MMA kalend├ír – J├ÜL 2020: Program z├ípasov a turnajov

MMA z├ípasy si┬á z├şskavaj├║ ─Źoraz v├Ą─Ź┼íiu popularitu vo svete, ale aj v ─îech├ích a na Slovensku. S bojovn├şkov sa st├ívaj├║ ┼íportov├ę hviezdy a na tie najlep┼íie turnaje sa chodia pravidelne pozera┼ą desiatky tis├şc ─żud├ş.

My, v├ím dnes prin├í┼íame MMA program a preh─żad t├Żch najd├┤le┼żitej┼í├şch podujat├ş na mesiac J├║l.

Program MMA akci├ş – J├║l 2020

TOP MMA program J├║l 2020 – Oktagon Underground Super-Fin├íle

 • 4. j├║l 2020
 • Zero BobyHall, Brno, ─îR

Pand├ęmia koronav├şrusu sp├┤sobila, ┼że v├Ą─Ź┼íina MMA turnajov musela by┼ą z d├┤vodu bezpe─Źnosti zru┼íen├í, alebo prelo┼żen├í. Alternat├şvou pre organiz├íciu Oktagon sa stal projekt Oktagon Underground, ktor├Ż zab├íval fan├║┼íikov bojov├Żch ┼íportov po─Źas ├┤smich t├Ż┼żd┼łov.

No a na n├ís za─Źiatkom j├║la ─Źak├í ve─żk├ę Oktagon Underground super-fin├íle, v ktorom sa proti sebe postavia finalisti piatich v├íhov├Żch kateg├│ri├ş v z├ípasoch o titul kr├í─ża podzemia.

Fan├║┼íikovia sa te┼íia najm├Ą na s├║boj ─îepo vs Pe┼ł├íz a hlavne na v├Żkon Vlasta ─îepa, ktor├Ż dok├ízal porazi┼ą aj favorita celej pyram├şdy do 90 kg Samuela „Pir├íta“ Kri┼ítofi─Źa.

Ch├Żba┼ą v┼íak nebud├║ ani atrakt├şvne super-fighty, pri─Źom v jednom z nich sa predstav├ş aj ┼íampi├│n welterovej v├íhy organiz├ície Oktagon David Kozma.

TIP ÔŁ▒ Kompletn├Ż preh─żad Oktagon Underground Super-Fin├íle ÔÇ║

KSW 53: Reborn

 • 11. j├║l 2020
 • Var┼íava, Polsko

Na sc├ęnu po dlh┼íej pauze sa vracia aj jedna z najlep┼í├şch eur├│pskych MMA organiz├íci├ş, po─żsk├í KSW, ktor├í si pre svojich fan├║┼íikov pripravila turnaj s poradov├Żm ─Ź├şslom 53. a podtitulom Reborn.

Hlavn├Żm l├íkadlom bude pochopite─żne hlavn├Ż z├ípas cel├ęho galave─Źera, ktor├Ż obstaraj├║ neporazen├Ż Mateusz Gamrot proti sk├║senej┼íiemu Normanovi Parkovi.

Slovensk├Żch a ─îesk├Żch fan├║┼íikov v┼íak bude rozhodne zauj├şma┼ą aj z├ípas s├║─Źasn├ęho ┼íampi├│na ─żahkej v├íhy Oktagonu Mateusza Legierskeho proti Romanovi Szymanskom.

Legierski vo svojej profi kari├ęre MMA zatia─ż neprehral a ur─Źite tak nebude chcie┼ą prehra┼ą ani v tomto z├ípase.

TIP ÔŁ▒ Ako sledova┼ą MMA live? ÔÇ║

TOP MMA program J├║l 2020 UFC 251

 • 11. j├║l 2020
 • UFC Fight Island, Abu Dhabi, Spojen├ę Arabsk├ę Emir├íty

Skuto─Źnou ─Źere┼íni─Źkou na torte v mesiaci J├║l 2020 bude rozhodne o─Źak├ívan├Ż turnaj UFC 251, kde sa do─Źk├íme a┼ż troch titulov├Żch z├ípasov a premi├ęry ─Źesk├ęho z├ípasn├şka Ji┼Ö├şho „Denisy“ Proch├ízku v UFC.

Hlavn├Żm z├ípasom cel├ęho turnaja bude s├║boj o titul ┼íampi├│na welterovej v├íhy medzi Kamaru Usmanom a Gilbertom Burnsom, ktor├Ż ned├ívno porazil Tyrona Woodleyho.

─Äal┼í├şm mimoriadne atrakt├şvnym s├║bojom bude titulov├Ż s├║boj vo v├íhe featherweight medzi Alexanderom Volkanovskim a sk├║sen├Żm Maxom Hollowayom. Ako sme v┼íak u┼ż spom├şnali, tak mnoh├Żch ur─Źite zaujme aj premi├ęra Ji┼Ö├şho Proch├ízku v s├║boji proti Volkanovi Oezdemirovi.

TIP ÔŁ▒ V┼íetko o UFC 251┬á

UFC Fight Night: Kattar vs Ige

 • 16. j├║l 2020
 • UFC Fight Island, Abu Dhabi, Spojen├ę Arabsk├ę Emir├íty

Po hlavnom ─Ź├şslovanom z├ípase organiz├ície UFC bude u┼ż tradi─Źne pokra─Źova┼ą so svojou s├ęriou z├ípasou UFC Fight Night, v ktor├Żch sa v minulosti predstavil aj Makhmud Muradov.

V hlavnom z├ípase nasleduj├║cej UFC Fight Night sa proti sebe stretn├║ Calvin Kattar a Dan Ige, ktor├Ż sa v rebr├ş─Źkoch nach├ídzaj├║ skoro ved─ża seba.

Pre oboch p├┤jde ur─Źite o d├┤le┼żit├Ż duel, ke─Ć┼że pr├şpadn├ę v├ş┼ąazstvo ich m├┤┼że v├Żrazn├Żm sp├┤sobom posun├║┼ą k ─Źelu rankingu featherweight div├şzie.

TIP ÔŁ▒ Kalend├ír MMA 2020 ÔÇ║

UFC Fight Night: Figueiredo vs Benavidez 2

 • 18. j├║l 2020
 • UFC Fight Island, Abu Dhabi, Spojen├ę Arabsk├ę Emir├íty

Prezident Dana White dr┼ż├ş slovo a v mesiaci j├║l n├ím pon├║kne skuto─Źne ve─żk├║ porciu turnajov. U┼ż dva dni od turnaja UFC Fight Night: Kattar vs Ige sa bud├║ m├┤c┼ą fan├║┼íikovia MMA te┼íi┼ą na ─Ćal┼í├ş galave─Źer s n├ízvom UFC Fight Night: Figueiredo vs Benavidez.

Hlavn├Żm z├ípasom cel├ęho ve─Źera bude samozrejme odvetn├Ż s├║boj Figueiredo vs Benavidez.

T├şto dvaja bojovn├şci sa proti sebe prv├Żkr├ít stretli za─Źiatkom tohto roka, kde z cel├ęho z├ípasu v├ş┼ąazne vy┼íiel Deiveson Figueiredo.

Ak sa mu podar├ş zv├ş┼ąazi┼ą v odvetnom z├ípase op├Ą┼ą, tak Deiveson Figueiredo si hlasno povie o titulov├Ż s├║boj v mu┼í┼íej v├íhe UFC.

UFC Fight Night: Whittaker vs Till

 • 25. j├║l 2020
 • UFC Fight Island, Abu Dhabi, Spojen├ę Arabsk├ę Emir├íty

Koloto─Ź ┼ítyroch turnajov na atrakt├şvnom UFC Fight Islande zav┼Ľ┼íi turnaj UFC Fight Night s hlavn├Żm z├ípasom Whittaker vs Till.┬á P├┤jde o v├┤bec prv├Ż s├║boj t├Żchto dvoch skvel├Żch z├ípasn├şkov, ktor├ş s├║ obaja a┼ípiranti na titul v strednej v├íhe.

B├Żval├Ż ┼íampi├│n strednej v├íhy Robert Whittaker si ur─Źite bude chcie┼ą v├ş┼ąazstvom nad Tillom vyp├Żta┼ą odvetn├Ż s├║boj proti s├║─Źasn├ęmu ┼íampi├│novi Israelovi Adesanyovi.

V pr├şpade, ak by v tomto s├║boji vyhral Till, je taktie┼ż ve─żmi pravdepodobn├ę ┼że jeho ─Ćal┼í├şm s├║perom by bol pr├íve Adesanya.

Zdroje: ufc.com, mmajunkie.com, sherdog.com, oktagonmma.cz, youtube.com

Zdie─żan├ş
Zatvori┼ą reklamu
Zatvori┼ą reklamu

Pin It on Pinterest