Niké bonus bez limitu + 20 EUR zadarmo

OKTAGON 24: Kozma vs Apollo (29.5.) – termín, program, fight card, livestream. Podarí sa Kozmovi obhájiť titul šampióna welterovej váhy? (VIDEO)

Zdieľaní

Organizácia Oktagon MMA po turnaji Oktagon 23 pokračuje v máji ďalším turnajom. Na turnaji Oktagon 24 si to v hlavnom zápase o pás šampióna welterovej váhy medzi sebou rozdajú Dávid Kozma a Leandro „Apollo“ Silva. 

Oktagon 24: Kozma vs Apollo (29.5.2021)

Kde a kedy sa uskutoční turnaj Oktagon 24

Turnaj Oktagon 24 sa uskutoční 29. mája 2021 tradične v Brne v Zoner Bobyhall centre, kde prebehli aj predošlé turnaje organizácie. 

Oktagon 24 dnes – novinky

Na tomto mieste nájdete všetky dôležité informácie a novinky ohľadom turnaja Oktagon 24 s titulovým zápasom Kozma vs Apollo.

Oktagon 24 – program a výsledky zápasov

Na turnaji Oktagon 24 sa už klasicky dočkáme pravdepodobne 10 až 12 zápasov.

Fight Card turnaja začína prelims zápasmi, ktoré postupne prejdú do hlavnej karty turnaja, ktorá vyvrcholí titulovým zápasom o pás šampióna welterovej váhy Kozma vs Apollo.

Tešiť sa určite budeme môcť aj na ďalšie fantastické zápasy, no celá karta zatiaľ nebola organizáciou predstavená. Tak ako vždy nás však určite čaká skvelý MMA program.

OKTAGON 24 🥊 FIGHT CARD

HLAVNÁ KARTA
Welterweight – 77kg David Kozma – Leandro Silva
Light Heavyweight – 93kg Viktor Pešta – Riccardo Nosiglia
Bantamweight – 61kg Filip Macek – Luca Iovine
Middleweight – 84kg David Hošek – Tarhan Ibragimov
Middleweight – 84kg Matěj Peňáz – Branislav Zuzák
Welterweight – 77kg Miroslav Brož – Christian Jungwirth
Flyweight – 56kg Magda Šormová – Budeme aktualizovať

Oktagon 24: Kozma vs Apollo VIDEO

David Kozma mal obhajovať pás šampióna welterovej váhy proti nebezpečnému Leandrovi „Apollovi“ Silvovi už na turnaji Oktagon 23. Vzhľadom na jeho zranenie sa však tento zápas musel odložiť.

Ako sa ukázalo, zranenie Kozmu nebolo tak vážne, ako sa zdalo, a preto je skvelé, že ho uvidíme už na turnaji Oktagon 24.

Je jasné, že pre Davida Kozmu pôjde o zatiaľ najťažšiu obhajobu jeho pásu šampióna Oktagonu, keďže Silva je dlhodobo známy ako fantastický bojovník trénujúci s tými najlepšími MMA fightermi na svete.

Ako sledovať Oktagon 24 live (29.5.)

Priamy prenos z tohto turnaja si na žiadnom televíznom kanále nepozriete. Preto jedinou možnosťou, ako si v najlepšej kvalite vychutnať celý turnaj live je prostredníctvom oficiálneho Pay Per View, ktoré si môžete zakúpiť.

Druhou alternatívou, ako si pozrieť galavečer Oktagon 24 je prostredníctvom livestreamu stávkovej kancelárie TIpsport.

Oktagon 24 livestream na PPV

Tým najlepším spôsobom, ako si pozrieť turnaj Oktagon 24: Kozma vs Apollo a taktiež ďalšie turnaje organizácie vo FULL HD kvalite je pomocou PPC, ktoré si teraz zakúpite na stránke OKTAGON.TV.

Cena Pay Per View na jeden turnaj stojí v predpredaji 9,99 €. V deň turnaja sa cena zvyšuje na 12,99 €.

Okrem samotného turnaja môžete pomocou PPV sledovať aj predzápasové štúdio so zápasníkmi organizácie, ktorí komentujú jednotlivé zápasy.

Oktagon 24 online na TV Tipposrt – Kozma vs Apollo naživo

Druhou možnosťou, ako si vychutnať livestream turnaja Oktagon 24: Kozma vs Apollo, je pomocou live prenosu stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá bude vysielať celý turnaj na svojej TV Tipsport.

K tomu, aby ste si mohli spustiť livestream Oktagonu z TV Tipsport, je potrebné kliknúť tu a zaregistrovať sa na stránkach stávkovej kancelárie.

Vďaka registrácii môžete sledovať športové prenosy naživo a to vďaka tomu, že Tipsport ponúka sledovanie live prenosov na 7 dní úplne zadarmo.

Podrobný návod, ako sledovať Oktagon na TV Tipsport nájdete tu ›

UFC Makhmud Muradov live na TV Tipsport

Oktagon video záznam a zostrihy zápasov

Zostrihy všetkých zápasov a taktiež záznam z turnaja Oktagon 24: Kozma vs Apollo si teraz môžete pozrieť po skončení turnaja na oficiálnom YouTube Oktagonu. Zápasy z týchto turnajov bývajú zverejnené až týždeň po turnaji.

Je tomu tak kvôli tomu, že tí, ktorí si kúpili oficiálne PPV, majú k dispozícii 7 dňový záznam z turnaja.

Ako sledovať bojové športy naživo

Kurzová ponuka Oktagon 24: Kozma vs Apollo

Aj na tento turnaj si samozrejme môžete staviť v najznámejších stávkových kanceláriách na Slovensku. Zápas, ktorý bude zrejme zaujímať najviac divákov bude titulový súboj o pás šampióna welterovej váhy medzi Davidom Kozmom a Leandrom „Apollom“ Silvom.

V tomto zápase je pomerne prekvapivo David Kozma, ako aktuálny držiteľ pásu, outsiderom a na jeho víťazstvo si môžete staviť s kurzom 2.11. Naopak na víťazstvo Brazílčana, Leandra Silvu si môžete staviť s kurzom 1.65.

Druhým atraktívnym zápasom na tejto karte bude súboj vo váhovej kategórii do 93 kg medzi Viktorom Peštom a Rccardom Nisigliom. V tomto súboji je jednoznačným favoritom Viktor Pešta s kurzom 1.20 na jeho víťazstvo.

Na to, že v tomto súboji napokon uspeje Riccardo Nosiglia si môžete staviť s kurzom 4.04.

AKTUÁLNA KURZOVÁ PONUKA ⇒

Tipsport výkon večera

Pravidelnou súčasťou turnajov Oktagon je aj akcia od stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá rozdáva bonus 2000 EUR za najlepší a najdominantnejší výkon večera.

Okrem samotných bojovníkov si na fantastické bonusy môžete prísť aj vy, hráči a fanúšikovia. Vďaka registrácii do Tipsportu totiž získate bonus vo výške 20 EUR na prvé stávky. Tento bonus navyše môžete využiť okamžite bez nutnosti vkladu a zadarmo.

Oktagon MMA - TOP 10 zápasov 2020

ONLINE: Oktagon 24 Kozma vs. Apollo NAŽIVO (sobota 29.5., živý prenos)

Zdroj: oktagonmma.cz, youtube.com, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest