Oktagon Underground 2 – program a kompletn├ę v├Żsledky (VIDEO)

Pozrite sa na program, z├ípasy, kurzy a v├Żsledky turnaja Oktagon Underground 2, ktor├Żm pokra─Źuje projekt Oktagon Underground. Minul├Ż t├Ż┼żde┼ł sme mohli vidie┼ą premi├ęru tohto projektu v Prahe. Tento v├şkend sa predstavili v├Żlu─Źne slovensk├ş bojovn├şci, ktor├ş uk├ízali skvel├ę z├ípasy a rozhodne naviazali na ├║spe┼ín├Ż turnaj Oktagon Underground 1.┬á

OKTAGON UNDERGROUND 2021: LAST MAN STANDING Ծ´ŞÄ

Oktagon Underground 2┬á preh─żad turnaja

M├íme za sebou ─Ćal┼í├ş ├║spe┼ín├Ż turnaj z projektu Oktagon Underground. Tentokr├ít si svoje sily zmerali ─Źisto slovensk├ş bojovn├şci. Aj napriek tomu, ┼że v├Ą─Ź┼íina z├ípasov skon─Źila na body, Oktagon Underground 2, hodnot├şme ako ├║spe┼ín├║ akciu.

Oktagon Underground III – z├íznam na YouTube Oktagon

V┼íetky z├ípasy z turnaju Oktagon Underground 3 si m├┤┼żete pozrie┼ą vo vysokej kvalite zo z├íznamu na ofici├ílnom YouTube kan├íle organiz├ície Oktagon TU.

UNDERGROUND #2: Pir├ít Kri┼ítofi─Ź vs. Benko (VIDEO)

Oktagon Underground #2 prinesol dva hlavn├ę z├ípasy a to konkr├ętne medzi popul├írnym Samuelom „Pir├ítom“ Kri┼ítofi─Źom, ktor├Ż sa postav├ş Jakubovi Benkovi. ─Äal┼í├şm hlavn├Żm z├ípasom bol s├║boj Mareka Bartla proti Kamilovi Cibinsk├ęmu.

TIP ÔŁ▒ Kto je Samuel „Pir├ít“ Kri┼ítofi─Ź ÔÇ║

Oktagon Underground 2 – fightcard a v├Żsledky

Turnaj Oktagon Underground (2) n├ím pon├║kol celkom 12 z├ípasov z v├íhov├Żch kateg├│ri├ş do 70,80 a 90 kilokramov. Na turnaji sa predstavilo viacero bojovn├şkov a medzi nimi aj Marco Nov├ík, ktor├Ż z├ípas├ş taktie┼ż v novej organiz├ícii War Zone.

Z├üPASOV├ü KARTA ­čąŐ FIGHT CARD

Osemfin├íle, slovensk├í strana pyram├şdy

Váhová kategória do 70 kg:

 • Jacob Mikula – Nikolas Kriv├ík
  /v├ş┼ąaz Kriv├ík na┬ábody/
 • Michal Z├ítorsk├Ż – Tom├í┼í Dr├íbik
  /v├ş┼ąaz Z├ítorsk├Ż na body/
 • Marco Nov├ík – Roman Paulus
  /v├ş┼ąaz Nov├ík na body/
 • Denis Trip┼íansk├Ż – Leonard Spi┼ísk├Ż
  /v├ş┼ąaz Trip┼íansk├Ż na body/

Váhová kategória do 80 kg:

 • Samuel Da┼łko – Juraj Tutura
  /v├ş┼ąaz Tutura TKO v┬á2.┬ákole/
 • Denis Farka┼í – Samuel Li┼íka
  /v├ş┼ąaz Farka┼í na body/
 • Ronald Paradeiser – Milan Kratochv├şla
  /v├ş┼ąaz Paradeiser na body/
 • Marek Bartl – Kamil Cibinski
  /v├ş┼ąaz Cibinski na body/

Váhová kategória do 90 kg: 

 • Luk├í┼í Eli├í┼í – Adrian Bartl
  /v├ş┼ąaz Eli├í┼í na┬ábody/
 • Vlastislav ─îepo – Patrik Jevick├Ż
  /v├ş┼ąaz ─îepo TKO v┬á1.┬ákole/
 • Erik Tlkanec – Patrik Kri┼żan
  /v├ş┼ąaz Tlkanec KO v┬á2.┬ákole/
 • Samuel Kri┼ítofi─Ź – Jakub Benko ԺɴŞĆ
  /v├ş┼ąaz Kri┼ítofi─Ź na body/

Kompletn├Ż program a v├Żsledky OU turnajov

Oktagon Underground 2 - zápasová karta
Oktagon Underground 2 – z├ípasov├í karta

Oktagon Underground 2 – kurzy

Hlavnou hviezdou turnaja Oktagon Undergroun 2 je bezpochyby┬á Samuel „Pir├ít“ Kri┼ítofi─Ź, ktor├Ż sa v├┤bec netaj├ş t├Żm, ┼że jeho cie─żom je svoju v├íhov├║ pyram├şdu cel├║ vyhra┼ą a zinkasova┼ą tu─Źn├║ pr├ęmiu. Z tohto poh─żadu je kurz na v├ş┼ąazstvo Pir├íta 1.68 a┼ż prekvapivo vysok├Ż a pokus Pir├ítovi skuto─Źne ver├şte, tak st├ívka na neho je pre v├ís povinnos┼ąou.

Aj druh├Ż hlavn├Ż z├ípas turnaja je pomerne zauj├şmavou pr├şle┼żitos┼ąou na st├ívkovanie. S├║boj Bartl vs Cibinski, je ─Źo sa t├Żka kurzov pomerne vyrovnan├Ż. Miernym favoritom je predsalen Bartl s kurzom 1.65. Na v├ş┼ąazstvo Cibinskeho si m├┤┼żete vsadi┼ą s kurzom 2.11

https://www.instagram.com/p/CAkHMJfpRl6/

Oktagon Underground live stream na┼żivo a online?

Bohu┼żia─ż, Oktagon Underground, je jedine─Źn├Ż projekt a preto sa nebude vysiela┼ą na klasick├Żch telev├şznych staniciach, ako tomu bolo v pr├şpade in├Żch turnajov Oktagonu.

Oktagon Underground 2 PPV na Oktagon TV

Turnaj tak budete sledova┼ąv najvy┼í┼íej kvalite len zak├║pen├şm ofici├ílneho PPV ( Pay-Per-View). V┼íetky turnaje Oktagon Underground sa bud├║ za─Ź├şna┼ą ka┼żd├║ sobotu o 20:00 a pozera┼ą ich m├┤┼żete na streame OKTAGON.TV.

Organiz├ítori sa v r├ímci tohto projektu rozhodli, pre svojich fan├║┼íikov vytvori┼ą ┼ípeci├ílny bal├ş─Źek, ktor├Ż zah┼Ľ┼ła v┼íetky Oktagon Underground turnaje za jednotn├║ cenu – 49,99ÔéČ.

TIP ÔŁ▒ Ako a kde sledova┼ą MMA na┼żivo? ÔÇ║

Druhou alternat├şvou, ako si pozrie┼ą z├ípasy Oktagon Underground live je pomocou st├ívkovej kancel├írie Tipsport, ktor├í je ofici├ílnym partnerom turnaja a celej organiz├ície.

Tipsport bude z├ípasy Oktagon Underground vysiela┼ą pomocou svojej telev├şzie Tipsport TV. Rozhodne v┼íak ne─Źakajte na tomto streame tak├║ ist├║ kvalitu, ako pri ofici├ílnom PPV streame.

Sledujte Oktagon Underground 2 zo záznamu na O2TV Sport a Joj Plus

Ak samotn├Ż turnaj Oktagon Underground nestihnete, m├┤┼żete si ho pohodlne pozrie┼ą zo z├íznamu de┼ł na to na zn├ímych telev├şznych staniciach O2TV Sport a Joj Plus. Tie u┼ż dlhodobo patria medzi vysielac├şch partnerov organiz├ície Oktagon a okrem samotn├Żch galave─Źerov vysielaj├║ aj zauj├şmav├Ż Oktagon Magaz├şn.

Oktagon Underground 2 – video z├íznam online

Zostrihy zo z├ípasov a videoz├íznam cel├ęho turnaju Oktagon Underground 2 budete m├┤c┼ą n├íjs┼ą a pozrie┼ą si na ich ofici├ílnom YouTube kan├íle TU!

─îo je Oktagon Underground

Oktagon Underground je zbrusu nov├Ż a origin├ílny projekt dom├ícej MMA organiz├ície Oktagon. Tento projekt sa sklad├í zo siedmich ┼ípeci├ílnych turnajov, ktor├ę sa bud├║ kona┼ą na Slovensku a v ─îech├ích.

V t├Żchto turnajoch si to medzi sebou rozdaj├║ bojovn├şci a bojovn├ş─Źky v piatich v├íhov├Żch pyram├şdach.

TIP ÔŁ▒ Oktagon MMA kalend├ír turnajov ÔÇ║

Atraktivitu tomuto turnaju dod├íva aj pomerne vysok├í suma prize money, kde si z├ípasn├şci medzi sebou rozdelia a┼ż 100 tis├şc eur.┬á

My┼ílienka Oktagon Underground pri┼íla ako alternat├şvne rie┼íenie MMA organiz├ície Oktagon. T├í toti┼ż musela kv├┤li nov├ęmu koronav├şrusu prelo┼żi┼ą v┼íetky svoje pl├ínovan├ę turnaje, ak├Żm boli Oktagon 16, Oktagon Prime 4 ─Źi Oktagon Universum ( p├┤vodn├Ż Oktagon Prime 5).

V─Ćaka Oktagon Underground si tak m├┤┼żu div├íci vychutna┼ą zauj├şmav├ę z├ípasy a bojovn├şci si zarobi┼ą nejak├ę peniaze.

Oktagon Underground pravidlá

Ve─żkou zauj├şmavos┼ąou s├║ aj pravidl├í Oktagon Underground, ktor├ę sa od klasick├Żch MMA pomerne odli┼íuj├║ a v skratke ide o sk├┤r z├ípasy v postoji, ako na zemi. Aj v─Ćaka t├Żmto pravidl├ím tak dostali mo┼żnos┼ą z├ípasi┼ą aj in├ş, ne┼ż MMA bojovn├şci.

Zdroj: oktagonmma.cz, tipsport.skTV

Zdie─żan├ş

Pin It on Pinterest