RFA 4 Košice (8.10. 2022) – program, karta, konečné výsledky

RFA 4 bol ďalším číslovaným turnajom tejto organizácie a konal sa o. októbra v Košiciach. Dôležité informácie o evente Real Fight Arena 4, program, konečné výsledky aktualizované počas turnaja a kde ste mohli sledovať naživo zdarma nájdete v článku.

RFA KOŠICE LIVE ▷

RFA 4 Košice (8.10.2022)

Metropola východného Slovenska bola 8. 10. 2022 pre fanúšikov MMA stredobodom pozornosti, pretože sa tu konal fantastický turnaj. Aj vy ste mohli byť pri tom či už v hľadisku, alebo ste si vychutnali super fighty cez livestream TV Tipsport.

RFA 4 Košice boli domovom organizácie RFA, kde sa konal skvelý galavečer so zaujímavými zápasmi.

Real Fight Arena pokračovala v trende, videli sme zápasy v MMA a v Real Fight čo znamená postojárske zápasy s upravenými pravidlami.

RFA 4 Program, výsledky, fight card

Na RFA 4 sme videli aj tento raz kvalitné zápasy a nie len v MMA, ale v stand up s upravenými pravidlami nazvanými Real Fight.

Fight card s konečnými výsledkami ste našli na našom webe 7sport.sk.

RFA 4 zápasová karta

ZÁPASOVÁ KARTA
Heavyweight (120,2 kg) Kamil Minda (POL) – Tomáš Možný (SVK) TKO 2. kolo
Real Fight (do 81 kg) Joilton Lutterbach (BRA) – Sebastian Fabšo (SVK) Na body 3. kolo
Welterweight (do 77,1 kg) Chris Astley (GBR) – Jozef Wittner (SVK) KO 1. kolo
Real Fight (do 70 kg) Peter Štanga (SVK) – Jacob Mikula (SVK) KO 3. kolo
Middleweight (83,9 kg) Nenad Avramovič (SRB) – David Hošek (CZE) Na body 3. kolo
Heavyweight (120,2 kg) Zsolt Balla (ROU) – Yevhenii Orlov (UKR) TKO 1. kolo
Welterweight (do 77,1 kg) Zarko Golubovic (SRB) – István Véres (HUN) Submisia 1. kolo
Lightweight (70,3 kg) Jakub Batfalský (CZE) – Samuel Daňko (SVK) TKO 2. kolo
Flyweight (756,7 kg) Kamila Šimková (CZE) – Beáta Juhasz (HUN) Na body 3. kolo
Bantamweight (61,2 kg) Roman Savenchuk (UKR) – Dominik Toporcer (SVK) Submisia 1. kolo
Featherweight (65,8 kg) Petr Stríž (CZE) – Jakub Barna (SVK) Submisia 2. kolo

 Real Fight Arena 4

Kedy a kde sa uskutoční RFA 4

Turnaj RFA 4 sa uskutoční v Košiciach 8. októbra 2022 o 19:00h. Najlepší event sa bude konať v multifunkčnej hale Steel Aréne a celé Slovensko – Česko bude vzhliadať na metropolu východu.

Steel Aréna je najmodernejšou multifunkčnou halou na Slovensku, ktorá sa vznikla rekonštrukciu Zimného štadióna Ladislava Trojáka. Bola otvorená 24. februára 2006 a má kapacitu 8347 miest na sedenie.

V Košickej hale sa už dva krát konali MS v hokeji (2011, 2019).

RFA 4 – novinky

RFA má za sebou úspešné turnaje akými boli RFA Warm Up, alebo veľké otváracie podujatie RFA Grand Opening a aj galavečer RFA 3 ponúkol top zápasy so svetovou MMA hviezdou.

V Košiciach Real Fight Arena zo svojho nastoleného trendu nepoľaví a na RFA 4 uvidíme skutočnú legendu československého MMA. V hlavnom zápase sa mali predstaviť Petr Monster Kníže, ktorý šokoval prestupom z Oktagon MMA a slovenská welterová jednotka Jozef Wittner.

Kníže si zranil zápästie a jeho štart na RFA v Košiciach nebude možný, no nakoniec na karte uvidíme Jozefa, ktorého súperom bude Angličan Astley.

Po šiestich rokoch sa pred domáce tribúny vráti slovenský obor a prvý Slovák v Glory Kickboxing Tomáš Možný, ktorý si to v hlavnom zápase rozdá s poľským figterom známym z Oktagonu MMA Kamilom Mindom.

V Košiciach uvidíme aj Nenada Avramoviča, ktorý ako sa dobre pamätáte, v prvom kole ukončil profesorskou gilotínou Milana Ďatelinku na Grand Openingu.

Kde sledovať RFA 4 live

Chceli by ste sledovať RFA live? Informácie o možnostiach ako sledovať RFA 4 live, sa dočítate nižšie a vyberte si ten najlepší spôsob pre sledovanie.

Je len na vás, ktorá z možnosti vám bude najviac vyhovovať a možno pri vašej voľbe zohrá úlohu aj ponúkaný bonus 20 eur od Tipsportu, ktorý by ste mali využiť.

RFA online na TV Tipsport

Najlepšou a najjednoduchšou alternatívou na sledovanie RFA online, je pre slovenských a českých fanúšikov online prenos stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá vysielala celý turnaj na svojej TV Tipsport.

Ako sledovať TV Tipsport zadarmo

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste do účtu
  2. Kliknite na sekciu „LIVE“ a z ponuky športov vyberte „BOJOVÉ ŠPORTY“
  3. Zvoľte zápas, ktorý chcete sledovať a kliknite na „STREAM“

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Live stream zápasov môžete sledovať 7 dní od registrácie úplne zadarmo. Nezabudnite taktiež využiť vstupný bonus 20 € na prvé stávky.

RFA 4 PPV

RFA 4 je možné sledovať veľmi jednoducho, zakúpením tzv. Pay-Per-View (PPV). Live prenos si môžete zakúpiť na stránke realsport.tv. Cena za PPV je 9,90 eur.

Ak máte záujem si kúpiť PPV tak si jednoducho vytvoríte účet a po overení môžete zrealizovať platbu kartami (Visa, Mastercard), alebo pomocou Google Pay resp. Apple Pay.

RFA video záznam na VOYO

RFA video záznam bude k dispozícii aj na VOYO, známej česko-slovenskej internetovej platforme. VOYO live ponúka mnohé športové prenosy, pričom podujatia RFA nebudú výnimkou.

RFA 8.10. Košice lístky

Na event RFA 4 ktoré sa bude konať 8. 10. 2022 v Košiciach, si môžete zakúpiť lístky už teraz na stránke predpredaj.sk.

RFA 4 Petr Monster Kníže vs Jozef Wittner zrušený

Na RFA 4 sa mal predstaviť bojovník, ktorého netreba predstavovať. Je to legenda česko-slovenskej MMA scény a v posledných zápasoch bojoval o titul v Oktagone. Petr Monster Kníže je aj napriek svojmu veku absolútnym ťahákom a miláčikom publika, ktorého bezpodmienečne pre svoje bojovné srdce, kvalitu, skúsenosťami príjmu aj v Real Fight Arene.

Jozef Wittner je síce o 16 rokov mladší od Monstera, ale to nezaručuje úspech a víťazstvo. Jozef je úžasný bojovník na zemi, čo by chcel dokázať aj proti legende. Favoritom v tomto zápase by mal byt pre svoje skúsenosti Kníže, ale jeho súper je dravý a tvrdý bojovník.

🔴 Bohužiaľ pre zranenie zápästia, nemôže Kníže do zápasu s Wittnerom nastúpiť!

RFA 4 Tomáš Možný

Tomáš Možný je slovenský kickboxer známy zo zápasením v Glory Kickboxing. Slovenský Gigant sa už predstavil na turnaji Warm Up, kde porazil Michala Reissingera TKO v 1. kole, teraz by sa mal predstaviť aj v zápase na turnaji RFA 4.

Košický rodák si vo svete urobil skvelé meno a dokonca pomáhal s prípravou na fight bývalému šampiónovi UFC Cyrilovi Ganemu.

Ako sledovať bojové športy naživo

RFA 8.10. kurzy

Staviť si zápasy RFA 8.10., ktoré bude už štvrtým číslovaným turnajom si môžete aj s bonusom 20 EUR zadarmo v Tipsporte. Stávková kancelária Tipsport je aj jedným z hlavných partnerov organizácie Real Fight Arena.

Zdroje: rfarena.sk, predpredaj.sk, ticketportal.cz, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest