MMA OKTAGON 15 – výsledky a video zostrihy (VIDEO)

Oktagon 15 sa zapísal nezmazateľným písmom do histórie. V hlavnej bitke večera sa totiž stretli dvaja velikáni českej a slovenský MMA scény – Karlos Vémola a Attila Végh – ktorých dlho očakávaný vzájomný súboj si do beznádejne vypredanej O2 arény prišlo vychutnať 20 tisíc divákov.

Pozrite si kompletné výsledky, video zostrihy a ostatné informácie ohľadom celého galavečera.  

Oktagon 15 MMA informácie

Oktagon MMA  tento rok dokázal, že je najväčšou Česko – Slovenskou organizáciou, ktorá usporadúva turnaje bojových športov. Zakladatelia a majitelia organizácie, Pavol Neruda a Ondřej Novotný sľubovali, že turnaj Oktagon 15 bude udalosťou bojových športov, ktorá na Slovensku ani v Čechách nemá obdoby. Turnaj sa konal  9.11.2019 od 18:00 v pražskej O2 Aréne, ktorá bola totálne vypredaná.

Oktagon 15 – video záznam a priebeh celého galavečera!

Zakladatelia a majitelia organizácie OKTAGON MMA, Pavol Neruda a Ondřej Novotný sľubovali, že turnaj Oktagon 15 bude udalosťou bojových športov, ktorá na Slovensku ani v Čechách nemá obdoby. Turnaj sa konal  9.11.2019 od 18:00 v pražskej O2 Aréne, ktorá bola totálne vypredaná.

Ešte predtým si však diváci mohli užiť aj ďalší turnaj pripravovaný organizáciou Oktagon MMA a to turnaj Oktagon Prime 2 v Košiciach.

Oktagon 15 VIDEO: Po-zápasová tlačová konferencia

Výsledky Oktagon 15: Zápasová karta / Fight card

Zápasová karta turnaja bojových umení Oktagon 15, bola nabitá najzvučnejšími menami organizácie, ktoré boli zárukou kvality. Bol to nezabudnuteľný večer s celou radou nezabudnuteľných bitiek v ktorom 9 z 11 zápasov skončilo hneď v prvom kole!

MAIN CARD

Attila Végh – Karlos Vémola (zápas storočia vyhral Vegh v 1.kole KO)
Michal Martínek – Viktor Pešta (zápas o titul v ťažkej váhe, TKO 1.kolo víťaz Martínek)
Gábor Boraros –  Kaik Brito (Brito vyhral TKO v 1.kole)
Leandro Silva – Robert Bryczek (Silva víťazom na body UD)
Peter Benko – Jakub Štáfek (Štáfek vyhral 1.kole KO)

PRELIMINARY CARD

Miloš Petrášek – Joachim Christensen (Christensen vyhral rozhodnutím rozhodcov UD)
Jakub Běle – David Hošek (Hošek víťaz TKO 1.kolo)
Jakub Bahník – Mateusz Legierski (Legierski vyhral KO v 1.kole)
Vojto Barborík – Sasha Belov (Barborík vyhral SUBMISSION 1.kolo)
Michaela Dostálová – Lucia Krajčovič (Lucia Krajčovič víťazkou TKO v 1.kole)

MMA Oktagon 15 - Fight Card - program a výsledky
MMA Oktagon 15 – Fight Card – program a výsledky (zdroj: facebook.com/oktagonvyza)

VIDEO: Pozrite si celý priebeh váženia!


Zápas storočia: Végh vs. Vémola VIDEO

Samozrejme, hlavným ťahákom celého turnaja bude zápas, na ktorý všetci čakali. Zápas o post kráľa Oktagonu a jednotku MMA v Čechách a na Slovensku. Zápas medzi Attilom „Pumukli“ Véghom a Karlosom “ Terminátorom“ Vémolom.

TIP ❱ Kompletné informácie o zápase storočia nájde tu ›

Títo dvaja borci sú v súčasnosti jednoznačne najjagavejšími postavami MMA na domácej scéne a preto sa dalo čakať, že k tomuto zápasu dôjde. Taktiež je veľkou pravdepodobnosťou, že sa dočkáme aj odvety, keďže podľa dostupných informácií podpísali obaja zápasníci zmluvu na dva zápasy.

Súboj storočia vyhral Attila Végh, Vémola padol už v prvom kole

Slovák Attila Végh knokautoval už v prvom kole Čecha Karlosa Vémolu a uštedril mu prvú prehru od augusta 2015.

 Zápas storočia ste mohli sledovať online ›

Végh si pripísal 33. víťazstvo, na konte má tiež deväť prehier a dve remízy. Vémola utrpel šiestu prehru pri 27 víťazstvách, knokautom podľahol prvýkrát v kariére.

Víťaz – 1. kolo KO – Attila Végh

Oktagon 15: Martínek vs. Pešta VIDEO

Ďalším, mimoriadne zaujímavým zápasom na turnaji Oktagon 15 bude titulový zápas v ťažkej váhe medzi Michalom Martínkom a Viktorom Peštom. Druhý menovaný je bývalým zápasníkom UFC, ktorý prichádza do Oktagonu s cieľom si ho celý podmaniť.

 Súboj o titul ťažkej váhy ste mohli sledovať online ›

Už dávnejšie sa vyjadril, že by raz rád zápasil aj s Karlosom Vémolom. Ešte predtým však musí poraziť držiteľa titulu ťažkej váhy organizácie Oktagon MMA – Michala Martínka. Obaja zápasníci oplývajú veľkou kvalitou, no aj napriek tomu favoritom súboja je Viktor Pešta.

Víťaz – 1. kolo TKO – Michal Martínek

Oktagon Projekt X: Benko vs. Štáfek VIDEO

Veľkým lákadlom pre divákov na Oktagone 15 bude určite aj zápas v rámci Projektu X medzi Petrom Benkom  a Jakubom Štafekom.

Tento projekt sa stal veľmi úspešný, kedy obyčajný človek vstúpi pred plným hľadiskom do klietky a vyskúša si pocit víťazstva. Po úspešnej prvej sérii, v ktorej schudol podnikateľ Peter Benko 50 kilo a vyhral zápas pred zaplnenou halou, môže opäť prekvapiť. V jeho ceste za druhým víťazstvom  bude herec, režisér a herec Jakub Štáfek, ktorý už však má za sebou jeden zápas v boxe.

Víťaz – 1. kolo KO – Jakub Štáfek

Oktagon 15: Boraros – Brito VIDEO

Víťaz – 1. kolo TKO – Kaik Brito

Oktagon 15: Silva – Bryczek VIDEO

Víťazstvo na body (3:0) – Leandro Silva

Kde sledovať Oktagon 15 live v TV a online?

Tak, ako v minulé turnaje, tak aj Oktagon 15 si budete môcť vychutnať naživo pomocou rôznych prenosov. Televízne vysielanie galavečera zabezpečí televízia O2TV Sport spolu s Jojkou, ktorá ho bude vysielať na svojom kanále Joj Plus. S veľkou pravdepodobnosťou budete môcť celý turnaj sledovať aj pomocou pay-per-view. 

Alternatívou pre vás môže byť aj vysielanie stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá celý galavečer bude vysielať na svojej TV Tipsport, kde si okrem iného môžete pozrieť aj zápasy španielskej La Ligy, Serie A či nemeckej Bundesligy.

TIP ❱ Všetky možnosti ako pozerať Oktagon naživo ›

OKTAGON VLAK

Okrem totálne nadupanej zápasovej karty si pre fanúšikov organizátori pripravili množstvo ďalších prekvapení, ktoré majú zabezpečiť, aby si ľudia turnaj vychutnali skutočne naplno. Jednou z nich je aj novinka s názvom Oktagon Vlak. V deň turnaja sa totiž vypraví špeciálny vlak z Bratislavy do Prahy a naspäť. Okrem toho, že sa ľudia pohodlne dostanú na miesto turnaja si budú môcť užiť aj ďalšie prekvapenie, ako napríklad:

  • Súťaže
  • Cestovanie s hviezdami OKTAGONU
  • Predstavenie novej kolekcie OKGTAGON MMA
  • Gaming zónu 
Príďte na turnaj jedinečným Oktagon Vlakom
Príďte na turnaj z Bratislavy jedinečným Oktagon Vlakom s množstvom prekvapení

Vstupenky na Oktagon 15

Ako sme už spomínali, turnaj sa bude konať v O2 Aréne v Prahe, ktorá má celkovú kapacitu okolo 18 000 divákov. Podľa posledných informácií však na turnaj ostáva už len posledných 2000 lístkov, ktoré sa taktiež rýchlo rozpredávajú. Ak by ste si chceli aj vy užiť zápas storočia, lístky si môžete zakúpiť na Ticketportáli. Samozrejme, dá sa vybrať z niekoľkých kategórií lístkov.

Balíček VIP All In

K dispozícii je aj vstupenka, respektíve balíček s názvom All In, ktorý je pre skutočných fajnšmekrov a milovníkov MMA. V tomto balíčku totiž okrem najlepších miest priamo pred klietkou dostanete prehliadku šatní, ktorú absolvujete s jednou z hviezd UFC ešte pred zahájením turnaja.

Pozriete sa na tejpovanie profesionálneho cutmana a dostanete možnosť vojsť a vyfotiť sa v klietke s hviezdami OKTAGONU a UFC. Vstupeniek tohto typu je len obmedzené množstvo, no taktiež ich môžete zakúpiť na Ticketportáli.

TIP ❱ Sledujte kalendár zápasov MMA pre rok 2019 ›

Oktagon 15 výsledky a štatisitky

Všetky výsledky z turnaja Oktagon 15 si budete môcť pozrieť na dobre známej stránke www.flashscore.sk, kde okrem výsledkov nájdete aj spôsob ukončenia zápasu či populárne H2H. 

TIP ❱ Čo je to MMA ›

Kde tipovať na zápasy Oktagon 15?

Tým, že MMA je v Čechách a na Slovensku extrémne populárne sa aj stávkové rozhodli dať mu oveľa väčší priestor. Na zápasy turnaja Oktagon 15 si tak budete môcť staviť vo všetkých veľkých stávkových kanceláriách na Slovensku.

  • Fortuna
  • Tipsport
  • Niké
  • Doxxbet

Zdroje: oktagonmma.cz, podcast MMA Letem světem, fightclubnews.cz

Zdieľaní

Pin It on Pinterest