EURO 2020 bonus 20 EUR zadarmo

Oktagon Underground 4 – kompletn├ę v├Żsledky (VIDEO)

Zdie─żan├ş

Projekt Oktagon Underground pokra─Źoval u┼ż svoj├şm ┼ítvrt├Żm turnajom a v├┤bec po prv├Żkr├ít na p├┤de Slovenska. Pozrite si kompletn├ę v├Żsledky a fight card Oktagon Underground 4. Do klietky sa vr├ítil Samuel „Pir├ít“ Kri┼ítofi─Ź, ako dopadol jeho s├║boj?

OKTAGON UNDERGROUND 2021: LAST MAN STANDING Ծ´ŞÄ

Oktagon Underground 4 preh─żad

Galave─Źer turnaja Oktagon Underground 4 sa kone─Źne konal na p├┤de Slovenska a to konkr├ętne v priestoroch Edison Parku v Bratislave.

Program a v├Żsledky v┼íetk├Żch OU turnajov

TIP ÔŁ▒ V┼íetko o projekte Oktagon Underground ÔÇ║

Oktagon Underground 4 – kompletn├ę v├Żsledky (fight card)

Celkovo sme sledovali 10 z├ípasov, ktor├ę rozhodli postupuj├║cich do fin├ílov├ęho pav├║ka slovenskej strany cel├ęho turnaja Oktagon Undrground.

SEMIFIN├üLE ­čąŐ slovensk├í strana pyram├şdy

do 61 kg – ┼żeny:

 • Lucia Kraj─Źovi─Ź porazila Alena Gond├í┼íov├í
  (TKO v 1. kole)
 • Lucia Szabov├í porazila Paula Mar─Źi┼íov├í
  (submisia v 2. kole)

do 70 kg: 

 • Marco Nov├ík porazil Nikolas Kriv├ík
  (na body)
 • Denis Trip┼íansk├Ż porazil Michal Z├ítorsk├Ż
  (na body)

do 80 kg:

 • Kamil Cibinski porazil Juraj Kada┼í
  (na body)
 • Ronald Paradeiser porazil Denis Farka┼í
  (na body)

90 kg:

 • Vlastislav ─îepo porazil Erik Tlkanec
  (TKO v 1. kole)
 • Samuel Kri┼ítofi─Ź porazil Luk├í┼í Eli├í┼í ԺɴŞĆ
  (TKO v 1. kole)

Váhová kategória do 100 kg:

 • Ivan Bartek porazil Gabriel Torok
  (TKO v 1. kole)
 • Pavol Langer porazil Simon Michal├ík
  (submisia v 2. kole)

ԺɴŞĆ Priebeh hlavn├ęho z├ípasu Pir├ít Kri┼ítofi─Ź vs. Eli├í┼í ste mohli sledova┼ą ONLINE ÔÇ║

Oktagon Underground 4 – kurzy

Zauj├şmav├ę zlo┼żenie z├ípasov op├Ą┼ą pon├║klo mno┼żstvo pr├şle┼żitost├ş, ako na t├Żchto z├ípasoch zarobi┼ą. Ve─żmi zauj├şmav├ę kurzy boli hlavne pri jednom z hlavn├Żch z├ípasov ─îepo vs Tlkanec.

Vlasto ─îepo na turnaji Oktagon Underground 2 predviedol svoje kvality v z├ípase ve─Źera bookmakeri ho preto favorizovali aj teraz s kurzom 1.55.

Bolo jasn├ę, ┼że mimoriadne ─Źasto sa bude tipova┼ą aj na v├Żhru Samuela „Pir├íta“ Kri┼ítofi─Źa proti Luk├í┼íovi Eli├í┼íovi. Na Pir├íta s├şce st├ívkov├ę kancel├írie pon├║kali kurz len 1.10, no kv├┤li jeho dominantn├ęmu v├Żkonu z minul├ęho z├ípasu proti Benkovi, i┼ílo o tutovku, ktor├í vo va┼íom tikete nemala ch├Żba┼ą.

─Äal┼í├ş z├ípas, ktor├Ż pon├║kol mimoriadne zauj├şmav├ę kurzy na st├ívkovanie bol Denis Trip┼íansk├Ż proti Michalovi Z├ítorskom. Pri oboch bojovn├şkoch islo o mimoriadne vyrovnan├Ż kurz a pred z├ípasom bolo pomerne neist├ę, kto vyhr├í. My sme v├ím odporu─Źili vsadi┼ą na st├ívku, ┼że z├ípas skon─Ź├ş na body s kurzom 1.60.

Ako sledova┼ą Oktagon Underground na┼żivo?

Projekt Oktagon Underground je exhibi─Źn├Ż projekt, ktor├Ż m├í na svedom├ş organiz├ícia Oktagon. T├Żm, ┼że nejde o MMA turnaj nie je mo┼żn├ę tieto turnaje sledova┼ą na┼żivo na klasick├Żch telev├şznych kan├íloch tak, ako tomu bolo v pr├şpade klasick├Żch ─Ź├şslovan├Żch turnajov.

Oktagon Underground 4 live na OKTAGON TV

Tou najlep┼íou mo┼żnos┼ąou, ktor├í v├ím zabezpe─Ź├ş aj najvy┼í┼íiu kvalitu prenosu je sledova┼ą turnaj Oktagon Underground prostredn├şctvom ofici├ílneho PPV (Pay-Per-View) na str├ínkach OKTAGON.TV . Ka┼żd├Ż turnaj na tejto str├ínke za─Ź├şna od 19:00.

V r├ímci cel├ęho projektu si organiz├ítori pripravili pre svojich div├íkov aj akciov├Ż bal├ş─Źek PPV, kde si m├┤┼żete za cenu 49,99 eura k├║pi┼ą v┼íetky livestreamy z Oktagon Underground.┬á

TIP ÔŁ▒ Ako a kde sledova┼ą MMA na┼żivo? ÔÇ║

Oktagon Underground 4 na┼żivo na Tipsport TV

Druhou najlep┼íou mo┼żnos┼ąou, ako si pozrie┼ą Oktagon Underground 4 live je pomocou telev├şzie Tipsport TV, ktor├║ poskytuje st├ívkov├í kancel├íria Tipsport v r├ímci svojich slu┼żieb.

Ak sa v├ím nechce plati┼ą ofici├ílne PPV, ur─Źite m├┤┼żete sk├║si┼ą aj t├║to cestu vysielania. Treba v┼íak r├íta┼ą s t├Żm, ┼że livestream na Tipsport TV nedosahuje tak├║ kvalitu, ako ten ofici├ílny.

Oktagon Underground 4 zo záznamu na O2TV Sport a Joj Plus

Oktagon Underground si m├┤┼żete z pohodlia domova pozrie┼ą aj zo z├íznamu v─Ćaka telev├şznym staniciam O2TV Sport a Joj Plus.

─îo sa t├Żka ┼íportov├ęho kan├ílu O2TV Sport, tak z├íznamy z turnajov Oktagon Underground si tu m├┤┼żete pozrie┼ą ka┼żd├║ nede─żu od 20:30.

Na stanici Joj Plus si m├┤┼żete z├íznam z turnaju Oktagon Underground pozrie┼ą v┼żdy v pondelok od 23:25.

Oktagon Underground 4 – video z├íznam zo z├ípasov online

Zostrihy v┼íetk├Żch z├ípasov z turnaju Oktagon Underground 4 bud├║ nesk├┤r k dispoz├şcii na ofici├ílnom YouTube kan├íle organiz├ície Oktagon TU. Vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov s├║ tieto video z├íznamy nahr├ívan├ę v pondelok.

─îo je Oktagon Underground

Oktagon Underground je projekt organiz├ície Oktagon, ktor├Ż vznikol z d├┤vodu toho, ┼że drviv├í v├Ą─Ź┼íina ─Ź├şslovan├Żch turnajov, ako napr├şklad Oktagon 16, Oktagon Prime 4 ─Źi Oktagon Universum boli kv├┤li koronav├şrusu prelo┼żen├ę.

Cel├Ż projekt Oktagon Underground je postaven├Ż zo siedmich turnajov, ktor├ę sa uskuto─Źnia po─Źas siedmich t├Ż┼żd┼łov. Bojovn├şci, ktor├ş v projekte nastupuj├║ boli rozdelen├ş do paitich v├íhov├Żch kateg├│ri├ích a spolo─Źne sa pobij├║ o finan─Źn├║ odmenu vo v├Ż┼íke 100 tis├şc eur.

TIP ÔŁ▒ V┼íetko o projekte Oktagon Underground ÔÇ║

Oktagon Underground pravidlá

Oktagon Underground sa od v┼íetk├Żch projektov organiz├ície l├ş┼íi najm├Ą svojimi pravidlami, ktor├ę nezodpovedaj├║ t├Żm klasick├Żm, ktor├ę pozn├íme z MMA z├ípasov. V jednoduchosti ide o to, ┼że s├║boje v Oktagon Underground prebiehaj├║ prioritne v postoji. Takedowny s├║ povolen├ę, akon├íhle ho rozhodca potvrd├ş, z├ípas sa vracia op├Ą┼ą do postoja.

Do Oktagon Undergroundu sa pridalo aj odpo─Ź├ştavanie s├║pera, ktor├ę m├┤┼żeme pozna┼ą napr├şklad z boxu. Zmenou t├Żchto pravidiel dostali mo┼żnos┼ą prezentova┼ą sa aj in├Ż, ako MMA bojovn├şci, ─Źo je ur─Źite ve─żk├Żm spestren├şm.

TIP ÔŁ▒ Oktagon MMA kalend├ír turnajov ÔÇ║

Kompletná zápasová karta turnaja Oktagon Unerground 4
Kompletná zápasová karta turnaja Oktagon Unerground 4 (Zdroj: Facebook/OktagonMMA)

Online prenos: Pir├ít┬áKri┼ítofi─Ź vs. Luk├í┼í Eli├í┼í

Oktagon Underground
Samuel Kri┼ítofi─Ź - Luk├í┼í Eli├í┼í
sobota 6. j├║na 2020 o 22:24
Online prenos
V├şt─Ťz: S. Kri┼ítofi─Ź (TKO)
Hlavn├ş z├ípas tohoto turnaje rovn─Ť┼ż netrval ani t┼Öi minuty. Ihned od ├║vodu jsme sledovali atraktivn├ş pojet├ş boje, ve kter├ęm dominoval favorit z├ípasu Samuel Kri┼ítofi─Ź. Ten se v├Żrazn─Ť zvedl v koncovce prvn├şho kola, kdy rozhod─Ź├şho donutil ke t┼Öem po─Ź├şt├ín├şm, co┼ż automaticky znamenalo konec z├ípasu. Samuel Kri┼ítofi─Ź se tak m┼»┼że radovat z postupu do fin├íle sv├ę pyramidy, kde se utk├í s Vlastem ─îepem.
Konec zápasu.
2:58
V kr├ítk├ęm ─Źasov├ęm sledu dal┼í├ş dv─Ť po─Ź├şt├ín├ş, dohromady tedy t┼Öi. T┼Öi po─Ź├şt├ín├ş v duelu sta─Ź├ş k v├şt─Ťzstv├ş, respektive por├í┼żce. Samuel Kri┼ítofi─Ź tak p┼Öedvedl dal┼í├ş dominantn├ş v├Żkon.
2:40
Tvrd├í prava─Źka, po kter├ę Samuel Kri┼ítofi─Ź pokra─Źoval v aktivit─Ť. Eli├í┼í ┼íel k zemi, co┼ż bylo pro sud├şho sign├íl k prvn├şmu po─Ź├şt├ín├ş.
2:23
V dob─Ť, kdy se Eli├í┼í pokou┼íel o low kick, tak se Kri┼ítofi─Ź nadechl k dal┼í├şmu velice tvrd├ęmu ├║deru.
1:48
I nad├íle pokra─Źuje atraktivn├ş pojet├ş boje. Luk├í┼í Eli├í┼í kombinoval na mal├ęm prostoru, n─Ťkolikr├ít se mu povedlo trefit. Kri┼ítofi─Ź kontroval z ├║stupu.
1:20
Velice dobr├Ż h├ík tak├ę v pod├ín├ş Kri┼ítofi─Źe, kter├Ż tak napodobil sv├ęho soupe┼Öe. Luk├í┼í Eli├í┼í se na mal├Ż moment dostal do probl├ęm┼», ty v┼íak posl├ęze vysk├íkal.
0:47
Posl├ęze se v┼íak prvn├ş slu┼ín├Ż ├║der povedl tak├ę Eli├í┼íovi, kter├Ż se nadechl k prota┼żen├ę prava─Źce. Kri┼ítofi─Ź nedok├ízal v─Źas ustoupit, z├írove┼ł tu m├íme klin─Ź.
0:11
Prvn├ş ├║der tohoto z├ípasu p┼Öedvedl Samuel Kri┼ítofi─Ź, kter├Ż to zkou┼íel leva─Źkou. Z├íhy se prezentoval dv─Ťma low kicky, kter├ę byly hodn─Ť slu┼ín├ę.
Za─Źalo 1. kolo
PYRAMIDA DO 90 KILOGRAMŮ
KRIŠTOFIČ vs. ELIÁŠ

Samuel Kri┼ítofi─Ź


Samuel Kri┼ítofi─Ź je v r├ímci MMA velice zn├ím├Żm fighterem, do t├ęto chv├şle nastoupil do patn├ícti duel┼», ve kter├Żch hned dvan├íctkr├ít ode┼íel jako v├şt─Ťz. Jeho posledn├ş duel se uskute─Źnila v z├í┼Ö├ş lo┼łsk├ęho kalend├í┼Ön├şho roku, bitvu s Robertem Puka─Źem nakonec rozhodli a┼ż sud├ş, kte┼Ö├ş p┼Öisoudili v├Żhru pr├ív─Ť "Pir├ítovi". Kri┼ítofi─Ź se dokonce p┼Öedvedl v z├ípase s Petrem Kare┼íem, kter├Ż byl dle pravidel barmsk├ęho boxu. Pir├ít je v postoji velice siln├Ż, jeho soupe┼Ö v┼íak nen├ş rozhodn─Ť pozadu.

Lukáš Eliáš

Eli├í┼í se zat├şm p┼Öedstavil v amat├ęrsk├Żch z├ípasech, kde je zat├şm nepora┼żen, kdy┼ż nasb├şral dv─Ť v├Żhry a jednu rem├şzu. V obou v├Żhr├ích ne─Źekal na verdikt sud├şch, nejprve u┼íkrtil na rear-naked choke Zolt├ína Szomolaie a na turnaji Cage Fighting Slovakia 6 udolal ve druh├ęm kole na TKO Henrika Schurleina. I t─Ťmito v├Żkony zaujal organiz├ítory a zaslou┼żil si m├şsto v pyramid─Ť.
PRAVIDLA OKTAGON UNDERGROUND

Jedna z hlavn├şch zm─Ťn oproti b─Ť┼żn├Żm z├ípas┼»m MMA je v celkov├ęm ─Źase utk├ín├ş. To se odehraje na t┼Öi kola po t┼Öech minut├ích. Pokud by pot├ę boj skon─Źil rem├şzou, rozhodne jedno extra kolo. V postoji regule z┼»st├ívaj├ş prakticky stejn├ę. Z├ípas je rovn─Ť┼ż mo┼żn├ę p┼Öen├ęst na zem pomoc├ş takedownu, kde je rozhoduj├şc├ş n├ísledn├í kontrola po dobu t┼Ö├ş vte┼Öin. Pokud se tato kontrola v utk├ín├ş zopakuje t┼Öikr├ít, rovn├í se takov├ę po─Ź├şn├ín├ş jednomu knockdownu. Knockdown zp┼»sob├ş po─Ź├şt├ín├ş rozhod─Ź├şho, a pokud z├ípasn├şk absolvuje po─Ź├şt├ín├ş ─Źty┼Öikr├ít v utk├ín├ş nebo t┼Öikr├ít v jednom kole, znamen├í to automatick├ę ukon─Źen├ş z├ípasu. Sud├ş ale nemus├ş vyu┼ż├şt maxim├íln├ş po─Źet po─Ź├şt├ín├ş a m┼»┼że duel zastavit i verdiktem TKO.
CO TO JE OKTAGON UNDERGROUND?

Jedn├í se o prvn├ş s├ęrii turnaj┼» na ─Źesko-slovensk├ę bojov├ę sc├ęn─Ť od zaveden├ş vl├ídn├şch na┼Ö├şzen├ş v souvislosti s koronavirem, kter├ę zamezily organizov├ín├ş prakticky ve┼íker├Żch sportovn├şch akc├ş. V mu┼żsk├Żch pyramid├ích do 70, 80, 90 a 100 kilogram┼» a v ┼żensk├ę pyramid─Ť do 61 kilogram┼» se proti sob─Ť utk├ív├í zna─Źn├ę mno┼żstv├ş bojovn├şk┼». Ka┼żd├Ż postupov├Ż pavouk zahrnuje ─Źeskou a slovenskou stranu, fin├íle tak bude v┼żdy mezin├írodn├ş. Celkov├Ż v├şt─Ťz pyramidy si odnese ─Ź├ístku 5 000 eur, v sou─Źtu t├şm p├ídem bude ve h┼Öe 2,75 milionu korun. Z├ípasy maj├ş uzp┼»soben├í pravidla, turnaje se proto ├║─Źast├ş i z├ípasn├şci, jejich┼ż hlavn├ş discipl├şnou nen├ş MMA. Z├írove┼ł se jedn├í o exhibi─Źn├ş duely. V├Żsledky se proto nebudou zapo─Ź├şt├ívat do ofici├íln├şch dat na str├ínce Sherdog. Cel├í akce se uskute─Źn├ş v pr┼»b─Ťhu sedmi t├Żdn┼», kdy prob─Ťhne stejn├ę mno┼żstv├ş atraktivn├şch turnaj┼». T┼Öi z nich u┼ż jsou minulost├ş. N─Ťkter├ę turnaje by m─Ťly b├Żt doprov├ízeny takzvan├Żmi super-fighty, v nich┼ż se p┼Öedstav├ş mimosout─Ť┼żn├ş bojovn├şci. V po┼Öad├ş ji┼ż t┼Öet├ş podnik za─Ź├şn├í tuto sobotu od 19:100. P┼»jde o slovensk├ę duely, jejich┼ż ozdobou by m─Ťl b├Żt ┼żensk├Ż z├ípas mezi Samuelem Kri┼ítofi─Źem a Luk├í┼íem Eli├í┼íem.
V├şt├íme v├ís u on-line p┼Öenosu. Ud├ílost za─Ź├şn├í v 19:00.

Zdroj: oktagonmma.cz, tipsport.skTV, ifortuna.sk

Zdie─żan├ş

Pin It on Pinterest