OKTAGON 13 MMA program a výsledky. Vémola stále neporazený (VIDEO)

Už 27. júla sa uskutočnil ďalší MMA turnaj – Oktagon 13, ktorý sa konal pod šírym nebom. Na galavečeri najväčšej česko-slovenského MMA organizácie sme videli v akcii hviezdy – Karlos Vémola, Henrique Da Silva a Makhmud Muradov. 

MMA Oktagon 13 informácie

Oktagon 13 sa odohrával pod holým nebom na pražskom tenisovom štadióne Štvanice. Vďaka tomu mal tento galavečer absolútne unikátne atmosféru. Preto Oktagon MMA organizoval turnaj na centrálneho kurtu pražskej Štvanice už po tretí krát.

Najväčšou hviezdou Oktagonu 13 bol nepochybne Karlos Vémola, ale v akcii sme mohli vidieť skvelých borcov ako Henrique „Frankenstein“ da Silva. alebo populárny Makhmud Muradov. 

MMA Oktagon 13 – FIGHT CARD – program a výsledky

Turnaj Oktagon 13 ponúkol v sobotu 27. júla fanúšikom MMA bohaté menu. Galavečer odštartovali 18:30 predzápasy a potom boli na programe zápasy hlavnej karty.

Hlavná karta

Light Heavyweight: Karlos Vémola – Henrique Da Silva (Víťaz Vémola na body)
Middleweight: Makhmud Muradov – Wendell Marques (Muradov vyhral v 2. kole na TKO)
Middleweight: Milan Ďatelinka – Václav Mikulášek (Ďatelinka víťazom 1. kolo na submission)
Catchweight: Jakub Běle – Miroslav Brož (Víťaz Běle 1. kole na TKO)
Heavyweight: Martin Buday – Daniel Dittrich
Lightweight: Leo Brichta – Aliston Aguilar (Brichta vyhral na body)
Heavy weight: Viktor Pešta – Mike Kyle (Pešta porazil Kylea v 1. kole submission)
Flyweight: David Dvořák – Arsen Taigibov (Dvořák Submission v 2.kole)

Prelims / Project Y

Lightweight: Jakub Bahník – Michal Kondrád (Bahník vyhral v 1. kole TKO)
Bantanweight: Eva Borodáčová – Kateřina Klinderová (Borodáčová vo finále, vyhrala na body) Project Y
Bantanweight: Ivana Hašková – Petra Batthyany (19:30) Project Y / ZRUŠENÝ!
Featherweight: David Mora – Tomáš Kvapil (TKO 1.kolo Mora)
Middleweight: David Hošek – Michal Varchola (Víťaz Hošek submission v 1.kole)
Lightweight: Matouš Kohout – Matúš Šutka (Kohout vyhral na body)

Oktagon 13 MMA FightCard - program zápasov
Oktagon 13 MMA FightCard – program zápasov @facebook.com/oktagonvyzva

OKTAGON 13: Vémola vs. Frankenstein VIDEO

Hlavným zápasom Oktagon 13 bol súboj Karlos „Terminátor“ Vémola vs. Henrique „Frankenstein“ da Silvom. Ako sa dalo predpokladat Terminator nedal svojmu súperovi žiadnu šancu. Už od začiatku zápasu chcel svojho súpera dostať na zem a tam ho ukončiť. Brazilský fighter sa len bránil a na zemi bol celkom bezmocný. Karlos Vémola neprehral už štyri roky.

Pre Karlosa Vémolu (33) to už bude posledná previerka pred novembrovým súbojom storočia Oktagon 15 s Attila Végh 33). Už teraz sa všetci sa nevedia dočkať, kedy konečne príde magický večer, keď sa do oktagonu proti sebe postavia legendy českej a slovenskej MMA scény.

VIDEO ❱ Pozrite si cestu Karlosa Vémolu na zápas Oktagon 13!

OKTAGON 13: Muradov vs. Marques VIDEO

Druhým veľkým zápasom Oktagon 13 bude súboj Makhmud „Mach“ Muradov vs. Wendell Marques.

Populárny Muradov, ktorého cieľom je prebojovať sa taktiež do UFC je vo výbornej forme a celkovej štatistike (21 výhier a iba 6 prehier) určite nebude brazílčan jednoduchý súper. Jeho bilancia je rovnako bohatá na víťazstvá (31 výhier a 12 prehier) a o jeho kvalitách hovorí aj to, že už má skúsenosti aj z podujatí UFC.

VIDEO ❱ Pozrite si cestu Makhmuda Muradova na zápas Oktagon 13!

OKTAGON 13: Ďatelinka vs. Mikulášek VIDEO

OKTAGON 13: Brož vs. Běle VIDEO

Oktagon 13 Project Y semifinále

Súčasťou galavečera Oktagon MMA 13 budú aj dva zápasy reality šou „Projekt Y“, ktorý ponúkne semifinálové duely. A o tom, kto sa s kým stretne môžu rozhodnú tiež sami fanúšikovia.

Do tohto projektu sa prihlásilo 400 žien, ale vybrali len štyri. Dve Česky a dve Slovenky prišli o svoje súkromie, aby pred kamerami ukázali veľmi ťažkú cestu ako sa stať bojovníkom.

Kateřina Klinderová vs. Eva Borodáčová
Ivana Hašková vs. Petra Batthyany / * Zápas bol zrušený!

* Petra Batthyánová bol zrušeny! Dcéra slovenského herca Petera Batthyányho, známeho zo seriálov Mafstory, alebo Profesionáli sa tesne pred turnajom zranila a jej súperka Ivana Hašková postupuje priamo do finále.

OKTAGON 13 – PROJEKT Y:  Klinderová vs. Borodáčová VIDEO

Čo je to Oktagon MMA?

Oktagon MMA je najväčšia organizácia v Československu, ktorá pripravuje zápasy MMA. Táto organizácia taktiež robí podľa vzoru UFC, jedinú reality show s profesionálnymi bojovníkmi u nás, ktorá sa volá Oktagon VÝZVA.

Live výsledky Oktagon MMA

Najlepším zdrojom športových výsledkov a štatistik pre široké spektrum športov je bezkonkurenčne Flashscore.sk. Rovnako to platí aj pre bojové športy. V kategórií MMA nájdete kompletný prehľad a program všetkých najbližších zápasov všetkých kategórií MMA.

U každého zápasu najdete kompletné štatistiky bojovníkov, ich posledné zápasy, H2H a predzápasové a live kurzy na daný zápas a ďaleko viac.

Kde môžete tipovať na Oktagon MMA zápasy?

Tipovať na všetky top MMA zápasy je možné vo všetkých stávkových kanceláriách. Sledujte MMA naživo a zároveň tipujte LIVE stávky na svojich favoritov.

❱ Tipsport.sk ›
❱ iFortuna.sk ›

Oktagon 13 vstupenky

Ceny vstupeniek sa pohybujú medzi 590 Kč a 12 990 Kč (20 – 500 EUR) a sú k dispozícii v sieti TicketPortal. Informácie ohľadom VIP  programu tu >

Oktagon 13 miesto konania

Oktagon 13 sa bude konať v sobotu 27. 7. 2019 pod holým nebom na pražskom tenisovom štadióne Štvanice v miestnej časti Holešovice, Praha 7.

Areál tenisového kurtu Štvanice v Prahe ponúka 7.500 miest a dokonalý výhľad z každej sedačky. Diváci sú vďaka malým vzdialenostiam tenisového kurtu a dokonale zasadeným tribúnam doslova na dosah ruky od klietky v Oktagon. Dianie je ďaleko bližšie, než v hokejových halách a všetci bojovníci túžia štartovať na jedinom MMA open air turnaji domácej scény.

ONLINE PRENOS: Karlos Vémola vs. Henrique Da Silva (Oktagon 13 MMA)

Zdroj: oktagonmma.cz, facebook, tiketportal.cz, youtubue

Zdieľaní

Pin It on Pinterest