OKTAGON PRIME 3 – program, výsledky, kde sledovať turnaj naživo a ďalšie informácie!

Zdieľaní

Cirkus Oktagon MMA pokračuje so svojimi turnajmi aj v roku 2020. No a hneď v prvom zavíta do Šamorína, kde sa bojovníci organizácie predstavia po prvýkrát na turnaji Oktagon Prime 3. Pozrite si kompletný program celého galavečera a ďalšie zaujímavé informácie. 

Oktagon PRIME 3 – Šamorín, SK

Kedy a kde sa uskutoční Oktagon Prime 3?

Po dvoch turnajoch v Košiciach sa promotéri rozhodli vyskúšať aj iné prostredie. Oktagon Prime s poradovým číslom 3. sa tak uskutoční v krásnom športovom areáli X – Bionic Sphere v Šamoríne už 15. februára 2020.

Samotní organizátori odporúčajú sem prísť na celý víkend, keďže v celom areáli sa nachádza veľké množstvo kvalitných reštaurácií, priestranný wellness a mnoho ďalšieho.

Čo je to Oktagon Prime?

Oktagon Prime je menším MMA turnajom, ktorý usporadúva organizácia Oktagon MMA po vzore od svetovo známej UFC a ich Fight Nights, kde sa opäť predstaví aj nám známy Makhmud Muradov. Oktagon Prime sa vo väčšine prípadov koná v menších mestách po celom Česku a Slovensku.

Na tomto galavečeri sa okrem mladých MMA talentov predstavujú aj populárny bojovníci organizácie či taktiež známy súťažiaci z jedinečnej reality show Oktagon Výzva.

Ako samotní promotéri Pavol Neruda a Ondrej Novotný deklarujú, rozhodne turnaje Oktagon Prime netreba podceňovať, keďže aj na nich sa nájdu zápasy s vysokou kvalitou, ktoré väčšinou zamávajú rebríčkami v celej organizácii.

TIP ❱ Čo je Oktagon MMA – program turnajov 2020

Kde pozerať Oktagon Prime 3 naživo?

Celý koncept týchto turnajov je postavený tak, že sa nevysiela na bežných televíznych kanáloch ako Joj Plus či O2TV Sport, kde sa pravidelne vysielajú hlavné turnaje organizácie. Ak teda chcete sledovať Oktagon Prime 3 naživo, môžete tak urobiť zakúpeným Pay-Per-View na oktagonppv.com.

TIP ❱ Kde sledovať MMA zápasy naživo? 

Ako sledovat Oktagon Prime livestream?

Ďalšou možnosťou je sledovať turnaj prostredníctvom stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá bude vysielať hlavné zápasy turnaja na svojej Tipsport TV.

Návod ako pozerať OKTAGON zadarmo
  1. Kliknite tu a vytvorte si účet v Tipsporte
  2. Teraz môžete sledovať prenosy po dobu 7 dní zadarmo
  3. Potom musíte urobiť stávku v hodnote 1.20 EUR raz za mesiac
  4. Navyše od Tipsportu po registrácii získate 15 EUR zadarmo na prvé stávky
  5. Náš tip: 15 EUR, ktoré získate za registráciu použite na sledovanie športových prenosov zadarmo!

Súboje Oktagonu v roku 2020 môžete sledovať naživo tu ▸

Turnaje organizácie Oktagon MMA
Najväčšia Česko-Slovenská organizácia Oktagon MMA

 Oktagon Prime 3 – Zápasová karta – program a výsledky

Absolútnym ťahákom celého galavečera bude vôbec prvá titulová bitka na tomto type turnajov. O post šampióna ľahkej váhy si to medzi sebou rozdajú skúsený Miroslav Štrbák a poľský dynamit Mateusz Legierski.

FIGHT CARD – HLAVNÁ KARTA

Poradie zápasov je zatiaľ iba orientačné.

Miroslav ŠTRBÁK – Mateusz LEGIERSKI 🥊

Eva BORODÁČOVÁ – Ivy HAŠKOVÁ 🏆 finále Projektu Y)
Miroslav BROŽ – Igor DANIŠ
Denis TRIPŠANSKÝ – Jakub DYK
František FODOR – Aziz DAULATOV
Lukáš DVOŘÁK – Pavol LANGER
Michal KONRÁD – Jakub TICHOTA
Ľudovít KLEIN – ?
Gábor BORÁDOS  – ?

Ďalšie zápasy budeme postupne pridávať…


Oktagon Prime 3: Štrbák vs. Legierski ONLINE

Treba poznamenať, že tento súboj na tomto turnaji zo začiatku ani nebol plánovaný. Miroslav Štrbák sa mal pôvodne stretnúť s Karolom „Bomby“ Ryšavým, s ktorým si to medzi sebou mali rozdať už na turnaji Oktagon Prime 2. Pre Ryšavého zranenie, ktoré sa nezdalo až tak vážne sa však tento súboj napokon nekonal a presne z toho istého dôvodu si ho diváci nepozrú ani na Oktagon Prime 3.

Po skvelom výkone Mateusza Legierskeho na turnaji Oktagon 15 sa teda promotéri rozhodli, že poľský dynamit by mal dostať svoju šancu na titul šampióna v ľahkej váhe. Rozhodne nás preto čaká mimoriadne tvrdý súboj.

Sledujte zápas o titul šampióna ľahkej váhy Oktagon MMA
Titulový zápas: Miroslav Štrbák vs Mateusz Legierski

Projekt Y: Eva Borodáčová vs Ivy Hašková ONLINE

Ďalším, mimoriadne zaujímavým a očakávaným zápasom, bude jednoznačne finále ženského Projektu Y. Tento projekt si počas svojho trvania získal veľké množstvo fanúšikov a ukázal, že MMA je skutočne šport vhodný pre každého.

V jeho finále sa proti sebe postavia jednoznačne najtvrdšie bojovníčky z celého projektu. Na jednej strane zverenkyňa Makhmuda Muradova, Eva Borodáčová a na druhej strane Ivy Hašková, ktorá dokázala skvelým KO ukončiť Kateřinu Klinderovú.

Lucia Krajčovič vs Michaela Dostálová ONLINE

Určite zaujímavým súbojom na Oktagon Prime 3 bude duel medzi dvomi účastníčkami ženskej série reality show Oktagon Výzva, Luciou Krajčovič a Michaelou Dostálovou. Tento súboj sa mal uskutočniť už na turnaji Oktagon 15, no pre chorobu Dostálovej sa napokon nekonal.

Krajčovič si však napravila chuť premiérovým víťazstvom v profesionálnom MMA zápase nad Barborou Cypriánovou. Na Oktagon Prime 3 ju však v podobe Dostálovej čaká určite oveľa ťažší oriešok.

Zdroje: oktagonmma.cz, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest