RFA 5 Brno (29.10. 2022) – program, karta, výsledky

RFA 5 bol ďalším MMA turnajom a konal sa 29.10. 2022 v Brne. Dôležité informácie o evente Real Fight Arena 5, program, konečné výsledky turnaja a kde ste mohli galavečer sledovať nájdete v článku.

RFA 5 LIVE ▷

RFA 5 BRNO (29.10.2022)

Fanúšikovia MMA sa mohli na turnaji RFA 5 Brno tešiť na ďalšie zaujímavé zápasy od organizácie RFA MMA. Pred troma týždňami sa konal úspešný gala večer v Košiciach a teraz sme pripravený na ďalšiu porciu zápasov na RFA 5.

RFA pokračovalo v nastolenom trende a videli sme zápasy v MMA, K1, a v Real Fight čo znamená postojárske zápasy s upravenými pravidlami.

Real Fight Arena 5

Kedy a kde sa uskutoční RFA 5

RFA 5 sa uskutočnil 29. októbra o 19:00 v Brne. Toto podujatie sa konalo v Městskej hale VODOVA, Brno a práve tu sme videli v akcii najlepších bojovníkov.

Aj vy ste mohli byť pri tom a to priamo v hľadisku, kde ste mohli zažiť nezabudnuteľný zážitok, alebo ste si vychutnali turnaj cez kvalitný live stream.

RFA 5 Program, výsledky, fight card

Zápasnícka karta RFA 5 aj tento krát ponúkla kvalitné zápasy a nie len v MMA, K1, ale aj v postojárskych zápasoch pod pravidlami Real Fight.

Fight card s konečnými výsledkami nájdete na našom webe 7sport.sk.

RFA 5 karta

Fight card na turnaj RFA 5 s konečnými výsledkami!

FIGHT CARD
Real Fight (do 92 kg) Tomáš Hron – Ivan Bartek Na body 3. kolo
MMA Light Heavyweight (do 93 kg) Vojtěch Garba – Bruce – Souto Na body 3. kolo
K1  (do 67kg) Václav Sivák – Alexis Laugeois Na body
MMA Lightweight (do 70,3 kg) Leo Brichta –  Jackson Loueiro Bez výsledku
Real Fight (do 70 kg) Tadeáš Růžička – Andrea Mascia TKO 1. kolo
MMA Welterweight (do 77,1 kg) Alexander Butenko – Carlo Prater TKO 1. kolo
Real Fight (do 85 kg) Jiří Jaroš – Dawid Rozak Bez výsledku
Real Fight (do 70 kg) Patrik Zaděra – Ladislav Krištůfek Na body 3. kolo
MMA Lightweight (do 70,3 kg) Arbi Mezhidov – Julio Barreto KO 1. kolo
MMA Welterweight (do 77,1 kg) Jan Fajk – Michael Hirsch Na body 3.kolo

RFA 5 – novinky

Na turnaji RFA 5 sa predstavili skutočne zaujímavé mená česko-slovenskej MMA scény. Organizácia zverejnila mená ktoré nechýbali na zákazníckej karte a boli to Vojtech Garba, Václav Sivák, Tomáš Hron, Bruce Souto, Leo Brichta, Tadeáš Ružička a ďalší bojovníci.

Na karte sa objavilo aj meno Alexander Butenko. Tento ukrajinský fighter má za sebou niekoľko desiatky zápasov v prestížnych MMA ligách. Vo svojej kariére vybojoval 51 výhier, 3 remízy a 17 krát prehral. Vo svojej bohatej kariére vybojoval titul šampióna ľahkej váhy v organizácii M-1.

Kde sledovať RFA 5 live

Chceli ste sledovať RFA live? Informácie o všetkých možnostiach ako ste mohli sledovať RFA 5 live, sa dočítate nižšie a veríme že ste si vybrali ten najlepší spôsob pre sledovanie.

Možno pri vašej voľbe zohral úlohu aj ponúkaný bonus 20 eur od Tipsportu, ktorý by ste mali využiť ešte aj dnes.

RFA online na TV Tipsport

Najlepšou a najjednoduchšou alternatívou pre sledovanie RFA online, bol pre slovenských a českých fanúšikov online prenos stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá vysielala celý turnaj na svojej TV Tipsport.

Ak ste si vsadili na niektorý zápas za 1,20€ tak ste mohli sledovať turnaj RFA naživo a zadarmo. Turnaj bolo možné sledovať v mobile, tablete, alebo PC.

Ako sledovať TV Tipsport zadarmo

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste do účtu
  2. Kliknite na sekciu „LIVE“ a z ponuky športov vyberte „BOJOVÉ ŠPORTY“
  3. Zvoľte zápas, ktorý chcete sledovať a kliknite na „STREAM“

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Live stream zápasov môžete sledovať 7 dní od registrácie úplne zadarmo. Nezabudnite taktiež využiť vstupný bonus 20 € na prvé stávky.

RFA 5 PPV

RFA 5 bolo možné veľmi jednoducho sledovať, ak ste si zakúpili tzv. Pay-Per-View (PPV) na stránke realsport.tv. Cena za PPV bola 9,90 eur.

Ak máte záujem si kúpiť PPV na ďalší turnaj, tak si jednoducho vytvoríte účet a po overení môžete zrealizovať platbu kartami (Visa, Mastercard), alebo pomocou Google Pay resp. Apple Pay.

RFA video záznam na VOYO

RFA video záznam bude k dispozícii aj na VOYO, známej česko-slovenskej internetovej platforme. VOYO live ponúka mnohé športové prenosy, pričom podujatia RFA nebudú výnimkou.

RFA 29.10. Brno lístky

Atmosféru Real Fight Arena naživo ste mohli vychutnávať v hľadisku. Lístky na RFA 29.10. Brno boli k dispozícii na stránke predpredaj.sk.

Ako sledovať bojové športy naživo

RFA 29.10. kurzy

Staviť si zápasy RFA 29.10., ktoré bolo v poradí piatym číslovaným turnajom, ste si mohli aj s bonusom 20 EUR zadarmo v Tipsporte. Stávková kancelária Tipsport je aj jedným z hlavných partnerov organizácie Real Fight Arena.

Zdroje: rfarena.sk, predpredaj.sk, ticketportal.cz, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest