OKTAGON 18 – term├şn, program, fight card, livestream, l├şstky (VIDEO)

─Äal┼í├şm turnajom v porad├ş organiz├ície Oktagon, ktor├Ż sa ur─Źite uskuto─Źn├ş e┼íte do konca roka 2020 je galave─Źer Oktagon 18. Hlavn├Żmi ┼ąah├íkmi tohto ve─Źera bud├║ fin├ílov├Ż s├║boj reality show Oktagon V├Żzva V,z├ípas Puka─Ź vs Wittner ─Źi z├ípas Lucii Szabovej. Pozrite si program turnaja, fight card a ─Ćal┼íie inform├ície. Ako sledova┼ą Oktagon 18 live?┬á

OKTAGON 18 (21.11.) Brno, ─îR

Kde sa uskuto─Źn├ş turnaj Oktagon 18?

Turnaj Oktagon 18 sa uskuto─Źn├ş, podobne ako predch├ídzaj├║ce turnaje Oktagon 16 a Oktagon 17 v „pevnosti Brno“ a to konkr├ętne v Zoner Bobby Hall Centre.

TIP ÔŁ▒ Kalend├ír turnajov Oktagon MMA ÔÇ║

Oktagon 18 program a v├Żsledky z├ípasov

Cel├í Z├ípasov├í karta tohto turnaja nie je zatia─ż zn├íma, no promot├ęri n├ím prezradili aspo┼ł hlavn├ę ┼ąah├íky turnaja a treba skon┼ítatova┼ą, ┼że je sa rozhodne na ─Źo te┼íi┼ą.

TIP ÔŁ▒ Program turnaja Oktagon 19 ÔÇ║

Kto bude hlavn├Ż z├ípas na turnaji Oktagon 18?

Na turnaji n├ís mal ─Źaka┼ą fin├ílov├Ż z├ípas 4. s├ęrie Oktagon V├Żzva Szabov├í vs Ma┼íkov├í. Sandra Ma┼íkov├í sa v┼íak rozhodla do z├ípasu nenast├║pi┼ą, ke─Ć┼że u┼ż sa ─Ćalej┬á nechce venova┼ą MMA. Pre Luciu Szabov├║ sa tak pravdepodobne n├íjde in├í s├║perka.

Na Oktagone 18 n├ís taktie┼ż fin├ílov├Ż s├║boj najnov┼íej s├ęrie Oktagon V├Żzvy 5.

Zatia─ż posledn├Żm z├ípasom, ktor├Ż bol k tomuto turnaju zverejnen├ş je aj s├║boj vo welterovej v├íhe Puka─Ź vs Wittner.

OKTAGON 17 ­čąŐ FIGHT CARD

HLAVNÁ ZÁPASOVÁ KARTA (20:00)
Fin├íle Oktagon V├Żzvy V. Budeme aktualizova┼ą
Fin├íle Oktagon V├Żzvy IV. Lucia Szabov├í┬ávs.┬áBudeme aktualizova┼ą
Welterweight Robert Puka─Ź vs. Jozef Wittner

Oktagon 18: Szabová vs Mašková online

Jedn├Żm z highlightov cel├ęho ve─Źera malo by┼ą nieko─żko kr├ít odkladan├ę fin├íle ┼żenskej s├ęrie reality show Oktagon V├Żzva.

V tomto z├ípase mala proti sebe nast├║pi Lucia Szabov├í, ktor├í sa predstavila aj v projekte Oktagon Underground a jej ─Źeskou s├║perka┬áSandra Ma┼íkov├í. Ma┼íkov├í sa v┼íak rozhodla v dr├íhe MMA bojovn├ş─Źky nepokra─Źova┼ą a tak sa pre Luciu Szabov├║ h─żad├í n├íhradn├ę rie┼íenie.

TIP ÔŁ▒ Projekt Oktagonu Vojna Youtuberov ÔÇ║

Oktagon: Puka─Ź vs Wittner

─Äal┼í├şm z├ípasom, ktor├Ż bude na Oktagone 18 p├║ta┼ą ur─Źite ve─żk├║ pozornos┼ą bude s├║boj Roberta Puka─Źa s Jozefom Wittnerom vo welterweight div├şzii. T├şto dvaja bojovn├şci sa mali stretn├║┼ą u┼ż na turnaji Oktagon Prime 4, ktor├Ż bol v┼íak z d├┤vodu koronav├şrusu odlo┼żen├Ż.

Pre oboch bojovn├şkov p├┤jde o mimoriadne d├┤le┼żit├Ż duel, ktor├Ż bud├║ chcie┼ą obaja vyhra┼ą. Pr├şpadn├Ż ├║spech by toti┼ż pre ka┼żd├ęho z nich mohol znamena┼ą v├Żraznej┼í├ş posun v Oktagon rebr├ş─Źku.

Ako sledova┼ą Oktagon 18 live stream?

Tento turnaj si budete z live prenosu vychutna┼ą┬á zak├║pen├şm ofici├ílneho PPV (Pay-Per-View) na zn├ímych str├ínkach Oktagon.tv vo Full HD.

Pri zak├║pen├ş tohto live prenosu (9,99 EUR) si okrem celej fight card turnaja budete m├┤c┼ą pozrie┼ą predz├ípasov├ę ┼ít├║dio a n├ízory jednotliv├Żch bojovn├şkov na konkr├ętne s├║boje na turnaji.

TIP ÔŁ▒ Preh─żad ako sledova┼ą Oktagon ÔÇ║

Oktagon na┼żivo – priamy prenos v TV

Hlavn├║ kartu z turnaja Oktagon 18 si budete m├┤c┼ą pozrie┼ą aj zo z├íznamu prostredn├şctvom telev├şznych kan├íloch O2TV Sport a Joj Plus, no pod─ża slov promot├ęrov bude z├íznam na t├Żchto telev├şznych staniciach dostupn├Ż a┼ż pribli┼żne t├Ż┼żde┼ł po turnaji.

TIP ÔŁ▒ Ako a kde sledova┼ą MMA na┼żivo? ÔÇ║

Oktagon 18 live na TV Tipsport na mobile

S ve─żkou pravdepodobnos┼ąou si budete m├┤c┼ą cel├Ż turnaj Oktagon 18 pozrie┼ą aj prostredn├şctvom live vysielania, ktor├ę pon├║kne st├ívkov├í kancel├írie Tipsport na svojej TV Tipsport.

V├Żhodou tohto livestreamu je fakt, ┼że ho m├┤┼żete sledova┼ą a popri tom si e┼íte stavi┼ą na z├ípasy z turnaja.

­čŤĹ Oktagon MMA s├║boje sledujte na┼żivo tu ÔľŞ

Oktagon MMA záznam a video zostrihy

Z├íznam z jednotliv├Żch z├ípasov Oktagon 18 n├íjdete po skon─Źen├ş eventu aj na ofici├ílnom YouTube kan├íly Oktagonu. V┼íetky z├ípasy si m├┤┼żete sp├Ątne pozrie┼ą online.

Kde si k├║pi┼ą vstupenky na Oktagon 18?

S ve─żkou pravdepodobnos┼ąou vzh─żadom na zl├║ situ├íciu oh─żadom koronav├şrusu v oboch krajin├ích sa turnaj uskuto─Źn├ş bez div├íkov.

Ak by sa v┼íak predsa len uskuto─Źnil s div├íkmi, tak prioritn├Ż pr├şstup ku k├║pe vstupeniek na tento galave─Źer bud├║ ma┼ą u┼ż├şvatelia novej aplik├ície Oktagon a ─Źlenovia takzvan├ęho Oktagon Clubu.

─Äal┼í├ş fan├║┼íikovia si bud├║ m├┤c┼ą l├şstky k├║pi┼ą pravdepodobne v sieti ticketmaster.

Oktagon 18 – kurzy

Na cel├║ z├ípasov├║ kartu si budete m├┤c┼ą samozrejme stavi┼ą v zn├ímych slovensk├Żch st├ívkov├Żch kancel├íri├ích, ak├Żmi s├║ Tipsport, Fortuna, Nik├ę, Doxxbet alebo SynotTip.┬á

Jedin├Żm z├ípasom, na ktor├Ż si m├┤┼żete zatia─ż na turnaji Oktagon 18 stavi┼ą je s├║boj Puka─Ź vs Wittner.

Ke─Ć┼że sa predpoklad├í mimoriadne vyrovnan├Ż z├ípas t├Żchto bojovn├şkov, odpovedaj├║ tomu aj samotn├ę kurzy. Na Roberta Puka─Źa si teraz m├┤┼żete stavi┼ą s kurzom 1.75 a na Jozefa Wittnera s kurzom 1.96.

Stavte si na Oktagon

Oktagon 18 - program, fight card, informácie
(Zdroj: IG/OktagonMMA)

Zdroj: oktagonmma.cz, youtube.com/oktagonmma