Fabriq MMA live – PPV stream online a live stream v mobile zadarmo!

Turnaje Fabriq MMA live môžete sledovať pomocou viacerých spôsobov. Pozrite si všetky možnosti, ako si pozrieť zápasy Fabriq MMA online cez PPV či cez live stream v mobile zadarmo. 

FABRIQ MMA ZADARMO ▷

Fabriq MMA live

Chcete sledovať turnaje organizácie Fabriq MMA live? V tomto článku sa dozviete, ako sledovať zápasy Fabriq MMA online na internete, či cez live stream v mobile zadarmo, podobne ako Oktagon live.

Najbližší turnaj môžete sledovať 2. septembra v Trnave.

Fabriq 3 livestream na Fortuna TV zadarmo

Kde sledovať Fabriq MMA

Fabriq MMA live stream zadarmo

Najlepšiu možnosť, ako sledovať Fabriq MMA live stream zadarmo, ktorý ponúka stávková kancelária Fortuna prostredníctvom svojej Fortuna TV. Tá je exkluzívnym partnerom tejto MMA organizácie.

Na jednotlivé zápasy je vypísaná bohatá kurzová ponuka, takže okrem pozerania napínavých duelov si môžete aj staviť na výsledky či spôsob ukončenia zápasu.

SPUSTIŤ FORTUNA TV ▷

Ako spustiť live stream na Fortune

  1. Zaregistrujte sa a prihláste do svojho účtu
  2. V hornej časti webu kliknite na sekciu „Športový servis“
  3. Následne kliknite na „FORTUNA TV“
  4. Vyberte si zápas a sledujte LIVE

Okrem sledovania zápasov zadarmo môžete využiť aj atraktívny bonus 50 eur bez rizika, ktorý stávková kancelária ponúka novým hráčom.

Fabriq MMA PPV

Fabriq MMA môžete sledovať podobne ako RFA live alebo oktagon live stream cez tzv. pay per view (PPV). Toto vysielanie nájdete na stránke oktagon.tv a za živý prenos na jeden turnaj stojí 11,99€.

Fabriq MMA Oktagon TV

Na Oktagon TV môžete sledovať nielen prenosy, ktoré prináša Oktagon MMA kalendár, ale po novom tam nájdete aj priame prenosy dcérskej organizácie Fabriq mma.

Tá má za cieľ vychovať nových kvalitných bojovníkov aj pre samotný Oktagon a vyhľadávať talenty z množstva amatérskych MMA fighterov.

Fabriq MMA online v mobile

Online v mobile môžete Fabriq MMA sledovať zadarmo – vďaka mobilnej aplikácii stávkovej kancelárie Fortuna, ktorá je dostupná na Android aj Apple.

A taktiež aj vďaka už vyššie spomínanému webu oktagon.tv, kde môžete Fabriq MMA sledovať cez svoj prehliadač alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie Oktagon MMA, ktorú nájdete vo svojich mobilných internetových obchodoch.

Fabriq MMA naživo v TV

Aktuálne sa nevie o žiadnom TV programe, ktorý by vysielal podujatia Fabriq MMA naživo. Podobne ako je to pri Fight Night Challenge live či RFA alebo ďalších bojových organizáciách, tak vysielanie zápasov sa realizuje cez PPV streamy alebo prostredníctvom stávkových kancelárii.

Fabriq MMA video

Video zo zápasov, ale aj rozhovory a zábery zo zákulisia Fabriq MMA môžete sledovať na oficiálnom YouTube kanáli tejto organizácie. Nájdete tam vyjadrenia fighterov, zostrihy zo zápasov či tlačových konferencií.

Fabriq MMA program

Program organizácie Fabriq MMA pokračuje 2. septembra v Mestskej športovej hale v Trnave. Tento večer sa v klietke objavia zaujímavé mená a amatérsky fighteri si môžu vybojovať zmluvu v Oktagon MMA.

Za organizáciou stojí Attila Végh, ktorý má víziu dať šancu mladým talentovaným bojovníkom sa ukázať medzi skúsenými borcami, a postupne sa prepracovať k atraktívnejším zápasom a podujatiam.

Fabriq MMA info

Všetky potrebné info o organizácii Fabriq MMA sa dozviete aj na jej oficiálnych stránkach a sociálnych sieťach.

Zdroj: oktagonmma.cz, instagram.com, youtubecom, facebook.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest