Poznáme nový dátum OKTAGON 16! Sledujte ďalšie informácie o galavečeri (VIDEO)

Zdieľaní

Organizátori oznámili kedy sa uskutoční Oktagon 16. Kto sa môže stať vyzývateľom Karlosa Vémolu? Pozrite sa s nami na kompletný program tohto galavečera a ďalšie dôležité informácie a hlavne kedy sa očakávaný turnaj uskutoční.

Koronavírus – Oktagon 16 až v septembri❗

To, čoho sa báli všetci fanúšikovia MMA, promotéri organizácie Oktagon a nakoniec aj samotní bojovníci sa nakoniec stalo realitou. Bezpečnostná rada Českej republiky zrušila kvôli šíreniu koronavírusu všetky hromadné akcie, kde sa predpokladá návštevnosť 100 a viac ľudí.

Preto museli organizátori zrušiť pôvodný plán tohto očakávaného MMA eventu. Dobrou správou pre fanúšikov bojových športov je, že Oktagon 16 sa uskutoční v novom dátume a to 5. septembra 2020.

Všetky vstupenky, ktoré si diváci na turnaj zakúpili však zostávajú naďalej v plastnosti. Avšak tí, ktorí chcú zažiadať o vrátenie svojich peňazí za vstupenku sa môžu obrátiť na sieť Ticketportal.

Pozrite si priebežne aktulizovaný prehľad športových akcií, ktoré zasiahla nejaké zmena.

SLEDUJTE ❱ Ktoré športové podujatia sú zrušené, alebo odložené ›

OKTAGON MMA 16 – Ostrava, ČR

Organizácia Oktagon MMA sa na svojom ďalšom turnaji s poradovým číslom 16. vracia do najtvrdšieho mesta Českej republiky, do Ostravy. Celý galavečer prebehne v Ostravar Aréne.

Koronavírus Oktagon 16 – nový termín

V poradí už druhý Oktagon turnaj roku 2020 sa mal pôvodne konať v sobotu 14. marca od 18:00. Galavečer bol 10.3. kvôli hroziacej epidémii koronavírusu Covid-19 odložený a teraz sa zverejnil nový dátum eventu 5.9. 2020.

Kde kúpiť lístky na Oktagon 16 a ich cena

Turnaj Oktagon 15 spôsobil doslova šialenstvo okolo MMA a celkovo organizácie Oktagon. To, sa prejavilo aj na predaji lístkov na turnaj Oktagon 16, ktorí sa takmer celý vypredal za viac, ako týždeň. Aj napriek tomu, sú niektoré lístky ešte voľné. Ak si teda chcete vychutnať burcujúcu atmosféru a skvelé súboje, lístky môžete kúpiť v sieti Ticketportal.

NEPRIEHĽADNITE: Odvetná výzva Karlos Vémola – Attila Végh na Airbiku

Ako sledovať živý prenos Oktagon 16 online a TV

Už je zvykom, že hlavné turnaje organizácie Oktagon môžete sledovať viacerými spôsobmi.

TIP ❱ Všetky možnosti ako sledovať MMA naživo!

Na Slovensku priame prenosy zo všetkých zápasov hlavnej karty odvysiela TV kanál JOJ Plus zadarmo. V ČR si môžte pozrieť hlavné zápasy turnaja na O2 TV Sport.

Ďalšia z možností si pozrieť zápasy Oktagon 16 je pomocou stávkovej kancelárií Tipsport, ktorá má s organizáciou podpísanú blízku spoluprácu. Tipsport odvysiela live prenosy všetkých zápasov hlavnej karty prostredníctvom svojej TV Tipsport, ktoré si môžete sledovať online na internete – pc, notebook, tablet a mobil!

Oktagon MMA súboje môžete sledovať naživo tu ▸

Poslednou a vlastne jedinou možnosťou ako si pozrieť kompletný turnaj je zakúpením Pay-Per-View na oficiálnych stránkach Oktagon.tv.

Prehľad kde sledovať Oktagon 16 live

  • Oktagon.TV (platená služba) – hlavná karta + prelims
  • JOJ Plus (zadarmo TV) – hlavná karta
  • O2 TV Sport (platená TV)- hlavná karta
  • TV Tipsport (livestream zadarmo) – hlavná karta

Turnaje Oktagon vyzerajú aj takto

Elektrizujúca atmosféra na turnajoch Oktagon

MMA OKTAGON 16 FIGHTCARD – program zápasov

Jednoznačne hlavným ťahákom celého večera bude hlavný zápas a obhajoba titulu šampióna Oktagonu vo weltrovej váhe, Dávida Kozmu. Zaujímavým však bude aj finále ženskej Oktagon Výzvy medzi Luciou „Silent Killer“ Szabovou a Sandrou Maškovou či súboj obľúbenca fanúšikov, Gábora Borároša.

FIGHTCARD – HLAVNÁ KARTA

David KOZMA – Máté KERTESZ 🥊🏆

Milan ĎATELINKA – Grezegorz SIWY
Sandra MAŠKOVÁ – Lucia SZABOVÁ
Gábor BORÁROS – Niklas STOLZE
Matěj KUŽNÍK  – Marek BARTL

FIGHTCARD – PRELIMS

Karol RYŠAVÝ – Ronald PARADEISER
Jan GOTTVALD – Rafael XAVIER
Jan MALACH – Matouš KOHOUT
Tomáš LINH LE SY –  Sasha BELOW
Daniel DITRICH – Kamil MINDA
Ondřej RAŠKA – Pavel SALČÁK


Oktagon 16: Dávid Kozma vs. Máté Kerzesz ONLINE

Ružový panter Dávid Kozma sa vracia aby bránil hradby Oktagonu a obhájil svoj titul šampióna weltrovej váhy v tejto organizácii.

Finále Oktagon Výzvy: Sandra Mašková vs Lucia Szabová ONLINE

Ženská séria Oktagon Výzvy bola úplne iná reality show, ako sme mohli vidieť v predošlých ročníkoch. Bolo v nej veľa emócií, plaču, ale aj skvelých zápasov. Právom sa tak stala vôbec najsledovanejšou sériou v histórií Oktagonu. Jej vyvrcholenie by malo prísť na turnaji Oktagon 16 vo finále, kde proti sebe nastúpia Sandra „Medojed“ Mašková a Lucia „Silent Killer“ Szabová.

Tento súboj sa mal konať už na turnaji Oktagon 15, no po nešťastnej nehode Lucii Szabovej a niektorých ďalších bojovníčok a členov tímu Oktagonu to nakoniec nebolo možné. Jednoznačnou favoritkou na víťazstvo v tomto súboji je slovenská zástupkyňa, ktorej všetci predpovedajú skvelú budúcnosť. Sandra Mašková je však v profesionálnom MMA o čosi skúsenejšia, a preto ju netreba podceňovať.

Kto bude novým súperom Karlosa Vémolu?

Pavol Neruda a Ondřej Novotný museli kvôli koronavírusu presunúť očakávaný Oktagon 16, v ktorom sa predstaví aj slovenský fighter Milan Ďatelinka. Ten je horúcim adeptom na titulový súboj v hmotnostnej kategórii do 84 kg, avšak táto váhová kategória má jediného kráľa a tým je Karlos Vémola.

Ďatelinka má veľkú príležitosť v Ostrave dokázať, že si zaslúži zápas o opasok. Avšak také jednoduché to nebude, pretože ho preverí u nás dobre známy Grzegorz Siwy, ktorý pred rokom zdolal Samuela Krištofiča a zápasil aj s Makhmudom Muradovom, v súčasnosti pôsobiacim v UFC.

A by rodák z Považskej Bystrice zvládol zápas proti Grzegorzovi Siwemu, pravdepodobne sa dočkáme zápasu Ďatelinku a Vémolu o opasok strednej váhy.

Milan Ďatelinka si po výhre v Oktagone 14 vypýtal opasok

Zroj: oktagonmma.cz, tipsport.sk, youtube 

Zdieľaní

Pin It on Pinterest