UFC on ESPN: Muradov – Smith VIDEO. Mach s prvým KO v UFC!

Jeden z najobľúbenejších MMA zápasníkov v Čechách a na Slovensku, Makhmud Muradov, zvládol aj svoj druhý zápas v prestížnej UFC. Pozrite sa na kompletný program, výsledky a Muradov – Smith video.

TIP ❱ Program MMA zápasov a turnajov ›

UFC on ESPN 7

Ide o sériu podujatí a galavečerov, na ktorých spolupracuje televízia ESPN a organizácia UFC. Sú to doplnkové turnaje ku hlavnému číslovanému turnaju UFC a sérii UFC Fight Night on ESPN+, ktorá sa vo väčšine prípadov koná mimo amerických miest. V doterajšej histórii sa konalo 6 turnajov UFC on ESPN, ktoré vždy ponúkli kvalitnú kartu a zaujímavé zápasy. Čo je to UFC?

Turnaj UFC on ESPN 7 – Washington DC

Tento turnaj série UFC on ESPN sa uskutočnil 7. decembra v Capital One Aréne vo Washingtone D. C. 

Na tomto turnaji sa predstavil Uzbek s českým srdcom a mimoriadne populárna osobnosť domácej scény Makhmud „Mach“ Muradov, ktorý po svojej úspešnej premiére na Fight Night 160 v Kodani nastúpi na svoj druhý zápas v UFC.

Na UFC Fight Night vo Washingtone zdolal domáceho 38 ročného veterána Trevora Smitha KO v treťom kole. Muradov od začiatku zápasu  dominoval a svedčili o tom aj body po 2/3 zápasu.

Organizátori ocenili jeho výkon a odmenili ho bonusom 50-tisíc dolárov.

Muradov – Smith VIDEO

Rozhovor po Macha zápase VIDEO


UFC on ESPN 7 -FIGHT CARD
Kompletný program a výsledky

HLAVNÁ KARTA – 3:00

Alistair Overeem vs. Jairzinho Rozenstruik – 5. kolo 04:58 KO/TKO
Marina Rodriguez vs. Cynthia Calvillo –
Stefan Struve vs. Ben Rothwell – 2. kolo 04:58 KO/TKO
Yana Kunitskaya vs. Aspen Ladd – 3. kolo 00:33 KO/TKO
Cody Stamann vs. Song Yadong – remíza
Ricky Simon vs. Rob Font – 5. kolo 5:00 UD/rozhodnutie rozhodcov

PRELIMS – 1:00

Thiago Alves vs. Tim Means – 1. kolo 02:42 SUB
Chris Fishgold vs. Billy Quarantillo – 2. kolo 3:20 SUB
Matt Sayles vs. Bryce Mitchell – 1. kolo 4:21 SUB
Matt Wiman vs. Joseph Solecki – 3. kolo 5:00 DEC/rozhodnutie rozhodcov

EARLY PRELIMS – 23:30

Virna Jandiroba vs. Livinha Souza – 2. kolo 1:16 SUB
Trevor Smith vs. Makhmud MURADOV – 3. kolo 4:09 KO

TIP ❱ Ako a kde sa dajú sledovať zápasy MMA naživo? 


UFC on ESPN 7: Stručný prehľad zápasov

V strednej váhe si otvoril svoj účet v UFC Makhmud Muradov, ktorý vo svojom druhom zápase v treťom kole poslal k zemi Trevora Smitha.

Bývalá majsterka Invicta Virna Jandiroba získala svoje prvé víťazstvo v UFC, keď v druhom kole prinútila vzdať Mallory Martinu.

Absolvent súťaže Contender Series Joe Solecki, uspel vo svojom debute v UFC, jednohlasným rozhodnutím rozhodcov porazil Matta Wimana.

Bývalý konkurent série Ultimate Fighter a Contender Billy Quarantillo čakal dlho na svoju veľkú príležitosť a tá prišla v DC. Ponúknutú príležitosť využil na maximum, keď porazil Jacoba Kilburna.

Očakávané stretnutie veteránov welterovej váhy, Timom Meansom a Thiagom Alvesom skončilo priskoro. Means porazil gilotinou Alvesa v prvom kole.

V bantamovej predviedol skvelý výkon Rob Font, ktorému sa jednohlasne priklonili rozhodcovia po troch kolách a vyhral nad Rickym Simon.

Cody Stamann bol blízko prvej prehry v UFC s čínskym fighterom Songo Yadongom. Tento zápas skončil remízou, ale nebyť odobratiu bodu čínskemu zápasníkovi, bol by Američan asi prehral.

Aspen Ladd zaznamenala svoje víťazstvo v UFC on ESPN nad ruskou zápasníčkou v treťom kole, kde po krásnom údere Američanka svoju súperku následne na zemi mlátila hlava nehlava. Ukončiť to musel až rozhodca TKO.

Bizarné víťazstvo TKO od Ben Rothwella proti Stefanovi Struveovi. Rothwell dva krát trafil Holanďana medzi nohy, a po druhom reštarte zápasu, sa Struve nedokázal vrátiť do zápasu a prehral.

UFC on ESPN: Overeem vs. Rozenstruik (VIDEO)

Málokto očakával, že hlavnom zápase ťažkej váhy medzi Jairzinhom Rozenstruikom a Alistairom Overeemom budeme svedkami zápasu skoro až pät kôl. Tesne pred koncom piateho kola zasiahol Rozenstruik svojho súpera niekoľkými ranami a pár sekúnd pred koncom rozhodca zápas ukončil.

Najlepšie zápasy Makhmuda Muradova VIDEO

Machmud Muradov je profesionálny bojovník MMA, ktorý sa narodil v Tadžikistane, ale zápasí s Uzbekistánskym pasom. Makhmud žije striedavo v Uzbekistane, ako sám vyhlásil Česko je jeho druhým domov a najnovšie k Buchare (5. najväčšie mesto Uzbekistanu) a Prahe  pribudlo aj Las Vegas.

XFN 15: Muradov – Siwy

Oktagon 12: Muradov – Uda

Makhmud Muradov a Floyd Mayweather

Tým, že sa ďalší Muradovov zápas koná vo Washingtone D.C. je veľmi pravdepodobne, že ho naň príde podporiť aj majiteľ organizácie The Money Team, doteraz neporazený Floyd Mayweather.

Ten, si pred istým časom zobral Muradova, ako jediného zápasníka MMA, do svojho tímu a rozhodne môžeme tvrdiť, že aj vďaka jeho zásluhe môže dnes „Mach“ bojovať v prestížnom UFC.

SLEDUJTE ❱ Novinky a zaujímavosti z MMA ›


ONLINE PRENOS: Program UFC on ESPN: Makhmud Muradov – Trevor Smith NAŽIVO

Zdroje: www.ufc.com, wikipedia.com, mmajunkie.com, sherdog.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest