Ako a kde sledovať Bundesligu online naživo? Pozrite si prehľad všetkých možností – TV, online, livestream v mobile!

Nemecká Bundesliga patrí medzi najpopulárnejšie futbalové ligy na svete a jej zápasy pravidelne sledujú milióny divákov nielen v Európe. My vám dnes prinášame kompletný prehľad možností, ako a kde môžete pozerať Bundesligu naživo v TV, cez livestream zadarmo na svojom mobile alebo online na internete. 

SLEDUJTE BUNDESLIGU ONLINE
TV Tipsport✅ MobilLIVE ›20 € zadarmo
Fortuna TV✅ MobilLIVE ›30 € bez rizika
TV Niké✅ MobilLIVE ›20 € zadarmo

Kde sledovať Bundesligu naživo?

Bundesligu naživo môžete sledovať pomocou klasických televíznych prenosov, live streamov, prenosov stávkových kancelárií či populárnych streamovacích platforiem.

Pozrite si kompletný prehľad:

Top futbalové ligy LIVE na TV Tipsport

Kto vysiela Bundesligu live v TV na Slovensku?

Nemeckú futbalovú Bundesligu môžete v novej sezóne sledovať na nových športových programoch Nova Sport 3 a Nova Sport 4. Nové televízne programy (Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4), nahradia športové programy Digi Sport, ktoré so zaradením nových športových TV kanálov ukončenia vysielanie.

Fanúšikovia futbalu však o nemeckú súťaž neprídu, pretože prenosy z Bundesligy budú presunuté na nové TV kanály. Okrem nemeckej Bundesligy máte možnosť sledovať najlepšie futbalové ligy sveta. Na jednom mieste si tak pozriete aj Premier Leauge, La Ligu či Serie A.

Seria A naživo na Nova Sport 3 a Nova Sport 4 (zdroj: sport.tn.nova.cz)
Bundesliga naživo na Nova Sport 3 a Nova Sport 4 (zdroj: sport.tn.nova.cz)

Bundesliga naživo na Magio TV

Športové programy Nova Sport 3 a Nova Sport 4 bude mať v TV ponuke aj Slovak Telekom, ktoré budú ako súčasť svojej prémiovej Magio TV. Okrem týchto dvoch kanálov, pribudne aj nový Premier Sport 2, ktorý bude vysielať Ligu majstrov.

Prvé zápasy nemeckej Bundesligy štartujú už v piatok 13. augusta 2021. Nové kanály sú súčasťou Magio Televízie L a XL a pre existujúcich zákazníkov budú pridané automaticky a bezplatne.

Bundesliga livestream na TV Tipsport

Jedným zo spôsobov, ako sledovať najvyššiu nemeckú futbalovú súťaž, je pomocou živých prenosov, ktoré ponúkajú stávkové spoločnosti. Jednou z nich je aj Tipsport, ktorý v rámci svojej online televízie TV Tipsport ponúka pravidelné live streamy z najlepších zápasov Bundesligy.

Návod ako pozerať Bundesligu live stream na TV Tipsport

  1. Kliknite tu a vytvorte si účet v Tipsporte
  2. Sledujte športové prenosy po dobu 7 dní zadarmo
  3. Potom si stačí staviť aspoň v hodnote 1.20 EUR
  4. Navyše od Tipsportu po registrácii získate bonus 20 EUR zadarmo na prvé stávky
  5. Náš tip pre vás: 20 EUR, ktoré získate za registráciu použite na minimálne stávky s minimálnymi kurzami, takže môžete sledovať bundesligu úplne zadarmo!

Spustiť  TV Tipsport ▶︎

Sledovať všetky zápasy Bundesligy môžete na svojom mobile, tablete, alebo PC.

Top futbalové ligy LIVE na TV Tipsport

Bundesliga live prenosy na Fortuna TV

Svoju vlastnú televíziu má aj Fortuna, ktorá taktiež ponúka živé prenosy z niektorých najlepších líg a športov na ich Fortuna TV. Výnimkou nie je ani nemecká Bundesliga, ktorá je divácky mimoriadne atraktívna.

Spustiť  Fortuna TV ▶︎

Bundesliga živé prenosy na Niké TV

Ďalšou spoločnosťou, ktorá ponúka live stream z nemeckej najvyššej súťaže, je najstaršia stávková spoločnosť na Slovensku – Niké.  Tá v rámci svojej online TV Niké ponúka skutočne kvalitné živé prenosy z najzaujímavejších líg vrátane Bundesligy. Na Niké TV si však okrem futbalu môžete vychutnať aj iné atraktívne športy.

Spustiť  Niké TV ▶︎

Bundesliga online stream na TV Synottip

TV Synottip má vo svojom vysielacom portfóliu streamu, aj nemeckú najvyššiu futbalovú súťaž. Pre sledovanie nemeckej ligy na Synottipe je potrebné byť registrový v stávkovej kancelárii.

Kde sledovať nemeckú Bundesligu v Českej republike?

Podobne, ako na Slovensku, tak aj u susedných Čechov vlastní televízne práva na nemeckú Bundesligu televízia Nova Sport, ktorá ju vysiela prostredníctvom kanálov Nova Sport 3 a Nova Sport 4.

V Čechách si svetový futbal však môžu užiť aj predplatitelia T-mobilu, ktorý vlastní balíček Magio TV. Pre tých, ktorí takúto možnosť nemajú, Digi pripravilo funkciu DIGI GO, kde si za malý poplatok môžete pozrieť nemeckú ligu priamo na vašom mobile či tablete.

Poslednou alternatívou, ako sledovať Bundesligu v Českej republike je pomocou live streamov stávkových kancelárií. Svoju vlastnú televíziu a živé prenosy z Bundesligy ponúka v Fortuna, Tipsport a Chance.

Kde pozerať live prenos z Bundesligy v zahraničí?

Anglicko

Aj napriek tomu, že Anglicko momentálne disponuje najlepšou ligou sveta, stále sa nájde kopec fanúšikov, ktorí si pozrú počínanie klubov v nemeckej Bundeslige. Túto súťaž v Anglicku vysiela populárny športový kanál BT Sport. Ten, okrem živých prenosov, ponúka aj rôzne predzápasové štúdia, kde sú častokrát hosťami legendy anglického futbalu.

USA

V celej oblasti Ameriky je jediným vlastníkom televíznych práv na najvyššiu nemeckú ligu spoločnosť FOX, ktorá ju najčastejšie vysiela na svojom ďalšom kanály Fox Sports.

Zaujímavosťou je fakt, že kanál Univision taktiež v Amerike vysiela Bundesligu, no len zo španielskym komentárom.

Nemecko futbal

Je pochopiteľné, že v domácom Nemecku, vlastní televízne práva na Bundesligu viacero televíznych spoločností. Konkrétne ide o SKY Deutschland, DAZN či mimoriadne populárnu ZDF. Okrem živých prenosov na týchto kanáloch nájdete aj podrobné sumáre a analýzy každého kola.

Taktiež nemôžu chýbať predzápasové štúdia so zaujímavými hosťami.

Rakúsko

Tým, že rakúska futbalová liga nedosahuje takú vysokú kvalitu, mnoho ľudí sa obracia práve na nemeckú najvyššiu súťaž. Obyvatelia rakúska si môžu Bundesligu pohodlne pozrieť prostredníctvom staníc Sky DeutschlandDAZN.

Maďarsko

Maďarskí fanúšikovia tímov z Bundesligy majú taktiež pohodlný spôsob, ako si pozrieť svoj obľúbený klub. Stačí si len naladiť športové kanály Sport 1Sport 2, ktoré poznáme aj u nás. V susednom Maďarsku však práve tieto kanály získali televízne práva na najvyššiu nemeckú súťaž.

Bundesliga live prenos na Youtube TV

Streamovacia platforma od Youtube nie je na svete ešte tak dlho, ako iný konkurenti, no aj za tak krátky čas si získala množstvo fanúšikov. Youtube TV totiž ponúka vyše 70 televíznych staníc, ku ktorým by sa bežný človek nie vždy dostal. Jednou z takých je aj FOX Sport, kde si môžete pozrieť najvyššiu nemeckú súťaž.

Youtube TV zjednotilo cenu a mesačný balíček momentálne stojí 49,99 dolárov na mesiac. V tejto cene máte zahrnutých množstvo televíznych staníc, seriálov a ďalších vlastných projektov.

Bundesliga live stream na Hulu

Ďalšou platformou, vďaka ktorej si môžete pozrieť Bundesligu je čoraz viac populárne Hulu. To, vo svojom výbere kanálov zahrňuje aj kanály FOX, kde si môžete sledovať najvyššiu nemeckú súťaž s anglickým komentárom.

Hulu svoj balíček ponúka za veľmi príjemných 6 dolárov mesačne.

Futbal live prenos –  Bayern TV

Pri tejto možnosti sa nedá hovoriť o platforme, kde si môžete pozrieť zápasy z Bundesligy. Najslávnejší tím tejto súťaže si však vytvoril vlastnú televíziu, kde si môžete pozrieť zábery zo zákulisia bavorského celku, zostrihy z každého kola a množstvo ďalších zaujímavostí.

Slovenských fanúšikov Bayernu môže potešiť to, že Bayern TV si môžete zakúpením balíčka Orange Sport.

Ako a kde sledovať Bundesligu naživo na mobile?

V dnešnej dobe môžete Bundesligu už sledovať skutočne kdekoľvek a kedykoľvek. Môže za to aj vývoj mobilných aplikácií, ktoré ponúkajú čoraz viac možností a funkcií, ako sledovať najvyššiu nemeckú súťaž.

Bundesliga – oficiálna aplikácia

Na začiatok musíme poznamenať, že oficiálna aplikácia Bundesligy sa mimoriadne vydarila. Privítalo nás veľmi príjemné rozhranie a jednoduchá grafika, v ktorej sa nikto nestratí.

V aplikácií nájdete všetky dôležité informácie o najvyššej nemeckej ligy. Novinky, rozpis zápasov, tabuľka, ale aj zoznam vysielateľov z krajiny odkiaľ pochádzate.

Potešil nás taktiež Fantasy Manager, ktorý si môžete stiahnuť cez Google Play a iOS. Viaceré ligy by sa mohli od Bundesligy v tomto prípade učiť.

Magio GO aplikácia

Magio GO je aplikácia od spoločnosti Telekom, vďaka ktorej môžete sledovať televíziu všade, kde máte internetové pripojenie od akéhokoľvek operátora na celom území Slovenska a Európskej únie.

Bundesliga live stream na aplikácii DIGI GO

Vďaka aplikácii DIGI GO, ktorá bola vytvorená od spoločnosti Digi si môžete užiť prenos Bundesligy skutočne kdekoľvek. Za malý poplatok totiž dostanete live prenos kanálov Nova Sport 3 a Nova Sport 4 priamo do vášho mobilu či tabletu.

Aplikácia Fortuna

Stávkové spoločnosti nechcú zaspať na vavrínoch, a preto aj oni vyvinuli vlastné mobilné aplikácie. Spravila tak aj Fortuna, v jej aplikácií môžete okrem live kurzov sledovať aj ďalšie podrobné štatistiky či live tracker, ktoré vám pomôžu v rozhodovaní.

Aplikácia Tipsport

So svojou vlastnou mobilnou aplikáciou prišiel aj Tipsport, ktorý sa chváli najväčšou komunitou stávkarov. Výhodou jej aplikácie okrem live kurzov, štatistík či live trackeru pri zápasoch je rozsiahle fórum, kde môžete diskutovať aj o Bundeslige.

Aplikácia Niké

Poslednou aplikáciou stávkovej spoločnosti v tomto zozname je tá od spoločnosti Niké. Ide skutočne o veľmi prehľadnú a rýchlu aplikáciu, ktorá ponúka všetky vyššie popísané funkcie. Vďaka tejto aplikácii vám tak už žiadna informácia týkajúca sa daného zápasu, ktorý sledujete neujde.

Aplikácia Synottip

Táto apka, Vám prináša kompletnú kurzovú ponuku športov, live kurzových stávok. Okrem tipovania môžete cez aplikáciu sledovať LIVE športové udalosti priamo na Vašom smart zariadení.

POZRITE SI ❱ Ktorá aplikácia od stávkovej kancelárie je najlepšia?

Video, výsledky a štatistiky z Bundesligy

Videá a highlighty z Bundesligy

Jednou z možností, ako si pozrieť rôzne zaujímavé videá a highlighty z Bundesligy je prostredníctvom oficiálneho kanálu najvyššej nemeckej súťaže. Ten, sa však nesnaží ukazovať len zostrihy zo zápasov, ale ponúka nám aj rôzne vtipné videá či porovnania hráčov.

Oficiálna stránka

Podrobné štatistiky a zostrihy zo zápasov nájdete aj na oficiálnej stránke nemeckej najvyššej súťaže. Stránka je však robená viac serióznejším štýlom, ako youtube kanál, čo je však pochopiteľné.

Internetová stránka DigiSport

Zostrihy z každého kola a podrobné reporty a analýzy zápasov nájdete aj na oficiálnej stránke kanálov DigiSport.

Športové live výsledky

Všetky live výsledky, podrobné štatistiky, tabuľku, H2H a mnoho ďalšieho nájdete na obľúbenej stránke www.flashscore.sk

Futbalové štatistiky

Štatistiky, ktoré by vám mohli pomôcť a zaujať nájdete aj na stránke www.sofascore.com. Okrem futbalu tu však nájdete aj informácie ku ďalším športom.

Tipujte futbal live

Tipovanie a futbal jednoducho patria ku seba, a preto sa netreba čudovať, že stávkové sa na tento segment zameriavajú najviac. Na nemeckú Bundesligu si môžete staviť vo všetkých známych stávkových kanceláriách ako Tipsport, Fortuna, Niké, DoxxBet či SynotTip.

Zdroj: bundesliga.com, wikipedia.com, tipsport.sk, digisport.sk, youtube.com, zive.sk, flashscore.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest