OKTAGON 23 VÝSLEDKY! Petr „Monster“ Kníže ovládol Oktagon v 1. kole! (VIDEO)

Na turnaji Oktagon 23 sa z dôvodu zranenia Martina Budaya zmenil hlavný zápas, ktorým bol Kníže vs Fusi. Okrem toho ste mohli vidieť aj zápas Mikulášek vs. Robertsen či očakávaný súboj Bryczek vs Brito. Program, fight card, konečné výsledky a možnosti, ako ste mohli sledovať turnaj live nájdete nižšie.

KONEČNÉ VÝSLEDKY ›

Oktagon 23: Kníže vs Fusi (1.5.2021)

Turnaj Oktagon 23 sa uskutočnil na sviatok práce a teda 1. mája 2021 už tradične v Brne v Zoner BOBYHALL, kde sa konali aj predošlé turnaje organizácie Oktagon.

Oktagon 23: Kníže vs Fusi – program a výsledky zápasov

Na turnaji Oktagon 23 ste mohli sledovať 13 zaujímavých zápasov.

Celá karta turnaja začala novinkou a to free prelims kartou, ktorú ste mohli sledovať na Youtube kanáli Oktagonu. Následne turnaj pokračoval klasicky prelims zápasmi až sme sa dostali na hlavnú kartu turnaja, ktorá vyvrcholila hlavným zápasom Kníže vs Fusi.

Vidieť ste mohli aj návrat kontroverzného Václava Mikuláška v súboji s Thomasom Robertsonom či zápas Terezy Bledej. Turnaj Oktagon 23 ponúkol skutočne atraktívny MMA program.

OKTAGON 23 🥊 FIGHT CARD

HLAVNÁ KARTA (20:00)
Welterweight – 77kg Petr Kníže – Andrea Fusi Submisia, 1. kolo
Welterweight – 77kg Robert Bryczek – Kaik Brito TKO, 1. kolo
Lightweight – 70kg Leo Brichta – Kirill Medvedovski TKO, 1. kolo
Bantamweight – 61kg Tereza Bledá – Karoline Martins Na body, 3. kolo
Middleweight- 84kg Václav Mikulášek – Thomas Robertsen  TKO, 2. kolo
Heavyweight – 120kg Kamil Minda – Kerisson Leal De Rezende Na body, 3. kolo
PRELIMS KARTA (18:00)
Lightweight – 70kg Karol Ryšavý – Matěj Kuzník Submisia, 1. kolo
Welterweight – 77kg Máté Kertész – Bruno Carvalho Na body, 3. kolo
Welterweight – 77kg Andrej Kalašnik – Tomáš Bolo Na body, 3. kolo
Straweight – 51kg Ewelina Wozniak – Elizabeth Rodrigues Submisia, 1. kolo
Lightweight – 70kg Matouš Kohout – Jan Široký Na body, 3. kolo
Lightheavyweight – 93kg Rafael Xavier – Csaba Hocz TKO, 1. kolo
FREE PRELIMS KARTA ( na YT Oktagonu)
Featherweight – 66kg Roman Paulus – Michal Konrád Na body, 3. kolo

Oktagon 23: Kníže vs. Fusi VIDEO

/Petr Kníže vyhral na submisiu v prvom kole/

Na turnaji Oktagon 23 sa vôbec prvýkrát v organizácii predstavila legenda českého MMA, Petr Kníže, ktorý sa nechal počuť o tom, že si chce dôjsť pre titul vo welterweight divízii.

Proti nemu nastúpil taliansky bojovník Andrea Fusi, ktorý sa v minulosti predstavil napríklad v organizácii Bellator. Kníže svojmu protivníkovi nedal žiadnu šancu a v klietke ukázal, že vo welterovej váhe s ním treba rozhodne počítať!

Oktagon 23: Bryczek vs. Brito VIDEO

/Kaik Brito vyhral na TKO v prvom kole/

Druhým mimoriadne zaujímavým zápasom, ktorý ste mohli sledovať na Oktagon 23 bol súboj Bryczek vs. Brito. Obaja bojovníci sa naposledy predstavili v organizácii Oktagon MMA na turnaji Oktagon 15. Ľudia viac verili poľskému borcovi, ktorý bol miernym favoritom, no to len dovtedy kým nezačal samotný zápas.

Kaik Brito rozdal hneď z úvodu niekoľko presných a tvrdých rán. Jedna z nich nakoniec poslala Bryczeka k zemi a zápas bol ukončený v 1. kole. Brito sa tak stal vážnym ašpirantom na titul vo welterovej divízii!

Oktagon 23: Minda vs. Rezende VIDEO

/Kamil Minda vyhral na na body/

Zápasy v ťažkej váhe vždy prinesú skvelú show pre divákov a inak tomu nebolo ani v zápase Minda vs. Rezende. Obaja borci sa do seba pustili už od úvodu a počas celého zápasu si rozdali niekoľko tvrdých úderov. Kamil Minda mal na konci zápasu síce úplne rozkopané stehno, no i napriek tomu sa mu podarilo vyhrať na body!

Ako sledovať Oktagon 23: Kníže vs Fusi live

Priamy prenos z turnaja Oktagon 23 ste na žiadnom televíznom kanále nevideli. Jedinou možnosťou, ako ste si mohli vychutnať celý turnaj vo Full HD kvalite je prostredníctvom oficiálneho PPV.

Druhou možnosťou, ako ste mohli sledovať tento galavečer je prostredníctvom livestreamu stávkovej kancelárie Tipsport.

Oktagon 23: Kníže vs Fusi live na PPV

Jednoznačne tým najlepším spôsobom, ako ste mohli sledovať turnaj Oktagon 23: Kníže vs Fusi, ale samozrejme aj ďalšie turnaje organizácie vo FULL HD je prostredníctvom PPV (Pay-Per-View), ktoré si môžete zakúpiť na stránke OKTAGON.TV.

Pay Per View na jeden turnaj je možné si zakúpiť v predpredaji za 9,99 €. Cena sa samozrejme v deň turnaja zvyšuje a to na 12,99 €.

Zakúpením samotného PPV dostanete možnosť sledovať aj predzápasové štúdio, kde samotné súboje komentujú hviezdy organizácie.

Tipsport TV livestream Oktagon 23: Kníže vs Fusi

Alternatívou, ako si pozrieť livestream z turnaja Oktagon 23: Kníže vs Fusi, bolo pomocou live prenosu stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá vďaka partnerstvu s organizáciou, vysiela všetky turnaje na svojej TV Tipsport.

Na to, aby ste si mohli spustiť livestream Oktagonu z TV Tipsport, je potrebné kliknúť tu a zaregistrovať sa na stránkach stávkovej kancelárie.

Keď sa zaregistrujete, tak môžete sledovať športové prenosy naživo a to vďaka tomu, že Tipsport ponúka sledovanie live športových prenosov na 7 dní zadarmo.

Podrobný návod, ako sledovať Oktagon na TV Tipsport nájdete tu ›

MMA live - Oktagon 23 a UFC live na TV Tipsport

Oktagon video záznam a zostrihy zápasov

Zostrihy a záznam zo všetkých zápasov turnaja Oktagon 23: Kníže vs Fusi si môžete po skončení turnaja pozrieť na oficiálnom YouTube Oktagonu. Tieto zápasy sú však na YouTube zverejnené až týždeň po turnaji.

Je tomu tak kvôli tomu, že tí, ktorí si kúpili oficiálne PPV, majú k dispozícii 7 dňový záznam z turnaja.

Ako sledovať bojové športy naživo

Kurzová ponuka Oktagon 23: Kníže vs Fusi

Kurzovú ponuku na turnaj Oktagon 23 ste mohli nájsť na stránke stávkovej kancelárie Tipsport, kde ste si mohli na všetky zápasy pochopiteľne staviť aj live. Najväčší záujem tipérov bol o hlavný zápas Kníže vs Fusi, kde bol veľkým favoritom český bojovník.

Na víťazstvo Petra Kníže bol kurz 1.22. Na víťazstvo Andrea Fusiho bol kurz 3.85.

Atraktívnym zápasom, na ktorý si vsadilo veľké množstvo ľudí bol súboj Václava Mikuláška s Thomasom Robertsenom.

V tomto zápase bol jednoznačným favoritom nórsky bojovník, na ktorého víťazstvo ste si mohli staviť s kurzom 1.25. 

Tipsport výkon večera

Už pravidelnou súčasťou turnajouv Oktagonu je aj akcia stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá rozdáva bonus 2000 EUR za najlepší a najdominantnejší výkon večer. Na turnaji Oktagon 23 získal bonus večera brazílsky bojovník Kaik Brito!

Okrem bojovníkov, si však na zaujímavé peniaze môžete prísť aj vy, hráči a fanúšikovia. Je tomu tak vďaka registračnému bonusu vo výške 20 EUR na vaše prvé stávky. Skvelou správou je taktiež fakt, že tento bonus môžete využiť okamžite bez nutnosti vkladu a zadarmo.

Oktagon MMA - TOP 10 zápasov 2020

ONLINE: Oktagon 23 Kníže vs. Fusi NAŽIVO (sobota 1.5., živý prenos)

Zdroj: oktagonmma.cz, youtube.com, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest