MMA Oktagon V├Żzva V. (5) – program, v├Żsledky a inform├ície (VIDEO)

Zdie─żan├ş

Popul├írna reality show z prostredia bojov├Żch umen├ş Oktagon V├Żzva, ktor├║ m├í na svedom├ş ─Źesko-slovensk├í organiz├ícia Oktagon bude pokra─Źova┼ą svojou 5. s├ęriou. Pozrite si v┼íetky dostupn├ę inform├ície o ─Ćal┼íej s├ęrii Oktagon V├Żzvy.┬á

─îo je Oktagon V├Żzva?

Oktagon V├Żzva je reality show z prostredia MMA z├ípasn├şkov, ktor├║ spolo─Źne vymysleli promot├ęri organiz├ície Oktagon Pavol Neruda a Ond┼Öej Novotn├Ż. V tejto telev├şznej show sa proti sebe v┼żdy postav├ş slovensk├Ż a ─Źesk├Ż t├şm.

T├şto bojovn├şci po─Źas nieko─żk├Żch t├Ż┼żd┼łov spolu ┼żij├║, tr├ęnuj├║ a z├ípasia o miestenku vo fin├íle celej Oktagon V├Żzvy a mo┼żnos┼ą sta┼ą sa jej ┼íampi├│nom.

TIP ÔŁ▒ Profil MMA orgraniz├ície OKTAGON ÔÇ║

Minuloro─Źn├í s├ęria bola zauj├şmav├í najm├Ą z d├┤vodu, ┼że v├┤bec po prv├Żkr├ít sa v nej predstavili ┼żeny.

Do fin├íle celej v├Żzvy sa nakoniec prebojovala Lucia Szabov├í a Sandra Ma┼íkov├í, ktor├ę bud├║ spolu z├ípasi┼ą na turnaji Oktagon 18.

­čąŐTIP ÔŁ▒ Kaledn├ír Oktagon MMA 2020 ÔÇ║

Oktagon V├Żzva V. (5)

Tohtoro─Źn├í s├ęria Oktagon V├Żzvy v┼íak bude op├Ą┼ą v znamen├ş mu┼żsk├Żch bojovn├şkov z ─îiech a Slovenska. Najnov┼íou novinkou tejto s├ęrie je zbrusu nov├Ż Oktagon Gym, v ktorom bud├║ prebieha┼ą aj v┼íetky z├ípasy Oktagon V├Żzvy.

─Äal┼íou mimoriadne ve─żkou novinkou je fakt, ┼że o jednej semifin├ílovej dvojici rozhodn├║ samotn├ş div├íci na z├íklade sympati├ş k jednotliv├Żm bojovn├şkom.┬á

Kto sa predstav├ş v novej s├ęrii Oktagon V├Żzva V.

Kto s├║ tr├ęneri v Oktagon V├Żzva 5

Tr├ęnerom na ─Źeskej strane sa stal veter├ín UFC a jeden z najlep┼í├şch ─Źesk├Żch MMA z├ípasn├şkov s├║─Źasnosti Viktor Pe┼íta a Michal Ho┼Öej┼í├ş.

Na slovenskej strane sa op├Ą┼ą v roli tr├ęnera predstav├ş Ilja ┼ákondri─Ź, ktor├ęmu bude asistova┼ą v├ş┼ąaz z├ípasu storo─Źia Attila V├ęgh.

TIP ÔŁ▒ ┬áProfil Attila V├ęgha ÔÇ║

Ako sledova┼ą Oktagon V├Żzvu V. (5) live?

Najnov┼íiu s├ęriu reality show Oktagon V├Żzva m├┤┼żete sledova┼ą live v telev├şznych obrazovk├ích na kan├íloch O2TV Sport a Joj Plus od 14. septembra 2020.

Od tohto d├ítumu budete m├┤c┼ą sledova┼ą po─Źas nieko─żko├Żch t├Ż┼żd┼łov v┼żdy jeden diel show, ktor├í nakoniec vyvrchol├ş fin├ílov├Żm z├ípasom na turnaji Oktagon 18.

TIP ÔŁ▒ Ako a kde sledova┼ą MMA na┼żivo? ÔÇ║

Druhou mo┼żnos┼ąou, ako sledova┼ą Oktagon V├Żzvu je prostredn├şctvom z├íznamu celej epiz├│dy, ktor├í bude zverejnen├í v┼żdy na ofici├ílnom YouTube kan├íly organiz├ície.

Zdroj: oktagonmma.cz, facebook.com/oktagonvyzva, youtbue.com

Zdie─żan├ş

Pin It on Pinterest