OKTAGON 16 – kompletný program a ďalšie informácie (VIDEO)

Zdieľaní

Zápas storočia spôsobil v celom Česku a Slovensku doslova ošiaľ ohľadom bojových športov a špeciálne MMA. Dôkazom toho je aj takmer vypredaný turnaj Oktagon 16. Pozrite sa s nami na kompletný program tohto galavečera a ďalšie dôležité informácie, ktoré je dobré vedieť. 

OKTAGON MMA 16 – Ostrava, ČR

Kde sa uskutoční Oktagon 16?

Organizácia Oktagon MMA sa na svojom ďalšom turnaji s poradovým číslom 16. vracia do najtvrdšieho mesta Českej republiky, do Ostravy. Celý galavečer prebehne v Ostravar Aréne.

Kedy sa bude konať Oktagon 16?

V poradí už druhý Oktagon turnaj roku 2020 sa bude konať 14. marca od 18:00 stretnú proti sebe tí najtvrdší bojovníci domácej scény. Na Slovensku v Šamoríne sa 15. februára bude konať Oktagon Prime 3.

Kde kúpiť lístky na Oktagon 16?

Turnaj Oktagon 15 spôsobil doslova šialenstvo okolo MMA a celkovo organizácie Oktagon. To, sa prejavilo aj na predaji lístkov na turnaj Oktagon 16, ktorí sa takmer celý vypredal za viac, ako týždeň. Aj napriek tomu, sú niektoré lístky ešte voľné. Ak si teda chcete vychutnať burcujúcu atmosféru a skvelé súboje, lístky môžete kúpiť v sieti Ticketportal.

Ako sledovať Oktagon 16 naživo?

Už je zvykom, že hlavné turnaje organizácie Oktagon môžete sledovať viacerými spôsobmi. Na Slovensku priame prenosy zo všetkých zápasov odvysiela JOJ Plus a v ČR to bude športová O2 TV Sport. Ďalšou možnosťou ako si pozrieť kompletný turnaj je zakúpením Pay-Per-View na oficiálnych stránkach Oktagonu.

TIP ❱ Všetky možnosti ako sledovať MMA naživo!

Poslednou z možností je sledovať turnaj vďaka stávkovej kancelárií Tipsport, ktorá má s organizáciou podpísanú blízku spoluprácu. Tipsport odvysiela live prenosy všetkých zápasov hlavnej karty prostredníctvom svojej TV Tipsport. Livestream Oktagon 16 tak môžete sledovať online na svojom pc, notebooku, tablete a určite aj na mobile!

Oktagon MMA súboje môžete sledovať naživo tu ▸

Turnaje Oktagon vyzerajú aj takto
Elektrizujúca atmosféra na turnajoch Oktagon

MMA Oktagon 16 – Fightcard – program a výsledky

Jednoznačne hlavným ťahákom celého večera bude hlavný zápas a obhajoba titulu šampióna Oktagonu vo weltrovej váhe, Dávida Kozmu. Zaujímavým však bude aj finále ženskej Oktagon Výzvy medzi Luciou „Silent Killer“ Szabovou a Sandrou Maškovou či súboj obľúbenca fanúšikov, Gábora Borároša.

FIGHTCARD – HLAVNÁ KARTA

Poradie zápasov je zatiaľ iba orientačné.

David KOZMA – Máté KERTESZ 🥊🏆

Gábor BORÁROS – Niklas STOLZE
Sandra MAŠKOVÁ – Lucia SZABOVÁ
Milan ĎATELINKA – Grezegorz SIWY
Václav MIKULÁŠEK – Tomáš BOLO
Matěj KUŽNÍK  – Marek BARTL
Jan MALACH – Matouš KOHOUT
Radovan ÚŠKRT – Marusz RADZISZWESKI
Ondřej RAŠKA – Pavel SALČÁK
Tomáš LINH LE SY –  Sasha BELOW
Peter ŠLAHOR – Tomasz KOLCUN
Daniel DITRICH – ?

Ďalšie zápasy budeme postupne pridávať…


Oktagon 16: Dávid Kozma vs. Máté Kerzesz ONLINE

Ružový panter Dávid Kozma sa vracia aby bránil hradby Oktagonu a obhájil svoj titul šampióna weltrovej váhy v tejto organizácii.

Finále Oktagon Výzvy: Sandra Mašková vs Lucia Szabová ONLINE

Ženská séria Oktagon Výzvy bola úplne iná reality show, ako sme mohli vidieť v predošlých ročníkoch. Bolo v nej veľa emócií, plaču, ale aj skvelých zápasov. Právom sa tak stala vôbec najsledovanejšou sériou v histórií Oktagonu. Jej vyvrcholenie by malo prísť na turnaji Oktagon 16 vo finále, kde proti sebe nastúpia Sandra „Medojed“ Mašková a Lucia „Silent Killer“ Szabová.

Tento súboj sa mal konať už na turnaji Oktagon 15, no po nešťastnej nehode Lucii Szabovej a niektorých ďalších bojovníčok a členov tímu Oktagonu to nakoniec nebolo možné. Jednoznačnou favoritkou na víťazstvo v tomto súboji je slovenská zástupkyňa, ktorej všetci predpovedajú skvelú budúcnosť. Sandra Mašková je však v profesionálnom MMA o čosi skúsenejšia, a preto ju netreba podceňovať.

Zroj: oktagonmma.cz, tipsport.sk, 

Zdieľaní

Pin It on Pinterest