Oktagon 55 Stuttgart (23.3.) – program zápasov, karta, výsledky, live prenos

Turnaj Oktagon 55 Stuttgart sa uskutočnil 23. marca 2024 a v Nemecku sa predstavilo sa na ňom niekoľko slovenských zápasníkov. V našom článku nájdete výsledky zápasov, ako dopadli tie najzaujímavejšie zápasy a kde si pozriete záznam z turnaja.

Oktagon 55 Stuttgart

Turnaj Oktagon 55 Stuttgart bol druhým tohtoročným podujatím organizácie Oktagon MMA v Nemecku. V tomto meste sa organizácia ale predstavila poprvýkrát.

Už sme si zvykli, že sa podujatia sa konajú aj mimo územia SR a ČR, ale vďaka Oktagon livestream ste mohli turnaje sledovať z pohodlia domova. Všetky zápasy na turnaji vám prinesla zdarma internetová TV Tipsport!

Oktagon MMA 23.3.

Oktagon 55 program

Nemeckí fanúšikovia v Stuttgarte, si mohli vychutnať Oktagon 55 program, na ktorom sa predstavili hlavne nemeckí zápasníci. Oktagon MMA kalendár má v pláne aj niekoľko ďalších turnajov mimo Česka a Slovenska a v Nemecku pripravuje veľkolepú show.

V hlavnom zápase na turnaji Oktagon 55, sa predstavili Christian Jungwirth a Robo Pukač, ktorý chcel odčiniť prehru z ich prvého súboja.

Hlavná karta bola obohatená aj o zápasy ťažšej váhovej kategórie, ako napríklad v poloťažkej váhe, kde sa proti sebe postavili Alexander Poppeck vs Jeremy Kimball.

Po troch rokoch sa do MMA zápasu vratila Lucia Szabová, ktorej súperka bolA poľská zápasníčka Róza Gumienna.

Na karte sme videli ešte jedného slovenského zástupcu a bol ním Karol Ryšavý. Ten sa postavil zoči-voči zatiaľ neporazenému nemeckému fighterovi Arijanovi Topallajovi.

Česko na podujatí zastupovali Zdeněk Polívka a Jakub Bahník.

Oktagon 55 karta 🥊

Pozrite si zloženie zápasovej karty, kde nájdete výsledky zápasov po ich skočení!

OKTAGON 55 FIGHT CARD
 HLAVNÁ KARTA
Welterweight Christian Jungwirth – Robert Pukač Rozhodnutie 5.kolo
Light Heavyweight Alexander Poppeck – Jeremy Kimball TKO 1. kolo
Welterweight Máté Kertész – Niklas Stolze Submisia 2. kolo
Middleweight Jaime Cordero – Dominic Schober Rozhodnutie 3.kolo
Heavyweight Ruben Wolf – Sebastian Herzberg TKO 1.kolo
Lightweight Karol Ryšavý – Arijan Topallaj KO 1. kolo
PRELIMS
Lightweight Jakub Bahník – Wahid Najand Rozhodnutie 3. kolo
Light Heavyweight Jorick Montagnac – Sebastian Heil Rozhodnutie 3. kolo
Featherweight Michael Deiga-Scheck – Nikolaos Serbezis KO 1. kolo
Bantamweight Lucia Szabová – Róza Gumienna Submisia 3. kolo
Catchweight Ion Taburceanu – Nenad Avramovič TKO 2. kolo
FREE PRELIMS
Strawweight Jacinta Austin – Karolina Wójcik Rozhodnutie 3. kolo

Oktagon 55 výsledky

Výsledky Oktagon 55 nájdete v našej fight card, ktorú po skončení aktualizujeme.

Galavečer sa začne s free prelims zápasom o 18:00, ktorý môžete tradične sledovať zadarmo.

Oktagon 55 live

Ak ste chceli sledovať turnaj Oktagon 55 live, mali ste na výber z viacerých možností, ako si ho pozrieť z pohodlia domova.

Oktagon live si viete pozrieť v TV, cez kvalitný platený PPV prenos alebo zadarmo vďaka live streamu od stávkovej kancelárie.

Záleží na vás, ktorú možnosť si vyberiete pre sledovanie tohto zaujímavého podujatia.

Oktagon 55 live stream

Turnaj Oktagon 55 live stream odvysielala internetová televízia TV Tipsport. Pre sledovanie stačilo urobiť jednoduchú registráciu do stávkovej kancelárie Tipsport a mali ste automaticky prístup k sledovaniu ich televízie na 7 dní zadarmo.

Okrem sledovania získavate vstupný bonus 20 € na prvé stávky, s ktorými vyhrávate za peniaze od Tipsportu.

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Oktagon online zadarmo na TV Tipsport

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste sa.
  2. Zvoľte sekciu „LIVE“ a v ponuke športov vyberte „BOJOVÉ ŠPORTY“.
  3. Spustite zápas, ktorý chcete sledovať kliknutím na „STREAM“.

TV Tipsport live stream online player

Oktagon 55 naživo PPV

Turnaj Oktagon 55 PPV ponúkal sledovanie turnaja s vysokou kvalitou streamovania. Oficiálny Pay-Per-View ste si mohli kúpiť za poplatok 12,99€ na stránke oktagon.tv.

Podujatie Oktagon online ste mohli vidieť aj cez populárnu streamovaciu službu DAZN live, ktorá bola v tomto prípade zameraná predovšetkým na fanúšikov mimo Česka a Slovenska.

Najefektívnejším spôsobom sledovania Oktagonu je prostredníctvom televízie. Celý turnaj bol k dispozícii na televíznej stanici Premier Sport 4, avšak pre túto možnosť bolo potrebné zakúpiť si špeciálny balíček.

Oktagon bary live prenos

Sledovanie turnaja Oktagon 55 live prenos, ste mohli vo vybraných Oktagon baroch, umiestnených v rôznych mestách v Čechách a na Slovensku.

Pre zoznam barov navštívte oficiálnu webovú stránku oktagonmma.com.

Oktagon 55 lístky

Pre tých, ktorí mali záujem vidieť Oktagon 55 naživo v hľadisku, bolo možné si zakúpiť lístky na webovej stránke ticket-onlineshop.com.

Vstupenky sa pohybovali v cenách od 29€, ktoré boli najlacnejšími lístkami, a za vstupenku VIP ALL IN ste zaplatili 899€.

Oktagon 55 Stuttgart live stream zdarma na TV Tipsport

Oktagon 55 video záznam

Na oficiálnom YouTube kanáli, si po 7 dňoch po skončení turnaja, môžete pozrieť zápasy Oktagon 55 video záznam.

Pre tých, ktorí nemohli vidieť turnaj v priamom prenose, je toto adekvátna náhrada.

Oktagon 55 zadarmo

Celé podujatie Oktagon 55 sa dá sledovať zadarmo. Stávková kancelária Tipsport, vám umožnila sledovať zápasy MMA na TV Tipsport zdarma po prihlásení alebo registrácii.

Prvý zápas z fight card označený ako Free prelims, bol dostupný zadarmo na Oktagon YouTube kanáli.

Oktagon 55 váženie

Oficiálne váženie pred Oktagon 55 bol tradičnou súčasťou príprav na turnaj a fanúšikovia mali možnosť sledovať ho cez live stream, na oficiálnom YouTube kanáli Oktagon MMA.

Jungwirth vs Pukač Oktagon 55

Zápas Jungwirth vs Pukač 2 na Oktagone 55, bol odvetným súbojom, po ktorom slovenský fighter dva roky túžil. Prvý súboj bol jednoznačne v réžii nemeckého zápasníka, ktorý vyhral TKO.

Zápas Pukačovi vôbec nesadol jeho frustrácia vyvrcholila tým, že do tretieho kola nenastúpil. V päťkolovej bitke nakoniec vyhral nemecký zápasník, ktorý porazil Pukača na body.

VIDEO: Promo zápasu Jungwith vs Pukač 2

MMA Oktagon 55 Karol Ryšavý – Arijan Topallaj

Karol Ryšavý je skúsený fighter, pre ktorého bol zápas na Oktagon 55 jeho štrnástym vystúpením. Jeho bilancia pred zápasom bola 13 výhier, z ktorých knokautoval súperov 7-krát a 4 zápasy vyhral na submisiu.

Zápas mu vôbec nevyšiel, keď ho nemecký fighter Arijan Topallaj, knokautoval hneď v 1. kole. Nemec doposiaľ nepozná chuť prehry a v 6 zápasoch ukončil súperov v 1. kole.

Oktagon 55 Lucia Szabová – Róza Gumienna

Po troch rokoch sa vrátila do MMA zápasu Lucia Szabová, ktorá na Oktagone 55 čelila poľskej fighterke Róže Gumiennej.

Gumienna je jednou z najlepších európskych bojovníčok v postoji. Do MMA prešla v roku 2019 a vyhrala 5 zápasov, z toho 4-krát pred limitom.

Lucia je v Oktagone neporazená a ukázala to aj v tomto zápase, keď v poslednom kole donútila súperku vzdať  tento súboj.

Oktagon MMA kurzy

Oktagon MMA kurzy nájdete skoro u všetkých stávkových kanceláriách, ale Oktagon live na TV Tipsport zadarmo ponúka len jedna spoločnosť, ktorou je Tipsport.

Zaregistrujte sa v Tipsporte a využite príležitosť tipnúť si s fantastickým bonusom 20 eur na prvé stávky celkom zadarmo.

Oktagon 55 dnes

Všetky informácie o turnaji Oktagon 55 dnes a všetky novinky o organizácii, sa môžete dozvedieť z prvej ruky, na oficiálnej stránke a sociálnych sieťach.

Zdroj: oktagonmma.com, youtube.com, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest