OKTAGON MMA 2021 – Program, bojovníci, turnaje a projekty organizácie (VIDEO)

Pozrite sa na program a kalendár akcií, najväčšej organizácie v Čechách a na Slovensku Oktagon MMA. V článku nájdete komplexný prehľad o tejto ostro sledovanej organizácii a informácie z chystaných galavečerov v 2021. Sledujeme dianie na MMA scéne aj počas pandémie a aktualizujeme kalendáre podujatí.

Oktagon v roku 2021

Organizácia Oktagon má za sebou skutočne náročný rok 2020, ktorý postihla pandémia koronavírusu. Československá MMA organizácia sa však zdá, že z tejto situácie vyšla silnejšia, ako predtým.

Nové desaťročie bude podľa Ondřeja Novotného skutočnou jazdou a dokázať to chceli aj turnajom Oktagon 21, ktorý celý 2021 odštartoval.

Podľa slov druhého z promotérov, Pavla Nerudu, sa tento rok dočkáme pravdepodobne 10 až 12 turnajov.

OKTAGON MMA 2021

Connor McGregor svojím štýlom boja a vystupovaním spravil z bojových športov a špeciálne z MMA celosvetový fenomén. Podobný efekt spôsobila aj MMA organizácia Oktagon na Slovensku a v Čechách.

OKTAGON 2021 – program turnajov
30.12.Oktagon 30Praha (O2 Arena), ČR
4.12.Oktagon 29Ostrava, ČR
6.11.Oktagon Prime 4Pardubice, ČR
25.9.Oktagon 28Praha, ČR
11.9.Oktagon 27Bratislava, SR
24.7.Oktagon 26Praha (Štvanice), ČR
19.6.Oktagon 25Brno, ČR
29.5.2021Oktagon 24Brno, ČR
1.5.Oktagon 23Brno, ČR
27.3.Oktagon 22Brno, ČR
27.2.Undeground Last Man StandingBrno, ČR
30.1.Oktagon 21Brno, ČR

Kompletný program nájdete tu ›

Čo je to Oktagon MMA?

Oktagon MMA je organizáciou zmiešaných bojových športov, v skratke MMA, ktorú založili Ondřej Novotný a Pavol Neruda. Pomenovanie dostala po tvaru klietky, v ktorej sa zápasí a pripomína geometrický tvar oktagon.

V súčasnosti je Oktagon MMA najväčšou Česko – Slovenskou organizáciou, čo sa všeobecne bojových športov týka.

Všetky možnosti ako sledovať Oktagon MMA ›

Oktagon disponuje obrovskou fanúšikovskou základňou, keďže na sociálnych sieťach ich sleduje viac ako 250 tisíc ľudí a na svojom Youtube kanály prekročili hranicu 30 miliónov zhliadnutí.

Popularita organizácie ďalej narastá a to hlavne po zápase storočia medzi Atillom Véghom a Karlosom Vémolom, ktorý zasiahol celé Česko a Slovensko

OKTAGON MMA 🥊
NázovOktagon MMA
KrajinaČesko a Slovensko
Rok založenia2016
ZakladateliaOndřej Novotný, Pavol Neruda
Počet bojovníkov70 / najlepší bojovníci
Šampióni OktagonuDavid Kozma (weltrová váha), Karlos Vémola (stredná váha), Ivan Buchinger (ľahká váha)
Vysielacie práva (SK, ČR)Budeme aktualizovať
Live prenosyPPV, Tipsport TV
Off. weboktagonmma.cz
Projekty organizácieOktagon Výzva a ďalšie

Oktagon MMA - TOP 10 zápasov 2020

Oktagon vs UFC

Oktagon je MMA organizáciou, tak isto ako celosvetovo známe UFC. Zatiaľ čo v UFC nájdeme zápasníkov z celého sveta v Oktagone môžeme vo väčšine prípadov vidieť domácich zápasníkov.

Organizácia však rastie každým rokom, a preto aj v Oktagone sme už mohli vidieť bojovníkov zo zemí ako je Brazília, Poľsko či Nórsko.

V súčasnosti sa Oktagon považuje za pravdepodobne druhú najlepšiu MMA organizáciu v Európe, hneď po poľskej KSW.

TIP ❱ Čo je to MMA, UFC, Belator? 

Oktagon s UFC má spoločné mnohé, no tou najvýraznejšou črtou je fakt, že obe organizácie dokážu svojim fanúšikom pripraviť skutočne skvelú show.

Samotní zakladatelia Oktagonu vyhlasujú, že predávajú a budujú príbehy bojovníkov, podobne ako v UFC. No a keďže príbehy predávajú najviac, môžeme skonštatovať že práve táto vlastnosť robí z Oktagonu jednu z najpopulárnejších a najväčších organizácií v Európe.

História organizácie Oktagon MMA

História organizácie sa začala písať niekedy začiatkom leta 2016, kedy sa na televíznych obrazovkách objavila reality show, ktorá v Čechách a na Slovensku nemala obdoby.

Jej názov bol Oktagon Výzva a cieľom bolo zbúrať všetky mýty a predsudky ľudí o bojových športoch a špeciálne o MMA.

Projekt naberal na popularite a vyvrcholil veľkým galavečerom, kde sa proti sebe postavili dvaja najlepší bojovníci z tejto show.

Práve toto môžeme považovať za vznik organizácie Oktagon MMA. Od tej doby prešli viac ako štyri roky a Oktagon sa vypracoval na jednu z najväčších a najrešpektovanejších organizácií zmiešaných bojových umení v Európe.

Má za sebou pomerne veľký počet  turnajov, 5 reality show, veľké množstvo rôznych projektov a magazínov.

Ak sa teda pozrieme spätne na prvotný cieľ Pavla Nerudu a Ondřeja Novotného, tak musíme konštatovať, že sa im ho podarilo naplniť viac než dobre.

TIP ❱ Aktuálny kalendár MMA turnajov ›› 

Ondřej Novotný a Pavol Neruda

Ako sme už spomínali, zakladateľmi a majiteľmi organizácie Oktagon sú Ondřej Novotný a Pavol Neruda.

Ešte predtým než Oktagon vznikol mohol byť športovým fanúšikom známejší práve Ondřej Novotný, ktorý dlhé roky pôsobil ako český moderátor, komentátor a znalec bojových športov.

Jeho ženou je česká miss z roku 2006 Renáta Langmanová, s ktorou má aj dieťa. Druhý z dvojice Pavol Neruda je taktiež veľkým milovníkom a obdivovateľom bojových športov.

Pred Oktagonom sa Pavol venoval najmä filmovaniu.

Organizácia Oktagon MMA
Organizácia Oktagon MMA a víťaz prvej série Oktagon Výzva – Gábor Borároš(Zdroj:Facebook/OktagonMMA)

Oktagon MMA organizácia

Momentálna situácia organizácie je vzhľadom na pretrvávajúcu pandémiu náročnejšia, ako tomu boli v minulosti, no ani to Oktagonu nezabránilo organizovať pre svojich fanúšikov turnaje, ktoré si z pohodlia domova pozreli desiatky tisíc ľudí.

Z doposiaľ neznámych bojovníkov vychovali športové celebrity a pomohli Makhmudovi Muradovi či prvému Slovákovi, Ľudovítovi „Lajošovi“ Kleinovi dostať sa do UFC.

Tam si zatiaľ títo bojovníci vedú fantasticky.

Zatiaľ čo Klein vyhral vo svojom premiérovom zápase nad Shaneom Youngom, Muradov zvládol vyhrať oba svoje zápasy proti Alesiovi De Chirico a Trevorovi Smithovi. Rok 2019 bol pre Oktagon zlomovým, kedy potvrdili svoju pozíciu jednotky, čo sa Česko – Slovenských bojových organizácií týka.

Kto sú najlepší bojovníci organizácie Oktagon MMA?

Oktagon má v súčasnosti pod sebou približne 70 bojovníkov a bojovníčiek. Z toho je pochopiteľné, že niektorí vďaka svojím výkonom vynikajú. Ak by sme to teda mali zhrnúť medzi najlepších zápasníkov jednoznačne patria spomínaní Karlos Vémola či Attila Végh.

Oktagon 15 ❱ Zápas storočia: Végh vs Vémola ›› 

Obrovskou kvalitou oplývajú aj šampióni organizácie David Kozma či Mateusz Legierski, ale aj kráľ Bratislavy Samuel „Pirát“ Krištofič.  Zabudnúť nesmieme ani na Milana Ďatelinku, Gábora Borároša, bývalého bojovníka UFC Viktora Peštu. Najnovším prírastkom do rodiny Oktagonu je veteránka UFC, Lucie Pudilová.

<

Karlos  Vémola

Karlos „Terminátor“ Vémola je vo svete MMA mimoriadne rešpektovanou, ale aj kontroverznou persónou. Bývalý zápasník UFC a vôbec prvý Čech, ktorý sa do nej dostal zažil po návrate z tejto organizácie skutočne turbulentné obdobie.

Od roku 2013, kedy striedavo zápasil v Čechách a Anglicku so snahou dostať sa naspäť do UFC ťahal víťaznú šnúru, ktorú ukončil až Jack Hermansson.

V tomto zápase, okrem prehry utrpel aj vážne zranenie ruky, ktoré mohlo znamenať koniec jeho kariéry. Zranenie však nakoniec nebolo až tak vážne a Vémola sa tak vrátil do hry.

Po zápase s Petrom Ondrušom sa dlhodobejšie upísal organizácii XFN, ktorá organizovala aj zápas Rytmusa s Marpom. Po finančných problémoch XFN a nekorektnosti organizátorov nakoniec začiatkom roku 2019 prestúpil do Oktagon MMA, kde dodnes predvádza skvelú show a najnovšie sa stal šampiónom strednej váhy Oktagonu.

Attila Végh

Ďalšou, veľmi dôležitou a ostro sledovanou osobnosťou Oktagonu, je slovenský zápasník Attila „Pumukli“ Végh. Attila je bezpochyby najväčšou osobnosťou MMA na Slovensku, keď ako prvý Slovák získal opasok šampióna druhej najlepšej organizácie  MMA na svete – Bellatoru.

SUPER TIP ❱ Výzva storočia Vémola vs Végh

V súčasnosti je trénerom v Spartakus Fight Gyme a len pred nedávnom oznámil, že už v roku 2021 ho budeme môcť sledovať v boxerskom zápase. Jeho súpera zatiaľ však nepoznáme a taktiež nie je isté či sa napokon tento zápas uskutoční.

POZRITE SI ❱ Všetky dostupné informácie o ďalšom zápse Attilu Végha

Projekty Oktagonu

V úvode sme spomínali, že Oktagon nie je klasickou bojovníckou organizáciou, ale prichádza aj s extra pridanou hodnotou.

Cirkus Oktagon sa snaží tvoriť a predávať príbehy ľudí, z ktorých sa môžu razom stať športové a známe osobnosti. Nižšie vám prinášame prehľad všetkých projektov, na ktorých organizácia Oktagon MMA pracuje, alebo pracovala.

 • Oktagon Výzva
 • Projekt X
 • Projekt Y
 • Oktagon Underground
 • Oktagon Vojna Youtuberov
 • Oktagon Majk
 • Oktagon Magazín
 • Nerudov Pohár

Oktagon Výzva

Oktagon Výzva V.

Základným stavebným kameňom vedľajších projektov organizácie je pochopiteľne spomínaná reality show Oktagon Výzva. Vďaka tomuto projektu vlastne celý cirkus okolo tohto začal.

V roku 2020 prebehla už 5. séria tejto reality show. V nej sa proti sebe opäť postavili 4 Česi a 4 Slováci o pás šampióna celej výzvy. Finálový súboj sa mal pôvodne odohrať na turnaji Oktagon 18. Roman Paulus však bol pozitívne testovaný na koronavírus, a preto sa tento zápas uskutočnil až na turnaji Oktagon 20.

Celú výhru napokon vyhral zverenec Attilu Végha, Roman Paulus.

Oktagon Výzva IV.

V Oktagon Výzve IV. sa proti sebe opäť postavili tímy Česka a Slovenska.

Zmenou tejto série však bolo, že proti sebe nebojujú chlapi ale ženy.

Osem žien tak počas niekoľkých týždňoch spolu bývalo, trénovalo a zápasilo. Tak, ako aj pri minulých výzvach, tak aj v tomto prípade platilo, že finále celej reality show sa odohrá na jednom z galavečerov organizácie.

Ženské finále Oktagon výzvy, kde proti sebe nastúpi Lucia „Silent Killer“ Szabová a Sandra Mašková, sa však nakoniec neuskutoční, keďže Sandra Mašková ukončila svoju kariéru.

Lucia Szabová vyhrala napokon zápas nad anželikou Petkeviciute a stala sa tak šampiónkou štvtej série Oktagon Výzvy.

Sledujte reality show Oktagon Výzvu IV.
Nová reality show Oktagon Výzva IV.(Zdroj: Facebook.com/OktagonMMA)

Projekt X

Mimoriadne zaujímavým a pre veľké množstvo ľudí aj motivačným bol Projekt X, ktorý sa dočkal celkovo dvoch sérií . V oboch figuroval úspešný podnikateľ Peter Benko, ktorému sa počas prvého ročníku podarilo prejsť obdivuhodnou fyzickou premenou, ktorá sa zavŕšila zápasom proti barberovi s prezývkou Laky Royal.

V tomto zápase Peťo vyhral a MMA sa mu zapáčilo natoľko, že sa rozhodol v tomto projekte pokračovať. V Projekte X druhej série sme mohli vidieť zápas Petra Benka s českým hercom a scenáristom Jakubom Štáfekom.

V tomto súboji nakoniec Benko prehral na K.O. v prvom kole, no táto prehra stále nemení nič na to, že MMA mu pomohlo zmeniť a zlepšiť svoj život.

Projekt Y

Na základe úspechu pilotného Projektu X, sa zakladatelia Ondřej Novotný a Pavol Neruda rozhodli prísť s novým formátom. Nazvali ho Projekt Y a pozvali do neho ženy, ktoré bojové športy nikdy nerobili. Do tohto formátu sa zapojili dve Slovenky ( Eva Borodáčová, Petra Batthyany) a dve Češky ( Kateřina Klinderová a Ivy Hašková).

Tieto štyri ženy mali niekoľko mesiacov na to, aby sa naučili čo je to MMA a čo obnáša. Všetky ich znalosti mali potom zúžitkovať v zápasoch proti sebe. Dve najlepšie z nich si to následne rozdajú vo finále Projektu Y. Celý projekt Y na koniec vyhrala češka Ivy Hašková, ktorá porazila vo finále Evu Borodáčovú.

Oktagon Majk

Ďalším mimoriadne populárnym projektom a program je takzvaný Oktagon Majk. Promotér Ondřej Novotný si do svojho štúdia pozýva dvojicu zápasníkov, ktorých čaká na najbližšom turnaji zápas.

Rozprávajú sa tam o ich pocitoch, začiatkoch v kariére a ďalších zaujímavých veciach. V Oktagon Majku sa tak môžete dozvedieť veci, ktoré niekde inde nemáte šancu počuť.

Oktagon Magazín

Ďalšou možnosťou, ako nahliadnuť do zákulisia tréningov bojovníkov či celej organizácie je prostredníctvom Oktagon Magazínu. Ten sa vysiela na kanáloch O2TV Sport a Joj Plus.

Vďaka tomuto magazínu sa dozviete všetko podstatné o nadchádzajúcom turnaji a môžete spoznať bojovníkov aj z trošku iného pohľadu.

Nerudov Pohár

Podobne, ako v kráľovnej motoristických športov, Formuly 1, súťažia tímy o svoj vlastný pohár, tak  niečo podobné zaviedol Oktagon v rámci svojej organizácie.

O Nerudov pohár bojujú značky a firmy, ktoré majú pod sebou podpísaných určitých bojovníkov. Tieto firmy sa v tabuľke hýbu na základe bodov, ktoré dostanú za jednotlivé zápasy bojovníkov. Na konci sezóny sa tieto body sčítajú a víťaz dostane Nerudov pohár.

Čo je to Oktagon Underground?

Kvôli prvej vlne pandémie sa na čas zrušili všetky športové podujatia a tak organizátori Oktagonu MMA prišli s nápadom zaujímavého turnaja s názvom Oktagon Underground.

Išlo o exhibičné zápasy bojovníkov a hviezd Oktagonu v piatich váhových kategóriach formou pyramídy. V tomto projekte sa proti sebe postavili na jednej strane štvrťfinále zápasníci/zápasníčky z Česka a na druhej strane zo Slovenska.

TIP ❱ Všetko o Oktagon Undeground ›

Celý projekt zaujal veľké množstvo fanúšikov a určite ho môžeme hodnotiť, ako úspešný. Naviac zarobili si aj samotní zápasníci medzi ktorých sa rozdalo dokopy 100.000 €.

Oktagon Vojna Youtuberov: Explo vs Vláďa

Najnovším kontroverzným projektom, s ktorým organizácia Oktagon prišla je takzvaná Vojna Youtuberov, kde sa proti sebe v klietke postavia Youtuberi Explo a Vláďa.

Tento projekt bol ihneď po ohlásení pod veľkou vlnou kritiky, no aj napriek tomu je mimoriadne sledovaný. Pre Oktagon je organizácia takéhoto zápasu mimoriadne zaujímavá, keďže títo dvaja Youtuberi majú dosah na viac ako 1,5 milióna divákov.

Taktiež ich videá sledujú mladšie ročníky, ktoré môže práve projekt Oktagon Vojna Youtuberov prilákať k MMA.

Ako sledovať Oktagon MMA live?

Organizácia Oktagon MMA svojimi turnajmi láka skutočne veľké množstvo fanúšikov, a preto sa netreba diviť, že ich popularitu zachytili aj televízie, ktoré sa bijú o získanie televíznych práv.

V súčasnosti môžete Oktagon MMA sledovať live vo FULL HD kvalite len prostredníctvom PPV (Pay-Per-View), ktoré si môžete zakúpiť na stránke Oktagon.tv

Podobný systém sledovania totiž ponúka aj celosvetová organizácia UFC.

Za malý poplatok si tak môžete pozrieť kompletnú zápasovú kartu hlavného turnaja. Okrem toho však môžete sledovať aj predzápasové štúdio s bojovníkmi či po turnaji si pozrieť zápasy zo záznamu.

Oktagon archív – videá zápasov Oktagon MMA

Unikol vám nejaký zápas a chceli by ste si ho pozrieť zo záznamu? Nie je vôbec žiadny problém, takmer všetky zápasy, ale aj špeciálne videá zo zákulisia organizácie Oktagon nájdete na oficiálnom Youtube kanáli Oktagon MMA niekoľko dní po turnaji

Oktagon MMA livestream online

Turnaje Oktagonu môžete teraz sledovať aj vďaka stávkovej kancelárii Tipsport. Skvelé zápasy bojovníkov si totiž môžete vychutnať aj prostredníctvom TV Tipsport.

Návod ako pozerať OKTAGON na TV Tipsport:

 1. Kliknite tu a vytvorte si účet v Tipsporte
 2. Teraz môžete sledovať prenosy po dobu 7 dní zadarmo
 3. Potom musíte urobiť stávku v hodnote 1.20 EUR raz za mesiac
 4. Navyše od Tipsportu po registrácii získate 20 EUR zadarmo na prvé stávky
 5. Náš tip pre vás: 20 EUR, ktoré získate za registráciu použite na sledovanie športových prenosov zadarmo!

🔓 Spustiť TV Tipsport ⇒

Livestreamy od Tipsportu sú dostupné na Slovensku aj v Českej republike bez obmedzenia.

Ako sledovať bojové športy naživo

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy dnes


Program Oktagon MMA kalendár turnajov

Oktagon má za sebou náročný rok 2020, ktorý skomplikovala pandémia koronavírusu. Tá bude čiastočne komplikovať život organizácie aj v roku 2021, no my sa aj napriek tomu môžeme tešiť na niekoľko zaujímavých turnajov.

Nižšie vám prinášame kompletný prehľad všetkých Oktagon galavečerov a turnajov.

Oktagon program 2021

OKTAGON 30

 • 30. december 2021
 • O2 Arena v Prahe, ČR
 • Karlos Vémola, Pirát Krištofič, Matěj Peňáz, Vlasto Čepo

OKTAGON 29

 • 4. december 2021
 • Ostrava, ČR
 • David Kozma, Václav Mikulášek, Tomáš Bolo

OKTAGON PRIME 4

 • 6. november 2021
 • Pardubice, ČR
 • Matúš Juráček, Filip Macek, Ján Malach

OKTAGON 28

 • 25. september 2021
 • O2 Universum v Prahe, ČR
 • Petr „Monster” Kníže, Kaik Brito, Viktor Pešta, Leo Brichta

OKTAGON 27

 • 11. september 2021
 • Zimný štadión Ondreja Nepelu v Bratislave, SR
 • Samuel „Pirát” Krištofič, Gábor Boráros, Monika Chochlíková, Róbert Pukač

OKTAGON 26 „Pod holým nebom“ 

 • 24. júl 2021
 • Ostrov Štvanice (Holešovice), Praha, ČR
 • Karlos Vémola, Lucia Szabová, Lucia Pudilová, Ivan Buchinger, Leo Brichta, Miloš Petrášek

OKTAGON 25

 • 19. jún 2021
 • Zoner Boby Hall Centrum, Brno, ČR
 • Samuel „Pirát“ Krištofič, Martin Buday, Monika Chochlíková, Karol Ryšavý

OKTAGON 24

 • 29. máj 2021
 • Zoner Boby Hall Centrum, Brno, ČR
 • David Kozma, Leandro Silva

OKTAGON 23

 • 1. máj 2021
 • Zoner Boby Hall Centrum, Brno, ČR
 • Václav Mikulášek, Tereza Bledá

OKTAGON 22

 • 27. marec 2021
 • Zoner Boby Hall Centrum, Brno, ČR
 • Karlos Vémola, Milan Ďatelinka

OKTAGON UNDERGROUND – Last Man Staning

 • 27. február 2021
 • Zoner Boby Hall Centrum, Brno, ČR
 • Vladimír Moravčík, Tomáš Hron, Monika Chochlíková, Václav Sivák.

OKTAGON 21

 • 30. január 2021
 • Zoner Boby Hall Centrum, Brno, ČR
 • Petr Kníže, Leandro Silva, Ivan Buchinger, Gábor Boráros

Oktagon program 2020

OKTAGON VOJNA YOUTUBEROV

 • Dátum a miesto budeme priebežne aktualizovať
 • Explo vs. Vláďa

OKTAGON 20

 • 30. december 2020
 • Zoner Boby Hall Brno, Česko
 • Karlos Vémola, Viktor Pešta, Milan Ďatelinka

OKTAGON 19

 • 5. december 2020
 • Zoner Boby Hall Brno, Česko
 • Karlos Vemola, Václav Mikulášek, Samuel „Pirát“ Krištofič, Lucie Pudilová

OKTAGON 18

 • 21. november 2020
 • Budapešť, Maďarsko
 • Robo Pukač, Jozef Wittner, Lucia Szabová

OKTAGON 17

 • 17. október 2020
 • Zoner Boby Hall Brno, Česko
 • Karlos Vémola, Václav Mikulášek, David Kozma

OKTAGON VÝZVA V. (5)

 • od 14. september 2020
 • bojovníci z Čiech a Slovenska

OKTAGON 16NOVÝ TERMÍN!!

 • 26. september 2020
 • Zoner Boby Hall Brno, Česko
 • Gábor Boráros, Viktor Pešta, Karol Ryšavý

OKTAGON PRIME 4PRELOŽENÉ!!

 • 25. apríl 2020 – Košice, Slovensko
 • Winter, Pukač, Hromek vs. Čepo

OKTAGON UNDERGROUND

OKTAGON PRIME 3

 • 15. február 2020 – Šamorín, Slovensko
 • Miroslav Štrbák, Eva Bradáčová

Oktagon program 2019

OKTAGON 15 

OKTAGON PRIME 2

 • 25. október 2019 – Košice, Slovensko
 • Miroslav Štrbák, Jozef Wintner, Samuel Daňko

OKTAGON 14

 • 14. september 2019 – Bratislava, Slovensko
 • Samuel Krištofič, Rober Pukač, Tomáš Deák

OKTAGON 13

 • 27. júl 2019 – Praha (Štvanice, pod holým nebom) Česko
 • Karlos Vémola, Makhmund Muradov, Viktor Pešta, Milan Ďatelinka

OKTAGON 12

 • 8. jún 2019 – Bratislava, Slovensko
 • Attila Végh, Samuel Krištofič, Makhmud Muradov, Gábor Boráros, Karol Ryšavý

OKTAGON PRIME 1

 • 26. apríl 2019 – Košice, Slovensko
 • Jozef Wintner, Filip Macek, Samuel Daňko

OKTAGON 11

 • 16. marec 2019 – Ostrava, Česko
 • Karlos Vémola, Karol Ryšavý,  David Kozma, Samuel Krištofič

Oktagon program 2018

OKTAGON 10

 • 17. november 2018 – Praha, Česko
 • Attila Végh, Gábor Boráros, Karol Ryšavý,  David Kozma, Tomáš Deák

OKTAGON 9

 • 15. september 2018 – Bratislava, Česko
 • Samuel Krištofič, Gábor Boráros, David Kozma, Veronika Rodová, Samuel Daňko

OKTAGON 7

 • 28. júl 2018 – Praha (Štvanice, pod holým nebom), Česko
 • Michal Martínek, Miloš Petášek, David Kozma, Miroslav Brož

OKTAGON 6

 • 26. máj 2018 – Košice, Slovensko
 • Samuel Krištofič, Gábor Boráros, David Kozma, Miroslav Štrbák, Martin Buday

OKTAGON 5

 • 17. marec 2018 – Ostrava, Česko
 • Gábor Boráros, Ľudovít Klein, Michal Martínek, David Kozma, Ondřej Raško

Oktagon kalendár 2017

OKTAGON 4

 • 12. november 2017 – Nové Mesto, Slovensko
 • Attila Végh, Samuel Krištofič, Michal Martínek, Miroslav Štrbák, Ľudovít Klein

OKTAGON 3

 • 29. júl 2017 – Praha (Štvanice), Česko
 • Attila Végh, Michal Martínek, Gábor Boráros, Miroslav Štrbák, Ronald Paradeiser

OKTAGON 2

 • 7. apríl 2017 – Nové Mesto, Slovensko
 • Samuel Krištofič, Gábor Boráros, Michal Martínek, Milan Ďatelinka, Ilja Škondrič

Oktagon program 2016

OKTAGON 1

 • 10. december 2016 – Praha, Česko
 • Michal Martínek, Gábor Boráros, Michal Kotalík, František Fodor, Veronika Rodová

Zdroje: www.oktagonmma.cz, www.wikipedia.sk, www.mmashorties.cz

Zdieľaní

Pin It on Pinterest