Fabriq MMA 3 Trnava – program, karta, výsledky, live stream zadarmo. Turnaj s novým dátumom!

Fabriq MMA 3 Trnava s novým dátumom a miestom! Turnaj je ďalším skvelým večerom organizácie pod vedením Attilu Végha a uskutoční sa 2. septembra 2023 v Trnave. V článku nájdete všetky dôležité informácie o turnaji ako program, fight card, výsledky, kurzy a kde sledovať Fabrig live.

Fabriq MMA 3 Trnava

Turnaj Fabriq MMA 3 Trnava priláka fanúšikov zápasmi domácej a zahraničnej scény a hlavné mesto po Oktagone MMA 42 opäť zažije vzrušujúcu zápasovú atmosféru.

Pôvodne sa mal turnaj konať v Bratislave 3. júna, ale pre technické komplikácie sa turnaju presúva do Trnavy a s novým dátumom!

Fabriq 3 Trnava

Fabriq MMA Trnava

Na turnaji Fabriq MMA 3 Trnava nás čaká veľká porcia skvelých duelov, v akcii uvidíme aj Partika Rytmusa Vrbovskeho ako uvádzača zápasov a Rytmusov zápas sa uskutoční na FNC 4.

Pozrite si nižšie všetky dôležité informácie o tomto evente.

🛑FABRIQ MMA 3
Dátum a čas: 2. 9. 2023, 18:00h
Miesto: Športová hala v Trnave
Hlavný zápas: Radovan Úškrt – ?
Live stream: Fortuna TV
PPV: Oktagon TV

Fabriq Trnava program

Galavečer Fabriq Trnava už má svoj program, ktorý Attila Végh a ďalší organizátori pripravia aj tento raz fantastickú kartu, ktorá sľubuje zaujímavú show. Naživo predvedie svoj výkon legenda UFC Eric Spicely, uvidíme fantastického borca Magomeda Kadimagomedova a domácu hviezdu Rada Úškrta.

Chýbať nebudú ani obrovský slovenský talent Tomáš Cigánik, Michal Plesník a mnohé ďalšie zvučné mená.

FABRIQ MMA 3 KARTA 🥊

Fabriq MMA 3 karta momentálne nie je známa. Akonáhle bude karta predstavená, nájdete ju v tomto článku.

Fabriq MMA výsledky

Výsledky Fabriq MMA 3 nájdete v stávkovej kancelárii Fortuna, ktorá je hlavným partnerom organizácie. Okrem sledovania zápasov na Fortuna TV a kurzových stávok, tu nájdete aj priehľadný výsledkový servis.

Ako dopadli zápasy nájdete aj v našej zápasovej karte.

Fabriq 3 live

Predstavíme vám možnosti ako sledovať Fabriq MMA live. Prvá z nich je sledovanie všetkých zápasov turnaja cez live stream Fortuna TV, alebo môžete využiť prenos cez oficiálny PPV stream.

Fabriq MMA 3 live stream Fortuna TV

Stávková spoločnosť je hlavným partnerom organizácie a najlepšia možnosť ako sledovať Fabriq live je práve cez Fortuna TV. Podmienkami pre sledovanie je registrácia do Fortuny, mať uzatvorenú aspoň jednu stávku za 7 dní a kladný zostatok na účte.

SPUSTIŤ FORTUNA TV ▷

Návod ako pozerať Fabriq zadarmo

  1. V hornej časti webu kliknite na sekciu „Športový servis“
  2. Následne kliknite na „FORTUNA TV“
  3. Vyberte si zápas a sledujte LIVE

Okrem sledovania zápasov zadarmo live, berte fantastický bonus 30 eur bez rizika, ktorý Fortuna ponúka novým registrovaným hráčom.

Fabriq MMA 3 PPV online

Organizácia Oktagon je partnerom Fabriq MMA a PPV je ďalšia z možností ako sledovať turnaj v Bratislave online. Live stream cez Oktagon TV je veľmi kvalitný a v ponuke máte 2 možnosti predplatného.

Môžete si vybrať Basic predplatné (5,99€), alebo Premium. Rozdiel je, že pri Premium variante sledujete zápasy nerušene bez videoreklamy.

TIP ❱ Čo je to fackovaná, Slap fight ›

Fabriq MMA 3 lístky

Lístky na turnaj Fabriq MMA  je možné kúpiť online v predpredaji na ticketportal.sk. Nájdete tu vstupenky za priaznivé ceny, až po VIP lístky.

Najlacnejšie vstupenky na Fabriq Trnava stoja 14 EUR.

Ako sledovať bojové športy naživo

Fabrig MMA 3 kurzy

Najlepšie Fabrig MMA 3 kurzy nájdete na Fortune Fortuna, kde je k dizpozicii aj kurzová ponuka na jednotlivé zápasy.

V ponuke nie sú len kurzy a livestream Fortuna TV, ale máte skvelú príležitosť získať fantastický bonus 30€ na prvé stávky bez rizika.

CHCEM BONUS 30 EUR BEZ RIZIKA ▷

Fabriq MMA info

Najviac info o Fabriq MMA nájdete na oficiálnom webe a sociálnych sieťach organizácie.

Zdroj: oktagonmma.cz, instagram.com, ticketportal.sk, fabriqmma.eu

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest