OKTAGON 22: V├ęmola vs ─Äatelinka – Program, fight card, inform├ície, livestream. Podari sa V├ęmolovi obh├íji┼ą titul? (VIDEO)

Zdie─żan├ş

Organiz├ícia Oktagon pokra─Źuje v marci ─Ćal┼í├şm ─Ź├şslovan├Żm turnajom Oktagon 22, na ktorom uvid├şme dlho─Źak├ívan├Ż z├ípas o titul ┼íampi├│na strednej v├íhy V├ęmola vs. ─Äatelinka, ale te┼íi┼ą sa m├┤┼żeme aj na s├║boj Pir├ít Kri┼ítofi─Ź vs Alex Lohor├ę a mnoh├ę ─Ćal┼íie. Program, z├ípasov├í karta, v├Żsledky a mo┼żnosti, kde turnaj sledova┼ą n├íjdete ni┼ż┼íie.┬á

Oktagon 22: V├ęmola vs ─Äatelinka ( 27.3.2021)

Kde a kedy sa bude kona┼ą turnaj Oktagon 22: V├ęmola vs. ─Äatelinka

Turnaj Oktagon 22 s hlavn├Żm, titulov├Żm z├ípasom V├ęmola vs. ─Äatelinka sa uskuto─Źn├ş 27. marca 2021. Miestom konania bude, podobne ako pri predo┼íl├Żch turnajoch organiz├ície Oktagon, Zero Boby Hall Centrum v Brne.┬á

TIP ÔŁ▒┬áKalend├ír turnajov Oktagon MMA 2021 ÔÇ║

Oktagon 22 dnes – novinky

Na turnaji Oktagon Underground: Last Man Standing sme sa dozvedeli kompletn├║ kartu turnaja Oktagon 22, kde sa taktie┼ż odkryl mimoriadne zauj├şmav├Ż z├ípas medzi Samuelom „Pir├ítom“ Kri┼ítofi─Źom a franc├║zskym bojovn├şkom Alexom Lohor├ę, s ktor├Żm sa v minulosti stretol aj Karlos V├ęmola.

Prv├Ż stret Milana ─Äatelinku a ┼íampi├│na strednej v├íhy Oktagonu, Karlosa V├ęmolu, prebehol u┼ż na turnaji Oktagon 21.

Pod─ża slov promot├ęrov ich prv├Ż stret vyhral jednozna─Źne Karlos V├ęmola, no ako trefne podotkol Milan ─Äatelinka, tieto slov├í ni─Ź neznamenaj├║ a celkovo sa uvid├ş a┼ż v klietke, kto m├í navrch.

Oktagon 22: V├ęmola vs. ─Äatelinka – program a v├Żsledky z├ípasov

Na turnaji Oktagon 22 sa u┼ż klasicky m├┤┼żeme te┼íi┼ą na skvel├║ porciu pravdepodobne a┼ż 12 z├ípasov, podobne ako tomu bolo v predo┼íl├Żch ─Ź├şslovan├Żch turnajoch.

Cel├í karta samozrejme za─Źne predz├ípasmi na prelims card, ktor├í plynuje prejde do hlavnej karty, ktorej vyvrcholen├şm bude avizovan├Ż titulov├Ż z├ípas o p├ís ┼íampi├│na strednej v├íhy Oktagon MMA, V├ęmola vs. ─Äatelinka.

Te┼íi┼ą sa v┼íak m├┤┼żeme aj na atrakt├şvny z├ípas Pir├ít Kri┼ítofi─Ź vs Alex Lohor├ę ─Źi ─Ćal┼í├ş s├║boj Lucii Szabovej. Aj na tomto turnaji n├ís tak zrejme ─Źak├í poriadne bohat├Ż MMA program.

OKTAGON 22 ­čąŐ FIGHT CARD

HLAVNÁ KARTA (20:00)
Middleweight – 84kg Karlos V├ęmola – Milan ─Äatelinka
Welterweight – 77kg Samuel Kri┼ítofi─Ź – Alex Lohor├ę
Welterweight – 77kg Robo Puka─Ź – J├ín Malach
Featherweight – 66kg Jakub Tichota – Kalifa Seydi
Lightweight – 70kg Marek Bartl – Jakub Bahn├şk
Bantamweight – 61kg Lucia Szabov├í –┬áBudeme akutlaizova┼ą
Middleweight – 84kg Pavel Sal─Ź├ík – Ondrej Ra┼íka
Lightweight – 70kg Tom├í┼í Fiala – Ondrej Petr├í┼íek
Welterweight – 77kg Felix Klinkhammer –┬áBudeme aktualizova┼ą
Bantamweight – 61kg Javid Basharat – Luca Lovine
Featherweight – 66kg Tade├í┼í R├║┼żi─Źka –┬áBudeme aktualizova┼ą
Middleweight – 84kg Zden─Ťk Pol├şvka – Filip Tomczak

Oktagon 22: V├ęmola vs. ─Äatelinka VIDEO

Z├ípas medzi Karlosom V├ęmolom a Milanom ─Äatelinkom je nie─Źo, ─Źo jednoducho muselo pr├şs┼ą. Po tom, ─Źo ─Äatelinka ukon─Źil Davida Ho┼íeka na turnaji Oktagon 20 sa stal pr├ívoplatn├Żm vyz├Żvate─żom kr├í─ża strednej v├íhy Karlosa V├ęmolu, ktor├Ż tento opasok vyhral pr├íve na spom├şnanom turnaji.

TIP ÔŁ▒ Profil a ┼ítatistiky Karlosa V├ęmolu ÔÇ║

Do titulov├ęho z├ípasu v strednej v├íhe v┼íak chcel nast├║pi┼ą aj Pir├ít Kri┼ítofi─Ź, ktor├Ż mal s V├ęmolom bojova┼ą u┼ż v minulosti. Pod─ża spr├ívnosti v┼íak promot├ęri nakoniec rozhodli, ┼że prednos┼ą dostane ─Äatelinka.

K z├ípasu V├ęmola vs. ─Äatelinka nato─Źila organiz├ícia aj fantastick├ę Promo s n├ízvom Te─Ć nebo nikdy na mot├şvy sl├ívneho filmu Termin├ítor 2.

Oktagon 22: Pir├ít Kri┼ítofi─Ź vs Alex Lohor├ę VIDEO

─Äal┼í├şm zauj├şmav├Żm z├ípasom, ktor├Ż si budete m├┤c┼ą vychutna┼ą na turnaji Oktagon 22 bude s├║boj vo welterovej v├íhe medzi popul├írnym Samuelom Kri┼ítofi─Źom a franc├║zskym bojovn├şkom Alexom Lohor├ę, ktor├Ż v minulosti v Oktagone bojoval proti Karlosovi V├ęmolovi a Leandrovi Silvovi.

TIP ÔŁ▒ Profil a ┼ítatistiky Pir├íta Kri┼ítofi─Źa ÔÇ║

Lohor├ę oba tieto z├ípasy prehral, no treba spomen├║┼ą to, ┼że ani jeden s├║boj neprebehol v jeho v├íhovej kateg├│rii. V z├ípase s Pir├ítom tomu tak v┼íak u┼ż bude, a preto sa rozhodne m├┤┼żeme te┼íi┼ą na mimoriadne kvalitn├Ż z├ípas a doposia─ż najv├Ą─Ź┼íiu v├Żzvu pre Kri┼ítofi─Źa.┬á

Ako sledova┼ą Oktagon 22: V├ęmola vs. ─Äatelinka live

Priamy prenos z turnaja Oktagon 22 si v telev├şzii nepozriete. Jedinou mo┼żnos┼ąou, ako sledova┼ą turnaj vo FULL HD kvalite je tak prostredn├şctvom ofici├ílneho PPV, ktor├ę si zak├║pite. Alternat├şvou je sledovanie turnaju pomocou livestreamu zdarma od st├ívkovej kancel├írie Tipsport.

Oktagon 22: V├ęmola vs. ─Äatelinka live na PPV

T├Żm najlep┼í├şm sp├┤sobom, ako si m├┤┼żete pozrie┼ą galave─Źer Oktagon 22: V├ęmola vs ─Äatelinka, ale aj ─Ćal┼íie turnaje organiz├ície Oktagon MMA vo FULL HD je pomocou ofici├ílneho PPV (Pay-Per-View).┬áTo, si m├┤┼żete zak├║pi┼ą na str├ínke OKTAGON.TV.

Pr├şstup na Oktagon.tv si m├┤┼żete k├║pi┼ą v┼żdy v predpredaji za 9,99 ÔéČ. V de┼ł konania turnaja sa cena zv├Ż┼íi na 12,99 ÔéČ.┬áK├║pen├şm pay-per-view dostanete mo┼żnos┼ą sledova┼ą okrem samotn├ęho turnaja aj predz├ípasov├ę ┼ít├║dio, kde samotn├ę z├ípasy rozoberaj├║ popul├írni MMA bojovn├şci.

Tipsport TV livestream Oktagon 22: V├ęmola vs. ─Äatelinka

Popul├írnou mo┼żnos┼ąou, ako m├┤┼żete sledova┼ą livestream z turnaja Oktagon 22: V├ęmola vs. ─Äatelinka je pomocou live prenosu st├ívkovej kancel├írie Tipsport, ktor├í ako hrd├Ż medi├ílny partner organiz├ície vysiela v┼íetky turnaje na svojej TV Tipsport.

Na to, aby ste si mohli pusti┼ą live prenos z Oktagonu na Tipsport, je potrebn├ę klikn├║┼ą tu a zaregistrova┼ą na str├ínkach st├ívkovej kancel├írie. Potom m├┤┼żete sledova┼ą ┼íportov├ę prenosy na┼żivo, ke─Ć┼że Tipsport pon├║ka sledovanie live prenosov na 7 dn├ş zadarmo.

Podrobn├Ż n├ívod, ako sledova┼ą Oktagon na TV Tipsport n├íjdete tu ÔÇ║

UFC Makhmud Muradov live na TV Tipsport

Oktagon video záznam a zostrihy

Z├íznam zo v┼íetk├Żch z├ípasov z turnaja Oktagon 22: V├ęmola vs ─Äatelinka m├┤┼żete sledova┼ą po skon─Źen├ş udalosti na ofici├ílnom YouTube Oktagonu. Tieto z├ípasy s├║ zverejen├ę pribli┼żne t├Ż┼żde┼ł po turnaji.

Pre t├Żch, ktor├ş si k├║pia ofici├ílneho PPV, maj├║ k dispoz├şcii aj 7 d┼łov├Ż z├íznam z turnaja.

Ako sledova┼ą bojov├ę ┼íporty na┼żivo

Oktagon 22: V├ęmola vs. ─Äatelinka kurzy

Na v┼íetky z├ípasy z turnaja Oktagon 22 si budete m├┤c┼ą aj stavi┼ą live. Pravdepodobne najv├Ą─Ź┼í├ş z├íujem bude o titulov├Ż z├ípas V├ęmola vs ─Äatelinka, kde favoritom je pochopite─żne dr┼żite─ż p├ísu Karlos V├ęmola.

Na jeho v├ş┼ąazstvo si m├┤┼żete stavi┼ą s kurzom┬á1.30.

Na v├ş┼ąazstvo Milana ─Äatelinku si m├┤┼żete stavi┼ą s mimoriadne atrakt├şvnym kurzom┬á3.21.

─Äal┼í├şm o─Źak├ívan├Żm z├ípasom, na ktor├Ż si budete m├┤c┼ą stavi┼ą je s├║boj Pir├ít Kri┼ítofi─Ź vs Alex Lohor├ę. V tomto z├ípase sa viac ┼íanc├ş pod─ża kurzov├Żch st├ívok d├íva na Samuela „Pir├íta“ Kri┼ítofi─Źa, na ktor├ęho si m├┤┼żete stavi┼ą s kurzom┬á1.50.

Na v├ş┼ąazstvo kontroverzn├ęho Alexa Lohor├ęho si m├┤┼żete stavi┼ą s kurzom 2.41.

AKTU├üLNA KURZOV├ü PONUKA Ôçĺ

Tipsport bonus zadarmo - 20 EUR bez nutnosti vkladu

Tipsport v├Żkon ve─Źera

Pravidelnou s├║─Źas┼ąou turnajou Oktagonu je aj akcia od st├ívkovej kancel├írie Tipsport, ktor├í rozd├íva bonus 2000 EUR za najlep┼í├ş v├Żkon ve─Źera.

Na zauj├şmav├ę peniaze si okrem bojovn├şkov m├┤┼żete pr├şs┼ą aj vy, hr├í─Źi, a to v podobe atrakt├şvneho registra─Źn├ęho bonusu vo v├Ż┼íke 20 EUR na va┼íe prv├ę st├ívky.┬áSkvelou spr├ívou je, ┼że tento bonus m├┤┼żete vyu┼żi┼ą zadarmo a┬ábez nutnosti vkladu u┼ż dnes.

Oktagon MMA - TOP 10 zápasov 2020

ONLINE: Oktagon 22 V├ęmola vs. ─Äatelinka NA┼ŻIVO (sobota 27.3., ┼żiv├Ż prenos)

Zdroj: oktagonmma.cz, youtube.com, tipsport.sk

Zdie─żan├ş

Pin It on Pinterest