Oktagon 53 Oberhausen (10.2.) – program zápasov, karta, výsledky

Turnaj Oktagon 53 Oberhausen, sa uskutočnil 10. februára 2024 a zápasová karta sľubuje zaujímavé MMA súboje. V našom článku si môžete prečítať výsledky a všetky dôležité info.

Oktagon 53 Oberhausen

Turnaj Oktagon 53 Oberhausen, bol druhým tohtoročným podujatím organizácie Oktagon MMA. V tomto nemeckom meste sa už jeden turnaj konal, a organizátori pripravili ešte napínavejšie zápasy.

Oktagon 10.2.

Oktagon 53 program

Najbližší Oktagon 53 program potešil fanúšikov MMA, pretože aj keď sa turnaj konal v Nemecku, na karte figurovali známe mená. Oktagon MMA kalendár má naplánovaných aj niekoľko ďalších turnajov mimo Česko a Slovensko.

Práve tu sme videli prvú obhajobu titulu v ženskej slamovej váhe, medzi neporazenou nemeckou šampiónkou Katharinou Dalisdou, ktorú vyzve Eva Dourthe z Francúzska.

Natiahnuť sedemzápasovú šnúru výhier chcel na turnaji český fighter Miroslav Brož, ktorý čelil anglickému zápasníkovi Tomovi Crosbymu.

Martin Zawada je bojovník so skúsenosťami z UFC a tie potreboval proti pätke strednej váhy Hojatovi Khajevandovi. Nemecký súboj vyzerá byť veľmi zaujímavý.

Na karte sme videli ešte mená ako Jan Malach, Jaroslav Pokorný, Jan Fajk, či mladá krv Jakub Batfalský. Zo slovenských zápasníkov uvidíme v akcii len Tomáša Votavu.

Oktagon 53 karta 🥊

Kompletné výsledky fight card na Oktagone 53. 

OKTAGON 53 FIGHT CARD
💥 HLAVNÝ ZÁPAS
Strawweight Katharina Dalisda – Eva Dourthe Na body 5. kolo
HLAVNÁ KARTA
Welterweight Islam Dulatov – Ioannis Palaiologos TKO 1. kolo
Welterweight Miroslav Brož – Tom Crosby Na body 3. kolo
Middleweight Hojat Khajevand – David Zawada Submisia 3. kolo
Welterweight Cihad Akipa – Ivica Trušček Submisia 2. kolo
PRELIMS
Catchweight Jan Malach – Gokhan Aksu TKO 2. kolo
Featherweight Jaroslav Pokorný – Gjoni Palokaj Na body 3. kolo
Welterweight Endrit Brajshori – Jan Fajk Submisia 2. kolo
Welterweight Emir Can Al – Tomáš Votava TKO 1. kolo
FREE PRELIMS
Featherweight Sami Zarabi – Jakub Batfalský Na body 3. kolo

Oktagon 53 výsledky

Aktualizované Oktagon 53 výsledky, nájdete v našej fight card vyššie, už od ukončeného prvého zápasu.

Galavečer sa začne free prelims zápasom od 18:00h, ktorý môžete tradične sledovať zadarmo.

Dalisda vs Dourthe Oktagon 53

Odvetný zápas v ženskej strawweight váhe, je aj súbojom o titul medzi Katharinou Dalisdou a vyzývateľkou je Eva Dourthe.

Dalisda obhajuje prvýkrát svoj opasok a viac ako dva roky nevie, aké je to prehrať zápas. Táto obdivuhodná šnúra víťazstiev, ju pasuje do úlohy jasnej favoritky.

Jej súperka Dourthe má čo svojej súperke oplácať, v roku 2021 prehrala s nemeckou šampiónkou. V Oktagone je to jej druhý zápas a môže sa v ňom stať držiteľkou opasku.

Oktagon 53 Brož vs Crosby

Miroslav Brož sa hlási po zranení opäť do akcie a proti nemu bude v klietke stáť Tom Crosby. Českého zápasníka netreba nijako predstavovať, každý kto videl jeho súboje vie, že je to majster prestrelok, do ktorých sa rád bezhlavo púšťa.

Jeho súper je anglický zápasník a bronzový majster Európy v MMA z roku 2016, držiteľ hnedého pásu v BJJ. Tieto informácie napovedajú, že to nebude žiadny striker, ale skúsený grappler.

Malach – Aksu Oktagon 53

Král severu Jan Malach, sa chystá na svoj 30-ty zápas v MMA a tento bude proti Gokhanovi Aksu, šampiónovi v dvoch rakúskych organizáciách

Pre českého fightera je to veľká výzva, ale do zápasu vstupuje so skúsenosťami, ktoré v Oktagone nazbieral v siedmich súbojoch. Jeho turecký súper má bilanciu 17 zápasov, 10 výhier, 6 prehier a 1 remíza.

Momentálne drží šnúru troch víťazstiev v rade, všetky pred limitom a v jednom titulovom ukončil súpera za 41 sekúnd.

Oktagon 53 live

Turnaj Oktagon 53 live, si môžete pozrieť z pohodlia domova a pre sledovanie máte na výber z viacerých možností.

Oktagon live si viete pozrieť v TV, cez kvalitný platený PPV prenos alebo zadarmo vďaka live streamu od stávkovej kancelárie.

Je len na vás, akú možnosť si pre priamy prenos zvolíte.

Oktagon 53 live stream

Všetky zápasy Oktagon 53 live stream, odvysiela internetová televízia TV Tipsport. Stačí sa len zaregistrovať do stávkovej kancelárie Tipsport a máte automaticky prístup k sledovaniu ich televízie na 7 dní zadarmo.

K tomu získavate vstupný bonus 20 € na prvé stávky, s ktorými vyhrávate za peniaze od Tipsportu.

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Oktagon online zadarmo na TV Tipsport

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste sa.
  2. Zvoľte sekciu „LIVE“ a v ponuke športov vyberte „BOJOVÉ ŠPORTY“.
  3. Spustite zápas, ktorý chcete sledovať kliknutím na „STREAM“.

Oktagon 53 live stream

 

Oktagon 53 naživo PPV

Za poplatok 12,99€ si na stránke oktagon.tv, zakúpite oficiálny Oktagon 53 PPV prenos, s ktorým sledujete turnaj naživo.

Oktagon online si viete pozrieť aj cez známu streamovaciu službu DAZN live. Tá je určená predovšetkým fanúšikom mimo Česka a Slovenska.

Najpohodlnejším spôsobom, pre sledovanie Oktagonu je, samozrejme, v TV. Celý turnaj je dostupný na televíznej stanici Premier Sport 4, ale táto možnosť, si vyžaduje zakúpenie špeciálneho balíčku Oktagonu.

Oktagon bary live prenos

Sledovať Oktagon 53 live prenos, môžete v určených Oktagon baroch, ktoré nájdete vo viacerých mestách v Čechách a na Slovensku.

Zoznam barov nájdete na oficiálnej stránke oktagonmma.com.

Oktagon 53 lístky

Ak by ste chceli vidieť Oktagon 53 osobne v hľadisku, tak lístky na turnaj si zakúpite na stránke ticket-onlineshop.com.

Cena vstupeniek sa začína na 29 eurách a ak preferujte sedadlo rovno pri oktagone, tak si pripravte 900€ za jednu vstupenku.

Oktagon 53 video záznam

Video záznam Oktagon 53 Oberhausen, bude k dispozícii na YouTube kanáli organizácie 7 dní po jeho skončení.

Ak ste nevideli turnaj v priamom prenose, jeho záznam je adekvátnou náhradou a je zadarmo.

Oktagon 53 zadarmo

Oktagon 53 zadarmo je možné sledovať, ak si tipnete na zápasy v stávkovej kancelárii Tipsport. Tá vás za vaše vsadené tikety odmení, prístupom k internetovej televízii zdarma.

Takto môžete sledovať celý turnaj zadarmo. Prvý zápas z fight card označený ako Free prelims, je dostupný zadarmo na Oktagon YouTube kanáli.

Oktagon 53 váženie

Oficiálne váženie Oktagonu 53, sa tradične koná deň pred turnajom a jeho live stream môžete sledovať na oficiálnom YouTube Oktagon MMA.

Oktagon 53 MMA kurzy

Tipnite si na Oktagon 53 MMA a najlepšie kurzy nájdete v stávkovej kancelárii Tipsport. Okrem tipovania, máte prístup k sledovaniu Oktagon live na TV Tipsport zadarmo, a vďaka prepracovanej aplikácii aj na mobile.

Ak sa zaregistrujete v Tipsporte, máte jedinečnú príležitosť využiť fantastický bonus 20 eur na prvé stávky celkom zadarmo.

Oktagon 53 dnes

Aktuálne informácie o turnaji Oktagon 53 dnes a všetky novinky z organizácie, sa môžete dozvedieť z prvej ruky, na oficiálnej stránke a sociálnych sieťach.

Zdroj: oktagonmma.com, youtube.com, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest