Oktagon Underground 7: SUPER-FIN├üLE v├Żsledky a video!

Spoznali sme v┼íetk├Żch v├ş┼ąazov v├íhov├Żch pyram├şd v projekte Oktagon Underground, ktor├Ż uchv├ítil v┼íetk├Żch fan├║┼íikov bojov├Żch ┼íportov. Pozrite si kompletn├ę v├Żsledky turnaja a mo┼żnosti, ako kde si pozrie┼ą Oktagon Underground 7 zo z├íznamu live.┬á

Oktagon Underground #7 SUPER-FINÁLE

Velk├ę SUPER – FIN├üLE Oktagon Underground sa uskuto─Źnilo v Brne 4. j├║la a cel├Ż turnaj ste mohli mo┼żn├ę sledova┼ą na┼żivo. Celkom sa na fin├ílovom turnaji Underground odohrali hne─Ć ┼ítyri fin├ílov├ę z├ípasy medzi v├ş┼ąazmi ─Źesk├Żch a slovensk├Żch pyram├şd.

Fight Card Oktagon Underground 7 – v├Żsledky

Z├ívere─Źn├Ż turnaj Oktagon Underground s poradov├Żm ─Ź├şslom 7 n├ím pon├║kol skvel├ę z├ípasy ─Źi u┼ż v super-fightoch, alebo jednotliv├Żch fin├íle v├íhov├Żch kateg├│ri├ş.

Mimoriadne zaujal najm├Ą hlavn├Ż z├ípas celej karty Szabov├í vs Bled├í, kde v├Żsledok cel├ęho z├ípasu rozpr├║dil mas├şvnu diskusiu na internete. Bled├í pod─ża rozhodcov vyhrala na body, no v├Ą─Ź┼íina fan├║┼íikov tento v├Żsledok kritizovala.

Kr├ísn taktick├Ż v├Żkon predviedol aj Matou┼í Kohout v s├║boji s Ronym Paradaiserom, ktor├ęho zdolal po troch kol├ích na body.

SUPER – FIN├üLE ­čąŐ┬á

 • do 61 kg (┼żeny):
  Lucia Szabov├í – Tereza Bled├í
  /na body 3. kolo/
 • do 70 kg:
  Tade├í┼í R├║┼żi─Źka – Marco Nov├ík
  /TKO, 1. kolo/
 • do 80 kg:
  Ronald Paradeiser – Matou┼í Kohout
  /na body, 3. kolo/
 • do 90 kg:
  Mat─Ťj Pe┼ł├íz – Vlastislav ─îepo┬á– zru┼íen├Ż z d├┤vodu zranenia Mat─Ťja Pe┼ł├íza
  /neofici├ílnym v├ş┼ąazom sa stal Vlasto ─îepo/
 • do 100 kg:
  Ivan Bartek – Daniel ┼ákvor
  /TKO, 1. kolo/

SUPERFIGHTY ­čąŐ┬á

 • do 61 kg (┼żeny):
  Magdal├ęna ┼áormov├í – Eli┼íka Pelachov├í
  /Submisia, 3. kolo/
 • do 75 kg:
  Jan Malach – ┼átefan M├ęsz├íro┼í
  /KO, 2. kolo/
 • do 80 kg:
  Jakub Bahn├şk – Sebasti├ín Fap┼ío
  /KO, 1. kolo/
  Jakub Dohnal – Andreas ─îehovsk├Ż
  /na body 3. kolo/
  David Kozma – Milan Kratochvila
  /na body, 3. kolo/
 • do 90 kg:
  Daniel Hromiek – Zden─Ťk Pol├şvka
  /na body, 4. kolo/
Oktagon Underground Super-Finále zápasová karta
Oktagon Underground Super-Finále zápasová karta (Zdroj: Facebook/OktagonMMA)

V├Żsledky v┼íetk├Żch OU turnajov

L├şstky na Oktagon Underground 7

Kv├┤li povolen├Żm bezpe─Źnostn├Żm opatreniam sa budete m├┤c┼ą turnaju Oktagon Underground 7 z├║─Źastni┼ą aj vy. K dispoz├şcii je v┼íak len 1000 l├şstkov, ktor├ę sa z├ívratnou r├Żchlos┼ąou m├ş┼łaj├║. Ak si teda chcete vychutna┼ą SUPERFIN├üLE cel├ęho projektu na┼żivo, l├şstky si m├┤┼żete zak├║pi┼ą v sieti Ticketportal.

Cel├Ż turnaj sa uskuto─Źn├ş v Zoner Bobyhall centre v Brne. Organiz├ítori sa pre Brno rozhodli z toho d├┤vodu, ┼że je dostato─Źne bl├şzko ─Źi u┼ż pre fan├║┼íikov zo Slovenska, ale aj z ─îiech.

V├Żhodou celej haly je taktie┼ż rozmiestnenie jednotliv├Żch stolov a pod─ża slov promot├ęra organiz├ície Oktagon, Ond┼Öeja Novotn├ęho, je v BobyHall Centre vidie┼ą dobre z ka┼żd├ęho miesta.

TIP ÔŁ▒ Program MMA turnajov na mesiac J├║l 2020 ÔÇ║

Oktagon Underground 7 – kurzy

Superfin├íle a z├ívere─Źn├Ż turnaj projektu Oktagon Underground s ─Ź├şslom sedem pon├║kne skuto─Źne skvel├ę z├ípasy, z ktor├Żch je pomerne n├íro─Źn├ę vybra┼ą ten najlep┼í├ş.

Najv├Ą─Ź┼íia pozornos┼ą sa v┼íak pravdepodobne bude upriamova┼ą na fin├íle pyram├şdy do 90 kilogramov medzi Vlastom ─îepom a Mat─Ťjom Pe┼ł├íz. Nov├Ż objav organiz├ície Oktagon, Vlasto ─îepo, porazil v pomerne taktickom z├ípase svojho kamar├íta a t├şmov├ęho kolegu Samuela „Pir├íta“ Kri┼ítofi─Źa.

V superfin├íle Oktagon Underground bude proti nemu st├í┼ą pravdepodobne najlep┼í├ş postoj├ír ─îeskej republiky, Mat─Ťj Pe┼ł├íz, ktor├Ż je z├írove┼ł aj favoritom cel├ęho z├ípasu s kurzom 1.50.

─îepo v┼íak u┼ż v z├ípase na turnaji Oktagon Underground 4 dok├ízal, ┼że dok├í┼że porazi┼ą aj sk├║senej┼í├şch z├ípasn├şkov, ke─Ć v prvom kole ukon─Źil Erika Tlkanca. Na v├ş┼ąazstvo Vlasta ─îepa vyp├şsali bookmakeri kurz 2.38 a pod─ża n├ís ide rozhodne o kurz, ktor├Ż sa oplat├ş vysk├║┼ía┼ą stavi┼ą.

ÔŁŚ┬áHlavn├Ż z├ípas celej karty Pe┼ł├íz vs ─îepo bol nakoniec zru┼íen├Ż┬á z d├┤vodu odst├║penia Mateja Pe┼ł├íza kv├┤li zraneniu ─żavej ruky ÔŁŚ┬á

Druh├Żm z├ípasom, ktor├Ż bude pri┼ąahova┼ą ve─żk├║ pozornos┼ą je ┼żensk├ę fin├íle medzi Luciou „Silent Killer“ Szabovou a Terezou „Rondou“ Bledou. Bled├í sa stala v├ş┼ąazstvami nad Luciou Pudilovou a Magdal├ęnou ┼áormovou obrovskou senz├íciou a mnoh├ş jej predpovedaj├║ v├ş┼ąazstvo v celom projekte Oktagon Underground.

Proti bude ur─Źite finalistka reality show Oktagon V├Żzva, Lucia Szabov├í, ktor├í po─żahky porazila v slovenskom fin├íle Luciu Kraj─Źovi─Ź a vo svojej profesion├ílnej kari├ęre zatia─ż nepoc├ştila trpkos┼ą prehry. Na v├ş┼ąazstvo Szabovej je vyp├şsan├Ż kurz┬á┬á1.38, ktor├Ż ju stavia do poz├şcie jasnej favoritky. Pod─ża n├ís Szabov├í tento z├ípas nebude tak jednozna─Źn├Ż ako sa m├┤┼że zda┼ą, no nakoniec to „Silent Killer“ zvl├ídne.

Ako a kde sledova┼ą Oktagon Underground live?

Projekt Oktagon Underground bol od za─Źiatku prezentovan├Ż, ako ┼ípeci├ílny projekt, ktor├Ż bohu┼żia─ż nie je mo┼żn├ę sledova┼ą live na telev├şznych obrazovk├ích, ako tomu bolo pri klasick├Żch turnajoch organiz├ície.

V┼íetky mo┼żnosti ako sledova┼ą Oktagon live ÔÇ║

Oktagon Underground 7 na┼żivo v Zoner Boby Hall

Samozrejme, ┼że najlep┼íie , ako si vychutna┼ą superfin├íle projektu Oktagon Underground je zak├║pi┼ą si l├şstok na z├ívere─Źn├Ż turnaj a pr├şs┼ą si pozrie┼ą fin├ílov├ę z├ípasy na┼żivo do Zoner Boby Hall v Brne.

Oktagon Underground 7 livestream na OKTAGON TV

Ak do Brna nem├┤┼żete pr├şs┼ą, alebo sa v├ím u┼ż neu┼íli l├şstky, tak jednozna─Źne najlep┼íou mo┼żnos┼ąou, ako sledova┼ą livestream z turnaja Oktagon Underground 7 je pomocou ofici├ílneho PPV (Pay-Per-View), ktor├ę si m├┤┼żete k├║pi┼ą na str├ínke OKTAGON.TV.

V zak├║penenom bal├ş─Źku dostanete okrem samotn├ęho livestreamu aj mo┼żnos┼ą sa pozrie┼ą do z├íkulisia turnaja ─Źi vypo─Źu┼ą si n├ízory popredn├Żch bojovn├şkov v z├ípasovom ┼ít├║diu.

Livestream z tohto turnaja si m├┤┼żete teraz zak├║pi┼ą za 9,99 eura!

TIP ÔŁ▒ Ako a kde sledova┼ą MMA na┼żivo? ÔÇ║

Oktagon Underground 7 live na Tipsport TV

St├ívkov├í kancel├íria Tipsport je jedn├Żm z hlavn├Żch partnerov projektu Oktagon Underground a v┼íeobecne celej organiz├ície.

Druhou najlep┼íou mo┼żnos┼ąou, ako si pozrie┼ą livestream z turnaja Oktagon Underground 7 je prostredn├şctvom vysielania na, ktor├ę n├íjdete na Tipsport TV.

Ak si teda nechcete plati┼ą za ofici├ílne PPV, tak t├íto mo┼żnos┼ą je pre v├ís rozhodne tou najlep┼íou. Treba v┼íak upozorni┼ą, ┼że kvalita livestreamu na Tipsport TV je o nie─Źo men┼íia, ako v pr├şpade ofici├ílneho kan├ílu.

Oktagon Underground 7 – z├íznam na O2TV Sport a Joj Plus

Oktagon Underground 7 si budete m├┤c┼ą pozrie┼ą aj zo z├íznamu v─Ćaka vysielaniu, ktor├ę bude prebieha┼ą na kan├íloch O2TV Sport a Joj Plus. Z├íznam z turnaja sa na O2TV Sport vysiela v┼żdy de┼ł po galave─Źeri od 20:30.

Cel├Ż turnaj si budete m├┤c┼ą pozrie┼ą aj na kan├íly Joj Plus, ktor├Ż ho cel├Ż odvysiela v pondelok od 23:25.

TIP ÔŁ▒ Vychutnajte si turnaje Oktagon Underground live ÔÇ║

Oktagon Underground 7 – z├íznamy z├ípasov video online

V┼íetky z├íznamy z├ípasov si budete m├┤c┼ą nasledovne pozrie┼ą aj na ofici├ílnom YouTube kan├íly organiz├ície Oktagon MMA. Vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov s├║ tieto z├ípasy nahrat├ę v┼żdy v pondelok po turnaji.

─îo je Oktagon Underground

Oktagon Underground je ┼ípeci├ílny projekt MMA organiz├ície Oktagon, ktor├Ż pri┼íiel ako odpove─Ć na pand├ęmiu koronav├şrusu, kv├┤li ktorej museli by┼ą zru┼íen├ę v┼íetky verejn├ę ┼íportov├ę podujatia.

TIP ÔŁ▒ V┼íetko o projekte Oktagon Underground ÔÇ║

─îo sa t├Żka Oktagon Undergroundu, tak cel├í t├íto akcia sa sklad├í zo s├ęrie siedmich turnajov. Z├ípasn├şci, ktor├ş sa tohto projektu z├║─Źastnili sa rozdelili do jednotliv├Żch v├íhov├Żch pyram├şd, kde sa v┼íetci pobij├║ o prize money v celkovej hodnote 100 000 eur.┬á

Oktagon Underground 7 pravidlá

Projekt Oktagon Underground je ┼ípecifick├Ż aj svojimi pravidlami, ktor├ę sa od klasick├ęho MMA pomerne v├Żraznie l├ş┼íia a m├┤┼żeme poveda┼ą, ┼że sa l├ş┼íia celkovo od v┼íetk├Żch turnajov in├Żch organiz├íci├ş.

Cel├Ż z├ípas prebieha v├Ą─Ź┼íinu ─Źasu v postoji, no povolen├ę s├║ aj r├┤zne techniky klin─Źovania, ┼íkrtenia ─Źi samotn├ę takedowny. Akon├íhle sa z├ípasn├şkovi podar├ş dosta┼ą svojho s├║pera na zem, je takedown potvrden├Ż a z├ípas sa op├Ą┼ą vracia do postoja.

V─Ćaka t├Żmto zmenen├Żm pravidl├ím dostali mo┼żnos┼ą sa z├║─Źastni┼ą projektu Oktagon Underground aj in├ş, ako MMA bojovn├şci.

TIP ÔŁ▒ Oktagon MMA kalend├ír turnajov ÔÇ║

Zdroj: oktagonmma.cz, ifortuna.sk

Zdie─żan├ş

Pin It on Pinterest