Oktagon Vojna Youtuberov: Explo vs Vláďa – program, livestream a ďalšie informácie (VIDEO)

Organizácia Oktagon pokračuje vo vymýšľaní ďalších inovatívnych projektov, ktoré zabavia ich fanúšikov. Po úspešnom Oktagon Underground sa predstavil ďalší projekt takzvaná VOJNA YOUTUBEROV: EXPLO vs VLÁĎA. Pozrite sa na všetky dôležité informácie o tomto projekte, program či livestream. 

Oktagon Vojna Youtuberov – prehľad

Čo je Vojna Youtuberov?

Vojna Youtuberov: Explo vs Vláďa je nový projekt česko – slovenskej organizácie Oktagon MMA, kde sa v klietke proti sebe postavia jedny z najobľúbenejších CZ/SK Youtuberov Peter „Explo“ Altof a Vladimír „Vláďa“ Kadlec.

Po inovatívnych projektoch Projekt X, Projekt Y, Oktagon Výzva či najnovší Oktagon Underground, sa promotéri Pavol Neruda a Ondřej Novotný rozhodli pustiť aj do týchto vôd.

POZRITE Si ❱ Všetko o projekte Oktagon Underground

Vojna Youtuberov: Explo vs Vláďa – dátum

Konkrétny dátum ich zápasu doposiaľ nepoznáme, no vzhľadom na to, že obaja youtuberi len začali svoju prípravu skôr ako koncom roka 2020 to pravdepodobne nebude.

S väčšou pravdepodobnosťou uvidíme zápas Vojny youtuberov medzi Explom a Vláďou až začiatkom roku 2021 na jednom z číslovaných turnajov organizácie Oktagon.

TIP ❱ Oktagon MMA kalendár turnajov ›

Vojna Youtuberov: Explo vs Vláďa – Fight Card

Ako sme už spomínali, zatiaľ nie je jasné na ktorom presne turnaji sa Vojna Youtuberov uskutoční. Akonáhle však bude tento zápas na turnaji potvrdený doplníme tu aj zvyšok celej zápasovej karty.

Oktagon live ›

ZÁPASOVÁ KARTA 🥊 FIGHT CARD

Peter „Expl0ited“ Altof – Vladimír „VláďaVideos“ Kadlec

Vojna Youtuberov: Explo vs Vláďa  váha

Mimoriadne dôležitým údajom je aj váhová kategória, v ktorej sa samotný zápas uskutoční. Obaja youtuberi sa dohodli na cageweight váhe 79 kilogramov. Pre Expla, ktorý momentálne váži 72 kilogramov to znamená mierne priberanie.

Pravdepodobne horšie na tom bude Vláďa, ktorý z aktuálnych 90 kilogramov bude musieť čo to zhodiť.

Oktagon MMA - TOP 10 zápasov 2020

 Oktagon Válka Youtuberu: Explo vs Vláďa tréneri

Obaja youtuberi si na svoju cestu do Oktagonu vybrali známe mená česko – slovenskej MMA scény. Expla si pod patronát zobral pravdepodobne najlepší MMA tréner na Slovensku Ilja Škondrič, ktorý pomáhal v príprave aj Attilovi Véghovi na Zápas Storočia.

TIP ❱ Kto je Attila Végh? 

Vláďa začal čoraz viac chodiť do známych gymov Reinders MMA a MMA Monster, kde trénuje aj zápasník UFC Makhmud Muradov. Do zápasu však s ním ako hlavný tréner pôjde pravdepodobne André Reinders.

SLEDUJTE ❱ Kto je Makhmud Muradov?

Vojna Youtuberov: Explo vs Vláďa kurzy

Tým, že obaja youtuberi sú pomerne známe osobnosti dá sa predpokladať, že o tento zápas bude veľký záujem aj u stávkových kancelárií. Stávkové kancelárie zatiaľ kurzy na víťazstvo jedného, alebo druhého nevypísali.

Zatiaľ si však môžete staviť na prebiehajúci turnaj Oktagon Underground 3

Oktagon MMA - TOP 10 zápasov 2020

Sledujte Vojnu Youtuberov naživo v livestreame alebo online epizódach

Vyvrcholenie projektu Vojna Youtuberov a teda hlavný zápas Explo vs Vláďa budete môcť samozrejme sledovať aj naživo.

Tým, že tento zápas bude pravdepodobne zaradený do jedného z turnajov Oktagonu, budete si ho môcť pozrieť naživo v televízií, alebo zakúpením oficiálneho PPV (Pay – Per – View) na OKTAGON.TV

Celý priebeh Vojny Youtuberov však môžete zatiaľ sledovať prostredníctvom online epizód, ktoré sú nahrávané na oficiálny YouTube kanál Oktagonu. Na ňom doteraz vyšli tri časti tohto projektu, kde sa postupne ukazuje, ako obaja tvorcovia menia svoje myslenie a telo.

Epizóda 2: 

Epizóda 3:

Kto je Peter „Explo“ Altof – vizitka

Peter Altof, ktorý na YouTube vystupuje pod prezývkou Expl0ited je jedným z najpopulárnejších slovenských Youtuberov. V súčasnosti má na svojom konte 970 tisíc odberateľov.

Explo má k športu pomerne blízko, no bojovým umeniam sa doposiaľ nikdy nevenoval, a preto môžeme skonštatovať, že ide v tomto smere o začiatočníka. Je však známy tým, že rád vystrája rôzne bláznivé kúsky. No a prihláška do tohto projektu je pravdepodobne jedným z nich.

Kto je Vladimír „Vláďa“ Mikulec – vizitka

Vladimír Mikulec alias Vláďa partí medzi najväčších youtuberov v Českej republike. Na svojom konte má 708 tisíc odberateľov a ich počet stále stúpa. Zameriava sa najmä na reakčné videá.

S bojovými športami má väčšie skúsenosti, ako jeho náprotivok Explo, keďže už niekoľko posledných rokov rekreačne trénoval pod vedením Viléma Caa.

Vojna Youtuberov: Explo vs Vláďa vstupenky

Zápas medzi Explom a Vláďou pravdepodobne uvidíme už po odznení prebiehajúcej pandémie koronavírusu na jednom z číslovaných turnajov organizácie Oktagon MMA.

Akonáhle bude potvrdené, na ktorom turnaji sa tento súboj bude konať nájdete tu bližšie informácie o kúpe vstupeniek

Zdieľaní

Pin It on Pinterest