Kde a ako sledovať Bundesligu online naživo? Pozrite si prehľad všetkých možností!

Populárnu nemeckú Bundesligu môžete online sledovať naživo prostredníctvom televíznych prenosov, alebo live vysielaní stávkových kancelárií. Najvyššia nemecká futbalová liga je jednou z najpopulárnejších, čo dokazujú to takmer vypredané štadióny každého tímu v Bundeslige, kde sa odohrávajú skvelé zápasy. My vám dnes prinášame prehľad všetkých možností, ako si vychutnať Bundesligu naživo. 

Bundesliga 2020-2021

Bundesliga je najvyššou nemeckou profesionálnou súťažou vo futbale. Vôbec prvý ročník prebehol v roku 1963 je považovaná za tretiu najlepšiu ligu na svete, hneď po Premier Leauge a LaLige. V lige hrá 18 tímov bojujúcich o majstrovský titul.

Prvé kolo nového ročníka sa začne 18. septembra 2020 a medzi najväčších favoritov bude opäť patriť ako inak Bayern Mníchov. Túto cestu by mohla prekaziť motivovaná Borussia Dortmund, alebo RB Lipsko. Posledne kolo sa odohrá 22. mája 2021.

Pozrite si kompletný program a žreb zápasov, tabuľku, výsledky a ďalšie zaujímavé informácie o najvyššej nemeckej futbalovej súťaži.

Bundesliga 2020/21 ❱ Program zápasov, informácie a zujímavosti ›

Bundesliga naživo – kde ju sledovať?

Nemecký futbal je mimoriadne atraktívny a preto sa netreba čudovať, že existuje množstvo spôsobov, ako si pozrieť najvyššiu nemeckú ligu.

Bundesligu naživo tak môžete sledovať pomocou klasických televíznych prenosov, live streamov, prenosov stávkových kancelárií či populárnych streamovacích platforiem.

Pozrite si kompletný prehľad!

Kto vysiela Bundesligu v TV na Slovensku?

Jediným vlastníkom vysielacích práv na Bundesligu je spoločnosť DIGI.

V súčasnosti tak jediným spôsobom, ako si pozrieť Bundesligu naživo na Slovensku je  prostredníctvom  športových kanálov Digi Sport. Tieto kanály si však môžete pozrieť aj u niektorých iných poskytovateľov televízie.

Sledujte La Ligu Live na Digi Sport
Sledujte nemeckú Bundesligu 2019/2020 naživo @DIGI SPORT

Bundesliga naživo na Digi Sport TV

Spoločnosť Digi vlastní televízne práva na najvyššiu nemeckú súťaž až do sezóny 2020/2021. Okrem live prenosov zo zápasov, si môžete na kanáloch Digi Sport pozrieť aj zostrihy z duelov, najlepšie góly jednotlivých kôl či zaujímavé magazíny zo zákulisia.

Každý live prenos samozrejme sprevádza živé štúdio, kde si moderátor vždy pozýva futbalové osobnosti, ktoré celý prenos oživujú a pomáhajú analyzovať daný zápas.

Okrem nemeckej Bundesligy vlastní spoločnosť práva aj na ďalšie najlepšie futbalové ligy sveta. Na jednom mieste si tak pozriete aj Premier Leauge, La Ligu či Serie A.

❗❗ Novinkou pre Digi Sport je presun Premier Leauge z klasických športových kanálov na nový Premier Sport. Ten nahradil pôvodný Digi Sport 4. ❗❗

TIP ❱ Sledujte svetový futbal LIVE ›

Bundesliga naživo na Magio TV

Ako sme spomínali, kanály Digi Sport si môžu vychutnať aj tí, ktorí majú predplatených iných poskytovateľov satelitnej televízie. Konkrétne sa jedná o spoločnosť Telekom, ktorá v rámci svojej prémiovej Magio TV ponúka v balíčkoch aj všetky Digi Sport kanály.

Kde sledovať Bundesligu naživo online?

Obľúbenú nemeckú Bundesligu si teraz môžete naživo pozrieť aj online prostredníctvom rôznych live streamov, ktoré ponúkajú jednotlivé televízie, alebo stávkové kancelárie

Digi Sport online stream

DIGI myslelo aj na tých, ktorí nemajú možnosť si pozrieť Digi Sport na svojej televízii. Preto vytvorila špeciálnu aplikáciu a funkciu s názvom DIGI GO. Ide o aplikáciu, ktorú si môžete stiahnuť do mobilu či tabletu a pozrieť si prostredníctvom internetu ktorýkoľvek Digi Sport kanál.

Toto všetko spoločnosť ponúka za mesačný poplatok, ktorý sa pohybuje okolo 3 eur na mesiac. Bundesligu si tak vďaka tejto funkcionalite môžete pozrieť skutočne kdekoľvek a kedykoľvek.

Bundesliga na Fortuna TV online

Jedným zo spôsobov, ako sledovať najvyššiu nemeckú futbalovú súťaž, je pomocou živých prenosov, ktoré ponúkajú stávkové spoločnosti. Jednou z nich je aj Fortuna, ktorá v rámci svojej online televízie Fortuna TV ponúka pravidelné live streamy z najlepších zápasov Bundesligy.

Jedinou vecou, ktorú musíte urobiť je otvoriť si hráčsky účet a aspoň raz za mesiac uzavrieť stávku.

Bundesliga live na Tipsport TV

Svoju vlastnú televíziu má aj Tipsport, ktorá taktiež ponúka živé prenosy z niektorých najlepších líg a športov na ich TV Tipsport. Výnimkou nie je ani nemecká Bundesliga, ktorá je divácky mimoriadne atraktívna.

Návod ako spustiť Bundesligu naživo na TV Tipsport

  1. Vytvorte si účet v Tipsporte (rýchla registrácia)
  2. Teraz môžete sledovať prenosy po dobu 7 dní zadarmo a potom musíte urobiť stávku v hodnote 1.20 € za mesiac
  3. Získate bonus 15 € zadarmo bez nutnosti vkladu – ktoré vám da Tipsport po overení účtu

Bundesliga online na Niké TV

Poslednou spoločnosťou, ktorá ponúka live stream z nemeckej najvyššej súťaže, je najstaršia stávková spoločnosť na Slovensku – Niké.  Tá v rámci svojej online TV Niké ponúka skutočne kvalitné živé prenosy z najzaujímavejších líg vrátane Bundesligy.

Na Niké TV si však okrem futbalu môžete vychutnať aj iné atraktívne športy.

Nemecká futbalová liga naživo v Českej republike

Podobne, ako na Slovensku, tak aj u susedných Čechov vlastní televízne práva na nemeckú Bundesligu spoločnosť Digi, ktorá ju vysiela prostredníctvom kanálov Digi Sport. Celá DIGI TV sa však v Českej republike mení a premenovala sa na Telly.

V Čechách si svetový futbal však môžu užiť aj predplatitelia T-mobilu, ktorý vlastní balíček Magio TV.

Pre tých, ktorí takúto možnosť nemajú Digi pripravilo opäť funkciu DIGI GO, kde si za malý poplatok môžete pozrieť nemeckú ligu priamo na vašom mobile či tablete.

Poslednou alternatívou, ako sledovať Bundesligu v Českej republike je pomocou live streamov stávkových kancelárií. Svoju vlastnú televíziu a živé prenosy z Bundesligy ponúka v Fortuna, Tipsport a Chance.

Kde pozerať live prenos z Bundesligy v zahraničí?

Anglicko

Aj napriek tomu, že Anglicko momentálne disponuje najlepšou ligou sveta, stále sa nájde kopec fanúšikov, ktorí si pozrú počínanie klubov v nemeckej Bundeslige. Túto súťaž v Anglicku vysiela populárny športový kanál BT Sport. Ten, okrem živých prenosov, ponúka aj rôzne predzápasové štúdia, kde sú častokrát hosťami legendy anglického futbalu.

USA

V celej oblasti Ameriky je jediným vlastníkom televíznych práv na najvyššiu nemeckú ligu spoločnosť FOX, ktorá ju najčastejšie vysiela na svojom ďalšom kanály Fox Sports.

Zaujímavosťou je fakt, že kanál Univision taktiež v Amerike vysiela Bundesligu, no len zo španielskym komentárom.

Nemecko futbal

Je pochopiteľné, že v domácom Nemecku, vlastní televízne práva na Bundesligu viacero televíznych spoločností. Konkrétne ide o SKY Deutschland, DAZN či mimoriadne populárnu ZDF. Okrem živých prenosov na týchto kanáloch nájdete aj podrobné sumáre a analýzy každého kola.

Taktiež nemôžu chýbať predzápasové štúdia so zaujímavými hosťami.

Rakúsko

Tým, že rakúska futbalová liga nedosahuje takú vysokú kvalitu, mnoho ľudí sa obracia práve na nemeckú najvyššiu súťaž. Obyvatelia rakúska si môžu Bundesligu pohodlne pozrieť prostredníctvom staníc Sky DeutschlandDAZN.

Maďarsko

Maďarskí fanúšikovia tímov z Bundesligy majú taktiež pohodlný spôsob, ako si pozrieť svoj obľúbený klub. Stačí si len naladiť športové kanály Sport 1Sport 2, ktoré poznáme aj u nás. V susednom Maďarsku však práve tieto kanály získali televízne práva na najvyššiu nemeckú súťaž.

Bundesliga live prenos na Youtube TV

Streamovacia platforma od Youtube nie je na svete ešte tak dlho, ako iný konkurenti, no aj za tak krátky čas si získala množstvo fanúšikov. Youtube TV totiž ponúka vyše 70 televíznych staníc, ku ktorým by sa bežný človek nie vždy dostal. Jednou z takých je aj FOX Sport, kde si môžete pozrieť najvyššiu nemeckú súťaž.

Youtube TV zjednotilo cenu a mesačný balíček momentálne stojí 49,99 dolárov na mesiac. V tejto cene máte zahrnutých množstvo televíznych staníc, seriálov a ďalších vlastných projektov.

Bundesliga live stream na Hulu

Ďalšou platformou, vďaka ktorej si môžete pozrieť Bundesligu je čoraz viac populárne Hulu. To, vo svojom výbere kanálov zahrňuje aj kanály FOX, kde si môžete sledovať najvyššiu nemeckú súťaž s anglickým komentárom.

Hulu svoj balíček ponúka za veľmi príjemných 6 dolárov mesačne.

Futbal live prenos –  Bayern TV

Pri tejto možnosti sa nedá hovoriť o platforme, kde si môžete pozrieť zápasy z Bundesligy. Najslávnejší tím tejto súťaže si však vytvoril vlastnú televíziu, kde si môžete pozrieť zábery zo zákulisia bavorského celku, zostrihy z každého kola a množstvo ďalších zaujímavostí.

Slovenských fanúšikov Bayernu môže potešiť to, že Bayern TV si môžete zakúpením balíčka Orange Sport.

Ako a kde sledovať Bundesligu naživo na mobile?

V dnešnej dobe môžete Bundesligu už sledovať skutočne kdekoľvek a kedykoľvek. Môže za to aj vývoj mobilných aplikácií, ktoré ponúkajú čoraz viac možností a funkcií, ako sledovať najvyššiu nemeckú súťaž.

Bundesliga – oficiálna aplikácia

Na začiatok musíme poznamenať, že oficiálna aplikácia Bundesligy sa mimoriadne vydarila. Privítalo nás veľmi príjemné rozhranie a jednoduchá grafika, v ktorej sa nikto nestratí. V aplikácií nájdete všetky dôležité informácie o najvyššej nemeckej ligy. Novinky, rozpis zápasov, tabuľka, ale aj zoznam vysielateľov z krajiny odkiaľ pochádzate.

Potešil nás taktiež Fantasy Manager, ktorý si môžete stiahnuť cez Google Play a iOS. Viaceré ligy by sa mohli od Bundesligy v tomto prípade učiť.

Aplikácia DigiSport

Svoju aplikáciu vytvorila aj spoločnosť Digi. Tá má názov DigiSport a nájdete v nej predovšetkým televízny program všetkých kanálov DigiSport. Nechýbajú však ani novinky z najlepších líg sveta či rôzne videá, ktoré sa dajú filtrovať podľa športov a líg.

Bundesliga live stream na aplikácii DIGI GO

Vďaka aplikácii DIGI GO, ktorá bola vytvorená od spoločnosti Digi si môžete užiť prenos Bundesligy skutočne kdekoľvek. Za malý poplatok totiž dostanete live prenos kanálov DigiSport priamo do vášho mobilu či tabletu.

Aplikácia Fortuna

Stávkové spoločnosti nechcú zaspať na vavrínoch, a preto aj oni vyvinuli vlastné mobilné aplikácie. Spravila tak aj Fortuna, v jej aplikácií môžete okrem live kurzov sledovať aj ďalšie podrobné štatistiky či live tracker, ktoré vám pomôžu v rozhodovaní.

Aplikácia Tipsport

So svojou vlastnou mobilnou aplikáciou prišiel aj Tipsport, ktorý sa chváli najväčšou komunitou stávkarov. Výhodou jej aplikácie okrem live kurzov, štatistík či live trackeru pri zápasoch je rozsiahle fórum, kde môžete diskutovať aj o Bundeslige.

Aplikácia Niké

Poslednou aplikáciou stávkovej spoločnosti v tomto zozname je tá od spoločnosti Niké. Ide skutočne o veľmi prehľadnú a rýchlu aplikáciu, ktorá ponúka všetky vyššie popísané funkcie. Vďaka tejto aplikácii vám tak už žiadna informácia týkajúca sa daného zápasu, ktorý sledujete neujde.

POZRITE SI ❱ Tipovanie cez mobil – ktorá aplikácia od stávkovej kancelárie je najlepšia?

Video, výsledky a štatistiky z Bundesligy

Videá a highlighty z Bund ligy

Oficiálny Youtube kanál

Jednou z možností, ako si pozrieť rôzne zaujímavé videá a highlighty z Bundesligy je prostredníctvom oficiálneho kanálu najvyššej nemeckej súťaže. Ten, sa však nesnaží ukazovať len zostrihy zo zápasov, ale ponúka nám aj rôzne vtipné videá či porovnania hráčov.

Oficiálna stránka

Podrobné štatistiky a zostrihy zo zápasov nájdete aj na oficiálnej stránke nemeckej najvyššej súťaže. Stránka je však robená viac serióznejším štýlom, ako youtube kanál, čo je však pochopiteľné.

Internetová stránka DigiSport

Zostrihy z každého kola a podrobné reporty a analýzy zápasov nájdete aj na oficiálnej stránke kanálov DigiSport.

Športové live výsledky

Všetky live výsledky, podrobné štatistiky, tabuľku, H2H a mnoho ďalšieho nájdete na obľúbenej stránke www.flashscore.sk

Futbalové štatistiky

Štatistiky, ktoré by vám mohli pomôcť a zaujať nájdete aj na stránke www.sofascore.com. Okrem futbalu tu však nájdete aj informácie ku ďalším športom.

Tipujte futbal live

Tipovanie a futbal jednoducho patria ku seba, a preto sa netreba čudovať, že stávkové sa na tento segment zameriavajú najviac. Na nemeckú Bundesligu si môžete staviť vo všetkých známych stávkových kanceláriách ako Tipsport, Fortuna, Niké, DoxxBet či SynotTip.

Zdroj: bundesliga.com, wikipedia.com, tipsport.sk, digisport.sk, youtube.com, zive.sk, flashscore.sk