (USA)
8.5.UFC Fight Night: Klein vs TrizanoLas Vegas, Nevada (USA)
16.5.UFC 262: Oliveira vs ChandlerHouston, Texas (USA)
22.5.UFC Fight Night: Font vs GarbrandtLas Vegas, Nevada (USA)
6.6.UFC Fight Night: Rozenstruik vs SakaiLas Vegas, Nevada (USA)
13.6.UFC 263: Adesanya vs Vettori 2Glendale, Arizona (USA)
26.6.UFC Fight Night: Gane vs VolkovLas Vegas, Nevada (USA)
11.7.UFC 264: Poirier vs McGregorLas Vegas, Nevada (USA)
18.7.UFC Fight Night: Holloway vs RodriguezLas Vegas, Nevada (USA)
25.7.UFC Fight Night: Sandhagen vs DillashawLas Vegas, Nevada (USA)
1.8.UFC Fight Night: Hall vs StricklandLas Vegas, Nevada (USA)
8.8.UFC 265: Lewis vs GaneHouston, Texas (USA)
22.8.UFC Fight Night: Cannonier vs GastelumLas Vegas, Nevada (USA)
26.9.UFC 266: Volkanovski vs OrtegaLas Vegas, Nevada (USA)
2.10.UFC Fight Night: Santos vs WalkerLas Vegas, Nevada (USA)
9.10.UFC Fight Night: Brunson vs TillLas Vegas, Nevada (USA)
16.10.UFC Fight Night: Klein vs LandwehrLas Vegas, Nevada (USA)
23.10.UFC Fight Night: Costa vs VettoriLas Vegas, Nevada (USA)
30.10.UFC 267: Blachowicz vs TeixeiraAbu Dhabi (UAE)

BELLATOR kalendár turnajov 2021

Druhou najlepšou organizaciou vo svete MMA je Bellator, v ktorom sa stal šampionom aj Attila Végh. Organizacia má vo svojom portfóliu zaujimave mená, aj z UFC ako napríklad Ben Henderson, Eddie Alvarez, Quinton „Rampage“ Jackson a ďalší.

TIP ❱ Všetky možnosti ako sledovať Bellator live ›

To, kedy sa uskutoční prvý turnaj organizácie Bellator v roku 2021 zatial nie je známe.

Všetky turnaje Bellator sú priebežne aktualizované!
BELLATOR PROGRAM 2021 – prehľad turnajov
9.4.Bader vs Machida 2Mohegan Sun Arena, Uncasville
16.4.Nemkov vs Davis 2Mohegan Sun Arena, Uncasville
7.5.Archuleta vs PettisMohegan Sun Arena, Uncasville
21.5.Cyborg vs Smith 2Mohegan Sun Arena, Uncasville
11.6.Lima vs AmosovMohegan Sun Arena, Uncasville
25.6.Johnson vs MoldavskyMohegan Sun Arena, Uncasville
16.7.Velasquez vs KielholtzMohegan Sun Arena, Uncasville
31.7.Pitbull vs MckeeThe Forum Inglewood, California, USA
13.8.Mousasi vs SalterMohegan Sun Arena, Uncasville
23.10.Fedor vs TBAVTB Arena, Moskva, Rusko

ONE Championship program 2021

Všetky turnaje ONE sú priebežne aktualizované!
Kalendár ONE Championship 2021
22.1.ONE Championship – UnbreakableSingapúr Indoor Stadium, Singapúr
29.1.ONE Championship – Unbreakable 2Singapúr Indoor Stadium, Singapúr
5.2.ONE Championship – Unbreakable 3 Singapúr Indoor Stadium, Singapúr
26.2.ONE Championship – Fits of FurySingapúr
5.3.ONE Championship – Fits of Fury IISingapúr
19.3.ONE Championship – Fits of Fury IIISingapúr
8.4.ONE Championship – One on TNT ISingapúr
15.4.ONE Championship – One on TNT IISingapúr
22.4.ONE Championship – One on TNT IIISingapúr
29.4.ONE Championship – One on TNT IVSingapúr
16.5.ONE Championship – DangalSingapúr
28.5.ONE Championship – EmpowerSingapúr
28.5.ONE Championship – Full BlastSingapúr
28.5.ONE Championship – Full Blast IISingapúr
9.7.ONE Championship 139Singapúr
30.7.ONE Championship 140Singapúr
13.8.ONE Championship 141Singapúr
27.8.ONE Championship 142Singapúr
3.9.ONE Championship 143Singapúr
3.9.ONE Championship 143Singapúr
24.9.ONE Championship RevolutionSingapúr
15.10.ONE Championship First StrikeSingapúr
29.10.ONE Championship NextGenSingapúr
12.11.ONE Championship BlockbusterSingapúr
26.11.ONE Championship Gold RushSingapúr
10.12.ONE Championship Winter WarriorsSingapúr
31.12.ONE Championship LegacySingapúr


Kalendár MMA turnajov v roku 2020

OKTAGON MMA program 2020

Organizácia Oktagon MMA musela kvôli COVID-19 v roku 2020 niektoré turnaje zrušiť, alebo preložiť.

Ako spestrenie počas prvej vlny pandémie pripravili organizátori pre svojich fanúšikov projekt Oktagon Underground, ktorý zožal nemalý úspech.

Kalendár turnajov Oktagon MMA je priebežne aktualizovaný!
Prehľad turnajov Oktagon MMA 2020
15.2.Oktagon Prime 3 Šamorín, Slovensko
16.5.Underground #1Praha (ČR)
23.5.Underground #2Praha (ČR)
30.5.Underground #3Praha (ČR)
6.6.Underground #4Bratislava (SR)
13.6.Underground #5ČR – finále
20.6.Underground #6SR – finále
4.7.Underground #7veľké finále
od 14.9. Oktagon Výzva 5reality show
26.9. Oktagon 16Brno (ČR)
17.10.Oktagon 17Brno (ČR)
21.11.Oktagon 18Brno (ČR)
5.12.Oktagon 19Brno (ČR)
30.12.Oktagon 20Brno (ČR)
?Vojna Youtuberov Explo vs Vláďa?
odloženéOktagon Prime 4Košice (SR)
odložené rok 2021Oktagon Universum (Prime 5)Košice (SR)

UFC kalendár turnajov 2020

Podobné problémy s koronavírusom mala v roku 2020 aj najlepšia MMA organizácia na svete  UFC, ktorá taktiež odložila niekoľkých zaujímavých turnajov, ale svojím fanúšikom pripravili eventy pred prázdnym publikom.

Turnaje však na svojej kvalite rozhodne nestratili.

V UFC ukázal svoje kvality Makhmud Muradov a v najlepšej MMA organizácii sveta sa v skvelom svetle predstavil aj Jiří Procházka.

Prvým Čechom v UFC bol známy zápasník, ktorý pozdvihol československú MMA Karlos Vémola.

Prvým Slovákom v UFC sa stal Ľudovít „Lajoš“ Klein.

Všetky turnaje UFC sú priebežne aktualizované!
UFC program 2020 – prehľad turnajov
18.1.UFC 246: McGregor vs CerroneLas Vegas, Nevada (USA)
25.1.UFC Fight Night: Blaydes vs Dos SantosRaleigh, NC (USA)
8.2.UFC 247: Jones vs ReyesHouston, Texas, (USA)
15.2.UFC Fight Night: Anderson vs BlachowiczRio Rancho, NM (USA)
22.2.UFC Fight Night: Felder vs HookerAuckland, Nový Zéland
29.2.UFC Fight Night: Benavidez vs FigueiredoNorfolk, VA, (USA)
7.3.UFC  248: Adesanya vs RomeroLas Vegas, Nevada (USA)
14.3.UFC  Fight Night: Lee vs OliveiraGinasio Nilson Nelson, Brazília
9.5.UFC 249: Ferguson vs GaethjeJacksonville, Florida (USA)
13.5.UFC Fight Night: Smith vs TexeiraJacksonville, Florida (USA)
17.5.UFC Fight Night: Overeem vs HarrisJacksonville, Florida (USA)
30.5.UFC Fight Night: Woodley vs BurnsLas Vegas, Nevada (USA)
07.6.UFC 250: Nunes vs SpencerLas Vegas, Nevada (USA)
13.6.UFC Fight Night 172: Eye vs CalvilloLas Vegas, Nevada (USA)
20.6.UFC Fight night 173: Blaydes vs VolkovLas Vegas, Nevada (USA)
27.6.UFC Fight night 174: Poirier vs HookerLas Vegas, Nevada (USA)
11.7.UFC 251: Usman vs MasvidalFight Island
16.7.UFC Fight Night 175: Kattar vs IgeFight Island
18.7.UFC Fight Night 176: Figueiredo vs Benavidez 2Fight Island
25.7.UFC Fight Night 177: Whitteker vs TillFight Island
1.8.UFC Fight Night 178: Brunson vs ShahbazyanLas Vegas, Nevada (USA)
9.8.UFC Fight Night 179: Lewis vs OleinikLas Vegas, Nevada (USA)
15.8.UFC 252: Miocic vs CormierLas Vegas, Nevada (USA)
22.8.UFC 252: Munhoz vs EdgarLas Vegas, Nevada (USA)
29.8.UFC Fight Night: Smith vs RakicLas Vegas, Nevada (USA)
5.9.UFC Fight Night: Overeem vs SakaiLas Vegas, Nevada (USA)
12.9.UFC Fight Night: Santos vs TeixeiraLas Vegas, Nevada (USA)
19.9.UFC Fight Night: Covington vs WoodleyLas Vegas, Nevada (USA)
26.9.UFC 253: Adesanya vs CostaFight Island
3.10.UFC Fight Night: Holm vs AldanaFight Island
10.10.UFC Fight Night: Moraes vs SandhagenFight Island
17.10.UFC Fight Night: Ortega vs Korean ZombieFight Island
24.10.UFC 254: Nurmagomedov vs GaethjeFight Island
31.10.UFC Fight Night: Muradov vs HollandLas Vegas, Nevada (USA)
7.11.UFC Fight Night: Santos vs TeixeiraLas Vegas, Nevada (USA)
14.11.UFC Fight Night: Felder vs Dos AnjosLas Vegas, Nevada (USA)
21.11.UFC 255: Figueiredo vs PerezLas Vegas, Nevada (USA)
28.11.UFC Fight Night: Smith vs ClarkLas Vegas, Nevada (USA)
5.12.UFC Fight Night: Hermansson vs VettoriLas Vegas, Nevada (USA)
12.12.UFC 256: Figueiredo vs MorenoLas Vegas, Nevada (USA)
19.12.UFC Fight Night: Edwards vs ChimaevLas Vegas, Nevada (USA)

BELLATOR kalendár turnajov 2020

Všetky turnaje Bellator sú priebežne aktualizované!
Prehľad turnajov Bellator 2020
07.08.Bellator 243: Chandler vs. Henderson 2Mohegan Sun Arena
Uncasville (USA)
03.10Bellator ES9: Queally vs PitbullDublin (Írsko)
10.10.Bellator MilanoMiláno (Taliansko)

ONE Championship program 2020

Všetky turnaje ONE sú priebežne aktualizované!
Kalendár ONE Championship 2020
11.6ONE Warrior Series 11(Singapúr)
20.6.Legendary WarriorsŠanghaj (Čína)
3.7.Fists of FurySingapore (Singapúr)
10.7.No SurrenderBangkok (Thajsko)
6.8.ONE Warrior Series 12(Singapúr)
14.8.A New BreedManila (Filipíny)
4.9.Supernova(Singapúr)
11.9.Power & PassionJakarta (Indonézia)
18.9.Dreams of DestinyKuala Lumpur (Malajzia)
1.10.ONE Warrior Series 13(Singapúr)
2.10.Guardians of GreatnessSaigon (Vietnam)
9.10.Legends Will RiseBangkok (Thajsko)
25.10.ONE Infinity 2Tokyo (Japonsko)
31.10.Reign of DynastiesPeking (Čína)
20.11.Next GenerationSingapore (Singapúr)
26.11.ONE Warrior Series 14(Singapúr)
4.12.Winds of ChangeJakarta (Indonézia)
11.12.Golden CirkleManila (Filipíny)
18.12.Eye of the StormKuala Lumpur (Malajzia)

MMA turnaje v Česku a na Slovensku – kalendár a program 2020

Všetky turnaje sú priebežne aktualizované!
Program MMA akcií v SK a ČR 2020
6.3I AM FIGHTER #2Praha (ČR)
3.4.XFN Never Give UpPraha (ČR) – odložené
17.7.  – 16.10.IAF StreetfighterČR

Zdroj: oktagonmma.cz,wikipedia, ufc.com, tv.nova.cz, youtube

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest