OKTAGON 30 (30.12.2021) – termín, program, fight card, výsledky, livestream a online prenos.

Organizácia Oktagon MMA uzavrie rok 2021 jubilejným turnajom Oktagon 30! Ten sa kvôli pandémii Covid-19 uskutoční v Brne, Zoner Bobyhall. Pozrite si podrobný program, kompletnú fight card, live výsledky a všetky dôležité informácie o turnaji.

PROGRAM A VÝSLEDKY

Oktagon 30 (30.12.2021)

Kde a kedy sa uskutoční turnaj Oktagon 30

Organizácia Oktagon MMA prichádza s ďalším turnajom Oktagon 30, ktorý sa uskutoční 30. decembra 2021 v Brne Zoner Bobyhall. Galavačer sa mal pôvodne konať v O2 aréne, ale kvôli sprísnením opatreniam sa turnaj presunul do Brna.

Oktagon lístky

Lístky na Oktagon 30 si je možné kúpiť v sieti Ticketportal. Ak teda chcete zažiť nezabudnuteľnú atmosféru na vlastnej koži, mali by ste sa poponáhľať, kým sú lístky dostupné.

Oktagon 30 dnes – novinky

Turnaj Oktagon 30 bude nabitý skvelými zápasmi. Na záver roka sa už teraz môžeme tešiť na zápas Matěj Peňáz vs. Vlasto Čepo a ďalších bojovníkov, ako je napríklad Matúš Juráček.

Turnaj mal pôvodne vyvrcholiť zápasom Pirát vs. Kincl, ale ten sa nakoniec presúva na turnaj Oktagon 31, ktorý sa uskutoční 26. februára 2021.

VIDEO upútavka na galavečer Oktagon 30

Oktagon 30 program a výsledky zápasov

Jubilejný turnaj Oktagon 30 prinesie okolo 12 atraktívnych MMA zápasov.

Galavečer začne free prelims zápasom, ktorý bude možné sledovať na YouTube kanáli organizácie Oktagon. Následne je na programe prelims karta, po ktorej nasleduje hlavná karta turnaja. Tá vyvrcholí zápasom strednej váhy Peňáz vs. Čepo! 

Čakajú nás aj skvelé superfighty, v ktorých sa predstavia Matúš Juráček, Lucia Szabová či Jeremy Kimball. Akonáhle budú známe ďalšie zápasy, fight card budeme aktualizovať priamo tu!

OKTAGON 30 KARTA

HLAVNÁ KARTA (20:00)
Middleweight (do 84kg)Matěj Peňáz – Vlasto ČepoTIPUJ
Light Heavyweight (do 93kg)Jeremy Kimball – Daniel ToledoTIPUJ
Welterweight (do 77kg)Matúš Juráček – Robert PukačTIPUJ
Bantamweight (do 61kg)Lucia Szabová – Olga RubinTIPUJ
Flyweight (do 57kg)Tereza Bledá – ?TIPUJ
Welterweight (do 77kg)Miroslav Brož – ?TIPUJ
Lightweight (do 70kg)Ronald Paradeiser – ?TIPUJ
Featherweight (do 66kg)Jakub Tichota – Dawid KaretaTIPUJ

TIPUJTE NA OKTAGON 30  ⇒

Oktagon 30: Pirát vs. Kincl

Oktagon 30 mal vyvrcholiť titulovým zápasom Pirát vs. Karlos Vémola! Po tom, čo Samuel Pirát Krištofič porazil na Štvanici Marcina Naruszczku, stal sa dočasným šampiónom strednej váhy.

Karlos Vémola sa na to pozeral len z hľadiska, keďže mal vážne zranenie ramena. Ak by bol zdravý, na mieste Piráta by predsa stál on. Jeho zranenie je však vážnejšie a tak sa nepredstaví ani na decembrovom turnaji. 

Oktagon tak začal hľadať náhradu a na turnaji Oktagon Prime 4 predstavil meno Pirátovho súpera. Je ním dobre známy Patrik Kincl, ktorého si mnohí pamätajú práve zo zápasu s Vémolom. Kincl sa naposledy predstavil v titulovom zápase organizácie KSW!

Lenže situácia ohľadom koronavírusu sa odvtedy zmenila a tak sa turnaj Oktagon 30 nemôže uskutočniť v O2 aréne. Z toho dôvodu sa presúva aj titulový zápas a to na 26.2. 2021, ktorý by sa mal konať už v Prahe.

VIDEO: oznámenie noviniek ohľadom turnaja Oktagon 30

Ako sledovať Oktagon 30 live (30.12.)

Ak sa pýtate, ako sledovať Oktagon 30 live, tak najjednoduchšia možnosť je cez livestream stávkovej kancelárie Tipsport. Na TV Tipsport si môžete pozrieť všetky zápasy a pritom si staviť live a vyhrať nejaké peniaze.

Ak si však chcete užiť galavečer vo FULL HD kvalite bez prerušovania, najvhodnejšie je zakúpiť si oficiálne PPV na webe Oktagon.tv, kde máte okrem samotných zápasov možnosť sledovať aj štúdio so zaujímavými hosťami.

Oktagon 30 livestream na PPV

Oktagon 30 je možné sledovať cez livestream na PPV. Ide o oficiálnu možnosť, ako si vychutnať celý turnaj vo FULL HD kvalite. PPV si môžete zakúpiť na webe OKTAGON.TV.

V predpredaji stojí PPV 9,99 €. V deň turnaja 30. decembra je jeho cena o niečo vyššia a to 12,99 €. Okrem live prenosu máte v cene pay-per-view navyše 7 dní dostupný kompletný záznam z turnaja!

Oktagon MMA online na TV Tipsport  naživo

Ďalší skvelý spôsob, ako sledovať turnaje organizácia Oktagon MMA online je cez TV Tipsport naživo. Televízia stávkovej kancelárie Tipsport ponúka všetky zápasy z turnaja.

Na to, aby ste mohli spustiť livestream jednotlivých zápasov, stačí kliknúť tu a zaregistrovať sa v stávkovej kancelárii.

Po registrácii získate prístup ku live prenosom z rôznych športov. 7 dní od registrácie môžete sledovať športové prenosy úplne zadarmo! Následne si treba aspoň raz za mesiac podať stávku v minimálnej hodnote 2 eurá.

OKTAGON NAŽIVO ▷

Podrobný návod, ako sledovať Oktagon na TV Tipsport nájdete tu ›

Oktagon MMA online na TV Tipsport

Oktagon video záznam v TV na ČT Sport

Video záznam z turnajov Oktagon MMA je možné sledovať v TV na športovom kanáli ČT Sport. Nepôjde však o celý prenos, ktorý má častokrát aj cez 6 hodín, ale televízia ponúkne zostrihaný záznam, na ktorom bude zachytené to najlepšie z turnaja.

Oktagon zostrihy zápasov na YouTube

Oktagon ponúka skvelú možnosť pozrieť si zostrihy zápasov na oficiálnom YouTube kanáli organizácie. Nájdete tu každý zápas z predošlých turnajov. Videá sú na kanál pridávané vždy týždeň po turnaji.

Ako sledovať bojové športy naživo

Kurzová ponuka Oktagon 30

Najlepšia kurzová ponuka na Oktagon 30 je u stávkovej kancelárie Tipsport, kde si môžete staviť na víťaza zápasu, spôsob ukončenia, počet začatých kôl a mnoho ďalšieho.

AKTUÁLNA KURZOVÁ PONUKA ⇒

Tipsport výkon večera

Na turnajoch organizácie Oktagon MMA sa udeľuje Tipsport výkon večera v hodnote 2000 eur. Ten získa bojovník, ktorý predvedie počas večera najkrajší výkon alebo výstavné ukončenie.

Štedrý bonus však nie je pripravený len pre bojovníkov, ale vyhrať môžete aj vy! Bonus vo výške 20 EUR na prvé stávky vám ponúka stávková kancelária Tipsport a je možné ho využiť okamžite po registrácii bez nutnosti vkladu a zadarmo.

Oktagon MMA online na TV Tipsport

ONLINE PRENOS: Oktagon 30 PEŇÁZ vs. ČEPO live (sobota 30.12., živý prenos)

Zdroj: oktagonmma.cz, youtube.com, tipsport.sk

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest