OKTAGON 16 – nový termín, program, fight card, livestream, lístky (VIDEO)

Zdieľaní

Organizátori opäť zmenili dátum turnaja Oktagon 16, ktorý sa po novom uskutoční 24.októbra. Podarí sa Davidovi Kozmovi obhájiť titul? Pozrite sa s nami na kompletný program tohto galavečera a ďalšie dôležité informácie. Ako sledovať Oktagon 16 live? 

Koronavírus – Oktagon 16 sa uskutoční až v októbri❗

Oktagon 16 musel byť z dôvodu pandémie koronavírusu presunutý na dátum 5.9.2020. Kvôli zhoršujúcej sa situácii v moravskosliezskom kraji sa však turnaj neuskutoční ani v tomto termíne. Organizácia tak pre tento galavečer stanovila nový termín, ktorý je konkrétne 24.10.2020.

Veríme, že v tomto dátume sa už turnaj podarí zrealizovať.

Všetky vstupenky, ktoré si diváci na turnaj zakúpili však zostávajú naďalej v platnosti. Avšak tí, ktorí chcú zažiadať o vrátenie svojich peňazí za vstupenku sa môžu obrátiť na sieť Ticketportal.

Pozrite si priebežne aktualizovaný prehľad športových akcií, ktoré zasiahla nejaké zmena.

SLEDUJTE ❱ Ktoré športové podujatia sú zrušené, alebo odložené ›

OKTAGON MMA 16 – Ostrava, ČR

Organizácia Oktagon MMA sa na svojom ďalšom turnaji s poradovým číslom 16. vracia do najtvrdšieho mesta Českej republiky, do Ostravy. Celý galavečer prebehne v Ostravar Aréne.

MMA OKTAGON 16 – FIGHTCARD – program zápasov

Jednoznačne hlavným ťahákom celého večera bude hlavný zápas a obhajoba titulu šampióna Oktagonu vo weltrovej váhe, Dávida Kozmu. Zaujímavým však bude aj finále ženskej Oktagon Výzvy medzi Luciou „Silent Killer“ Szabovou a Sandrou Maškovou či súboj obľúbenca fanúšikov, Gábora Borároša.

FIGHTCARD – HLAVNÁ KARTA

David KOZMA – Máté KERTESZ 🥊🏆

Milan ĎATELINKA – Grezegorz SIWY
Sandra MAŠKOVÁ – Lucia SZABOVÁ
Gábor BORÁROS – Niklas STOLZE
Matěj KUŽNÍK  – Marek BARTL

FIGHTCARD – PRELIMS

Karol RYŠAVÝ – Ronald PARADEISER
Jan GOTTVALD – Rafael XAVIER
Jan MALACH – Matouš KOHOUT
Tomáš LINH LE SY –  Sasha BELOW
Daniel DITRICH – Kamil MINDA
Ondřej RAŠKA – Pavel SALČÁK

Všetky možnosti ako sledovať Oktagon 16 ›

Kde kúpiť lístky na Oktagon 16 a ich cena

Turnaj Oktagon 15 spôsobil doslova šialenstvo okolo MMA a celkovo organizácie Oktagon. To, sa prejavilo aj na predaji lístkov na turnaj Oktagon 16, ktorí sa takmer celý vypredal za viac, ako týždeň.

Z dôvodu nákazy COVID-19 však boli niektoré lístky vrátené a predaj sa tak spustil nanovo. Ak si teda chcete vychutnať burcujúcu atmosféru a skvelé súboje, lístky stále môžete kúpiť v sieti Ticketportal.


NEPRIEHĽADNITE: Odvetná výzva Karlos Vémola – Attila Végh na Airbiku

Ako sledovať živý prenos Oktagon 16 online a TV

Už je zvykom, že hlavné turnaje organizácie Oktagon môžete sledovať viacerými spôsobmi.

TIP ❱ Všetky možnosti ako sledovať MMA naživo!

Na Slovensku priame prenosy zo všetkých zápasov hlavnej karty odvysiela TV kanál JOJ Plus zadarmo. V ČR si môžte pozrieť hlavné zápasy turnaja na O2 TV Sport.

Ďalšia z možností si pozrieť zápasy Oktagon 16 je pomocou stávkovej kancelárií Tipsport, ktorá má s organizáciou podpísanú blízku spoluprácu.

Tipsport odvysiela live prenosy všetkých zápasov hlavnej karty prostredníctvom svojej TV Tipsport, ktoré si môžete sledovať online na internete – pc, notebook, tablet a mobil!

Oktagon MMA súboje môžete sledovať naživo tu ▸

Poslednou a vlastne jedinou možnosťou ako si pozrieť kompletný turnaj je zakúpením Pay-Per-View na oficiálnych stránkach Oktagon.tv.

Prehľad kde sledovať Oktagon 16 live

  • Oktagon.TV (platená služba) – hlavná karta + prelims
  • JOJ Plus (zadarmo TV) – hlavná karta
  • O2 TV Sport (platená TV)- hlavná karta
  • TV Tipsport (livestream zadarmo) – hlavná karta
Turnaje Oktagon vyzerajú aj takto
Elektrizujúca atmosféra na turnajoch Oktagon (Zdroj:Instagram/OktagonMMA)

Oktagon 16: Dávid Kozma vs. Máté Kertesz ONLINE

Ružový panter Dávid Kozma sa vracia aby bránil hradby Oktagonu a obhájil svoj titul šampióna weltrovej váhy v tejto organizácii. Proti nemu však nastúpi skúsený bojovník Maté Kertesz a Kozma tak obhájiť pás šampióna nebude mať rozhodne ľahké.

Finále Oktagon Výzvy: Sandra Mašková vs Lucia Szabová ONLINE

Ženská séria Oktagon Výzvy bola úplne iná reality show, ako sme mohli vidieť v predošlých ročníkoch. Bolo v nej veľa emócií, plaču, ale aj skvelých zápasov.

Právom sa tak stala vôbec najsledovanejšou sériou v histórií Oktagonu. Jej vyvrcholenie by malo prísť na turnaji Oktagon 16 vo finále, kde proti sebe nastúpia Sandra „Medojed“ Mašková a Lucia „Silent Killer“ Szabová.

Tento súboj sa mal konať už na turnaji Oktagon 15, no po nešťastnej nehode Lucii Szabovej a niektorých ďalších bojovníčok a členov tímu Oktagonu to nakoniec nebolo možné. Jednoznačnou favoritkou na víťazstvo v tomto súboji je slovenská zástupkyňa, ktorej všetci predpovedajú skvelú budúcnosť.

Svoj talent potvrdila aj v zápasoch projektu Oktagon Underground, kde sa prebojovala až do super-finále. Sandra Mašková je však v profesionálnom MMA o čosi skúsenejšia, a preto ju netreba podceňovať.

NEPRIEHĽADNITE: Odvetná výzva Karlos Vémola – Attila Végh na Airbiku

Kto bude novým súperom Karlosa Vémolu?

Pavol Neruda a Ondřej Novotný museli kvôli koronavírusu presunúť očakávaný Oktagon 16, v ktorom sa predstaví aj slovenský fighter Milan Ďatelinka. Ten je horúcim adeptom na titulový súboj v hmotnostnej kategórii do 84 kg, avšak táto váhová kategória má jediného kráľa a tým je Karlos Vémola.

Predpokladalo sa, že ďalším súperom Karlosa Vémolu bude víťaz súboja Ďatelinka vs Siwy.

Český zápasník sa však na miesto titulového zápasu stretne s ďalším extrovertným bojovníkom, ktorým je Václav „Baba Jaga“ Mikulášek.

Medzi Vémolom a Mikuláškom to počas obdobia koronavírusu mimoriadne vrelo a dočkali sme sa pomerne masívneho trash talku.

Promotéri sa tak rozhodli im dať možnosť si to všetko povedať v klietke na turnaji Oktagon 17. Na titulový zápas vo váhovej kategórii do 84 kilogramov si tak budeme musieť ešte počkať.

Zroj: oktagonmma.cz, tipsport.sk, youtube 

Zdieľaní

Pin It on Pinterest