OKTAGON 17 – termín, program, fight card, livestream, lístky (VIDEO)

Zdieľaní

Turnaj, ktorý sa pôvodne volal Oktagon Universum sa po zverejnení hlavného zápasu premenoval na klasický číslovaný turnaj s názvom Oktagon 17. Pozrite si kompletnú fight-card, ktorá vyvrcholí súbojom Vémola vs Mikulášek a ďalšie dôležité informácie o turnaji. 

Tento turnaj, ako sme už spomínali, niesol pôvodne názov Oktagon Prime 5. Po zverejnení miesta konania sa premenoval na Oktagon Universum, aby sa následne nakoniec premenoval na Oktagon 17.

Promotéri sa k tejto zmene rozhodli pristúpiť na základe hlavného zápasu celého turnaja, ktorým bude súboj Karlosa „Terminátora“ Vémola a Václava „Baba Jaga“ Mikuláška.

OKTAGON 17 – Praha, ČR

Kde sa uskutoční turnaj Oktagon 17?

Galavečer s názvom Oktagon 17 sa uskutoční v pražskej O2 Universum aréne, ktorá je súčasťou známej O2 Arény, kde sa napríklad konal aj Zápas storočia. Pôvodným plánom bolo, že Universum bude slúžiť, ako tréningová hokejová hala, no nakoniec sa z toho stal priestor pre menšie kultúrne a športové akcie.

Kde si kúpiť vstupenky na Oktagon?

Vstupenky aj na tento turnaj môžete už klasicky kúpiť na stránke ticketmaster, kde si môžete pohodlne vybrať aj sekciu, kde chcete sedieť a vychutnať si celý turnaj.

Oktagon 17 – FIGHT CARD – program zápasov

Zápasová karta turnaja Oktagon 17 zatiaľ nebola zverejnená. Poznáme už však tú hlavnú vec, ktorá všetkých zaujíma a tou je hlavný zápas celého turnaja, ktorý obstará Karlos „Terminátor“ Vémola a Václav „Baba Jaga“ Mikulášek.

Zápasovú kartu celého turnaja budeme priebežne aktualizovať!

FIGHTCARD – HLAVNÁ KARTA 🥊

Karlos Vémola – Václav Mikulášek

Ako sledovať livestream z Oktagon 17 naživo?

Priamy prenos z turnaja Oktagon 17 môžete samozrejme sledovať prostredníctvom livestreamu v TV, online či pomocou live vysielania stávkových kancelárií.

Oktagon 17 naživo na O2TV Sport a Joj Plus

Tú najlepšiu kvalitu obrazu určite uvidíte pomocou livestreamu, ktoré vysielajú televízne stanice Joj Plus na Slovensku a O2TV Sport v Čechách. Veľkou škodou je však fakt, že v televízii si live môžete pozrieť vždy len hlavnú kartu turnaja.

TIP ❱ Ako a kde sledovať MMA naživo? ›

Oktagon 17 live PPV

Jedinou z možností, ako si vychutnať celý turnaj bez reklám, s kvalitným obrazom a hlavne celý je zakúpenie oficiálneho PPV (Pay-Per-View) na stránkach OKTAGON.TV

Zakúpením tohto livestreamu väčšinou dostanete okrem samotného turnaja aj predzápasové štúdio, kde jednotlivé zápasy hodnotia ďalší bojovníci domácej scény.

Oktagon 17 livestream na Tipsport TV

Ďalšou z možností, ako si vychutnať turnaj live a v podstate úplne zadarmo je využiť livestream, ktorý ponúka stávková kancelária Tipsport prostredníctvom svojej známej Tipsport TV.

Bonusom tohto sledovania je fakt, že okrem toho si môžete na všetky zápasy zo zápasovej karty vsadiť aj live.

Karlos Vémola vs Václav Mikulášek

Príbeh, ktorý sa ukrýva za hlavným zápasom celého turnaja medzi Karlosom Vémolom a Václavom Mikuláškom je pomerne zaujímavý. Všetko to začalo tým, že Karlos sa po prehre s Attilom Véghom vyjadril, že vo váhovej kategórii do 84 kg nie je žiadny súper, ktorý by bol pre neho zaujímavým.

TIP ❱ Kto je Karlos Vémola ›

Konkrétne si však rypol do Václava Mikuláška, ktorého nazval diskotékovým bojovníkom. Postupne prilieval oheň aj v podcaste MMA Letem Světem, ktorý uvádza promotér organizácie Oktagon, Ondřej Novotný.

Na odpoveď na tieto narážky nebolo potrebné dlho čakať a ku Vémolovi sa vyjadril aj samotný Mikulášek, ktorý hovoril o tom, že by Vémolovi neuškodilo trošku pokory. Vyjadril sa tak najmä po tom, čo bol Karlos knockautovaný v zápase storočia.

TIP ❱ Kalendár turnajov Oktagon MMA ›

My sa teda rozhodne môžeme tešiť na zápas, ktorý kvôli veľkému trash talku budú chcieť rozhodne všetci vidieť.

MMA Oktagon 17 – kurzy

Pochopiteľne na všetky zápasy turnaja Oktagon 17 si budete môcť staviť aj v slovenských stávkových kanceláriách ako sú Tipsport, Fortuna, Niké, Doxxbet či SynotTip.

V súčasnosti je však kurz vypísaný len na hlavný zápas Vémola vs. Mikulášek, v ktorom je Karlos Vémola jednoznačným favoritom čo potvrdzuje aj kurz 1.15 na jeho víťazstvo.

Stavte si na Oktagon

Oveľa zaujímavejší kurz, čo sa tohto zápasu týka, je však jednoznačne stávka na to, že zápas bude prebiehať viac, ako jedno kolo. Bohužiaľ stávkové kancelárie zatiaľ na tento typ stávky kurz nevypísali, no akonáhle sa tak stane budeme vás určite informovať.

Zdroje: oktagonmma.cz, MMA Letem Světem

Zdieľaní

Pin It on Pinterest