OKTAGON PRIMIE 2 – program zápasov a informácie

Zdieľaní

Oktagon PRIME 2 sa vracia do Košíc, kde 25.októbra 2019 nebudú chýbať domáce hviezdy ako Wittner, Tripšanský, Daňko, Majerník a iný známy fighteri z Oktagonu MMA. Pozrite si program a informácie o turnaji.

Čo je to Oktagon Prime MMA

Oktagon Prime je menší turnaj zmiešaných bojových umení, ktorú zastrešuje najlepšia organizácia MMA v Čechách a na Slovensku Oktagon MMA.

Tieto turnaje sa konajú v menších arénach po celom Česku a Slovensku, kde svoju príležitosť dostanú nielen mladé talenty, ale aj verejnosti známejší bojovníci z Oktagonu, alebo  z populárnej Oktagon Výzvy.

Niečo podobné ma najznámejšia MMA organizácia UFC a tieto zápasy nesú názov Fight Nights. Nedávno sa v jednom tomto evente predstavil aj bývalý zápasník z Oktagonu Machmud Muradov.

Okrem zakladateľov Oktagonu Pavola Nerudy a Ondreja Novotného, do tohto projektu vstúpil aj známy promotér Juraj Winkelmes, ktorého fanúšikovia poznajú z košickej organizácie East Pro Fight.

TIP: Oktagon 15: Súboj storočia Karlos Vémola – Attila Végh ›

Program Oktagon PRIME 2

  • piatok 25. októbra – Košice
  • predzápasy 17:00 (early prelims)
  • oficiálny začiatok 18:00 (prelims)
  • zápasy hlavnej karty 20:00 hod. (main card)

Kedy a kde sa koná Oktagon Prime 2?

Tak isto ako Oktagon Prime 1, aj jeho druhé vydanie sa bude konať na východe Slovenska, v košickej Crow Aréna, ktorá bude upravená pre takmer 3.000 divákov. Turnaj sa uskutoční 25. októbra 2019.

OKTAGON PRIME 2: Zápasnícka karta

Aj napriek tomu, že ide o menší galavečer môžeme sa tešiť na skutočne nabitú zapasovú kartu, ktorá vyvrcholí hlavným zápasom Miroslav Štrbák verzus Karol „Bomby“ Ryšavý.

HLAVNA KARTA

Lightweight: Karol RYŠAVÝ – Miroslav ŠTRBÁK
Welterweight: Jozef WITTNER – Máté KERTESZ
Middleweight: Václav MIKULÁŠEK – Branislav ZUZÁK
Lightweight: Jakub DOHNAL – Lukáš PAJTINA
Featheweight: Samuel DAŇKO – František FODOR
Featheweight: Denis TRIPŠANSKÝ – Tomáš LINH LE SY

Ako a kde sledovať Oktagon Prime 2 live?

Oktagon Prime sa  v televízii nevysiela a preto je skvelou formou, ako sledovať tento event cez Pay-per-view. Tato forma sledovania zápasov MMA, alebo napsriklad aj boxu je velmi rozširená.

Sledujte Oktagon PRIME 2 prostredníctvom pay per view live stream za poplatok 6,99 € a môžete sledovať napínavé zápasy v klietke, akými sú súboje Prelims, alebo Hlavnej karty.

Vstupenky Prime 2 Oktagon MMA

Lístky na druhé vydanie Prime MMA zakúpite na Ticketportal, kde si môžete zakúpiť vstupenky Standard – 14 € (miesto s čiastočne obmedzením videním), Premium 25 €, Superior 29 €, Exclusive 39 €.

V ponuke sú aj VIP vstupenky, za ktoré zaplatíte od 90 do 290 Eur.

Zdroj: oktagonmma.cz, tiketportal.cz

Zdieľaní

Pin It on Pinterest