OKTAGON 22 VÝSLEDKY! Karlos Vémola ukončil Ďatelinku v prvom kole na submisiu (VIDEO)

Organizácia Oktagon pokračovala v marci ďalším číslovaným turnajom Oktagon 22, na ktorom sme videli dlhodobo očakávaný zápas o titul šampióna strednej váhy Vémola vs. Ďatelinka, ale vidieť sme mohli aj na súboj Tato Primera vs Alex Lohoré a mnohé ďalšie. Kompletné výsledky turnaja, video a ďalšie informácie. 

KONEČNÉ VÝSLEDKY ⇓   

Oktagon 22: Vémola vs Ďatelinka (27.3.2021)

Turnaj Oktagon 22 s hlavným zápasom Vémola vs. Ďatelinka sa uskutočnil 27. marca 2021. Miestom konania bolo, podobne ako pri predošlých turnajoch organizácie Oktagon, Zero Boby Hall Centrum v Brne. 

Oktagon 22: Vémola vs. Ďatelinka – program a výsledky zápasov

Na turnaji Oktagon 22 sme mohli vidieť skvelú porciu 10 zápasov.

Celá karta samozrejme začala predzápasmi na prelims card, ktorá plynuje prejde do hlavnej karty, ktorej vyvrcholením bol avizovaný zápas o pás šampióna strednej váhy Oktagon MMA, Vémola vs. Ďatelinka.

OKTAGON 22 🥊 FIGHT CARD

HLAVNÁ KARTA (20:00)
Middleweight – 84kg Karlos Vémola – Milan Ďatelinka Submisia, 1. kolo
Catchweight – 64kg Lucie Pudilová – Maiju Suotama Na body, 3. kolo
Welterweight – 77kg Tato Primera – Alex Lohoré Na body, 3. kolo
Bantamweight – 61kg Lucia Szabová – Cristina Netza KO, 1. kolo
Lightweight – 70kg Tomáš Fiala – Ondrej Petrášek TKO, 1. kolo
Middleweight – 84kg Pavel Salčák – Ondrej Raška Na body, 3. kolo
PRELIMS (18:00)
Welterweight – 77kg Robo Pukač – Ján Malach Submisia, 1. kolo
Lightweight – 70kg Marek Bartl – Michal Mokrý Na body, 3. kolo
Middleweight – 84kg Zdeněk Polívka – Filip Tomczak Na body, 3. kolo
Featherweight – 66kg Tadeáš Rúžička – Dawid Kareta Na body, 3. kolo

Oktagon 22: Vémola vs. Ďatelinka VIDEO

/Karlos Vémola vyhral na submisiu v prvom kole/

Zápas medzi Karlosom Vémolom a Milanom Ďatelinkom bolo niečo, čo jednoducho muselo prísť. Po tom, čo Ďatelinka ukončil Davida Hošeka na turnaji Oktagon 20 sa stal právoplatným vyzývateľom kráľa strednej váhy Karlosa Vémolu, ktorý tento opasok vyhral práve na spomínanom turnaji.

TIP ❱ Profil a štatistiky Karlosa Vémolu ›

Karlos Vémola však pred týmto zápasom nenavážil požadovanú váhu a tak mu bol titul organizáciou odobratý a možnosť získať ho mal v prípade výhry len Milan Ďatelinka. Vémola však dokázal svojho súpera ukončiť na submisiu v 1. kole a opäť si u promotérov vyžiadal ďalší titulový zápas

Oktagon 22: Primera vs. Lohoré VIDEO

/Alex Lohoré vyhrala na body v 3.kole/

Ďalším zaujímavým zápasom, ktorý ste si mohli na turnaji Oktagon 22 vychutnať bol súboj vo welterovej váhe medzi španielskym katom Tatom Primerom a francúzskym bojovníkom Alexom Lohoré, ktorý v minulosti v Oktagone bojoval proti Karlosovi Vémolovi a Leandrovi Silvovi.

Lohoré mal pôvodne nastúpiť proti populárnemu Samuelovi „Pirátovi“ Krištofičovi, ktorý sa však v príprave na tento zápas nešťastne zranil, a preto musel zo zápasu odstúpiť. Lohoré napokon dokázal zdolať španielskeho bojovníka po troch kolách na body.

Oktagon 22: Szabová vs. Netza VIDEO

/Lucia Szabová vyhrala na KO v 1.kole/

Slovenská bojovníčka Lucia Silent Killer Szabová sa postarala o highlight večera, keď krásnym highkickom vypla svoju súperku v 1. kole a jednoznačným spôsobom si pripísala na svoje konto ďalšie víťazstvo. Za tento výkon následne získala aj bonus 2000 eur za Tipsport výkon večera!

Tipsport výkon večera

Pravidelnou súčasťou turnajou Oktagonu je aj akcia od stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá rozdáva bonus 2000 EUR za najlepší výkon večera.

Na zaujímavé peniaze si okrem bojovníkov môžete prísť aj vy, hráči, a to v podobe atraktívneho registračného bonusu vo výške 20 EUR na vaše prvé stávky. Skvelou správou je, že tento bonus môžete využiť zadarmo a bez nutnosti vkladu už dnes.

Bonus od stávkovej kancelárie TIpsport vo výške 2000 EUR získala na tomto turnaji po drtivom KO zápasníčky Cristiny Netza,  Lucia Szabová.

Ako sledovať Oktagon 22: Vémola vs. Ďatelinka live

Priamy prenos z turnaja Oktagon 22 si v televízii nepozriete. Jedinou možnosťou, ako sledovať turnaj vo FULL HD kvalite je tak prostredníctvom oficiálneho PPV, ktoré si zakúpite. Alternatívou je sledovanie turnaju pomocou livestreamu zdarma od stávkovej kancelárie Tipsport.

Oktagon 22: Vémola vs. Ďatelinka live na PPV

Tým najlepším spôsobom, ako si môžete pozrieť galavečer Oktagon 22: Vémola vs Ďatelinka, ale aj ďalšie turnaje organizácie Oktagon MMA vo FULL HD je pomocou oficiálneho PPV (Pay-Per-View). To, si môžete zakúpiť na stránke OKTAGON.TV.

Prístup na Oktagon.tv si môžete kúpiť vždy v predpredaji za 9,99 €. V deň konania turnaja sa cena zvýši na 12,99 €. Kúpením pay-per-view dostanete možnosť sledovať okrem samotného turnaja aj predzápasové štúdio, kde samotné zápasy rozoberajú populárni MMA bojovníci.

Tipsport TV livestream Oktagon 22: Vémola vs. Ďatelinka

Populárnou možnosťou, ako môžete sledovať livestream z turnaja Oktagon 22: Vémola vs. Ďatelinka je pomocou live prenosu stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá ako hrdý mediálny partner organizácie vysiela všetky turnaje na svojej TV Tipsport.

Na to, aby ste si mohli pustiť live prenos z Oktagonu na Tipsport, je potrebné kliknúť tu a zaregistrovať na stránkach stávkovej kancelárie. Potom môžete sledovať športové prenosy naživo, keďže Tipsport ponúka sledovanie live prenosov na 7 dní zadarmo.

Podrobný návod, ako sledovať Oktagon na TV Tipsport nájdete tu ›

Oktagon 22 livestream na TV Tipsport

Oktagon video záznam a zostrihy

Záznam zo všetkých zápasov z turnaja Oktagon 22: Vémola vs Ďatelinka môžete sledovať po skončení udalosti na oficiálnom YouTube Oktagonu. Tieto zápasy sú zverejené približne týždeň po turnaji.

Pre tých, ktorí si kúpia oficiálneho PPV, majú k dispozícii aj 7 dňový záznam z turnaja.

Ako sledovať bojové športy naživo

Kurzová ponuka Oktagon 22: Vémola vs. Ďatelinka

Kompletnú kurzovú ponuku na Oktagon 22 nájdete napríklad v stávkovej kancelárii Tipsport. Na všetky zápasy si budete môcť aj staviť live. Pravdepodobne najväčší záujem bude o titulový zápas Vémola vs Ďatelinka, kde favoritom je pochopiteľne držiteľ pásu Karlos Vémola.

Na jeho víťazstvo si môžete staviť s kurzom 1.30.

Na víťazstvo Milana Ďatelinku si môžete staviť s mimoriadne atraktívnym kurzom 3.21.

Ďalším očakávaným zápasom, na ktorý si budete môcť staviť je súboj Tato Primera vs Alex Lohoré. Tento zápas podľa kurzových stávok nemá jasného favorita a na oboch si môžete staviť s kurzom 1.85.

Oktagon MMA - TOP 10 zápasov 2020

ONLINE: Oktagon 22 Vémola vs. Ďatelinka NAŽIVO (sobota 27.3., živý prenos)

Zdroj: oktagonmma.cz, youtube.com, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest