OKTAGON 24 VÝSLEDKY (29.5.2021)! David Kozma obhájil titul kráľa welterovej váhy (VIDEO)

Organizácia Oktagon MMA po turnaji Oktagon 23 pokračovala v máji ďalším turnajom. Na turnaji Oktagon 24 si to v hlavnom zápase o pás šampióna welterovej váhy medzi sebou rozdali Dávid Kozma a Leandro „Apollo“ Silva. David Kozma potvrdil pozíciu skutočného šampióna, keď dokázal obájiť titul po tom, čo zdolal Apolla po náročnom 5 kolovom zápase na body.  Oktagon 24 program, fight card a konečné výsledky môžete sledovať na  7sport.sk

KONEČNÉ VÝSLEDKY ›

Oktagon 24 (29.5.2021) – Kozma vs Apollo

Turnaj Oktagon 24 sa uskutočnil 29. mája 2021 tradične v Brne v Zoner Bobyhall centre, kde prebehli aj predošlé turnaje organizácie.

Oktagon 24 výsledky zápasov

Oktagon 24 program nám doprial 10 skvelých zápasov.

Fight Card turnaja začala free prelims kartou, ktorú ste mohli sledovať na YouTube kanáli Oktagonu. Následne pokračoval turnaj prelims zápasmi, ktoré postupne prešli do hlavnej karty turnaja, ktorá vyvrchollia titulovým zápasom o pás šampióna welterovej váhy Kozma vs Apollo.

Na turnaji ste mali možnosť vidieť aj výkony ďalších skvelých bojovníkov ako sú David Hošek, Matěj Peňáz či Viktor Pešta.

OKTAGON 24 🥊 FIGHT CARD

HLAVNÁ KARTA (20:00)
Welterweight – 77kgDavid Kozma – Leandro SilvaNa body, 5. kolo
Light Heavyweight – 93kgViktor Pešta – Riccardo NosigliaTKO, 2. kolo
Catchweight – 88kgEric Spicely – Marcin NaruszczkaTKO, 2. kolo
Bantamweight – 61kgFilip Macek – Luca IovineSubmisia, 3. kolo
PRELIMS KARTA (18:00)
Middleweight – 84kgDavid Hošek – Oleg NagornyTKO, 2. kolo
Welterweight – 77kgChristian Jungwirth – Miroslav BrožNa body, 3. kolo
Light Heavyweight – 93kgJozef Jaloviar – Jorick MontagnacNa body, 3. kolo
Light Heavyweight – 93kgRobin Fošum – Abdoul SowKO, 1. kolo
Catchweight – 125kgAlexander Cverna – Štefan Vojčákzrušené
Middleweight – 84kgMatěj Peňáz – Carlos GracaKO, 1. kolo

Oktagon 24: Kozma vs. Apollo VIDEO

/David Kozma vyhral po piatich kolách na body/

David Kozma mal obhajovať pás šampióna welterovej váhy proti nebezpečnému Leandrovi „Apollovi“ Silvovi už na turnaji Oktagon 23. Vzhľadom na jeho zranenie sa však tento zápas musel odložiť.

Ako sa ukázalo, zranenie Kozmu nebolo tak vážne, ako sa zdalo, a preto sme tento zápas mohli vidieť už na turnaji Oktagon 24. Pre Davida Kozmu išlo o zatiaľ najťažšiu obhajobu jeho pásu šampióna Oktagonu, no v zápase sa ukázal ako skutočný šampión a svoj titul obhájil.

Oktagon 24: Fošum vs. Sow VIDEO

/Robin Fošum vyhral na KO v 1. kole/

Robin Fošum sa v klietke Oktagonu nepredstavuje tak často, no keď už má zápas, je sa skutočne na čo pozerať, o čom sme sa mohli presvedčiť aj na turnaji Oktagon 18. Teraz opäť predviedol skvelú show, keď svojho súpera menom Abdoul Sow knokautoval v 1. kole!

Oktagon 24: Jungwirth vs. Brož VIDEO

/Miroslav Brož vyhral po troch kolách na body/

Jeden z najkrajších zápasov v roku doposiaľ predviedli na turnaji Oktagon 24 bojovníci Miroslav Brož a Christian Jungwirth, ktorého si môžete pamätať z turnaja Oktagon 21! V atraktívnom zápase sme víťaza spoznali až po 3. kole na bodové rozhodnutie. Pre viacerých fanúšikov je však výsledok zápasu nespravodlivý, čo len svedčí o tom, že išlo o skutočne vyrovnaný fight!

Ako sledovať Oktagon 24 live (29.5.)

Najlepšou možnosťou ako si vychutnať Oktagon 24 live je prostredníctvom stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá bude turnaj vysielať na svojej TV Tipsport.

Pre fanúšikov, ktorí si chcú vychutnať turnaj v tej najlepšej kvalite je tu možnosť zakúpenia oficiálneho Pay Per View, na stránke Oktagon.tv.

Oktagon 24 livestream na PPV

Tým najlepším spôsobom, ako si pozrieť turnaj Oktagon 24: Kozma vs Apollo a taktiež ďalšie turnaje organizácie vo FULL HD kvalite je pomocou PPV, ktoré si teraz zakúpite na stránke OKTAGON.TV.

Cena Pay Per View na jeden turnaj stojí v predpredaji 9,99 €. V deň turnaja sa cena zvyšuje na 12,99 €.

Okrem samotného turnaja môžete pomocou PPV sledovať aj predzápasové štúdio so zápasníkmi organizácie, ktorí komentujú jednotlivé zápasy.

Oktagon 24 online na TV Tipposrt – Kozma vs Apollo naživo

Druhou možnosťou, ako si vychutnať livestream turnaja Oktagon 24: Kozma vs Apollo, je pomocou live prenosu stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá bude vysielať celý turnaj na svojej TV Tipsport.

K tomu, aby ste si mohli spustiť livestream Oktagonu z TV Tipsport, je potrebné kliknúť tu a zaregistrovať sa na stránkach stávkovej kancelárie.

Vďaka registrácii môžete sledovať športové prenosy naživo a to vďaka tomu, že Tipsport ponúka sledovanie live prenosov na 7 dní úplne zadarmo.

OKTAGON NAŽIVO ▷

Podrobný návod, ako sledovať Oktagon na TV Tipsport nájdete tu ›

Oktagon 24 live stream na TV Tipsport

Oktagon video záznam a zostrihy zápasov

Zostrihy všetkých zápasov a taktiež záznam z turnaja Oktagon 24: Kozma vs Apollo si teraz môžete pozrieť po skončení turnaja na oficiálnom YouTube Oktagonu. Zápasy z týchto turnajov bývajú zverejnené až týždeň po turnaji.

Je tomu tak kvôli tomu, že tí, ktorí si kúpili oficiálne PPV, majú k dispozícii 7 dňový záznam z turnaja.

Ako sledovať bojové športy naživo

Kurzová ponuka Oktagon 24: Kozma vs Apollo

Aj na tento turnaj si samozrejme môžete staviť v najznámejších stávkových kanceláriách na Slovensku. Zápas, ktorý bude zrejme zaujímať najviac divákov bude titulový súboj o pás šampióna welterovej váhy medzi Davidom Kozmom a Leandrom „Apollom“ Silvom.

V tomto zápase je pomerne prekvapivo David Kozma, ako aktuálny držiteľ pásu, outsiderom a na jeho víťazstvo si môžete staviť s kurzom 2.11. Naopak na víťazstvo Brazílčana, Leandra Silvu si môžete staviť s kurzom 1.65.

Druhým atraktívnym zápasom na tejto karte bude súboj vo váhovej kategórii do 93 kg medzi Viktorom Peštom a Rccardom Nisigliom. V tomto súboji je jednoznačným favoritom Viktor Pešta s kurzom 1.20 na jeho víťazstvo.

Na to, že v tomto súboji napokon uspeje Riccardo Nosiglia si môžete staviť s kurzom 4.04.

Tipsport výkon večera

Pravidelnou súčasťou turnajov Oktagon je aj akcia od stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá rozdáva bonus 2000 EUR za najlepší a najdominantnejší výkon večera.

Okrem samotných bojovníkov si na fantastické bonusy môžete prísť aj vy, hráči a fanúšikovia. Vďaka registrácii do Tipsportu totiž získate bonus vo výške 20 EUR na prvé stávky. Tento bonus navyše môžete využiť okamžite bez nutnosti vkladu a zadarmo.

ONLINE: Oktagon 24 Kozma vs. Apollo live (sobota 29.5., živý prenos)

Zdroj: oktagonmma.cz, youtube.com, tipsport.sk

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest