Oktagon Underground 4 – kompletn├ę v├Żsledky (VIDEO)

Projekt Oktagon Underground pokra─Źoval u┼ż svoj├şm ┼ítvrt├Żm turnajom a v├┤bec po prv├Żkr├ít na p├┤de Slovenska. Pozrite si kompletn├ę v├Żsledky a fight card Oktagon Underground 4. Do klietky sa vr├ítil Samuel „Pir├ít“ Kri┼ítofi─Ź, ako dopadol jeho s├║boj?

OKTAGON UNDERGROUND 2021: LAST MAN STANDING Ծ´ŞÄ

Oktagon Underground 4 preh─żad

Galave─Źer turnaja Oktagon Underground 4 sa kone─Źne konal na p├┤de Slovenska a to konkr├ętne v priestoroch Edison Parku v Bratislave.

Program a v├Żsledky v┼íetk├Żch OU turnajov

TIP ÔŁ▒ V┼íetko o projekte Oktagon Underground ÔÇ║

Oktagon Underground 4 – kompletn├ę v├Żsledky (fight card)

Celkovo sme sledovali 10 z├ípasov, ktor├ę rozhodli postupuj├║cich do fin├ílov├ęho pav├║ka slovenskej strany cel├ęho turnaja Oktagon Undrground.

SEMIFIN├üLE ­čąŐ slovensk├í strana pyram├şdy

do 61 kg – ┼żeny:

 • Lucia Kraj─Źovi─Ź porazila Alena Gond├í┼íov├í
  (TKO v 1. kole)
 • Lucia Szabov├í porazila Paula Mar─Źi┼íov├í
  (submisia v 2. kole)

do 70 kg: 

 • Marco Nov├ík porazil Nikolas Kriv├ík
  (na body)
 • Denis Trip┼íansk├Ż porazil Michal Z├ítorsk├Ż
  (na body)

do 80 kg:

 • Kamil Cibinski porazil Juraj Kada┼í
  (na body)
 • Ronald Paradeiser porazil Denis Farka┼í
  (na body)

90 kg:

 • Vlastislav ─îepo porazil Erik Tlkanec
  (TKO v 1. kole)
 • Samuel Kri┼ítofi─Ź porazil Luk├í┼í Eli├í┼í ԺɴŞĆ
  (TKO v 1. kole)

Váhová kategória do 100 kg:

 • Ivan Bartek porazil Gabriel Torok
  (TKO v 1. kole)
 • Pavol Langer porazil Simon Michal├ík
  (submisia v 2. kole)

ԺɴŞĆ Priebeh hlavn├ęho z├ípasu Pir├ít Kri┼ítofi─Ź vs. Eli├í┼í ste mohli sledova┼ą ONLINE ÔÇ║

Oktagon Underground 4 – kurzy

Zauj├şmav├ę zlo┼żenie z├ípasov op├Ą┼ą pon├║klo mno┼żstvo pr├şle┼żitost├ş, ako na t├Żchto z├ípasoch zarobi┼ą. Ve─żmi zauj├şmav├ę kurzy boli hlavne pri jednom z hlavn├Żch z├ípasov ─îepo vs Tlkanec.

Vlasto ─îepo na turnaji Oktagon Underground 2 predviedol svoje kvality v z├ípase ve─Źera bookmakeri ho preto favorizovali aj teraz s kurzom 1.55.

Bolo jasn├ę, ┼że mimoriadne ─Źasto sa bude tipova┼ą aj na v├Żhru Samuela „Pir├íta“ Kri┼ítofi─Źa proti Luk├í┼íovi Eli├í┼íovi. Na Pir├íta s├şce st├ívkov├ę kancel├írie pon├║kali kurz len 1.10, no kv├┤li jeho dominantn├ęmu v├Żkonu z minul├ęho z├ípasu proti Benkovi, i┼ílo o tutovku, ktor├í vo va┼íom tikete nemala ch├Żba┼ą.

─Äal┼í├ş z├ípas, ktor├Ż pon├║kol mimoriadne zauj├şmav├ę kurzy na st├ívkovanie bol Denis Trip┼íansk├Ż proti Michalovi Z├ítorskom. Pri oboch bojovn├şkoch islo o mimoriadne vyrovnan├Ż kurz a pred z├ípasom bolo pomerne neist├ę, kto vyhr├í. My sme v├ím odporu─Źili vsadi┼ą na st├ívku, ┼że z├ípas skon─Ź├ş na body s kurzom 1.60.

Ako sledova┼ą Oktagon Underground na┼żivo?

Projekt Oktagon Underground je exhibi─Źn├Ż projekt, ktor├Ż m├í na svedom├ş organiz├ícia Oktagon. T├Żm, ┼że nejde o MMA turnaj nie je mo┼żn├ę tieto turnaje sledova┼ą na┼żivo na klasick├Żch telev├şznych kan├íloch tak, ako tomu bolo v pr├şpade klasick├Żch ─Ź├şslovan├Żch turnajov.

Oktagon Underground 4 live na OKTAGON TV

Tou najlep┼íou mo┼żnos┼ąou, ktor├í v├ím zabezpe─Ź├ş aj najvy┼í┼íiu kvalitu prenosu je sledova┼ą turnaj Oktagon Underground prostredn├şctvom ofici├ílneho PPV (Pay-Per-View) na str├ínkach OKTAGON.TV . Ka┼żd├Ż turnaj na tejto str├ínke za─Ź├şna od 19:00.

V r├ímci cel├ęho projektu si organiz├ítori pripravili pre svojich div├íkov aj akciov├Ż bal├ş─Źek PPV, kde si m├┤┼żete za cenu 49,99 eura k├║pi┼ą v┼íetky livestreamy z Oktagon Underground.┬á

TIP ÔŁ▒ Ako a kde sledova┼ą MMA na┼żivo? ÔÇ║

Oktagon Underground 4 na┼żivo na Tipsport TV

Druhou najlep┼íou mo┼żnos┼ąou, ako si pozrie┼ą Oktagon Underground 4 live je pomocou telev├şzie Tipsport TV, ktor├║ poskytuje st├ívkov├í kancel├íria Tipsport v r├ímci svojich slu┼żieb.

Ak sa v├ím nechce plati┼ą ofici├ílne PPV, ur─Źite m├┤┼żete sk├║si┼ą aj t├║to cestu vysielania. Treba v┼íak r├íta┼ą s t├Żm, ┼że livestream na Tipsport TV nedosahuje tak├║ kvalitu, ako ten ofici├ílny.

Oktagon Underground 4 zo záznamu na O2TV Sport a Joj Plus

Oktagon Underground si m├┤┼żete z pohodlia domova pozrie┼ą aj zo z├íznamu v─Ćaka telev├şznym staniciam O2TV Sport a Joj Plus.

─îo sa t├Żka ┼íportov├ęho kan├ílu O2TV Sport, tak z├íznamy z turnajov Oktagon Underground si tu m├┤┼żete pozrie┼ą ka┼żd├║ nede─żu od 20:30.

Na stanici Joj Plus si m├┤┼żete z├íznam z turnaju Oktagon Underground pozrie┼ą v┼żdy v pondelok od 23:25.

Oktagon Underground 4 – video z├íznam zo z├ípasov online

Zostrihy v┼íetk├Żch z├ípasov z turnaju Oktagon Underground 4 bud├║ nesk├┤r k dispoz├şcii na ofici├ílnom YouTube kan├íle organiz├ície Oktagon TU. Vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov s├║ tieto video z├íznamy nahr├ívan├ę v pondelok.

─îo je Oktagon Underground

Oktagon Underground je projekt organiz├ície Oktagon, ktor├Ż vznikol z d├┤vodu toho, ┼że drviv├í v├Ą─Ź┼íina ─Ź├şslovan├Żch turnajov, ako napr├şklad Oktagon 16, Oktagon Prime 4 ─Źi Oktagon Universum boli kv├┤li koronav├şrusu prelo┼żen├ę.

Cel├Ż projekt Oktagon Underground je postaven├Ż zo siedmich turnajov, ktor├ę sa uskuto─Źnia po─Źas siedmich t├Ż┼żd┼łov. Bojovn├şci, ktor├ş v projekte nastupuj├║ boli rozdelen├ş do paitich v├íhov├Żch kateg├│ri├ích a spolo─Źne sa pobij├║ o finan─Źn├║ odmenu vo v├Ż┼íke 100 tis├şc eur.

TIP ÔŁ▒ V┼íetko o projekte Oktagon Underground ÔÇ║

Oktagon Underground pravidlá

Oktagon Underground sa od v┼íetk├Żch projektov organiz├ície l├ş┼íi najm├Ą svojimi pravidlami, ktor├ę nezodpovedaj├║ t├Żm klasick├Żm, ktor├ę pozn├íme z MMA z├ípasov. V jednoduchosti ide o to, ┼że s├║boje v Oktagon Underground prebiehaj├║ prioritne v postoji. Takedowny s├║ povolen├ę, akon├íhle ho rozhodca potvrd├ş, z├ípas sa vracia op├Ą┼ą do postoja.

Do Oktagon Undergroundu sa pridalo aj odpo─Ź├ştavanie s├║pera, ktor├ę m├┤┼żeme pozna┼ą napr├şklad z boxu. Zmenou t├Żchto pravidiel dostali mo┼żnos┼ą prezentova┼ą sa aj in├Ż, ako MMA bojovn├şci, ─Źo je ur─Źite ve─żk├Żm spestren├şm.

TIP ÔŁ▒ Oktagon MMA kalend├ír turnajov ÔÇ║

Kompletná zápasová karta turnaja Oktagon Unerground 4
Kompletná zápasová karta turnaja Oktagon Unerground 4 (Zdroj: Facebook/OktagonMMA)

Online prenos: Pir├ít┬áKri┼ítofi─Ź vs. Luk├í┼í Eli├í┼í

Zdroj: oktagonmma.cz, tipsport.skTV, ifortuna.sk

Zdie─żan├ş

Pin It on Pinterest