Fabriq MMA live – sledujte zápasy online a cez live stream v mobile zadarmo!

Fabriq MMA je v našich končinách ďalšou bojovou organizáciou, ktorú môžete sledovať live naživo. Pozrite si všetky možnosti, ako pozerať zápasy Fabriq MMA live – online v mobile a zadarmo. Prvé podujatie novej organizácie prebehne 5. novembra v Trnave! 

SLEDUJTE FABRIQ MMA ZADARMO ▷

Fabriq MMA live

Zaujíma ťa úplne nová bojová organizácia Fabriq MMA? Chceš si užiť zápasy skúsených bojovníkov, ale aj mladých talentov, ktoré o veľkej kariére zatiaľ snívajú?

V našom článku nižšie sa dozvieš, kde je možné sledovať prenosy z podujatí Fabriq MMA live!

Kde sledovať Fabriq MMA?

Fabriq MMA live stream zadarmo

Najlepšou možnosťou ako sledovať Fabriq MMA live je stream zadarmo, ktorý ponúka stávková kancelária Fortuna, prostredníctvom svojej Fortuna TV. Tá je exkluzívnym partnerom tejto MMA organizácie.

Na jednotlivé zápasy je vypísaná bohatá kurzová ponuka, takže okrem pozerania napínavých duelov si môžete aj staviť na výsledky či spôsob ukončenia zápasu.

Ako spustiť live stream na Fortune

  1. Zaregistrujte sa a prihláste do svojho účtu
  2. V hornej časti webu kliknite na sekciu „Športový servis“
  3. Následne kliknite na „FORTUNA TV“
  4. Vyberte si zápas a sledujte LIVE

SPUSTIŤ FORTUNA TV ▷

Okrem sledovania zápasov zadarmo môžete využiť aj atraktívny bonus 30 eur bez rizika, ktorý stávková kancelária ponúka novým hráčom.

Fabriq MMA live stream na Fortuna TV

Fabriq MMA PPV

Fabriq MMA môžete sledovať podobne ako RFA live alebo oktagon live stream cez tzv. pay per view (PPV). Toto vysielanie nájdete na stránke oktagon.tv a za živý prenos zaplatíte sumou 9,99€.

Fabriq MMA Oktagon TV

Na Oktagon TV môžete sledovať nielen prenosy, ktoré prináša Oktagon MMA kalendár, ale po novom tam nájdete aj priame prenosy dcérskej organizácie Fabriq mma.

Tá má za cieľ vychovať nových kvalitných bojovníkov aj pre samotný Oktagon a vyhľadávať talenty z množstva amatérskych MMA fighterov.

Fabriq MMA online v mobile

Online v mobile môžete Fabriq MMA sledovať zadarmo – vďaka mobilnej aplikácii stávkovej kancelárie Fortuna, ktorá je dostupná na Android aj Apple.

A taktiež aj vďaka už vyššie spomínanému webu oktagon.tv, kde môžete Fabriq MMA sledovať cez svoj prehliadač alebo prostredníctvom mobilnej aplikácii Oktagon MMA, ktorú nájdete vo svojich mobilných internetových obchodoch.

Fabriq MMA live v TV

Aktuálne sa nevie o žiadnom TV programe, ktorý by vysielal podujatia Fabriq MMA live. Podobne ako je to pri Fight Night Challenge live či RFA alebo ďalších bojových organizáciách, tak vysielanie zápasov sa realizuje cez PPV streamy alebo prostredníctvom stávkových kancelárii.

Fabriq MMA video

Video zo zápasov, ale aj rozhovory a zábery zo zákulisia Fabriq MMA môžete sledovať na oficiálnom YouTube kanáli tejto organizácie. Nájdete tam vyjadrenia fighterov, zostrihy zo zápasov či tlačových konferencií.

Fabriq MMA program

Program organizácie Fabriq MMA sa naplno rozbehne 5. novembra v Mestskej športovej hale v Trnave. Tento večer sa v klietke objavia mená ako Karol Ryšavý či Gábor Boráros, ale taktiež raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský, no tentokrát v úlohe moderátora zápasov.

Za organizáciou stojí Attila Végh, ktorý má víziu dať šancu mladým talentovaným bojovníkom sa ukázať medzi skúsenými borcami, a postupne sa prepracovať k atraktívnejším zápasom a podujatiam.

Fabriq MMA 5.11. fight card

Pozrite si v zozname nižšie, aké zápasy nás čakajú na Fabriq MMA Trnava, 5.11.. Fight card (zápasnícka karta) sa postupne menila kvôli zraneniam niektorých bojovníkov.

V zápasoch hlavnej karty sa predstavia profesionálny zápasníci, v prelims a early prelims uvidíme amatérske zápasy.

Fabriq MMA Trnava Fight Card

HLAVNÁ KARTA
Ľahká váha Karol Ryšavý – Kirill Medvedovski LIVE
Catchweight (82 kg) Gábor Boráros – Robert Oganesyan LIVE
Perová váha Roman Paulus – Magomed Kadimagomedov LIVE
Welterova váha Denis Farkaš – Denis Gondžala LIVE
Stredná váha Branislav Zuzák – Nikola Zlatev LIVE
Welterová váha Daniel Hromek – Piotr Golon LIVE
Ľahká váha Tomáš Cigánik – Tiep Cai Xuan LIVE
PRELIMS KARTA
Welterová váha Filip Linek – Michal Garaj LIVE
Poloťažká váha Samuel Karas – Sven Dolezal LIVE
Welterová váha Lukáš Eliáś – Adrián Ľaš LIVE
EARLY PRELIMS KARTA
Bantamová váha Samir Smaali – Marek Košťak LIVE
Ľahká váha Samuel Sido – Pavol Bíroš LIVE
Bantamová váha Bernadet Ďuranová – Alexandra Stašáková LIVE

Fabriq MMA info

Všetky potrebné info o organizácii Fabriq MMA sa dozviete aj na jej oficiálnych stránkach a sociálnych sieťach.

Zdroj: oktagonmma.cz, instagram.com, youtubecom, facebook.com

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest