OKTAGON 28 VÝSLEDKY (25.9.2021). Šampiónom poloťažkej váhy sa stal Viktor Pešta! (VIDEO)

Organizácia Oktagon MMA má za sebou ďalší číslovaný turnaj Oktagon 28. V hlavnom zápase večera sa stretli Viktor Pešta a Stephan Pütz o titul šampióna poloťažkej váhy a jeho víťazom sa stal Viktor Pešta. Videli sme však aj ďalšie skvelé zápasy. Pozrite si výsledky zápasov a všetky dôležité informácie o turnaji Oktagon 28, Praha O2 Universum. 

KONEČNÉ VÝSLEDKY

Oktagon 28 (25.9.2021)

Turnaj Oktagon 28 sa konal 25. septembra 2021 v O2 Universum, v Prahe kde sa MMA turnaj Oktagonu uskutočnil po prvýkrát. Na tomto galavečeri sme spoznali historicky prvého šampióna poloťažkej váhy, ktorým sa stal Viktor Pešta po tom, čo doktor ukončil zápas po 3. kole!

Ďalším turnajom organizácie Oktagon MMA bude turnaj Oktagon Prime 4, ktorý je na programe 6. novembra 2021 v Pardubiciach. Na tomto turnaji spoznáme meno nového šampióna bantamovej váhy, ktorý vzíde zo zápasu Macek – Magard.

TIP ❱ Kalendár turnajov Oktagon MMA 2021 ›

Oktagon 28 výsledky zápasov

Turnaj Oktagon 28 už tradične ponúkol 12 zaujímavých zápasov.

Galavečer odštartoval prelims kartou, ktorá začala o 18:00 a postupne sa prešlo až do hlavnej karty. Celý turnaj vyvrcholil titulovým hlavným zápasom večera. V tom sa stretli proti sebe Viktor Pešta a Stephan Pütz, ktorí zabojovali o opasok v poloťažkej váhe. Víťazom sa stal Viktor Pešta!

Na programe boli aj ďalšie skvelé zápasy, ako napríklad zápas Monstra Knížeho vo welterovej váhe či návrat Lea Brichtu. Pozrite si výsledky jednotlivých zápasov  v nasledujúcej tabuľke!

OKTAGON 28 🥊 FIGHT CARD

HLAVNÁ KARTA (20:00)
Light heavyweight (do 93kg) Viktor Pešta – Stephan Pütz TKO, 3. kolo
Welterweight (do 77kg) Kaik Brito – Petr Kníže Na body, 3. kolo
Lightweight (do 70kg) Leo Brichta – Damien Lapilus Submisia, 1. kolo
Welterweight (do 77kg) Miroslav Brož – Emmanuel Dawa Submisia, 1. kolo
Welterweight (do 77kg) Andrej Kalašnik – Christian Jungwirth Submisia, 1. kolo
Middleweight (do 84kg) David Hošek – Marcin Naruszczka KO, 2. kolo
PRELIMS KARTA (18:00)
Lightweight (do 70kg) Matěj Peňáz – Mateusz Strzelczyk KO, 1. kolo
Lightweight (do 70kg) Matěj Kuzník – David Moon KO, 1. kolo
Featherweight (do 66kg) Michal Konrád – David Martiník Na body, 3. kolo
Middleweight (do 84kg) Zdeněk Polívka – Eric Spicely TKO, 1. kolo
Featherweight (do 66kg) Jakub Tichota – Risto Dimitrov TKO, 1. kolo
Featherweight (do 66kg) Vladimír Lengál – Luboš Lesák Na body, 3. kolo

Oktagon 28: Pešta vs. Putz

/Pešta vyhral na rozhodnutie doktora v 3. kole/

Vrcholom turnaja Oktagon 28 bol titulový zápas Pešta vs. Putz o opasok poloťažkej váhy! Skúsený nemecký bojovník si prišiel do Oktagonu po ďalší titul a všetci boli zvedaví, ako si s touto výzvou poradí domáci Viktor Pešta.

Zápas bol vyrovnaný, i keď o niečo lepší bol v ňom Viktor Pešta. Na konci 3. kola však prišlo ukončenie, ktoré si neprial žiadny fanúšik. Zápas ukončil doktor, ktorý nedovolil Putzovi pokračovať pre cut na nose a víťazom zápasu sa tak stal Viktor Pešta!

Oktagon 28: Brito vs. Kníže

/Petr Kníže vyhral na body v 3. kole/

Ďalší očakávaný zápas turnaja bol duel Brito vs. Kníže. Už vopred bolo známe, že víťaz tohto zápasu vyzve Davida Kozmu na turnaji Oktagon 29 o titul welterovej váhy.

Úvod zápasu lepšie zachytil Brito, keď Monstera k ničom nepustil a v poslednej sekunde prvého kola mu dokonca zlomil nos. Petr Kníže však zvládol zvyšok zápasu a vyhral na body!  

Oktagon 28: Peňáz vs. Strzelczyk

/Peňáz vyhral na KO v 1. kole/

Najväčší potlesk v aréne si vyslúžil Matěj Peňáz! Tentokrát proti nemu nastúpil skúsený poľský bojovník Mateusz Strzelczyk. Mnoho ľudí očakávalo, či sa Peňázovi podarí ukončiť zápas ďalším KO a ukázalo sa, že ostal verný svojej povesti. Súpera ukončil tradične v 1. kole presnými údermi a nedal mu žiadnu šancu.

Ako sledovať Oktagon 28 live (25.9.)

Ak chcete turnaj sledovať cez livestream, tak tou najlepšou možnosťou ako si vychutnať turnaj galavečer live, je pomocou stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá celý turnaj ponúkne na svojej TV Tipsport

Pokiaľ si však chcete užiť celý turnaj bez prerušovania a vo FULL HD kvalite, najlepšie je zakúpiť si oficiálne Pay Per View na stránke Oktagon.tv.

Oktagon 28 livestream na PPV

Najlepší a najjednoduchší spôsob, ako sledovať celý live prenos z galavečera a samozrejme aj ďalšie turnaje organizácie Oktagon MMA vo FULL HD kvalite, je pomocou PPV, ktoré je možné zakúpiť na stránke OKTAGON.TV.

Cena Pay Per View na jeden turnaj stojí v predpredaji 9,99 €. V deň turnaja je cena za PPV 12,99 €.

Okrem samotných zápasov si vďaka Pay Per View môžete pozrieť aj štúdio medzi zápasmi, kde známi hostia z MMA scény komentujú jednotlivé zápasy a ponúkajú divákom zaujímavé postrehy.

Oktagon 28 online na TV Tipsport  naživo

Druhou skvelou možnosťou, ako si užiť live prenos z turnaja je prostredníctvom livestreamu stávkovej kancelárie Tipsport. Tá už ako tradične, ponúkne pre svojich divákov prenos z celého turnaja na svojej TV Tipsport.

K tomu, aby ste si mohli spustiť livestream Oktagonu z TV Tipsport, je potrebné kliknúť tu a zaregistrovať sa na stránkach stávkovej kancelárie.

Vďaka registrácii do stávkovej kancelárie je možné sledovať športové prenosy naživo, keďže Tipsport ponúka sledovanie live prenosov na 7 dní úplne zadarmo.

OKTAGON NAŽIVO ▷

Podrobný návod, ako sledovať Oktagon na TV Tipsport nájdete tu ›

Oktagon MMA online na TV Tipsport

Oktagon video záznam v TV na ČT Sport

Po novom si môžete pozrieť video záznam z turnaja aj na TV kanáli ČT Sport. Záznam bude zostrihaný a vysielaný niekoľko dní po turnaji. Presný čas vysielania záznamu budeme aktualizovať priamo tu.

Oktagon zostrihy zápasov na YouTube

Zostrihy všetkých zápasov z turnaja bude možné sledovať na oficiálnom YouTube kanále organizácie Oktagon MMA. Zápasy z turnajov bývajú zverejnené vždy týždeň po samotnom turnaji. Je tomu tak kvôli tomu, že tí, ktorí si kúpili oficiálne PPV, majú k dispozícii 7 dňový záznam z turnaja.

Ako sledovať bojové športy naživo

Kurzová ponuka Oktagon 28

Podobne ako na predchádzajúce eventy, tak isto aj na turnaj Oktagon 28 si budete môcť staviť. Najlepšia kurzová ponuka je v stávkovej kancelárii Tipsport, kde nájdete zaujímavé kurzy na víťaza zápasu, počet začatých kôl, spôsob ukončenia a mnoho ďalšieho.

Stávková kancelária vypísala kurzy aj na hlavný predzápas večera. Miernym favoritom je Petr Monster Kníže s kurzom 1.62. Kaik Brito však patrí medzi najlepších strelcov vo welterovej divízii a kurz 2.16 na jeho víťazstvo vôbec nie je zlý.

AKTUÁLNA KURZOVÁ PONUKA ⇒

Tipsport výkon večera

Pravidelnou súčasťou turnajov Oktagon je aj akcia od stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá rozdáva bonus 2000 EUR za najlepší a najdominantnejší výkon večera.

Okrem samotných bojovníkov si na fantastické bonusy môžete prísť aj vy, hráči a fanúšikovia. Vďaka registrácii do Tipsportu totiž získate bonus vo výške 20 EUR na prvé stávky. Tento bonus navyše môžete využiť okamžite bez nutnosti vkladu a zadarmo.

Oktagon MMA online na TV Tipsport

Oktagon 28 pozápasová tiskovka

Na nasledujúcom videu si môžete pozrieť pozápasovú tiskovku, na ktorej bojovníci a promotéri odpovedajú na otázky novinárov.

VIDEO: Pozápasová tiskovka turnaj Oktagon 28

Oktagon 28 váženie bojovníkov (piatok 24.9.)

V piatok 24.9. prebehlo váženie bojovníkov na MMA turnaj Oktagon 28. O 9:00 bolo na programe oficiálne váženie a o 17:00 sa konalo verejné váženie v Galerii Harfa za prítomnosti fanúšikov. Verejné váženie a staredowny bojovníkov si môžete pozrieť v nasledujúcom videu.

VIDEO: Verejné váženie na turnaj Oktagon 28

OKTAGON 28 ONLINE: Pešta vs Pütz live dnes (sobota 25.9., 22:00)

Zdroj: oktagonmma.cz, youtube.com, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest