Aktualizovaný prehľad 🛑 Športové akcie a koronavírus! Ktoré ďalšie podujatia vírus COVID-19 ovplyvní?

Športové akcie a koronavírus spolu mimoriadne súvisia! Zúčastňuje sa totiž na nich veľké množstvo ľudí, čím sa zvyšuje riziko nákazy nebezpečným vírusom COVID – 19. Pozrite si podrobný prehľad, ktoré športové podujatia koronavírus ovplyní. Vývoj sledujeme a priebežne aktualizujeme.

V Česku prerušený šport kvoli Covid-19

Športový život v Česku sa na dva týždne zastaví. Vláda Andreja Babiša rozhodla, že od pondelka 12. októbra 2020 sa na štrnásť dní zrušia všetky profesionálne aj voľnočasové aktivity športovcov. Dôvodom je vysoký nárast prípadov nového koronavírusu v krajine.

Športové akcie a koronavírus ❗ Aktualizovaný prehľad 2020 ❗

Ústredný krízový štáb Slovenskej republiky vydal v pondelok 9.3.2020 nariadenie o okamžitom zákaze všetkých športových podujatí. Športové zápasy sa nebudú môcť uskutočniť ani bez divákov. Tento zákaz platí na najbližších 14 dní a je veľmi pravdepodobné, že sa zákaz rozšíri.

Ktoré športové podujatia sú zrušené, alebo odložené?

Situácia so športovými akciami, ktoré koronavírus zasiahol je skutočne vážna a neustále pribúdajú nové a nové podujatia, ktoré boli určitým spôsobom obmedzené.

Prehľad športových akcií, ktoré zasiahla nejaké zmena, budeme pre vás priebežne aktualizovať.

Čo je to koronavírus (COVID-19)?

Nový koronavírus s názvom COVID – 19 je respiračné ochorenie, podobné chrípke, ktoré je príbuzné známemu vírusu SARS z minulosti. Tento vírus sa prejavuje vysokou teplotou, kašlom, bolesťou svalou či hnačkou. Vo väčšine prípadov je priebeh tohto ochorenia mierny, no na pozore by sa mali mať najmä starší ľudia.

TIP ❱ Dôležité informácie o koronavíruse nájdete tu ›

Coronavirus – aktuálne štatistiky a mapa

Americký stredoškolák Avi Schiffmann vytvoril internetovú stránku ncov2019.live, na ktorej môžete sledovať šírenie choroby COVID-19 po celom svete. Na webe zistíte aktuálne štatistiky nakazených koronavírusom, počet mŕtvych, vážnych prípadov a vyliečených.

Koronavírus a športové akcie na Slovensku

Koronavírus a SP v alpskom lyžovaní 2020

Zjazdové lyžovanie sa teší na Slovensku veľkej popularite najmä vďaka skvelým výkonom našej Petry Vlhovej. Táto sezóna sa však ukonči trošku bizarným spôsobom.

TIP ❱ Kto je Petra Vlhová?

Pre nákazu šírenia koronavírusu bolo totiž zrušené finále Svetového pohára v alpskom lyžovaní v Talianskom Cortine d´ Ampezzo. Keďže Talianska patrí v súčasnosti medzi jedny z ohnísk tejto nákazy, boli tieto preteky z pochopiteľných dôvod zrušené.

SP v alpskom lyžovaní v Cortine d´ Ampezzo ❌ zrušené

 • Kedy: 16 – 22. marec 2020
 • Kde: Cortine d´ Ampezzo, Taliansko

SP alpských lyžiarov v Kranjskej Gore ❌ zrušené

 • Kedy: 14 – 15. marec 2020
 • Kde: Kranjska Gora, Slovinsko

Záverečné podujatie Svetového pohára alpských lyžiarov v Kranjskej Gore zrušili pre hrozbu nového koronavírusu a predčasne sa tak ukončila sezóna.

TIP ❱ Kalendár SP v alpskom lyžovaní 2019/20 ›

SP alpských lyžiarov v Are, Švédsko ❌ zrušené

Sezóna 2019/2020 Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní bola predčasne ukončená. Víťazkou veľkého glóbusu sa stala Federica Brignoneová. Tešiť sa však môžemte zo správy, že naša Petra Vlhová získala prvýkrát v kariére dva malé glóbusy za slalom a paralelný slalom!!!

TIP ❱ Program a výsledky Petry Vlhovej v 2019/20 ›

Koronavírus ovplyvnil aj Petru Vlhovú
Petra Vlhová príde o finále SP v alpskom lyžovaní kvôli koronavírusu

Koronavírus a cyklistika v 2020

Šíriaca sa nákaza koronavírusom pochopiteľne ovplyvnila aj svetovú cyklistiku a najmä program nášho Petra Sagana. Ten, sa totiž mal pôvodne predstaviť na talianských klasikách Strade Bianche a Miláno – San Remo. Tým, že je Taliansko v najvyššej karanténe boli tieto preteky napokon zrušené.

Preteky Strade Bianche ❗ odložené

Preteky Miláno – San Remo ❌ zrušené

Náhradným programom Petra Sagana sa tak stali populárne etapovové preteky Paríž – Nice , kde sa predstavil aj so svojím bratom Jurajom Saganom.

TIP ❱ Program a výsledky Petra Sagana v 2020 ›

Koronavírus ovplyvnil program Petra Sagana
Pôvodný program Petra Sagana bol kvôli koronavírusu zrušený. Štartuje tak na pretekoch Paríž – Nice

Zrušili tri marcové klasiky v Belgicku – znamená to, že sa neuskutočnia ani tri klasiky spadajúce do najvyššej kategórie World Tour Svetovej cyklistickej únie (UCI).

Preteky Bruggy-De Panne ❌ zrušené

Preteky E3 Harelbeke ❌ zrušené

Preteky Gent-Wevelgem ❌ zrušené

Preteky Okolo Flámska ❗ odložené

Druhý „monument“ sezóny Okolo Flámska, na ktorý sa zameriava aj slovenský cyklista Peter Sagan, zatiaľ zostáva v kalendári.

Preteky Giro d'Italia 2020 ❗ odložené

Prvá Grand Tour sezóny Giro d'Italia odložili pre šíriaci sa koronavírus. Podujatie malo odštartovať 9. mája v Budapešti. Na Gire má prvýkrát v kariére štartovať aj slovenský reprezentant Peter Sagan.

TIP ❱ Kto je Peter Sagan?

Preteky Paríž – Roubaix ❗ odložené

Tour de France 2020 ❗ odložené

 • Kedy: 27. jún – 19. júl 2020
 • Kde: Francúzsko
 • Nový termín: 29. august  – 20. september 2020
 • Program a informácie ›

Odklad od organizácie UCI World Tour dostali aj najslávnejšie cyklistické preteky na svete – Tour de France. Tie sa po novom budú konať od 29. augusta do 20. septembra. V súčasnej situácii však rozhodne nie je nič isté a všetko závisí len od toho, ako sa bude vyvíjať celosvetová pandémia. Isté je, že ak sa TdF uskutoční, bude tam aj Peter Sagan, ktorý sa pokúsi získať už svoj ôsmi zelený dres.

Koronavírus v MMA (UFC, Oktagon, KSW…)

Na aktuálnu situáciu týkajúcu sa koronavírusu, reagujú aj najväčšej európske organizácie MMA zrušením, respektíve odložením, svojich najbližších turnajov.

Poľská organizácia KSW dočasne zrušila svoj turnaj KSW 53, ktorý sa mal konať 21. marca v Lodži.

Čo je MMA ❱ Prehľad všetkých orgranizácií

Oktagon 16, Ostrava kvôli koronavírusu presunutý ❗

Ďalšou ranou pre športových fanúšikov bolo aj presunutie očakávaného MMA turnaju Oktagon 16. Z dôvodu nariadení bezpečnostnej rady Českej republiky bol turnaj presunutý na najbližší možný termín. Všetky lístky, ktoré mali diváciu zakúpené, sú samozrejme prenosné do ďalšieho dátumu.

TIP ❱ Program organizácie Oktagon na rok 2020

Oktagon 16 bol zrušeny!
Turnaj Oktagon 16 bol pre koronavírus odložený na neurčito!

UFC 249: Ferguson vs Gathje

Prezident UFC, Dana White, hovoril že tento dlho očakávaný zápas sa uskutoční za každú cenu. Ochorenie COVID – 19 však zhatili aj tieto plány. UFC najskôr vymenilo takmer celú kartu aj s hlavným zápasom, ktorý mal byť Ferguson vs Gathje. Celý turnaj sa mal uskutočniť 18. apríla 2020. Na naliehanie televízie ESPN však bol aj tento turnaj zrušený.

Dana White však začal stavať svoj „Fight Island“ a sľubuje, že už v máji uvidíme turnaj, kde by sa mohli uskutočniť až 3 titulové zápasy.

Koronavírus a európsky futbal

UEFA Liga Majstrov 2019/20 a CVID-19

Šíriaci sa vírus COVID – 19 značne ovplyvní aj obľúbenú milionársku Ligu Majstrov. Hneď prvým zápasom, ktorý sa kvôli preventívnym opatreniam odohrá bez divákov bude osemfinálový súboj medzi Paríž St. Germain a Borrussiou Dortmund, ktorý bol naplánovaný na 11. marca.

Podľa posledných informácií by sa Liga Majstrov mohla opäť začať v polovici mája, alebo koncom júna.

Ústredný výkonný výbor plánuje prostrednáctvom videokonferencie zasadnúť 23. apríla a vyriešiť situáciu ohľadom dohratia Ligy Majstrov aj Európskej ligy. V hre sú dva scenáre, a teda že by sa štvrťfinále a semifinále odohralo v júli a auguste klasickým spôsobom. Druhý scenár je, že by sa vyraďovacia fáza hrala len na jeden zápas po ukončení všetkých európskych líg. Zápasy by sa hrali na jednom mieste ako miniturnaj.

Preložené bolo aj finále Ligy Majstrov na dátum 29. augusta 2020.

TIP ❱ Ligu majstrov sledujte naživo v TV a online

Koronavírus a Európska liga 2019/20

Podobne, ako Liga Majstrov, je na tom aj Európska liga, kde sa odohrajú dva osemfinálové zápasy taktiež bez prítomnosti divákov. Konkrétne ide o dueli Olympiakos Pireus – Wolverhampton Wanderers a FC Sevilla – AS Rím.

Koronavírus ❗ prerušil španielskú La Liga

Vedenie najvyššej španielskej futbalovej ligy – La Liga prerušilo súťaže minimálne na dva týždne. Dôvodom je šíriaci sa koronavírus i nútená karanténa pre futbalistov Realu Madrid.

Prerušenie súťaže platí aj pre druhú španielsku ligu. Prezident španielskej futbalovej federácie naznačil, že súťaž by sa mala rozbehnúť 28. mája 2020. Situácia v Španielsku je však naďalej vážna, a preto hrozí scenár že liga bude ukončená predčasne a bude platiť konečné poradie v aktuálnej tabuľke.

TIP ❱ Kompletný prehľad La Ligy 2019/20 ›

Fortuna liga odložená ❗ kvôli koronavírusu na dva týždne

Podobné stanovisko, ako Tipsport liga, zaujalo aj vedenie futbalovej Fortuna ligy, ktoré ligu najskôr prerušilo na dva týžde. Funkcionári neskôr prehodnotili stanovisko a hovoria, že liga sa začne hrať najskôr až v máji. Nie je však vylúčené ani predčasné ukončenie súťaže.

Premier League chcú dohrať

Organizátori anglickej Premier League robia všetko preto, aby sa súťaž mohla dohrať. Aktuálne podľa najnovších informácií pripravujú plán zápasov, ktoré by sa mali všetky odohrať na menších štadiónoch v okolí Londýna a Birminghamu.

Všetky zápasy sa odohrajú bez divákov. Súťaž by mala pokračovať v júni, alebo júli.

Serie A je prerušená ❗ kvôli koronavírusu

Taliansko je jednou z najviac postihnutých krajín koronavírusom. Dopad to má samozrejme aj na taliansku Serie A, ktorá sa nehrá už od 9. marca. Liga by sa mala začať hrať 3. apríla, no podľa talianskeho ministra športu je tento dátum nereálny.

Podľa najnovších informácií od prezidenta Talianskeho futbalového zväzu je jedinou možnosťou dohratie kompletnej sezóny. Konkrétny dátum však zatiaľ nikto nepozná. Do konca je potrebné odohrať 12 kôl.

Nie je vylúčené ani predčasné ukončenie sezóny.

Majstrovstvá sveta Európy vo futbale odložené o rok – EURO 2021

To, čoho sa mnohí s príchodom vírusu COVID – 19 do Európy obávali, sa nakoniec stalo skutočnosť. ME vo futbale, ktoré sa mali konať v lete tohto roka, budú nakoniec presunuté až do roku 2021. Nový dátum šampionátu bol stanovený na 11. jún až 11. júl 2021.

Vďaka tomuto opatreniu organizácie UEFA sa taktiež budú môcť dohrať popredné európske ligy, ktoré boli kvôli koronavírusu taktiež pozastavené.

Koronavírus a baráž o EURO 2021 Slovensko – Írsko

Bohužiaľ, obmedzenie zasiahne aj očakávaný duel baráže o šampionát EURO 2020 medzi Slovenskom a Írskom. Ten sa mal pôvodne konať 26. marca 2020. Tým, že celý šampionát bol presunutý až na rok 2021 sa barážové duely o postup na Majstrovstvá Európy budú konať až v júni 2020.

Koronavírus a baráž o EURO 2020 Slovensko - Írsko
Program baráže o EURO 2020 (zdroj: SITA/AP, Salvatore Di Nolfi)

Koronavírus a hokej v sezóne 2019/20

Vírus CVID-19 predčasne ukončil ❌ slovenskú Tipsport Ligu

Slovenská republika dňa 9. marca vydala vyhlásenie a zákaz organizovania akýkoľvek športových či kultúrnych udalostí po dobu 14 dní. Táto správa, samozrejme zasiahla aj hokejovú Tipsport Ligu.

Slovenský zväz ľadového hokeja preto odložil na neurčito zápasy Tipsport Ligy, Slovenskej hokejovej ligy, extraligy žien a ďalších juniorských súťaží.

Napokon kluby pristúpili k úplnemu zrušeniu Tipsport Ligy. Slovenská najvyššia liga je tak tretia európska hokejová súťaž, ktorá ukončila sezónu predčasne.

Hokejisti HC iClinic Banská Bystrica najskôr získali  štvrtýkrát po sebe majstrovský titul v Tipsport lige. Po veľkej vlne kritiky im však bol nakoniec odobratý a tak sa sezóna ukončila bez majstra. 

TIP ❱ Kompletný prehľad Tipsport Ligy ›

Česká hokejová Tipsport Extraliga bola ❌ ukončená

Hokejová Tipspsport Extraliga tento rok nebude mať majstra. Vedenie najvyššej súťaže sa rozhodlo túto sezónu predčasne ukončiť kvôli vyhlásenie núdzového stavu, ktorý bude platiť minimálne mesiac.

Koronavírus a európske hokejové ligy

O predčasnom ukončení najvyšších hokejových súťaží bolo pred Českom rozhodnuté aj v Nemecku, Rakúsku, Nórsku, Poľsku, Slovensku a vo Švajčiarsku. Vo zvyšných krajinách zatiaľ finálny verdikt nepadol.

Koronavírus a MS v hokeji 2020 ❌ zrušené

Každoročné majstrovstvá sveta v hokeji by sa mali konať od 8. mája do 24. mája vo švajčiarskych mestách Zurich a Lausanne. Otázkou posledných dní zostávalao, či sa MS v hokeji 2020 vôbec uskutočnia. Dnes už odpoveď na túto otázku poznáme, keď Medzinárodná hokejová federácia (IIHF) oficiálne zrušila celý šampionát Majstrovstiev sveta v hokeji pre rok 2020.

TIP ❱ Všetko dôležité o MS v hokeji 2020 ›

Podľa rozhodnutia federácie turnaj nebude ani presunutý, keďže IIHF pridelilo organizovanie MS v hokeji iným krajinám až do roku 2025. To, kedy uvidíme ďalšie Majstrovstvá sveta v hokeji vo Švajčiarsku je teda dnes mimoriadne otázne.

TIP ❱ Kde pozerať MS v hokeji naživo ▸

Koronavírus a NHL

Koronavírus bohužiaľ ovplyvnil aj najlepšiu hokejovú svetovú ligu na svete, NHL. Zámorská NHL v reakcii na epidémiu oznámila, že s okamžitou platnosťou prerušuje chod súťaže na neurčito.

Podľa najnovších informácií sa zvažuje pokračovanie najlepšej hokejovej ligy na sveta počas letných mesiacov.

Veľa zámorských líg tak nasleduje basketbalovú NBA, kde sa nákaza potvrdila dokonca u jedného z hráčov, a futbalovú MLS.

TIP ❱ Kompletný program NHL 2019/2020 ›

Zatiaľ nie je jasné, kedy a či sa vôbec sezóna obnoví. Ak ju nakoniec zrušia, bude to len tretíkrát v histórii, čo v NHL neudelia Stanleyho pohár.

V NHL si v prebiehajúcej sezóne zahralo dokopy 12 slovenských hokejistov.

TIP ❱ Všetky možnosti ako sledovať NHL naživo ›

 Formula 1 prerušená❗ kvôli koronavírusu

Nebezpečný koronavírus pochopiteľne ovplyvnil aj kráľovnú všetkých motoristických športov, Formulu 1. Tá zo začiatku  zaviedla potrebné opatrenia pre niekoľko svojich veľkých cien a niektoré aj zrušila.

So zhoršujúcou sa situáciou ohľadom COVID – 19 sa nakoniec celá sezóna prerušila a štart sezóny Formule 1 sa tak plánuje až na Veľkej cene Rakúska 5. júla 2020. Tieto preteky by sa mali uskutočniť bez divákov.

Ďalšou dôležitou správou je fakt, že na anglickom okruhu Silverstone by sa mali konať túto sezónu až tri preteky v priebehu štyroch týždňov, tak aby sa celá sezóna ukončila. Spoločným cieľom je absolvovať v tomto ročníku 16 až 18 pretekov, podľa situácie.

TIP ❱ Kalendár F1 na rok 2020 ›

Koronavírus a MotoGP

Šírenie vírusu COVID – 19 ovplyvnil aj svetový šampionát cestných motocyklov MotoGP a nižších kubatúr Moto2 a Moto3. Zasiahnutý bol úvod celého šampionátu a v momentálnej situácii nie je vôbec jasné, kedy bude zahájená tohtoročná sezóna Majstrovstiev sveta cestných motocyklov MotoGP.

TIP ❱ Ako sledovať MotoGP 1 naživo ›

MotoGP Veľká cena Kataru ❌ zrušená

Pre hrozbu koronavírusu boli preteky na veľkej ceny Kataru v najvyššej kubatúre MotoGP zrušené. Preteky nižších tried Moto2 a Moto3 prebehli za normálnych podmienok

MotoGP Veľká cena Thajska ❌ zrušená

 • Kedy: 22. marec 2020
 • Kde: Buriram, Thajsko

Veľká cena Thajska bola pre ohrozenie koronavírusu taktiež zrušená. Tentokrát však boli zrušené preteky pre všetky typy kubatúr.

MotoGP Veľká cena USA ❗ odložená

 • Kedy: 5. apríl 2020
 • Kde: Austin, Texas
 • Nový termín: 13 – 15. november 2020

MotoGP Veľká cena Španielska ❗ odložená

 • Kedy: 3. máj 2020
 • Kde: Jerez, Španielsko
 • Nový termín: ?

MotoGP Veľká cena Francúzska ❗ odložená

 • Kedy: 15 – 17. máj 2020
 • Kde: Le Mans, Francúzsko
 • Nový termín: ?

MotoGP Veľká cena Valencie ❗ odložená

 • Kedy: 13 – 15. november 2020
 • Kde: Valencia, Španielsko
 • Nový termín: 20 – 22. november 2020

MotoGP Veľká cena Talianska ❗ odložená

 • Kedy: 29 – 31. máj 2020
 • Kde: Mugello, Taliansko
 • Nový termín: ?

MotoGP Veľká cena Katalánska ❗ odložená

 • Kedy: 5 – 7. jún 2020
 • Kde: Circuit de Barcelona – Catalunya, Španiesko
 • Nový termín: ?

TIP ❱ Kalendár MotoGP na rok 2020 ›

Koronavírus a Olympiáda 2020 v Tokiu ❗ odložená

Hlavné športové podujatie tohto roku a síce letná Olympiáda v Tokiu, ktorá sa mala pôvodne konať od  24. júla do 9. augusta, bola po dlhých diskusiách odložená na rok 2021.

TIP ❱ Všetko dôležité o OH 2020 ›

Pre toto rozhodnutie sa organizátori rozhodli najmä kvôli trvajúcej pandémii koronavírusu, ale taktiež aj preto, že množstvu pretekárov sa kvôli zrušeným pretekom komplikovali šance na kvalifikáciu. Jedným z takýchto prípadov bol aj náš chodec Matej Tóth.

Koronavírus a tenis

Aj svet tenisu ovplyvnil nepríjemný vírus COVID – 19. Prvým turnajom, ktorý bol pre bezpečnostné opatrenia napokon zrušený bol turnaj ATP a WTA v Indian Wells. Zároveň ide o prvé veľké podujatie, ktoré v USA kvôli koronavírusu zrušili.

❌ Mužská tenisová asociácia (ATP) zrušila kvôli epidémii všetky turnaje na najbližších šesť týždňov. Hrať by sa opäť mohlo najskôr od 27. apríla.

❌ Vedenie Ženskej tenisovej asociácie (WTA) zrušilo podujatia v Miami, Charlestone, Bogote, Stuttgarte, Istanbule a v Prahe a prerušilo sezónu zatiaľ do 2. mája.

Tenisoví fanúšikovia však môžu byť kvôli COVID – 19 ukrátený aj o prestížne turnaje French Open či legendárny Wimbledon ( 29.6. – 12.7.). Všetko závisí len na tom, ako sa svet s týmto vírusom vysporiada.

Roland Garros / French Open ❗ presunutý

Grandslamový tenisový turnaj Roland Garros preložili z pôvodného termínu na prelom septembra a októbra. Dôvod je hrozba nového koronavírusu. Antukový grandslam, ktorý mal odštartovať 24. mája, sa po novom odohrá v dňoch 20. septembra až 4. októbra.

Roland Garros sa má podľa nového termínu začať len týždeň po US Open, ktoré je naplánované od 31. augusta do 13. septembra v New Yorku.

Wimbledon 2020 ❌ zrušený

Kvôli pandémii koronavírusu sa pre tento rok zrušil aj najslávnejší tenisový turnaj na svete Wimbledon. Nový dátum grandslamového turnaja bol stanovený na 28. jún až 11. júl 2021. Turnaj sa nebude hrať prvýkrát po 75 rokoch od druhej svetovej vojny.

Laver Cup 2020 ❌ zrušený

Ochorenie COVID – 19 ochromil aj ďalší prestížny tenisový turnaj – Laver Cup, ktorého spoluzakladateľom je Roger Federrer. Ten, sa mal tento rok konať v Bostone, no kvôli prebiehajúcej pandémii bol celý turnaj zrušený a presunutý na rok 2021. Dátum Laver Cupu 2021 bol stanovený na 24 – 26. septembra 2021. 

Koronavírus a basketbal – NBA

Americká basketbalová profiliga NBA sa až do odvolania rozhodla zrušiť všetky zápasy aktuálnej sezóny.

TIP ❱ Kompletný prehľad NBA 2019/20 ›

Koronavirus a americká MLS ❗ odložená

Vedenie kanadsko-americkej futbalovej súťaže Major League Soccer (MLS) oznámilo, že liga má prestávku až do 10.mája. Dôvodom je riziko šírenia nového koronavírusu, ktorý zasiahol aj športoviská v Severnej Amerike. Informovala agentúra AFP. Samozrejme aj tento dátum sa môže priebežne meniť.

Koronavírus a biatlon

Svoje obmedzenia vďaka koronavírusu zažíva aj Svetový pohár v biatlone.

Najnovšie to pocítili preteky Svetového pohára v Novom Meste na Morave, ktoré patria medzi tie najobľúbenejšie biatlonové podujatia vôbec.

SP Oslo – Hollmenkolen, Nórsko ❌ zrušený

 • Kedy: 20 – 23. marec 2020
 • Kde: Oslo-Hollmenkolen, Nórsko

Finálové podujatie Svetového pohára biatlonistov v nórskom Osle sa pre hrozbu nového koronavírusu neuskutoční.

Svetový pohár v Novom Meste na Morave ❗ bez divákov

Tento rok sa toto populárne podujatie uskutočnilo bez divákov. Niektorých z fanúšikov však nezastavili ani obmedzenia a svojich pretekárov povzbudzovali z pomedzi stromov a rúškami na tvári.

Koronavírus ovplyvnil Biatlon
Paulína Fialková štartovala na pretekoch SP v Novom Meste na Morave. Preteky boli bez divákov.

Biatlonová sezóna 2020 sa po pretekoch vo fínskom meste Kontiolahti skončila.

Zdroje: sme.sk, sport.sk, dnes24.sk, dennikn.sk, pravda.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest