Oktagon 50 Ostrava (9.12.) – program, video, karta, výsledky

Oktagon 50 Ostrava sa uskutočnil 9. decembra a priniesol hneď dva titulové súboje. Pozrite si, aké sú výsledky, sledujte video z tlačových konferencií či váženia, a čítajte všetky podstatné informácie. 

Oktagon 50 Ostrava

Turnaj Oktagon 50 Ostrava bol predposledným podujatím Oktagon MMA kalendára v tomto roku a zápasová karta nás rozhodne nenudila, pričom hlavným duelom bol Paradeiser vs. Buchinger 2.

Oktagon Ostrava 2023

Oktagon program dnes Ostrava

V sobotu sa uskutočnil Oktagon v Ostrave Aréna, ktorý bol veľmi očakávaný fanúšikmi bojových športov a priniesol im veľa nezabudnuteľných momentov.

Veľkým lákadlom bola titulová bitka o opasok vo featherweight medzi Losene Keita vs Niko Samsonidse. Prvý z nich sa stal šampiónom v divízii.

V tento večer sme spoznali aj kráľa ľahkej váhy, pričom o titul zabojovali Ivan Buchinger vs Ronald Paradeiser. Tento súboj bol odvetným zápasom z Oktagonu 21 a v 3. kole ho na TKO ovládol Paradeiser.

Na karte sa predstavili aj ďalší kvalitní borci a Oktagon livestream priniesol zaujímavú porciu zápasov.

Oktagon MMA 50 karta 🥊

Zápasovú Oktagon MMA 50 Ostrava kartu si môžete s kompletnými výsledkami pozrieť nižšie.

OKTAGON 50 FIGHT CARD
💥 TITULOVÉ ZÁPASY
Featherweight Losene Keita – Niko Samsonidse K.O. v 2. kole
Lightweight Ronald Paradeiser – Ivan Buchinger TKO v 3. kole
HLAVNÁ KARTA
Featherweight Vladimír Lengál – Samuel Bark Na body
Middleweight Matěj Peňáz – Ole Magnor K.O. v 1. kole
Lightweight Jan Široký – Stefano Catacoli Na body
PRELIMS
Light Heavyweight Rafael Xavier – Dan Vinni TKO v 2. kole
Lightweight Matěj Kuzník – Ebrahim Hosseinpour Na body
Welterweight Maté Kertész – Ammari Diedrick Na body
Catchweight Ondřej Raška – Michal Kotalík K.O. v 2. kole
Welterrweight Marek Bartl – James Lewis zrušený
FREE PRELIMS
Featherweight Michal Konrád – Marco Novák TKO v 2. kole

Paradeiser vs. Buchinger 2 Oktagon MMA

Zápasníci Paradeiser vs. Buchinger 2 sa opäť stretávajú o titul v Oktagon MMA. Buchinger sa po zranení vrátil fantasticky, keď v dvoch posledných zápasoch svojich súperov ukončil a ukázal svoje skúsenosti a vynikajúce zápasnícke zručnosti.

Dvojnásobný vyzývateľ o titul Rony Paradeiser je skúsený bojovník a má svojmu súperovi čo oplácať. Rolandova forma je v posledných zápasoch úchvatná, v posledných štyroch zápasoch troch súperov predčasne ukončil.

V prvom zápase Ivan Buchinger Paradeisera na submisiu v 1 kole. Pozrite si video z ich prvého vzájomného zápasu.

VIDEO: Buchinger vs. Paradeiser Oktagon 21

Keita vs Samsonidse Oktagon 50

V sobotu večer sa na turnaji Oktagon 50 uskutoční súboj dvojice bojovníkov Keita vs Samsonidse o titul šampióna vo featherweight. Belgický zápasník Keita si prichádza vziať podľa jeho slov to, čo je jeho a je to opasok šampióna.

Keita sa zranil v zápase proti Sanikidzovi na Oktagone 45 a bol to pre neho smutný moment, pretože sa mu naskytla šanca dokázať svoje schopnosti. Cieľ Black Panthera je stať sa právoplatným dvojitým šampiónom.

Niko Samsonidse je najväčší nemecký talent s čiernym pásom v brazílskom jiu-jitsu. Tento titulový zápas je pre neho životnou šanci v organizácii Oktagon. Nemecký fighter má úžasnú formu, má 9 ukončení a z toho 8 hneď v 1. kole.

Niko sa v roku 2021 po 6 výhrach v rade zranil a po takmer dvojročnej pauze zapríčinenej zdravotnými ťažkosťami, sa konečne objavil v klietke na podujatí Oktagon 42 a teraz zabojuje aj o titul.

Oktagon 50 výsledky

Výsledky Oktagon 50 Ostrava, nájdete v našej fight card tabuľke vyššie, ktorú aktualizujeme po zápasoch.

Pre ďalšie informácie o turnaji a organizácii MMA môžete navštíviť webovú stránku www.oktagonmma.com. Tam nájdete nielen výsledky, ale aj ďalšie informácie o tomto podujatí.

VIDEO: Oktagon 50 promo

Oktagon 50 live

Turnaj Oktagon 50 live odvysiela televízna stanica Premier Sport 4 extra, ktorá ponúka platené vysielanie živého prenosu.

Pre sledovanie je potrebné, aby diváci zakúpili prístup k živému vysielaniu (400 kč v deň turnaja) a ocenia ho tí fanúšikovia, ktorí sú ochotní si priplatiť za kvalitné športové vysielanie.

Ďalším z riešení je online prenos prostredníctvom stránky Oktagon TV, kde si diváci môžu taktiež kúpiť platený PPV.

Najvýhodnejšou voľbou je však sledovať turnaj Oktagon live na TV Tipsport v živom prenose a úplne zadarmo.

Oktagon 50 live na Tipsporte

Oktagon 50 online na Tipsport TV

Turnaj Oktagon 50 online Ostrava je možné sledovať online cez priamy prenos na internetovej televízii TV Tipsport. Stávková spoločnosť ponúka divákom možnosť sledovať všetky zápasy večera, prostredníctvom svojej televíznej platformy.

Registrovaní užívatelia môžu sledovať živý prenos turnaja na svojich mobilných zariadeniach, alebo počítačoch. Tipsport odmení nových klientov zaujímavým bonusom vo výške 20 eur na prvé stávky bez vkladu.

🛑 Oktagon 50 je na Tipsporte k dispozícii vo svojej celej dĺžke a máte možnosť sledovať všetky zápasy.

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Oktagon 50 live stream zadarmo

Sledujte zápasy Oktagonu 50 live stream zadarmo.

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste sa.
  2. Zvoľte sekciu „LIVE“ a v ponuke športov vyberte „BOJOVÉ ŠPORTY“.
  3. Spustite zápas, ktorý chcete sledovať kliknutím na „STREAM“.

Oktagon online je 7 dní od registrácie dostupný úplne zadarmo. Odporúčame využiť vstupný bonus 20 € na prvé stávky.

Oktagontv live PPV

Turnaj Oktagon live možno sledovať naživo cez oficiálnu platenú službu PPV (Pay-Per-View) na stránke OKTAGON.TV.

Fanúšikovia organizácie majú príležitosť stať členmi Oktagon.TV CLUB a získať tak prístup k exkluzívnym výhodám, ako možnosť sledovať zápasy už 3 dni po skončení podujatia.

Okrem oficiálneho PPV je živý prenos dostupný aj cez platformu DAZN, ktorá je určená najmä divákom mimo Česka a Slovenska.

Oktagon TV cena

Oficiálny Oktagon TV je priamo spojený s platbou za prenos (PPV). Cena prenosu z Ostravy je momentálne nastavená v predpredaji na 12,99€, no v deň podujatia sa môže zvýšiť.

Preto organizátori odporúčajú fanúšikom zakúpiť si prístup čo najskôr a vyhnúť sa potenciálnemu navýšeniu ceny.

Kto nemá záujem platiť toľko, mal by zvážiť sledovanie zápasov cez živý prenos TV Tipsportu, ktorý je dostupný aktívnym hráčom bezplatne.

Oktagon 50 zadarmo

Prvý zápas z galavečera Oktagon 50 zadarmo, je k dispozícii na oficiálnom YouTube kanáli organizácie. Tento otvárací súboj, označený ako „Free prelims“, poskytne fanúšikom možnosť vidieť naživo časť podujatia bezplatne.

Pred samotným hlavným programom sa oplatí sledovať štúdio Round Zero, kde diváci získajú užitočné informácie a novinky týkajúce sa jednotlivých zápasov večera.

Oktagon 50 lístky Ostrava

Chcete zažiť atmosféru Oktagon Ostrava naživo? Neváhajte si kúpiť lístky na fantastický predposledný turnaj roka na stránke ticketportal.cz.

Najlacnejšie vstupenky sa predávajú od 499KČ, najdrahšie lístky sú v predaji za 12 450KČ. Na turnaji sa predstavia špičkoví domáci aj svetový bojovníci čo sa oplatí vidieť.

TIP ❱ Kde sledovať MMA naživo ›

Oktagon 50 video záznam

Organizácia Oktagon 50 umožňuje fanúšikom prístup k video záznamu zo svojich podujatí na oficiálnom YouTube kanáli.

Avšak, záznamy sú sprístupnené až po siedmych dňoch od ich konania. Tí ktorí si zakúpili prístup na turnaj cez Oktagon PPV, majú možnosť sledovať si celý priebeh podujatia ešte týždeň po ukončení.

Oktagon 50 MMA kurzy

Sledujte zápasy Oktagon MMA a vyhrávajte so stávkovou kanceláriou Tipsport. Tá je generálny partner organizácie a prináša tie najlepšie podmienky a kurzy na tipovanie.

Nechajte sa inšpirovať a využite výhody, ktoré vám Tipsport ponúka. Najlepšou z nich je registračný bonus zdarma.

Registrujte sa ešte dnes a berte bonus 20 EUR zadarmo na prvé stávky ihneď.

AKTUÁLNA KURZOVÁ PONUKA ⇒

Oktagon 50 oficiálne váženie

Oktagon 50 oficiálne váženie sa uskutoční v piatok 8.12. a odvysiela ho platforma YouTube.

Pred turnajom je váženie zaujímavá príležitosť pre divákov, vidieť zápasníkov z blízka a sledovať ich emócie pred súbojom.

Váženie a prvé staredowny sú dôležitou súčasťou prípravy pred zápasom. Tieto momenty zvyšujú očakávania a napätie medzi súpermi.

Oktagon MMA 50 Tipsport výkon večera

Na turnaji Oktagon MMA 50 Ostrava dostane finančnú odmenu za výkon večera zápasník, ktorý najviac svojim zápasom upútal pozornosť divákov, rozhodcov i vedenie organizácie Oktagon MMA.

Potešení môžu byť aj novo registrovaní hráči, pretože tí dostanú od Tipsportu vstupný bonus 20 EUR a to celkom zadarmo!

Oktagon MMA dnes

Organizácia Oktagon poskytuje fanúšikom webové stránky a aj sociálne siete na ktorých sa dozviete aktuálne dianie v MMA.

Informácie o organizácii Oktagon nájdete na oficiálnych komunikačných kanáloch.

Zdroj: oktagonmma.com, youtube.com, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest