OKTAGON PRIME 4 (6.11.2021) – termín, program, výsledky, fight card, livestream a online prenos. (VIDEO)

Organizácia Oktagon MMA prichádza s turnajom Oktagon Prime 4. Tento turnaj nebude niesť myšlienku galavečerov s označením Prime, ale pôjde akoby o klasický číslovaný turnaj. Uvidíme množstvo skvelých zápasov a spoznáme aj šampióna bantamovej váhy.  Sledujte program, kompletnú fight card, live výsledky a všetky dôležité informácie o turnaji.

Oktagon Prime 4 (6.11.2021)

Kde a kedy sa bude konať turnaj Oktagon Prime 4

Turnaj Oktagon Prime 4 sa bude konať 6. novembra 2021 v Pardubiciach. Toto mesto tak bude hostiť prvý Oktagon turnaj a celý galavečer sa odohrá v Enteria aréne.

Na tomto turnaji sa môžete tešiť na známych MMA bojovníkov, medzi ktorými nebude chýbať Matúš Juráček, Ján Malach, Cornelia Holm, De Sousa Xavier, Filip Macek a mnoho ďalších.

PROGRAM A VÝSLEDKY

Oktagon Prime 4 dnes – novinky

Turnaj Oktagon Prime 4 nebude niesť myšlienku galavečerov s označením Prime, na ktorých sa zvykli ukázať najmä začínajúci bojovníci. Pôjde akoby o klasický číslovaný turnaj, len s iným názvom, aby sa symbolicky 30. decembra mohol uskutočniť turnaj Oktagon 30.

▶︎ Kliknite a sledujte MMA turnaj online ››

Na turnaji sa tak predstavia tí najlepší bojovníci, ktorých si môžete pamätať z predošlých turnajov. Dozvedieť by sme sa mali aj meno šampióna bantamovej váhy, o ktorý zabojuje Filip Macek. Meno jeho súpera však zatiaľ nepoznáme.

Oktagon Prime 4 program a výsledky zápasov

Novembrový turnaj by mal s najväčšou pravdepodobnosťou priniesť 11 až 13 atraktívnych MMA zápasov.

Ako to už býva zvykom, galavečer odštartuje free prelims zápasom a po ňom nasleduje prelims karta. Celý turnaj vyvrcholí hlavnou kartou, na konci ktorej uvidíme zápas o titul šampióna bantamovej váhy.

Okrem titulového zápasu sa môžete tešiť na ďalšie superfighty, ktoré obstarajú rozbehnutý Matúš Juráček, kráľ severu – Ján Malach, skvelá poloťažká váha De Souse Xavier a ďalší bojovníci! Rozhodne si opäť užijeme našlapaný MMA program.

OKTAGON PRIME 4 🥊 FIGHT CARD

HLAVNÁ KARTA (20:00)
Bantamweight (do 60kg) Filip Macek – ?
Lightweight (do 70kg) Ján Malach – ?
Welterweight (do 77kg) Matúš Juráček – ?
Light heavyweight (do 93kg) De Sousa Xavier – ?

TIPUJTE NA OKTAGON  ⇒

Oktagon Prime 4 informácie

Názov turnaja Oktagon Prime 4 je niektorým MMA fanúšikom dobre známy. Tento turnaj sa mal totiž uskutočniť už 25. apríla 2020 v Košiciach na Slovenku, ale pre šírenie ochorenia Covid-19 musel byť zrušený. Galavečer sa mal podobne ako Oktagon Prime 2, uskutočniť v Crow Aréne.

Na turnajoch s označením Prime sa vo väčšine prípadov okrem známych mien organizácie vždy predstavia aj mladé talenty bojovej scény. Tento model prevzal Oktagon z UFC, kde sa konajú populárne UFC Fight Nights. Na takomto turnaji sa predstavil aj slovenský fighter Lajoš Klein!

Galavečer, ktorý sa uskutoční 6. novembra bude úplný nový turnaj a s pôvodným turnajom nebude mať takmer nič spoločné. Nebude niesť myšlienku turnajov Prime a ani sa neuskutoční v Košiciach. Naopak, prvýkrát sa bude galavečer konať v Pardubiciach, v Enteria aréne.

Ako sledovať Oktagon Prime 4 live (6.11.)

Najlepšia možnosť, ako si pozrieť všetky zápasy z turnaja live na svojom mobile či počítači, je cez livestream stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá celý turnaj vysiela na svojej TV Tipsport.

Ak si však chcete užiť turnaj naplno vo FULL HD kvalite aj s predzápasovým štúdiom a bez prerušovania, tak najideálnejšie je zakúpiť si oficiálne PPV na webe Oktagon.tv.

Oktagon Prime 4 livestream na PPV

Najjednoduchšia možnosť, ako si užiť celý live prenos z turnaja, ale aj ďalšie galavečery, je cez oficiálne PPV, ktoré zakúpite na stránke OKTAGON.TV.

V predpredaji je možné kúpiť Pay Per View za zvýhodnenú cenu 9,99 €. V deň turnaja za PPV zaplatíte 12,99 €.

Všetky zápasy uvidíte vo FULL HD kvalite a navyše sa môžete tešiť na predzápasové štúdio, kde zaujímaví hostia analyzujú jednotlivé zápasy. V rámci PPV máte taktiež celý záznam z turnaja k dispozícii ďalších 7 dní po turnaji.

Oktagon Prime 4 online na TV Tipsport  naživo

Ďalšou skvelou možnosťou, ako sledovať MMA zápasy na turnaji naživo, je cez livestream televízie TV Tipsport, ktorú vlastní a prevádzkuje stávková kancelária Tipsport.

Na to, aby ste si mohli užiť livestream zápasov organizácie Oktagon MMA, je potrebné kliknúť tu a zaregistrovať sa na webe stávkovej kancelárie.

Vďaka registrácii môžete okamžite sledovať live prenosy z viacerých športov, keďže 7 dní po registrácii máte sledovanie live prenosov úplne zadarmo! Následne je potrebné aspoň raz mesačne staviť minimálne 2 eurá.

OKTAGON NAŽIVO ▷

Podrobný návod, ako sledovať Oktagon na TV Tipsport nájdete tu ›

Oktagon MMA online na TV Tipsport

Oktagon video záznam v TV na ČT Sport

Po novom je možné sledovať video záznam z turnaja aj cez športový TV program ČT Sport. Zostrihaný záznam z galavečera uvidíte v televízii niekoľko dní po turnaji.

Oktagon zostrihy zápasov na YouTube

Zostrihy zápasov Oktagon MMA si môžete pozrieť na oficiálnom YouTube kanáli organizácie Oktagon MMA. Všetky zápasy sú tu zverejnené vždy týždeň po uskutočnení turnaja.

Ako sledovať bojové športy naživo

Kurzová ponuka Oktagon Prime 4

Podobne ako na predošlé turnaje, tak i na Oktagon Prime 4 si budete môcť staviť a tipnúť si víťaza zápasu, spôsob ukončenia, počet začatých kôl a ďalšie stávky. Najlepšiu kurzovú ponuku prináša stávková kancelária Tipsport, kde môžete okrem tipovania jednotlivé zápasy aj sledovať cez livestream TV Tipsport.

AKTUÁLNA KURZOVÁ PONUKA ⇒

Tipsport výkon večera

Na turnajoch organizácie Oktagon MMA sa pravidelne udeľuje Tipsport výkon večer od stávkovej kancelárie Tipsport. Bonus vo výške 2000 EUR získa bojovník, ktorý je zvolený porotou na základe najlepšieho výkonu večera.

Štedré bonusy však môžete získať aj vy, hráči a fanúšikovia. Po registrácii do Tipsportu totiž získate bonus vo výške 20 EUR na prvé stávky. Tento bonus navyše môžete využiť okamžite bez nutnosti vkladu a zadarmo.

Oktagon MMA online na TV Tipsport

ONLINE: Oktagon Prime 4 live (sobota 6.11., živý prenos)

Zdroj: oktagonmma.cz, youtube.com, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest