V RFA sú neporazení, do Brna prídu štyria kanárici z Brazílie

Bojovníci z Brazílie v RFA majú aktuálne skóre 5-0. V Košiciach sa stal miláčikom publika Joilton Lutterbach. Ten zaujal výkonom proti Sebastiánovi Fabšovi, ale hlavne nástupovou pesničkou a tancom. V Brne na podujatí RFA 5 nastúpia až štyria bojovníci z krajiny, ktorá produkuje veľké množstvo kvalitných zápasníkov.

Bilancia 5-0 je vo svete unikátna

Všetci bojovníci, ktorý sa narodili v Brazílií v RFA svoje zápasy vyhrali. Lima,Barreto, Cleber Souza a dvakrát Lutterbach. Všetci bojovníci z Brazílie dokázali vyhrať. Lima porazil v MMA Veselíka, Barreto zas Jakubíka a Cleber Souza zasa protivníka z Poľska Rybaka.

Cleber dokonca zaznamenal v poslednom zápase remízu s legendárnym Shlemenkom. Lutterbach mal dva zápasy pod pravidlami RealFight. Pred časovým limitom porazil Adama Stránika a v Košiciach vyhral na body v sledovanom dueli so Sebastianom Fapšom.

TIP ❱ Všetko o turnaji RFA 5 ›

Barreto s jasným cieľom, ktorým je titul

Do Brna si po druhú výhru pred limitom príde Julio Barreto. Ten už absolvoval v RFAúspešnú premiéru, keď v máji na RFA Grand Opening porazil v prvom kole Mariána Jakubíka. Bojovník so skóre 8-2 sa v klietke stretne s Arbim Mezhidovom.

Bojovník, ktorý trénuje v slávnom Gyme 23 vo Viedni sa stretol napríklad s Lajošom Kleinom a má zápasové skúsenosti napríklad aj z prestížneho Bellatoru.

Baretto win
Julio Baretto po výhre (zdroj: RFA MMA)

Souto a Prater sú skutočné svetové hviezdy

Skúsenosti z UFC či PFL prídu do RFA ukázať Bruce Souto a Carlo Prater. Souto je v TOP100 vo svetom rebríčku a naposledy zápasil v PFL. Proti nemu sa do klietky postaví domáca vychádzajúca hviezda Vojtech Garba.

Prater vyzve Alexandra Butenka, ktorý má taktiež bohaté skúsenosti a obaja majú dokopy viac, ako 100 profesionálnych zápasov v MMA a majú pozitívne skóre.

Brichta proti hviezde, ktorý už v Európe získala titul

Jackson Louiero má jasný cieľ. Po titule vo váhe do 70 kilogramov v organizácií SBC v Srbsku, chce získať skalp Brichtu a mať príležitosť bojovať o titul aj v RFA.

Brichta je aktuálne na vlne 6 víťazstiev, v premiére v RFA porazil Dadaeva v MMA a následne Rajnocha v RealFight. Louiero má bilanciu 12 výhier a 3 prehry, a pre Brichtu to bude skutočne veľká výzva.

Zdroje: RFA MMA

Zdieľaní

Pin It on Pinterest