OKTAGON MMA 2024 – Program, bojovníci, turnaje a projekty organizácie (VIDEO)

Pozrite sa na program a kalendár akcií Oktagon MMA – najväčšej MMA organizácie v Čechách a na Slovensku. V článku nájdete komplexný prehľad o tejto ostro sledovanej organizácii a informácie z plánovaných galavečerov v roku 2024. 

OKTAGON MMA 2024

Pozrite si Oktagon MMA kalendár 2024, program všetkých galavečerov a buďte neustále v obraze.

Oktagon prehľad

Oktagon MMA program 2024

Tohtoročný Oktagon MMA kalendár sľubuje opäť skvelú show a fanúšikovia sa môžu tešiť na pestrý MMA program. Pozrite si prehľad najbližších turnajov organizácie Oktagon MMA.

Organizácia opäť prišla s projektom Tipsport GameChanger, v ktorom bojovníci tentoraz v ľahkej váhe budú bojovať o 1 milión eur.

Na turnaji Oktagon 58 v Prahe uvidíme dlho očakávanú odvetu storočia Vémola vs Végh 2.

Kalendár je priebežne aktualizovaný!
OKTAGON MMA 2024 PROGRAM
12.10. Oktagon 62 Frankfurt, DE
8.6. Oktagon 58 Praha, ČR
8.6. Oktagon 57 Praha, ČR
20.4. Oktagon 56 Birmingham, UK
23.3. Oktagon 55 Stuttgart, DE
2.3. Oktagon 54 Ostrava, ČR
10.2. Oktagon 53 Oberhausen, DE
27.1. Oktagon 52 Newcastle, UK

Čo je to Oktagon MMA?

Oktagon MMA je organizáciou zmiešaných bojových športov, v skratke MMA, ktorú založili Ondřej Novotný a Pavol Neruda. Pomenovanie dostala po tvaru klietky, v ktorej sa zápasí a pripomína geometrický tvar oktagon.

V súčasnosti je Oktagon MMA najväčšou Česko – Slovenskou organizáciou, čo sa všeobecne bojových športov týka.

Popularita organizácie ďalej narastá a to hlavne po zápase storočia medzi Atillom Véghom a Karlosom Vémolom, ktorý zasiahol celé Česko a Slovensko

OKTAGON MMA 🥊
Názov Oktagon MMA
Krajina Česko a Slovensko
Rok založenia 2016
Zakladatelia Ondřej Novotný, Pavol Neruda
Počet bojovníkov 70
Šampióni Oktagonu Elias Garsia (mušia váha), Felipe Lima (bantamová váha), Losene Keita (perová váha), Ronald Paradeiser (ľahká), ? (weltrová váha), Patrik Kincl (stredná váha) Karlos Vémola (poloťažká váha), Hatef Moeil (ťažká váha), Tereza Bledá (mušia váha)
Vysielacie práva (SK, ČR) Premier Sport 4
Live prenosy PPV, TV Tipsport
Off. web oktagonmma.cz
Projekty organizácie Oktagon Výzva a ďalšie projekty

Oktagon vs UFC

Oktagon je MMA organizáciou, tak isto ako celosvetovo známe UFC. Zatiaľ čo v UFC nájdeme zápasníkov z celého sveta, v Oktagone môžeme vo väčšine prípadov vidieť domácich zápasníkov.

Organizácia však rastie každým rokom, a preto aj v Oktagone sme už mohli vidieť bojovníkov zo zemí ako je Brazília, Kanada, USA, Španielsko, Francúszko, Poľsko, Nórsko a ďalšie.

V súčasnosti sa Oktagon považuje za pravdepodobne druhú najlepšiu MMA organizáciu v Európe, hneď po poľskej KSW.

TIP ❱ Čo je to MMA, UFC, Belator? 

Oktagon s UFC má spoločné mnohé, no tou najvýraznejšou črtou je fakt, že obe organizácie dokážu svojim fanúšikom pripraviť skutočne skvelú show.

Samotní zakladatelia Oktagonu vyhlasujú, že predávajú a budujú príbehy bojovníkov, podobne ako v UFC. No a keďže príbehy predávajú najviac, môžeme skonštatovať že práve táto vlastnosť robí z Oktagonu jednu z najpopulárnejších a najväčších organizácií v Európe.

TIP ❱ Čo je to Fabriq MMA

História organizácie Oktagon MMA

História organizácie sa začala písať niekedy začiatkom leta 2016, kedy sa na televíznych obrazovkách objavila reality show, ktorá v Čechách a na Slovensku nemala obdoby. Jej názov bol Oktagon Výzva a cieľom bolo zbúrať všetky mýty a predsudky ľudí o bojových športoch a špeciálne o MMA.

Projekt naberal na popularite a vyvrcholil veľkým galavečerom, kde sa proti sebe postavili dvaja najlepší bojovníci z tejto show. Práve tento bod môžeme považovať za vznik organizácie Oktagon MMA. Od tej doby prešlo viac ako 5 rokov a Oktagon sa vypracoval na jednu z najväčších a najrešpektovanejších MMA organizácií v Európe.

Má za sebou pomerne veľký počet turnajov, niekoľko reality show a veľké množstvo rôznych projektov a magazínov. Ak sa teda pozrieme spätne na prvotný cieľ Pavla Nerudu a Ondřeja Novotného, tak musíme konštatovať, že sa im ho podarilo naplniť viac než dobre.

TIP ❱ Aktuálny kalendár MMA turnajov ›

Ondřej Novotný a Pavol Neruda

Ako sme už spomínali, zakladateľmi a majiteľmi organizácie Oktagon sú Ondřej Novotný a Pavol Neruda.

Ešte predtým než Oktagon vznikol, mohol byť športovým fanúšikom známejší práve Ondřej Novotný, ktorý dlhé roky pôsobil ako český moderátor, komentátor a znalec bojových športov.

Jeho ženou je česká miss z roku 2006 Renáta Langmanová, s ktorou má aj dieťa. Druhý z dvojice Pavol Neruda je taktiež veľkým milovníkom a obdivovateľom bojových športov. Pred Oktagonom sa Pavol venoval najmä filmovaniu.

Organizácia Oktagon MMA
Organizácia Oktagon MMA a víťaz prvej série Oktagon Výzva – Gábor Borároš (Zdroj:Facebook/OktagonMMA)

Oktagon MMA organizácia

Momentálna situácia organizácie je vzhľadom na pretrvávajúcu pandémiu náročnejšia, ako tomu bolo v minulosti, no ani to Oktagonu nezabránilo organizovať pre svojich fanúšikov turnaje, ktoré si z pohodlia domova pozreli desiatky tisíc ľudí.

Z doposiaľ neznámych bojovníkov vychovali športové celebrity a pomohli fighterom ako Martin Buday, Makhmud Muradov či Ľudovít „Lajoš“ Klein dostať sa do UFC. Tam si zatiaľ títo bojovníci vedú fantasticky.

TIP ❱ Čo je to fackovaná, Slap fight ›

Kto sú najlepší bojovníci organizácie Oktagon MMA?

Oktagon má v súčasnosti pod sebou viac než 70 bojovníkov a bojovníčiek. Z toho je pochopiteľné, že niektorí vďaka svojím výkonom vynikajú. Ak by sme to teda mali zhrnúť medzi najlepších zápasníkov jednoznačne patria spomínaní Karlos Vémola či Attila Végh.

TIP ❱ Zápas storočia: Végh vs. Vémola ›

Obrovskou kvalitou oplývajú aj David Kozma, Ivan Buchinger, alebo Samuel „Pirát“ Krištofič. Zabudnúť nesmieme Matěja Peňáza, Losene Keita, Rolanda Paradeisera, Katrika Kincla a ďalších.

VIDEO: Zápas storočia Végh – Vémola

<

Karlos  Vémola

Karlos „Terminátor“ Vémola je vo svete MMA mimoriadne rešpektovanou, ale aj kontroverznou persónou. Bývalý zápasník UFC a vôbec prvý Čech, ktorý sa do nej dostal zažil po návrate z tejto organizácie skutočne turbulentné obdobie.

Od roku 2013, kedy striedavo zápasil v Čechách a Anglicku so snahou dostať sa naspäť do UFC ťahal víťaznú šnúru, ktorú ukončil až Jack Hermansson.

V tomto zápase okrem prehry utrpel aj vážne zranenie ruky, ktoré mohlo znamenať koniec jeho kariéry. Zranenie však nakoniec nebolo až tak vážne a Karlos Vémola zápas sa tak vrátil do hry.

Po zápase s Petrom Ondrušom sa dlhodobejšie upísal organizácii XFN, ktorá organizovala aj zápas Rytmus vs Marpo. Po finančných problémoch XFN a nekorektnosti organizátorov nakoniec začiatkom roku 2019 prestúpil do Oktagon MMA, kde dodnes predvádza skvelú show.

VIDEO: Vémola vs. Frankenstein

Attila Végh

Ďalšou, veľmi dôležitou a ostro sledovanou osobnosťou Oktagonu, je slovenský zápasník Attila „Pumukli“ Végh. Attila je bezpochyby najväčšou osobnosťou MMA na Slovensku, keď ako prvý Slovák získal opasok šampióna druhej najlepšej organizácie  MMA na svete – Bellatoru.

TIP ❱ Výzva storočia: Vémola vs. Végh ›

V súčasnosti je trénerom v Spartakus Fight Gym a oficiálne neukončil kariéru. Je tak možné, že ho v nejakom MMA zápase ešte uvidíme.

VIDEO: Nástupovka Attilu Végha

Profily známych bojovníkov

Projekty Oktagonu

V úvode sme spomínali, že Oktagon nie je klasickou bojovníckou organizáciou, ale prichádza aj s extra pridanou hodnotou.

Cirkus Oktagon sa snaží tvoriť a predávať príbehy ľudí, z ktorých sa môžu razom stať športové a známe osobnosti. Nižšie vám prinášame prehľad všetkých projektov, na ktorých organizácia Oktagon MMA pracuje, alebo pracovala.

 • Tipsport Oktagon Game Changer
 • Oktagon Výzva
 • Projekt X
 • Projekt Y
 • Oktagon Underground
 • Oktagon Vojna Youtuberov
 • Oktagon Majk
 • Oktagon Magazín
 • Nerudov Pohár

Tipsport Oktagon Game Changer

Tipsport Oktagon Game Changer je najväčší projekt v histórii organizácie. Prvá edícia projektu bol pyramídový turnaj vo welterovej váhe a 16 fighterov sa pobilo o prize pool vo výške 1 milión eur.

O rovnakú sumu zabojujú aj v edícii s číslom 2. v roku 2024, zápasníci v ľahkej váhe.

Oktagon Výzva

Oktagon Výzva je projekt, ktorý dáva šancu aj amatérskym bojovníkom prebojovať sa medzi profesionálov a zviditeľniť sa na scéne bojových športov. Je to projekt, s ktorým organizácia začala v roku 2016 a doposiaľ sa uskutočnilo 5 sérií.

Oktagon Výzva V.

V roku 2020 prebehla už 5. séria tejto reality show. V nej sa proti sebe opäť postavili 4 Česi a 4 Slováci o pás šampióna celej výzvy. Finálový súboj sa mal pôvodne odohrať na turnaji Oktagon 18. Roman Paulus však bol pozitívne testovaný na koronavírus, a preto sa tento zápas uskutočnil až na turnaji Oktagon 20. Celú výhru napokon vyhral zverenec Attilu Végha, Roman Paulus.

Oktagon Výzva IV.

V Oktagon Výzve IV. sa proti sebe opäť postavili tímy Česka a Slovenska. Zmenou tejto série však bolo, že proti sebe nebojujú chlapi ale ženy.

Osem žien tak počas niekoľkých týždňoch spolu bývalo, trénovalo a zápasilo. Tak, ako aj pri minulých výzvach, tak aj v tomto prípade platilo, že finále celej reality show sa odohralo na jednom z galavečerov organizácie.

Ženské finále Oktagon výzvy, kde proti sebe mali nastúpiť Lucia Szabová a Sandra Mašková, sa však nakoniec neuskutočnilo, keďže Sandra Mašková ukončila svoju kariéru.

Lucia Szabová vyhrala napokon zápas nad Anželikou Petkeviciute a stala sa tak šampiónkou štvtej série Oktagon Výzvy.

Projekt X

Mimoriadne zaujímavým a pre veľké množstvo ľudí aj motivačným bol Projekt X, ktorý sa dočkal celkovo dvoch sérií. V oboch figuroval úspešný podnikateľ Peter Benko, ktorému sa počas prvého ročníku podarilo prejsť obdivuhodnou fyzickou premenou, ktorá sa zavŕšila zápasom proti barberovi s prezývkou Laky Royal.

V tomto zápase Peťo vyhral a MMA sa mu zapáčilo natoľko, že sa rozhodol v tomto projekte pokračovať. V Projekte X druhej série sme mohli vidieť zápas Petra Benka s českým hercom a scenáristom Jakubom Štáfekom.

V tomto súboji nakoniec Benko prehral na K.O. v prvom kole, no táto prehra stále nemení nič na tom, že MMA mu pomohlo zmeniť a zlepšiť svoj život.

Projekt Y

Na základe úspechu pilotného Projektu X, sa zakladatelia Ondřej Novotný a Pavol Neruda rozhodli prísť s novým formátom. Nazvali ho Projekt Y a pozvali do neho ženy, ktoré bojové športy nikdy nerobili. Do tohto formátu sa zapojili dve Slovenky (Eva Borodáčová, Petra Batthyany) a dve Češky (Kateřina Klinderová a Ivy Hašková).

Tieto štyri ženy mali niekoľko mesiacov na to, aby sa naučili, čo je to MMA a čo tento šport obnáša. Všetky ich znalosti mali potom využiť v zápasoch proti sebe. Dve najlepšie z nich si to následne rozdali vo finále Projektu Y. Celý projekt Y nakoniec vyhrala češka Ivy Hašková, ktorá porazila vo finále Evu Borodáčovú.

Oktagon Majk

Ďalším mimoriadne populárnym projektom je takzvaný Oktagon Majk. Promotér Ondřej Novotný si do svojho štúdia pozýva dvojicu zápasníkov, ktorých čaká na najbližšom turnaji zápas.

Rozprávajú sa tam o ich pocitoch, začiatkoch v kariére a ďalších zaujímavých veciach. V Oktagon Majku sa tak môžete dozvedieť veci, ktoré nikde inde nemáte šancu počuť.

VIDEO: Oktagon Majk 24

Oktagon Magazín

Ďalšou možnosťou, ako nahliadnuť do zákulisia tréningov bojovníkov či celej organizácie je prostredníctvom Oktagon Magazínu. Ten sa vysielal na kanáloch O2TV Sport a Joj Plus.

Vďaka tomuto magazínu ste sa mohli dozvedieť všetko podstatné o nadchádzajúcom turnaji a spoznať bojovníkov aj z trošku iného pohľadu.

Nerudov Pohár

Podobne, ako v kráľovnej motoristických športov, Formuly 1, súťažia tímy o svoj vlastný pohár, tak  niečo podobné zaviedol Oktagon v rámci svojej organizácie.

O Nerudov pohár bojujú značky a firmy, ktoré majú pod sebou podpísaných určitých bojovníkov. Tieto firmy sa v tabuľke hýbu na základe bodov, ktoré dostanú za jednotlivé zápasy bojovníkov. Na konci sezóny sa tieto body sčítajú a víťaz dostane Nerudov pohár.

Čo je to Oktagon Underground?

Kvôli prvej vlne pandémie sa na čas zrušili všetky športové podujatia a tak organizátori Oktagonu MMA prišli s nápadom zaujímavého turnaja s názvom Oktagon Underground.

Išlo o exhibičné zápasy bojovníkov a hviezd Oktagonu v piatich váhových kategóriach formou pyramídy. V tomto projekte sa proti sebe postavili na jednej strane štvrťfinále zápasníci/zápasníčky z Česka a na druhej strane zo Slovenska.

TIP ❱ Všetko o Oktagon Undeground ›

Celý projekt zaujal veľké množstvo fanúšikov a určite ho môžeme hodnotiť, ako úspešný. Slušne si zarobili aj samotní zápasníci medzi ktorých sa rozdalo celkovo 100 000 eur.

VIDEO: Zákulisie Oktagon Underground

Oktagon Vojna Youtuberov: Explo vs Vláďa

Najnovším kontroverzným projektom, s ktorým organizácia Oktagon prišla je takzvaná Vojna Youtuberov, kde sa proti sebe v klietke mali postaviť Youtuberi Explo a Vláďa.

Tento projekt bol ihneď po ohlásení pod veľkou vlnou kritiky, no aj napriek tomu je mimoriadne sledovaný. Pre Oktagon je organizácia takéhoto zápasu mimoriadne zaujímavá, keďže títo dvaja Youtuberi majú dosah na viac ako 1,5 milióna divákov.

Ich vzájomný zápas sa však zrušil kvôli viacerým odkladom pre pandémiu Covid-19.

Ako sledovať Oktagon MMA?

Organizácia Oktagon MMA svojimi turnajmi láka skutočne veľké množstvo fanúšikov, a preto sa netreba diviť, že ich popularitu zachytili aj televízie, ktoré sa bijú o získanie televíznych práv.

V súčasnosti môžete  sledovať live vo FULL HD kvalite len prostredníctvom PPV (Pay-Per-View), ktoré si môžete zakúpiť na stránke Oktagon.tv

Ak si zakúpite Oktagon TV, máte možnosť sledovať live aj turnaje Heroes Gate, Professional Muay Thai League, alebo Dracula Fight Night.

Podobný systém sledovania totiž ponúka aj celosvetová organizácia UFC. Za malý poplatok si tak môžete pozrieť kompletnú zápasovú kartu hlavného turnaja. Okrem toho však môžete sledovať aj predzápasové štúdio s bojovníkmi či po turnaji si pozrieť zápasy zo záznamu.

Oktagon TV prišla s novinkou, že bude na svojej internetovej televízii vysielať aj zápasy organizácie Fabriq MMA.

Oktagon live v TV

Turnaje Oktagon live v TV vysiela športový kanál Premier Sport 4, ktorý si viete aktivovať ku Premier Sport 4 live. Priamy prenos cez tento program, si viete zakúpiť pred turnajom alebo v deň turnaja.

Oktagon archív

Unikol vám nejaký zápas a chceli by ste si ho pozrieť zo záznamu? Nie je vôbec žiadny problém, takmer všetky zápasy, ale aj špeciálne videá zo zákulisia organizácie nájdete na Oktagon TV, alebo  na oficiálnom Youtube kanáli Oktagon MMA niekoľko dní po turnaji.

Oktagon MMA livestream online

Turnaje Oktagonu môžete teraz sledovať aj vďaka stávkovej kancelárii Tipsport. Skvelé zápasy bojovníkov si totiž môžete vychutnať aj prostredníctvom TV Tipsport.

🔴 NOVINKA! – TV Tipsport odvysiela len prelims kartu turnaja Oktagon 43. Hlavná karta bude dostupná len cez PPV prenos.

Návod ako pozerať OKTAGON na TV Tipsport:

 1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste do účtu
 2. Kliknite na sekciu „LIVE“ a z ponuky športov vyberte „BOJOVÉ ŠPORTY“
 3. Zvoľte zápas, ktorý chcete sledovať a kliknite na „STREAM“

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Live stream zápasov môžete sledovať 7 dní od registrácie úplne zadarmo. Nezabudnite taktiež využiť vstupný bonus 30 € na prvé stávky.

Podrobný návod, ako spustiť Oktagon livestream na TV Tipsport nájdete tu ›

Ako sledovať bojové športy naživo


Program Oktagon MMA kalendár turnajov

Oktagon MMA má za sebou od roku 2016 desiatky úspešných turnajov, na ktorých sa predstavili kvalitní domáci aj zahraniční bojovníci. Nižšie si môžete pozrieť kompletný prehľad všetkých Oktagon galavečerov a turnajov.

Oktagon program 2022

OKTAGON 35

 • 17. september 2022
 • Brno, ČR
 • Patrik Kincl, Alex Lohoré

OKTAGON 34

 • 23. júl 2022
 • Praha Štvanice, ČR
 • Matouš Kohout, Daniel Škvor, Roman Paulus

OKTAGON 33

 • 4. jún 2022
 • Frankfurt, DE
 • Karlos Vémola, Losene Keita, Ivan Buchinger

OKTAGON UNDERGROUND

 • 21. máj 2022
 • Praha, ČR
 • Karlos Vémola, Marpo, Pirát Krištofič, Meloun Petrášek

OKTAGON 32

 • 9. apríl 2022
 • Ostrava, ČR
 • David Kozma, Petr Monster Kníže

OKTAGON PRIME 5

 • 26. marec 2022
 • Šamorín, SR
 • Miloš Petrášek, Rafael Xavier, Karol Ryšavý

OKTAGON 31

 • 26. február 2022
 • Praha, O2 Arena, ČR
 • Pirát Krištofič, Patrik Kincl, Rony Paradeiser

Oktagon program 2021

OKTAGON 30

 • 30. december 2021
 • Brno, ČR
 • Matěj Peňáz, Matúš Juráček, Robert Pukač

OKTAGON 29

 • 4. december 2021
 • Brno, ČR
 • David Kozma, Václav Mikulášek, Tomáš Bolo

OKTAGON PRIME 4

 • 6. november 2021
 • Pardubice, ČR
 • Matúš Juráček, Filip Macek, Ján Malach

OKTAGON 28

 • 25. september 2021
 • O2 Universum v Prahe, ČR
 • Petr „Monster” Kníže, Kaik Brito, Viktor Pešta, Leo Brichta

OKTAGON 27

 • 11. september 2021
 • Zimný štadión Ondreja Nepelu v Bratislave, SR
 • Samuel „Pirát” Krištofič, Gábor Boráros, Monika Chochlíková, Róbert Pukač

OKTAGON 26 „Pod holým nebom“ 

 • 24. júl 2021
 • Ostrov Štvanice (Holešovice), Praha, ČR
 • Karlos Vémola, Lucia Szabová, Lucia Pudilová, Ivan Buchinger, Leo Brichta, Miloš Petrášek

OKTAGON 25

 • 19. jún 2021
 • Zoner Boby Hall Centrum, Brno, ČR
 • Samuel „Pirát“ Krištofič, Martin Buday, Monika Chochlíková, Karol Ryšavý

OKTAGON 24

 • 29. máj 2021
 • Zoner Boby Hall Centrum, Brno, ČR
 • David Kozma, Leandro Silva

OKTAGON 23

 • 1. máj 2021
 • Zoner Boby Hall Centrum, Brno, ČR
 • Václav Mikulášek, Tereza Bledá

OKTAGON 22

 • 27. marec 2021
 • Zoner Boby Hall Centrum, Brno, ČR
 • Karlos Vémola, Milan Ďatelinka

OKTAGON UNDERGROUND – Last Man Staning

 • 27. február 2021
 • Zoner Boby Hall Centrum, Brno, ČR
 • Vladimír Moravčík, Tomáš Hron, Monika Chochlíková, Václav Sivák.

OKTAGON 21

 • 30. január 2021
 • Zoner Boby Hall Centrum, Brno, ČR
 • Petr Kníže, Leandro Silva, Ivan Buchinger, Gábor Boráros

Oktagon program 2020

OKTAGON 20

 • 30. december 2020
 • Zoner Boby Hall Brno, Česko
 • Karlos Vémola, Viktor Pešta, Milan Ďatelinka

OKTAGON 19

 • 5. december 2020
 • Zoner Boby Hall Brno, Česko
 • Karlos Vemola, Václav Mikulášek, Samuel „Pirát“ Krištofič, Lucie Pudilová

OKTAGON 18

 • 21. november 2020
 • Budapešť, Maďarsko
 • Robo Pukač, Jozef Wittner, Lucia Szabová

OKTAGON 17

 • 17. október 2020
 • Zoner Boby Hall Brno, Česko
 • Karlos Vémola, Václav Mikulášek, David Kozma

OKTAGON VÝZVA V. (5)

 • od 14. september 2020
 • bojovníci z Čiech a Slovenska

OKTAGON 16NOVÝ TERMÍN!!

 • 26. september 2020
 • Zoner Boby Hall Brno, Česko
 • Gábor Boráros, Viktor Pešta, Karol Ryšavý

OKTAGON PRIME 4PRELOŽENÉ!!

 • 25. apríl 2020 – Košice, Slovensko
 • Winter, Pukač, Hromek vs. Čepo

OKTAGON UNDERGROUND

OKTAGON PRIME 3

 • 15. február 2020 – Šamorín, Slovensko
 • Miroslav Štrbák, Eva Bradáčová

Oktagon program 2019

OKTAGON 15 

OKTAGON PRIME 2

 • 25. október 2019 – Košice, Slovensko
 • Miroslav Štrbák, Jozef Wintner, Samuel Daňko

OKTAGON 14

 • 14. september 2019 – Bratislava, Slovensko
 • Samuel Krištofič, Rober Pukač, Tomáš Deák

OKTAGON 13

 • 27. júl 2019 – Praha (Štvanice, pod holým nebom) Česko
 • Karlos Vémola, Makhmund Muradov, Viktor Pešta, Milan Ďatelinka

OKTAGON 12

 • 8. jún 2019 – Bratislava, Slovensko
 • Attila Végh, Samuel Krištofič, Makhmud Muradov, Gábor Boráros, Karol Ryšavý

OKTAGON PRIME 1

 • 26. apríl 2019 – Košice, Slovensko
 • Jozef Wintner, Filip Macek, Samuel Daňko

OKTAGON 11

 • 16. marec 2019 – Ostrava, Česko
 • Karlos Vémola, Karol Ryšavý,  David Kozma, Samuel Krištofič

Oktagon program 2018

OKTAGON 10

 • 17. november 2018 – Praha, Česko
 • Attila Végh, Gábor Boráros, Karol Ryšavý,  David Kozma, Tomáš Deák

OKTAGON 9

 • 15. september 2018 – Bratislava, Česko
 • Samuel Krištofič, Gábor Boráros, David Kozma, Veronika Rodová, Samuel Daňko

OKTAGON 7

 • 28. júl 2018 – Praha (Štvanice, pod holým nebom), Česko
 • Michal Martínek, Miloš Petášek, David Kozma, Miroslav Brož

OKTAGON 6

 • 26. máj 2018 – Košice, Slovensko
 • Samuel Krištofič, Gábor Boráros, David Kozma, Miroslav Štrbák, Martin Buday

OKTAGON 5

 • 17. marec 2018 – Ostrava, Česko
 • Gábor Boráros, Ľudovít Klein, Michal Martínek, David Kozma, Ondřej Raško

Oktagon program 2017

OKTAGON 4

 • 12. november 2017 – Nové Mesto, Slovensko
 • Attila Végh, Samuel Krištofič, Michal Martínek, Miroslav Štrbák, Ľudovít Klein

OKTAGON 3

 • 29. júl 2017 – Praha (Štvanice), Česko
 • Attila Végh, Michal Martínek, Gábor Boráros, Miroslav Štrbák, Ronald Paradeiser

OKTAGON 2

 • 7. apríl 2017 – Nové Mesto, Slovensko
 • Samuel Krištofič, Gábor Boráros, Michal Martínek, Milan Ďatelinka, Ilja Škondrič

Oktagon program 2016

OKTAGON 1

 • 10. december 2016 – Praha, Česko
 • Michal Martínek, Gábor Boráros, Michal Kotalík, František Fodor, Veronika Rodová

Zdroje: www.oktagonmma.cz, www.wikipedia.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest