OKTAGON 16 sa kvôli koronavírusu presúva! Sledujte ďalšie informácie o vývoji (VIDEO)

Zdieľaní

Zápas storočia spôsobil v celom Česku a Slovensku doslova ošiaľ ohľadom bojových športov a špeciálne MMA. Dôkazom toho je aj takmer vypredaný turnaj Oktagon 16. Pozrite sa s nami na kompletný program tohto galavečera a ďalšie dôležité informácie, ktoré je dobré vedieť. 

Koronavírus – Oktagon 16 sa presúva❗

To, čoho sa báli všetci fanúšikovia MMA, promotéri organizácie Oktagon a nakoniec aj samotní bojovníci sa nakoniec stalo realitou. Bezpečnostná rada Českej republiky zrušila kvôli šíreniu koronavírusu všetky hromadné akcie, kde sa predpokladá návštevnosť 100 a viac ľudí.

Samozrejme, toto obmedzenie zasiahlo aj turnaj Oktagon 16, ktorý sa teda presúva na najbližší možný termín! 

Všetky vstupenky, ktoré si diváci na turnaj zakúpili však zostávajú naďalej v plastnosti. Avšak tí, ktorí chcú zažiadať o vrátenie svojich peňazí za vstupenku sa môžu obrátiť na sieť Ticketportal.

Pozrite si priebežne aktulizovaný prehľad športových akcií, ktoré zasiahla nejaké zmena.

SLEDUJTE ❱ Ktoré športové podujatia sú zrušené, alebo odložené ›

OKTAGON MMA 16 – Ostrava, ČR

Organizácia Oktagon MMA sa na svojom ďalšom turnaji s poradovým číslom 16. vracia do najtvrdšieho mesta Českej republiky, do Ostravy. Celý galavečer prebehne v Ostravar Aréne.

Koronavírus Oktagon 16 – nový termín

V poradí už druhý Oktagon turnaj roku 2020 sa mal pôvodne konať v sobotu 14. marca od 18:00. Galaveče bol 10.3. kvôli hroziacej epidémii koronavírusuhn Covid-19 odložený na neurčito.

Kde kúpiť lístky na Oktagon 16 a ich cena

Turnaj Oktagon 15 spôsobil doslova šialenstvo okolo MMA a celkovo organizácie Oktagon. To, sa prejavilo aj na predaji lístkov na turnaj Oktagon 16, ktorí sa takmer celý vypredal za viac, ako týždeň. Aj napriek tomu, sú niektoré lístky ešte voľné. Ak si teda chcete vychutnať burcujúcu atmosféru a skvelé súboje, lístky môžete kúpiť v sieti Ticketportal.

Ako sledovať živý prenos Oktagon 16 online a TV

Už je zvykom, že hlavné turnaje organizácie Oktagon môžete sledovať viacerými spôsobmi.

TIP ❱ Všetky možnosti ako sledovať MMA naživo!

Na Slovensku priame prenosy zo všetkých zápasov hlavnej karty odvysiela TV kanál JOJ Plus zadarmo. V ČR si môžte pozrieť hlavné zápasy turnaja na O2 TV Sport.

Ďalšia z možností si pozrieť zápasy Oktagon 16 je pomocou stávkovej kancelárií Tipsport, ktorá má s organizáciou podpísanú blízku spoluprácu. Tipsport odvysiela live prenosy všetkých zápasov hlavnej karty prostredníctvom svojej TV Tipsport, ktoré si môžete sledovať online na internete – pc, notebook, tablet a mobil!

Oktagon MMA súboje môžete sledovať naživo tu ▸

Poslednou a vlastne jedinou možnosťou ako si pozrieť kompletný turnaj je zakúpením Pay-Per-View na oficiálnych stránkach Oktagon.tv.

Prehľad kde sledovať Oktagon 16 live

  • Oktagon.TV (platená služba) – hlavná karta + prelims
  • JOJ Plus (zadarmo TV) – hlavná karta
  • O2 TV Sport (platená TV)- hlavná karta
  • TV Tipsport (livestream zadarmo) – hlavná karta

Turnaje Oktagon vyzerajú aj takto

Elektrizujúca atmosféra na turnajoch Oktagon

MMA OKTAGON 16 FIGHTCARD – program zápasov

Jednoznačne hlavným ťahákom celého večera bude hlavný zápas a obhajoba titulu šampióna Oktagonu vo weltrovej váhe, Dávida Kozmu. Zaujímavým však bude aj finále ženskej Oktagon Výzvy medzi Luciou „Silent Killer“ Szabovou a Sandrou Maškovou či súboj obľúbenca fanúšikov, Gábora Borároša.

FIGHTCARD – HLAVNÁ KARTA

David KOZMA – Máté KERTESZ 🥊🏆

Milan ĎATELINKA – Grezegorz SIWY
Sandra MAŠKOVÁ – Lucia SZABOVÁ
Gábor BORÁROS – Niklas STOLZE
Matěj KUŽNÍK  – Marek BARTL

FIGHTCARD – PRELIMS

Karol RYŠAVÝ – Ronald PARADEISER
Jan GOTTVALD – Rafael XAVIER
Jan MALACH – Matouš KOHOUT
Tomáš LINH LE SY –  Sasha BELOW
Daniel DITRICH – Kamil MINDA
Ondřej RAŠKA – Pavel SALČÁK


Oktagon 16: Dávid Kozma vs. Máté Kerzesz ONLINE

Ružový panter Dávid Kozma sa vracia aby bránil hradby Oktagonu a obhájil svoj titul šampióna weltrovej váhy v tejto organizácii.

Finále Oktagon Výzvy: Sandra Mašková vs Lucia Szabová ONLINE

Ženská séria Oktagon Výzvy bola úplne iná reality show, ako sme mohli vidieť v predošlých ročníkoch. Bolo v nej veľa emócií, plaču, ale aj skvelých zápasov. Právom sa tak stala vôbec najsledovanejšou sériou v histórií Oktagonu. Jej vyvrcholenie by malo prísť na turnaji Oktagon 16 vo finále, kde proti sebe nastúpia Sandra „Medojed“ Mašková a Lucia „Silent Killer“ Szabová.

Tento súboj sa mal konať už na turnaji Oktagon 15, no po nešťastnej nehode Lucii Szabovej a niektorých ďalších bojovníčok a členov tímu Oktagonu to nakoniec nebolo možné. Jednoznačnou favoritkou na víťazstvo v tomto súboji je slovenská zástupkyňa, ktorej všetci predpovedajú skvelú budúcnosť. Sandra Mašková je však v profesionálnom MMA o čosi skúsenejšia, a preto ju netreba podceňovať.

Zroj: oktagonmma.cz, tipsport.sk, 

Zdieľaní

Pin It on Pinterest