Tour de France live – TV prenosy, TdF live cez internet a online prenos zdarma!

Tour de France live sa aj v roku 2024 dá sledovať nielen v televízii, ale aj online cez internet. Najslávnejšie cyklistické preteky majú množstvo fanúšikov po celom svete, a tak sa nemusíte obávať, žeby vám niektorá etapa ušla. Sledujte TdF naživo pohodlne odkiaľkoľvek!

Tour de France live

Tour de France live je už dlhoročne jednou z najsledovanejších športových udalostí na svete. Uvedomujú si to aj televízie, a preto program TdF ponúka na svojich kanáloch veľké množstvo z nich.

Cyklistika Tour de France naživo na TV Tipsport

Túto cyklistickú lahôdku si však môžete pozrieť aj na rôznych internetových streamoch, alebo v mobilných aplikáciách. V našom článku nižšie nájdete prehľad všetkých možností.

TdF live

vlajka FR Tour de France 2024

Najväčšie etapové cyklistické podujatie na svete – Tour de France 2024 sa tento rok uskutoční v termíne od 1. do 23. júla. Na záver pretekov čaká cyklistov tradičný dojazd v Paríži a celá trasa TdF 2024 meria 3404 kilometrov.

Víťazstvo z roku 2022 obhajuje dánsky jazdec Jonas Vingegaard. Aj Peter Sagan program tieto preteky obsahuje a fanúšikovia cyklistiky ho tento rok na Tour uvidia naposledy.

Tour de France online

Tour de France online zadarmo vysiela TV Tipsport. Návod, ako sledovať prenos na stránkach stávkovej kancelárie odkiaľkoľvek na svete, nájdete nižšie.

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Postup, ako sledovať TdF na TV Tipsport

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste do účtu
  2. Kliknite na sekciu „LIVE“ a z ponuky športov vyberte „CYKLISTIKA“
  3. Zvoľte preteky, ktoré chcete sledovať a kliknite na „STREAM“

Live stream pretekov môžete sledovať 7 dní od registrácie úplne zadarmo. Nezabudnite taktiež využiť vstupný bonus 20 € na prvé stávky.

Cyklistika Tour de France naživo na TV Tipsport

Priamy prenos Tour de France v TV

Priamy prenos Tour de France v TV na Slovensku tradične vysiela športový kanál RTVS šport live. K dispozícii je aj rozsiahle spravodajstvo z Tour a internetový prenos cez web rtvs.sk, no funkčný len na území Slovenska.

Rovnako tak je to zvykom aj v Česku, kde TdF 2024 ponúka ČT sport live. Tento kanál má taktiež k dispozícii internetový prenos na webe ceskatelevize.cz, ale geograficky obmedzený na územie ČR.

Samozrejme, vynechať nemôžeme ani Eurosport live, ktorý je partnerom týchto legendárnych cyklo pretekov. Všetky spomínané televízie ponúknu aj bohatý sprievodný program a odborný komentár k podujatiu.

TdF live stream

TdF live stream je možné pozerať aj cez web eurosport.com či mobilnú aplikáciu Eurosportu. Pustiť si tu môžete kedykoľvek aj archív vysielania.

Tento stream nie je na rozdiel od iných geograficky obmedzený, a tak ho môžete sledovať nech ste kdekoľvek za poplatok cca 5,40 eur mesačne.

Tour de France live stream free eurosport

Dnes neexistuje žiadna možnosť ako sledovať Tour de France live stream free cez eurosport. Tento kanál, ako oficiálny partner podujatia, ponúka len platené vysielanie cez internet, ako sme spomínali vyššie.

Aplikácia Tour de France

Preteky Tour de France môžete sledovať naozaj kdekoľvek a kedykoľvek. Oficiálna mobilná aplikácia Tour de France vám ponúka množstvo skvelých možností.

Aplikácia okrem iného obsahuje video sekciu, kde si viete pozrieť všetky dôležité momenty z TdF online na mobile.

Toto všetko a ešte omnoho viac nájdete, keď si stiahnete online aplikáciu Tour de France, ktorá je dostupná na Google Play a AppStore.

TIP ❱ Kalendár UCI World Tour dnes ›

Peter Sagan na Tour de France naživo

Peter Sagan aj tento rok štartuje na Tour de France naživo a vy si jeho výkony môžete pozrieť vďaka všetkým vyššie spomínaným možnostiam.

Sagan dnes bude usilovať o zisk ôsmeho zeleného dresu na TdF pre víťaza bodovacej súťaže, aj keď pravdou je, že k favoritom už nepatrí. Naposledy sa z neho tešil v roku 2019. Je to pritom jeho posledná Tour v kariére, keďže po tejto sezóne sa s profi pelotónom lúči.

Tour de France výsledky

Dôležité štatistiky, výsledky každej etapy, ale aj celkové poradie pretekárov nájdete na stránke flashscore.sk. Využiť môžete aj ich mobilnú aplikáciu dostupnú pre Android aj Apple s aktualizovanými info v reálnom čase.

Tour de France video a novinky

Priebežné výsledky a najnovšie aktuality z Tour de France vrátane zaujímavých videí si môžete skontrolovať na oficiálnych kanáloch podujatia.

Tour de France program etáp

Program všetkých etáp, ktoré budete môcť sledovať na tohtoročnom Tour de France, cez televíziu, PC, notebook, tablet či mobil, kdekoľvek na svete. Tour štartuje tento rok 1. júla a prvé dve etapy sa pôjdu na území Španielska.

TdF 2023 ETAPY
Dátum # Trasa
1.7. 1. Bilbao > Bilbao (182 km), kopcovitá
2.7. 2. Vitoria-Gasteiz > San Sebastián (209 km), kopcovitá
3.7. 3. Amorebieta-Etxano > Bayonne (185 km), rovinatá
4.7. 4. Dax > Nogaro (182 km), rovinatá
5.7. 5. Pau > Laruns (165 km), horská
6.7. 6. Tarbes > Cauterets-Cambasque (145 km), horská
7.7. 7. Mont-de-Marsan > Bordeaux (170 km), rovinatá
8.7. 8. Libourne > Limoges (201 km), kopcovitá
9.7. 9. Saint-Léonard-de-Noblat > Puy de Dôme (184 km), horská
10.7. Voľný deň
11.7. 10. Vulcania > Issoire (167 km), kopcovitá
12.7. 11. Clermont-Ferrand > Moulins (180 km), rovinatá
13.7. 12. Roanne > Belleville-en-Beaujolais (169 km), kopcovitá
14.7. 13. Châtillon-sur-Chalaronne > Grand Colombier (138 km), horská
15.7. 14. Annemasse > Morzine Les Portes du Soleil (152 km), horská
16.7. 15. Les Gets Les Portes du Soleil > Saint-Gervais Mont Blanc (180 km), horská
17.7. Voľný deň
18.7. 16. Passy > Combloux (22 km), časovka
19.7. 17. Saint-Gervais Mont Blanc > Courchevel (166 km), horská
20.7. 18. Moûtiers > Bourg-en-Bresse (186 km), kopcovitá
21.7. 19. Moirans-en-Montagne > Poligny (173 km), rovinatá
22.7. 20. Belfort > Le Markstein Fellering (133 km), horská
23.7. 21. Saint-Quentin-en-Yvelines > Paříž Champs-Élysées (115 km), rovinatá

Zdroj: wikipedia, letour.fr, zive.sk, eurosport.cz, flashscore.sk, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest