MMA Kalendár 2022 – program UFC, Oktagon, RFA, Bellator, KSW a ďalšie!

Sledujte MMA kalendár 2022 nielen vo svete, ale aj u nás na Slovensku a v Česku. Nižšie uvidíte, kedy najbližšie nastúpia do akcie MMA zápasníci ako Israel Adesanya, Karlos Vémola, Jiří Procházka, Makhmud Muradov či Ľudovít Klein. 

MMA Kalendár 2022 – program turnajov

Program jedných z najlepších MMA organizácii na svete, ale aj u nás na Slovensku a v Česku.

Oktagon MMA program 2022

Organizácia Oktagom MMA má najbližšie na programe turnaj Oktagon 36, ktorý sa uskutoční 15.10. vo Frankfurte.

Kalendár turnajov Oktagon MMA je priebežne aktualizovaný!
OKTAGON 2022 LIVE
30.12. Oktagon 38 Praha, ČR
3.12. Oktagon 37 Ostrava, ČR
15.10. Oktagon 36 Frankfurt (Festhalle), Neměcko
17.9. Oktagon 35 Brno, ČR
23.7. Oktagon 34 Praha, ČR
4.6. RFAOktagon 33 Frankfurt, DE
21.5. Oktagon Underground Praha, ČR
9.4. Oktagon 32 Ostrava, ČR
26.3. Oktagon Prime 5 Šamorín, SR
26.2. Oktagon 31 Praha, ČR

Dátumy a program ďalších turnajov sa dozvieme vždy počas prestávok prebiehajúceho turnaja.

RFA MMA program 2022

Nová MMA organizácia RFA – Real Fight Arena plánuje v roku 2022 svoje prvé turnaje a v decembri by sme sa mali dočkať už aj titulových zápasov. RFA live môžete sledovať cez PPV livestream.

RFA MMA 2022 PROGRAM
17.12. Praha
19.11 Prievidza
15.10. Košice
19.9. Brno
23.7. RFA 3 Ostrava
14.5. RFA Grand Opening / Bratislava
12.3. RFA Warm Up / Bratislava

War Zone program 2022

Nová organizácia War Zone plánuje v roku 2022 viacero turnajov nielen v MMA, ale aj ďalších bojových športoch ako sú box, K1, ThaiBox.

Kalendár turnajov Oktagon MMA je priebežne aktualizovaný!
WAR ZONE 2022 PROGRAM
4.6. War Zone 2 Bratislava, SR
19.3. War Zone 1 Bratislava, SR

UFC kalendár turnajov 2022

Rok 2022 v UFC bude pre slovenských a českých fanúšikov skutočne plodný, keďže tieto dve krajiny majú v prestížnej organizácii početné zastúpenie. Domácu MMA scénu budú reprezentovať Jiří Procházka, Makhmud Muradov, David Dvořák, Ľudovít „Lajoš“ Klein a Martin Buday.

TIP ❱ Ako sledovať UFC live ›

Turnaje sú priebežne aktualizované!
UFC 2022 PROGRAM
17.12. UFC Fight Night: Cannonier vs Strickland Apex Las Vegas, Nevada (USA)
12.11. UFC 281: Adesania vs Perreira Madison Square Garden, New York (USA)
21.10. UFC 280: Oliveira vs Makhachev Etihad rena, Abu Dhabi (UAE)
15.10. UFC Fight Night: Grasso vs Araujo Apex Las Vegas, Nevada (USA)
1.10. UFC Fight Night: Dern vs Yan Apex Las Vegas, Nevada (USA)
17.9. UFC Fight Night: Sandhagen vs Yadong Apex Las Vegas, Nevada (USA)
11.9. UFC 279: Diaz vs Ferguson T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada (USA)
3.9. UFC Fight Night: Gane vs Tuisava Accor Arena, Paríž (Francúzsko)
20.8. UFC 278: Usman vs Edwards Vivint Arena,  Salt Lake City, Utah (USA)
13.8. UFC Fight Night: Buday vs Brzeski Pechanga Arena, San Diego, California (USA)
7.8. UFC Fight Night: Santos vs Hill Apex Las Vegas, Nevada (USA)
23.7. UFC 277: Pena vs Nunes AA Center, Dallas,  Texas (USA)
24.7. UFC Fight Night: Klein vs Jones O2 Arena, Londýn, (V. Británia)
16.7. UFC Fight Night: Ortega vs. Rodriguez  USB Arena Elmont, New York (USA)
10.7. UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Fiziev  Apex Las Vegas, Nevada (USA)
3.7. UFC 276: Adesanya vs Cannonier T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada (USA)
26.6. UFC Fight Night: Tsarukyan vs Gamrot Las Vegas, Nevada (USA)
19.6. UFC Fight Night: Kattar vs Emmett Moody Center, Austin, Texas (USA)
12.6. UFC 275: Teixeira vs. Prochazka Singapúr, (Singapore)
4.6. UFC Fight Night: Volkov vs. Rozenstruik Las Vegas, Nevada (USA)
22.5. UFC Fight Night: Holm vs. Vieira Las Vegas, Nevada (USA)
15.5. UFC Fight Night: Blachowicz vs. Rakic Las Vegas, Nevada (USA)
8.5. UFC 274: Oliveira vs. Gaethje Phoenix, Arizona (USA)
1.5. UFC Fight Night: Font vs. Vera Las Vegas, Nevada (USA)
24.4. UFC Fight Night: Lemos vs. Andrade Las Vegas, Nevada (USA)
16.4. UFC Fight Night: Buday vs. Barnett Las Vegas, Nevada (USA)
10.4. UFC 273: Volkanovski vs. The Korean Zombie VyStar Veterans Memorial Arena, Jacksonville (USA)
27.3. UFC Fight Night: Blaydes vs. Daukaus Nationwide Arena, Columbus (USA)
19.3. UFC Fight Night: Volkov vs. Aspinall O2 Arena, Londýn (GBR)
12.3. UFC Fight Night: Santos vs. Alkanaev Las Vegas, Nevada (USA)
5.3. UFC 272: Klein vs Smith T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada (USA)
26.2. UFC Fight Night: Makhachev vs. Green Las Vegas, Nevada (USA)
19.2. UFC Fight Night: Walker vs. Hill Las Vegas, Nevada (USA)
13.2. UFC 271: Adesanya vs. Whittaker 2 Toyota Center, Houston (USA)
5.2. UFC Fight Night: Hermansson vs. Strickland Las Vegas, Nevada (USA)
23.1. UFC 270: Ngannou vs. Gane Honda Center, Anaheim (USA)
16.1. UFC Fight Night: Kattar vs. Chikadze Las Vegas, Nevada (USA)

BELLATOR kalendár turnajov 2022

Druhou najlepšou organizáciou vo svete MMA je Bellator, v ktorom sa stal šampiónom aj Attila Végh. Organizácia má vo svojom portfóliu zaujímavé mená, ktoré sa predstavia na jednotlivých turnajoch počas celého roka.

TIP ❱ Ako sledovať Bellator live ›

Turnaje sú priebežne aktualizované!
BELLATOR 2022 PROGRAM
9.12. Bellator 289 Uncasville, Connecticut, USA
18.11. Bellator 288 Chicago, Illinois, USA
29.10. Bellator 287 Miláno, Taliansko
24.6. Bellator 286 Long Beach, California, USA
23.9. Bellator 285 Dublin, Írsko
12.8. Bellator 284 Sioux Falls, South Dakota, USA
22.7. Bellator 283 Tacoma, Washinghton, USA
24.6. Bellator 282 Uncasville, Connecticut, USA
13.5. Bellator 281 Londýn, Velká Británie
6.5. Bellator 280 Paříž, Francie
23.4. Bellator 279 Blaisdell Arena, Hawai, USA
22.4. Bellator 278 Blaisdell Arena, Hawai, USA
15.4. Bellator 277 San Jose, California, USA
11.3. Bellator 276 Family Arena, St. Louis, Missouri, USA
25.2. Bellator 275 3Arena, Dublin, Írsko
20.2. Bellator 274 Mohegan Sun Arena, Uncasville
30.1. Bellator 273 Footprint Center, Phoenix

ONE Championship program 2022

Turnaje sú priebežne aktualizované!
Kalendár ONE Championship 2022
3.12. ONE 169 Singapúr Indoor Stadium, Singapúr
2.12. ONE 168 Singapúr Indoor Stadium, Singapúr
19.11. ONE 167 Singapúr Indoor Stadium, Singapúr
18.11. ONE 166 Singapúr Indoor Stadium, Singapúr
7.10. ONE 165 Singapúr Indoor Stadium, Singapúr
17.9. ONE 163 Singapúr Indoor Stadium, Singapúr
16.9. ONE 162 Singapúr Indoor Stadium, Singapúr
27.8. ONE 161: Moraes vs Johnson 2  Singapúr Indoor Stadium, Singapúr
26.8. ONE 160: Ok vs Lee 2 Singapúr Indoor Stadium, Singapúr
22.7. ONE 159: De Ridder vs Bigdash Singapúr Indoor Stadium, Singapúr
3.6. ONE 158: Tawanchai vs Larsen Singapúr Indoor Stadium, Singapúr
3.6. ONE 157: Petchmorakot vs Vienot Singapúr Indoor Stadium, Singapúr
22.4. ONE 156: Eersel vs Sadikovic Singapúr Indoor Stadium, Singapúr
26.3. ONE Live One X Singapúr Indoor Stadium, Singapúr
11.3. ONE Live Lights Out Singapúr Indoor Stadium, Singapúr
25.2. ONE Live Full Circle Singapúr Indoor Stadium, Singapúr
11.2. ONE Live Singapúr Indoor Stadium, Singapúr
28.1. One Championship: Only The Brave Singapúr Indoor Stadium, Singapúr
14.1. One Championship: Heavy Hitters Singapúr Indoor Stadium, Singapúr

KSW program 2022

KSW je považovaná za najlepšiu MMA organizáciu v Európe. Na turnajoch môžeme častokrát vidieť aj bojovníkov zo Slovenska či Česka.

TIP ❱ Ako sledovať KSW live ›

Turnaje sú priebežne aktualizované!
Kalendár KSW 2022
17.12 KSW 77 Gliwice
12.11. KSW 76 Grodzisk Mazowiecki
14.10. KSW 75 Novy Sacz
10.9. KSW 74 Ostrów
20.8. KSW 73 Varšava
23.7. KSW 72 Kielce
18.6. KSW 71 Torun
28.5. KSW 70 Lodz
23.4. KSW 69 Varšava
19.3. KSW 68 Varšava
26.2. KSW 67 Varšava
15.1. KSW 66 Szczecin

Ostatné zápasnícke organizácie v Česku a Slovensku

V Čechách a a na Slovensku pôsobia aj iné zápasnícke organizácie a niektoré sa venujú aj MMA zápasom, ako napríklad Heroes Gate.

Fanúšikovia Kickboxu a Thajského boxu nemusia byt nešťastní, pretože tu máme dve zaujímavé organizácie ako Professional Muay Thai League a Dracula Fight Night. Ak chcete vidiet trošku odlišné fighty, ako zápasy internetových hviezd tak tu máme pre vás Clash of The Stars.

Ak chcete vedieť aké sú programy turnajov týchto organizácii, nájdete ich v odkazoch nižšie ⬇️


Kalendár MMA turnajov v roku 2021

Oktagon MMA program 2021

OKTAGON MMA PROGRAM 2021
30.12. Oktagon 30 Brno, ČR
4.12. Oktagon 29 Brno, ČR
6.11. Oktagon Prime 4 Pardubice, ČR
25.9. Oktagon 28 Praha, ČR
11.9. Oktagon 27 Štadión Ondreja Nepelu, Bratislava, SR
24.7. Oktagon 26 Štvanice, Praha, ČR
19.6. Oktagon 25 Brno, ČR
29.5. Oktagon 24 Brno, ČR
1.5. Oktagon 23 Brno, ČR
27.3. Oktagon 22 Brno, ČR
27.2. Undeground Last Man Standing Brno, ČR
30.1. Oktagon 21 Brno,ČR

UFC kalendár turnajov 2021

UFC PROGRAM 2021 – prehľad turnajov
16.1. UFC Fight Night: Holloway vs Kattar Fight Island, Abú Dhabí
20.1. UFC Fight Night: Chiesa vs Magny Fight Island, Abú Dhabí
23.1. UFC 257: Poirier vs McGregor 2 Fight Island, Abú Dhabí
6.2. UFC Fight Night: Overeem vs Volkov Las Vegas, Nevada (USA)
13.2. UFC 258: Usman vs Burns Las Vegas, Nevada (USA)
20.2. UFC Fight Night: Blaydes vs Lewis Las Vegas, Nevada (USA)
6.3. UFC 259: Blachowicz vs Adesanya Las Vegas, Nevada (USA)
13.3. UFC Fight Night: Edwards vs Muhammad Las Vegas, Nevada (USA)
21.3. UFC Fight Night: Brunson vs Holland Las Vegas, Nevada (USA)
28.3. UFC 260: Miocic vs Ngannou Las Vegas, Nevada (USA)
10.4. UFC Fight Night: Till vs Vettori Las Vegas, Nevada (USA)
18.4. UFC Fight Night: Whittaker vs Gastelum Las Vegas, Nevada (USA)
25.4. UFC 261: Usman vs Masvidal Jacksonville, Florida (USA)
1.5. UFC Fight Night: Reyes vs Procházka Las Vegas, Nevada (USA)
8.5. UFC Fight Night: Klein vs Trizano Las Vegas, Nevada (USA)
16.5. UFC 262: Oliveira vs Chandler Houston, Texas (USA)
22.5. UFC Fight Night: Font vs Garbrandt Las Vegas, Nevada (USA)
6.6. UFC Fight Night: Rozenstruik vs Sakai Las Vegas, Nevada (USA)
13.6. UFC 263: Adesanya vs Vettori 2 Glendale, Arizona (USA)
26.6. UFC Fight Night: Gane vs Volkov Las Vegas, Nevada (USA)
11.7. UFC 264: Poirier vs McGregor Las Vegas, Nevada (USA)
18.7. UFC Fight Night: Holloway vs Rodriguez Las Vegas, Nevada (USA)
25.7. UFC Fight Night: Sandhagen vs Dillashaw Las Vegas, Nevada (USA)
1.8. UFC Fight Night: Hall vs Strickland Las Vegas, Nevada (USA)
8.8. UFC 265: Lewis vs Gane Houston, Texas (USA)
22.8. UFC Fight Night: Cannonier vs Gastelum Las Vegas, Nevada (USA)
26.9. UFC 266: Volkanovski vs Ortega Las Vegas, Nevada (USA)
2.10. UFC Fight Night: Santos vs Walker Las Vegas, Nevada (USA)
9.10. UFC Fight Night: Brunson vs Till Las Vegas, Nevada (USA)
16.10. UFC Fight Night: Klein vs Landwehr Las Vegas, Nevada (USA)
23.10. UFC Fight Night: Costa vs Vettori Las Vegas, Nevada (USA)
30.10. UFC 267: Blachowicz vs Teixeira Abu Dhabi (UAE)

BELLATOR kalendár turnajov 2021

BELLATOR PROGRAM 2021
9.4. Bader vs Machida 2 Mohegan Sun Arena, Uncasville
16.4. Nemkov vs Davis 2 Mohegan Sun Arena, Uncasville
7.5. Archuleta vs Pettis Mohegan Sun Arena, Uncasville
21.5. Cyborg vs Smith 2 Mohegan Sun Arena, Uncasville
11.6. Lima vs Amosov Mohegan Sun Arena, Uncasville
25.6. Johnson vs Moldavsky Mohegan Sun Arena, Uncasville
16.7. Velasquez vs Kielholtz Mohegan Sun Arena, Uncasville
31.7. Pitbull vs Mckee The Forum Inglewood, California, USA
13.8. Mousasi vs Salter Mohegan Sun Arena, Uncasville
23.10. Fedor vs TBA VTB Arena, Moskva, Rusko

ONE Championship program 2021

Kalendár ONE Championship 2021
22.1. ONE Championship – Unbreakable Singapúr Indoor Stadium, Singapúr
29.1. ONE Championship – Unbreakable 2 Singapúr Indoor Stadium, Singapúr
5.2. ONE Championship – Unbreakable 3 Singapúr Indoor Stadium, Singapúr
26.2. ONE Championship – Fits of Fury Singapúr
5.3. ONE Championship – Fits of Fury II Singapúr
19.3. ONE Championship – Fits of Fury III Singapúr
8.4. ONE Championship – One on TNT I Singapúr
15.4. ONE Championship – One on TNT II Singapúr
22.4. ONE Championship – One on TNT III Singapúr
29.4. ONE Championship – One on TNT IV Singapúr
16.5. ONE Championship – Dangal Singapúr
28.5. ONE Championship – Empower Singapúr
28.5. ONE Championship – Full Blast Singapúr
28.5. ONE Championship – Full Blast II Singapúr
9.7. ONE Championship 139 Singapúr
30.7. ONE Championship 140 Singapúr
13.8. ONE Championship 141 Singapúr
27.8. ONE Championship 142 Singapúr
3.9. ONE Championship 143 Singapúr
3.9. ONE Championship 143 Singapúr
24.9. ONE Championship Revolution Singapúr
15.10. ONE Championship First Strike Singapúr
29.10. ONE Championship NextGen Singapúr
12.11. ONE Championship Blockbuster Singapúr
26.11. ONE Championship Gold Rush Singapúr
10.12. ONE Championship Winter Warriors Singapúr
31.12. ONE Championship Legacy Singapúr

Kalendár MMA turnajov v roku 2020

OKTAGON MMA program 2020

Organizácia Oktagon MMA musela kvôli COVID-19 v roku 2020 niektoré turnaje zrušiť, alebo preložiť.

Ako spestrenie počas prvej vlny pandémie pripravili organizátori pre svojich fanúšikov projekt Oktagon Underground, ktorý zožal nemalý úspech.

Oktagon MMA program 2020
15.2. Oktagon Prime 3  Šamorín, Slovensko
16.5. Underground #1 Praha (ČR)
23.5. Underground #2 Praha (ČR)
30.5. Underground #3 Praha (ČR)
6.6. Underground #4 Bratislava (SR)
13.6. Underground #5 ČR – finále
20.6. Underground #6 SR – finále
4.7. Underground #7 veľké finále
od 14.9.  Oktagon Výzva 5 reality show
26.9.  Oktagon 16 Brno (ČR)
17.10. Oktagon 17 Brno (ČR)
21.11. Oktagon 18 Brno (ČR)
5.12. Oktagon 19 Brno (ČR)
30.12. Oktagon 20 Brno (ČR)
? Vojna Youtuberov Explo vs Vláďa ?
odložené Oktagon Prime 4 Košice (SR)
odložené rok 2021 Oktagon Universum (Prime 5) Košice (SR)

UFC kalendár turnajov 2020

Podobné problémy s koronavírusom mala v roku 2020 aj najlepšia MMA organizácia na svete  UFC, ktorá taktiež odložila niekoľkých zaujímavých turnajov, ale svojím fanúšikom pripravili eventy pred prázdnym publikom.

Turnaje však na svojej kvalite rozhodne nestratili.

V UFC ukázal svoje kvality Makhmud Muradov a v najlepšej MMA organizácii sveta sa v skvelom svetle predstavil aj Jiří Procházka.

Prvým Čechom v UFC bol známy zápasník, ktorý pozdvihol československú MMA Karlos Vémola.

Prvým Slovákom v UFC sa stal Ľudovít „Lajoš“ Klein.

UFC program 2020
18.1. UFC 246: McGregor vs Cerrone Las Vegas, Nevada (USA)
25.1. UFC Fight Night: Blaydes vs Dos Santos Raleigh, NC (USA)
8.2. UFC 247: Jones vs Reyes Houston, Texas, (USA)
15.2. UFC Fight Night: Anderson vs Blachowicz Rio Rancho, NM (USA)
22.2. UFC Fight Night: Felder vs Hooker Auckland, Nový Zéland
29.2. UFC Fight Night: Benavidez vs Figueiredo Norfolk, VA, (USA)
7.3. UFC  248: Adesanya vs Romero Las Vegas, Nevada (USA)
14.3. UFC  Fight Night: Lee vs Oliveira Ginasio Nilson Nelson, Brazília
9.5. UFC 249: Ferguson vs Gaethje Jacksonville, Florida (USA)
13.5. UFC Fight Night: Smith vs Texeira Jacksonville, Florida (USA)
17.5. UFC Fight Night: Overeem vs Harris Jacksonville, Florida (USA)
30.5. UFC Fight Night: Woodley vs Burns Las Vegas, Nevada (USA)
07.6. UFC 250: Nunes vs Spencer Las Vegas, Nevada (USA)
13.6. UFC Fight Night 172: Eye vs Calvillo Las Vegas, Nevada (USA)
20.6. UFC Fight night 173: Blaydes vs Volkov Las Vegas, Nevada (USA)
27.6. UFC Fight night 174: Poirier vs Hooker Las Vegas, Nevada (USA)
11.7. UFC 251: Usman vs Masvidal Fight Island
16.7. UFC Fight Night 175: Kattar vs Ige Fight Island
18.7. UFC Fight Night 176: Figueiredo vs Benavidez 2 Fight Island
25.7. UFC Fight Night 177: Whitteker vs Till Fight Island
1.8. UFC Fight Night 178: Brunson vs Shahbazyan Las Vegas, Nevada (USA)
9.8. UFC Fight Night 179: Lewis vs Oleinik Las Vegas, Nevada (USA)
15.8. UFC 252: Miocic vs Cormier Las Vegas, Nevada (USA)
22.8. UFC 252: Munhoz vs Edgar Las Vegas, Nevada (USA)
29.8. UFC Fight Night: Smith vs Rakic Las Vegas, Nevada (USA)
5.9. UFC Fight Night: Overeem vs Sakai Las Vegas, Nevada (USA)
12.9. UFC Fight Night: Santos vs Teixeira Las Vegas, Nevada (USA)
19.9. UFC Fight Night: Covington vs Woodley Las Vegas, Nevada (USA)
26.9. UFC 253: Adesanya vs Costa Fight Island
3.10. UFC Fight Night: Holm vs Aldana Fight Island
10.10. UFC Fight Night: Moraes vs Sandhagen Fight Island
17.10. UFC Fight Night: Ortega vs Korean Zombie Fight Island
24.10. UFC 254: Nurmagomedov vs Gaethje Fight Island
31.10. UFC Fight Night: Muradov vs Holland Las Vegas, Nevada (USA)
7.11. UFC Fight Night: Santos vs Teixeira Las Vegas, Nevada (USA)
14.11. UFC Fight Night: Felder vs Dos Anjos Las Vegas, Nevada (USA)
21.11. UFC 255: Figueiredo vs Perez Las Vegas, Nevada (USA)
28.11. UFC Fight Night: Smith vs Clark Las Vegas, Nevada (USA)
5.12. UFC Fight Night: Hermansson vs Vettori Las Vegas, Nevada (USA)
12.12. UFC 256: Figueiredo vs Moreno Las Vegas, Nevada (USA)
19.12. UFC Fight Night: Edwards vs Chimaev Las Vegas, Nevada (USA)

BELLATOR kalendár turnajov 2020

Bellator program 2020
07.08. Bellator 243: Chandler vs. Henderson 2 Mohegan Sun Arena
Uncasville (USA)
03.10 Bellator ES9: Queally vs Pitbull Dublin (Írsko)
10.10. Bellator Milano Miláno (Taliansko)

ONE Championship program 2020

Kalendár ONE Championship 2020
11.6 ONE Warrior Series 11 (Singapúr)
20.6. Legendary Warriors Šanghaj (Čína)
3.7. Fists of Fury Singapore (Singapúr)
10.7. No Surrender Bangkok (Thajsko)
6.8. ONE Warrior Series 12 (Singapúr)
14.8. A New Breed Manila (Filipíny)
4.9. Supernova (Singapúr)
11.9. Power & Passion Jakarta (Indonézia)
18.9. Dreams of Destiny Kuala Lumpur (Malajzia)
1.10. ONE Warrior Series 13 (Singapúr)
2.10. Guardians of Greatness Saigon (Vietnam)
9.10. Legends Will Rise Bangkok (Thajsko)
25.10. ONE Infinity 2 Tokyo (Japonsko)
31.10. Reign of Dynasties Peking (Čína)
20.11. Next Generation Singapore (Singapúr)
26.11. ONE Warrior Series 14 (Singapúr)
4.12. Winds of Change Jakarta (Indonézia)
11.12. Golden Cirkle Manila (Filipíny)
18.12. Eye of the Storm Kuala Lumpur (Malajzia)

MMA turnaje v Česku a na Slovensku – kalendár a program 2020

Program MMA akcií v SK a ČR 2020
6.3 I AM FIGHTER #2 Praha (ČR)
3.4. XFN Never Give Up Praha (ČR) – odložené
17.7.  – 16.10. IAF Streetfighter ČR

Zdroj: oktagonmma.cz,wikipedia, ufc.com, tv.nova.cz, youtube

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest