Fabriq MMA 2 Nitra – info, karta, kurzy, program, výsledky, live stream

Fabriq MMA 2 Nitra je druhým turnajom organizácie, pod vedením Attilu Végha a uskutoční sa 25.2. 2023 v Nitre. V článku nájdete všetky dôležité informácie o turnaji ako program, fight card, výsledky, kurzy a kde sledovať Fabrig live.

Fabriq MMA 2 Nitra

Druhým turnajom organizácie bude Fabriq MMA 2 Nitra a tešiť sa môžeme na zaujímavé, kvalitné zápasy profesionálov, ako aj amatérskych fighterov, ktorí sa chcú predstaviť v čo najlepšom svetle.

Fabriq MMA 25. 2. 2023

Fabriq Nitra

Na turnaji Fabriq Nitra zatiaľ nebol predstavený hlavný zápas večera, ale čoskoro sa verejnosť dozvie mená oboch bojovníkov, vieme ako a kde sledovať fantastické zápasy.

🛑FABRIQ MMA 2
Hlavný zápas: Zatiaľ neznámy
Dátum a čas: 25. 2. 2023, 18:00h
Miesto: ?, Nitra
Livestream: Fortuna TV
PPV: Oktagon TV

Fabriq MMA 2 Fight card

Fabriq MMA 2 Fight card nebola ešte zverejnená. S určitosťou budú chcieť nadviazať na úspešný premiérový galavečer Fabriq Trnava, kde sme mohli vidieť zaujímavé napínavé zápasy a zvučné mená v Česko Slovenskom MMA.

Vidieť v akcii sme mohli Karola Ryšavého, Gábora Borárosa, Roman Paulusa, Magomeda Kadimagomedova a dalších kvalitných zápasníkov. Veríme že aj v Nitre sa budú tvrdé údery dvíhať fanúšikov zo stoličiek, či už osobne v hľadisku, alebo cez live stream Fortuna TV,  alebo Oktagon TV.

FABRIQ MMA 2 KARTA 🥊

Zápasová Fabriq MMA 2 karta zatiaľ nebola predstavená. Ako náhle budeme vedieť mená zápasníkov, kartu pridáme a aktualizujeme!

Fabriq MMA Nitra program zápasov

Program zápasov Fabriq MMA Nitra zatiaľ nie je známy, ale môžeme vychádzať z predošlého turnaja, kde sme videli free prelims a prelims fighty, ktoré boli amatérskymi zápasmi.

Veríme, že aj tento raz bude na programe okolo 13 fantastických zápasov čo je úctyhodná porcia súbojov v klietke a zaćat by mal cca o 18:00h.

Fabriq MMA 2 výsledky

Všetky Fabriq MMA 2 výsledky budeme aktualizovať v priebehu turnaja a nájdete ich na našej zápasovej karte.

Výsledky Fabriq 2 môžete nájsť na stávkovej kancelárii Fortuna, ktorá je hlavným partnerom organizácie.

Okrem sledovania zápasov na Fortuna TV a kurzových stávok nájdete na webe aj priehľadný výsledkový servis.

Fabriq MMA live

Existujú možnosti ako sledovať Fabriq MMA live. Jedna z nich je sledovanie všetkých zápasov turnaja cez livestream Fortuna TV, alebo rovnako ako oktagon live stream cez PPV (Pay-Per-View)

Fabriq live stream Fortuna TV

Stávková spoločnosť je hlavným partnerom organizácie a tak je najlepšia možnosť ako sledovať Fabriq live je na Fortuna TV.

Podmienkami pre sledovanie je registrácia do Fortuny, mať uzatvorenú aspoň jednu stávku za 7 dní a kladný zostatok na účte.

SPUSTIŤ FORTUNA TV ▷

Návod ako pozerať Fabriq zadarmo

  1. V hornej časti webu kliknite na sekciu „Športový servis“
  2. Následne kliknite na „FORTUNA TV“
  3. Vyberte si zápas a sledujte LIVE

Okrem sledovania zápasov zadarmo live, môžete získať atraktívny bonus 30 eur bez rizika, stávkový bonus 50 eur a 50 spinov, ktoré Fortuna ponúka novým registrovaným hráčom.

Fabriq MMA 2 PPV online

Oktagon je partnerom organizácie a Fabriq MMA 2 PPV je jedna z možností ako sledovať turnaj v Nitre online. Livestream cez Oktagon TV je veľmi kvalitný a z ponuky máte z dvoch variant predplatného.

Môžete si vybrať Basic predplatného (5,99€), alebo Premium. Rozdiel je, že pri Premium variante sledujete zápasy nerušene bez videoreklamy.

Fabriq MMA 2 lístky

Lístky na Fabriq MMA 2 by ste mohli kúpiť online v predpredaji na ticketportal.sk. Pravdepodobne budú aj na tomto turnaji rozdelené do kategórii, od tých najlacnejších, až po VIP vstupenky.

Najlacnejší lístok by mohol byť v predaji okolo 19€ a najdrahšie VIP lístky cca 200 EUR za osobu.

❗Vstupenky zatiaľ ešte nie sú v ponuke.

Ako sledovať bojové športy naživo

Fabrig MMA 2 kurzy

Fabrig MMA 2 kurzy vám prinesie stávková kancelária Fortuna, kde nájdete najlepšiu kurzovú ponuku na jednotlivé zápasy.

Okrem kurzov a livestream Fortuna TV, máte skvelú príležitosť získať fantastický bonus 50€ na prvé stávky bez rizika+50€ stávkový bonus+50 spinov do Fortuna casino zadarmo.

CHCEM NAJLEPŠÍ BONUS ▷

Fabriq mma info

Najviac info o Fabriq MMA nájdete na oficiálnom webe a sociálnych sieťach organizácie.

Zdroj: oktagonmma.cz, instagram.com, ticketportal.sk, facebook.com

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest