OKTAGON 15: Martínek – Pešta VIDEO. Pozrite si zostrih zápasu (VIDEO)

Hlavným predzápasom „Zápasu storočia“ bol boj o titul ťažkej váhy v ktorom na seba narazil Michal Martínek a Viktor Pešta. Aktuálny šampión Martínek sa vrátil do Oktagonu brániť trón, na ktorý útočil papierový favorit a bývalý zápasník UFC Pešta. 

Michal Martínek úspešne obhájil titul ťažkej váhy proti UFC veteránovi Viktorovi Peštovi, ktorý kvôli zlomenej čelusti musel zápas odmávať a rozhodca to hneď ukončil.

Oktagon 15 MMA (Praha, O2 aréna)

Oktagon 15: Martínek – Pešta VIDEO

Hlavným predzápasom „súboja storočia“ bol na Oktagon 15 k videniu aj bitka o titul ťažkej váhy.

Ťažká váha patrí už dlhodobo k tým divácky najatraktívnejším. Či už hovoríme o MMA, alebo boxu. Aby tiež nie, v klietke bude stáť cez 200 kíl živej hmoty.

Na jednej strane Michal „Blackbeard“ Martínek, bývalý profesionálny hokejista, ktorý v lete okúsil zápas v Las Vegas, kam si ho pozval samotný prezident UFC Dana White.

Michal Martínek (29 rokov) meria 188 cm a váha 104 kg. Jeho bilancia je 7 výhier (5x KO / TKO, 1x submision a 1 x rozhodnutie) a 1 prehra (submision).

Na druhej strane Viktor Pešta, druhý Čech dostal do najprestížnejšej organizácie sveta UFC a teraz sa vracia do Oktagonu s cieľom „ukradnúť“ Martínkovi opasok ťažkej váhy. Pre Viktora Peštu to bude druhý zápas pod hlavičkou Oktagonu.

Viktor Pešta (29 rokov), 190 cm a 108 kg je favoritom tohto súboja. Jeho bilancia je 15 výhier a 5 prehier. Z posledných 6 zápasov 2x bolo ukončené v 1. Kole, 2x v 2. Kole a 2x v 3. Kole.

Kde sledovať Oktagon 15 MMA naživo?

Ak sa pýtate, kde môžete Oktagon 15 sledovať online, najlepšou možnosťou je registrácia k stávkovej kancelárii Tipsport. Tá bude jednotlivé zápasy vysielať naživo a bude možnosť si staviť na vášho favorita. Ak sa registrujete tu, dostanete navyše bonus 15 EUR na prvý stávky!!!

Druhá voľba, ktorá nám tiež ponúkne HD vysielanie je priamy prenos TV kanálov. Oktagon 15 bude vysielať slovenská JOJ Plus a česká O2 TV Šport.

Treťou najlepšou možnosťou, ako si turnaj vychutnať, bez toho aby ste boli o niečo ochudobnení, je zakúpiť si PPV prenos (stream ponúkaný priamo organizácií Oktagon MMA), kde za cenu 10 eur (255 korún) uvidíte všetky zápasy z hlavnej karty a taktiež zápasy prelims karty, ktorá začína od 18:00.

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy naživo?

Štvrtý spôsob ako sledovať priebeh zápasu Martínek vs. Pešta naživo je online písaný komentár na 7sport.sk. Využite túto možnoť kdekoľvek ste na mobile.


 ONLINE PRENOS: Michal MARTÍNEK – Viktor PEŠTA live stream (Oktagon 15 MMA)

Zdroj: tipsport, oktagonmma.cz

Zdieľaní

Pin It on Pinterest