Fabriq MMA live – PPV stream online a live stream v mobile zadarmo!

Turnaje Fabriq MMA live môžete sledovať pomocou platenej internetovej služby. Pozrite si možnosti, ako si pozrieť zápasy Fabriq MMA online cez PPV či cez live stream v mobile, PC, alebo tablete. 

Fabriq MMA live stream

Chcete sledovať turnaje organizácie Fabriq MMA live stream? V tomto článku sa dozviete, ako sledovať zápasy MMA organizácie online na internete, či cez live stream v mobile zadarmo, podobne ako Oktagon live.

Najbližší turnaj môžete sledovať 15. júna 2024 v Nových Zámkoch.

Kde sledovať Fabriq MMA

Fabriq MMA live stream

Najbližší turnaj Fabriq MMA live stream, ktorý sa uskutoční v Nitre, môžete sledovať cez internetové vysielanie JOJ Play.

Táto služba, ponúka novú príležitosť sledovania všetkého obsahu TV JOJ a taktiež športového kanálu JOJ Šport, kde možete sledovať hokej, lyžovanie live a ďalšie zaujímavé športové prenosy.

Fabriq MMA PPV

Fabriq MMA môžete sledovať podobne ako RFA live alebo oktagon live stream cez tzv. pay per view (PPV). V tomto prípade celkom nejde o PPV, ale za službu JOJ Play sa platí mesačný poplatok

Cena služby JOJ Play stojí 5,99€ mesačne.

Fabriq MMA Oktagon TV

Na Oktagon TV môžete sledovať nielen prenosy, ktoré prináša Oktagon MMA kalendár, ale aj záznam s predchádzajúcich turnajov Fabriq MMA.

Tá má za cieľ vychovať nových kvalitných bojovníkov aj pre samotný Oktagon a vyhľadávať talenty z množstva amatérskych MMA fighterov.

Fabriq MMA online v mobile

Online v mobile môžete Fabriq MMA sledovať zadarmo – vďaka mobilnej aplikácii JOJ Play, ktorá odvysiela turnaj v Nitre.

Aplikácia JOJ Play je dostupná pre smart zariadenia s operačnými systémami Android, ako aj iOS.

Fabriq MMA naživo v TV

Aktuálne, žiadny TV program nevysiela podujatia Fabriq MMA naživo. Podobne ako je to pri Fight Night Challenge live či RFA alebo ďalších bojových organizáciách, tak vysielanie zápasov sa realizuje cez platenú službu.

Fabriq MMA video zadarmo

Video zo zápasov, ale aj rozhovory, pozápasovú tlačovku a zábery zo zákulisia Fabriq MMA zadarmo, môžete sledovať na oficiálnom YouTube kanáli tejto organizácie.

Nájdete tam vyjadrenia fighterov, zostrihy zo zápasov či tlačových konferencií.

Fabriq MMA program

Program organizácie Fabriq MMA pokračuje 20. januára 2024 v Mestskej športovej hale v Nitre. Tento večer sa v klietke objavia zaujímavé mená a amatérsky fighteri sa môžu dostať do povedomia ľudí, ktorí sledujú MMA.

Organizácia zatiaľ nepredstavila ďalšie turnaje v tomto roku 2024, ale program budeme postupne aktualizovať!

Za organizáciou stojí Attila Végh, ktorý má víziu dať šancu mladým talentovaným bojovníkom sa ukázať medzi skúsenými borcami, a postupne sa prepracovať k atraktívnejším zápasom a podujatiam.

Fabriq MMA info

Všetky potrebné info o organizácii Fabriq MMA sa dozviete aj na jej oficiálnych stránkach a sociálnych sieťach.

Zdroj: oktagonmma.cz, instagram.com, youtubecom, facebook.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest