RFA 3 Ostrava (23.7. 2022) – program, karta, výsledky!

RFA 3 bolo v poradí tretie podujatie organizácie Real Fight Arena a konalo sa bude 23.7. v Ostrave. Organizátori priniesli najlepšie zápasy domácich a zahraničných fighterov. Dôležité informácie o evente Real Fight Arena 3, ako program, live výsledky počas turnaja a kde ste ho mohli sledovať nájdete v článku.

RFA OSTRAVA LIVE ▷

RFA 3 Ostrava (23.7.2022)

RFA 3 Ostrava bol aj tento raz nadupaný galavačer organizácie RFA, na ktorom sa predstavili v skutku svetoví bojovníci. Videli sme niekoľko zaujímavých zápasov v MMA, v boxe a v Real Fight čo znamená postojárske zápasy s upravenými pravidlami.

 Real Fight Arena 3

Kedy a kde sa uskutočnil RFA 3

RFA 3  sa uskutočnil 23. júla o 18:30 v Ostrave. Podujatie sa konalo na zimnom štadióne Poruba RT Torax Arena, ktorý má kapacitu 5000 divákov.

Aj vy ste mohli byť pri tom a to priamo na štadióne, kde ste mohli zažiť nezabudnuteľný zážitok, alebo ste si vychutnali turnaj cez kvalitný livestream.

RFA 3 Program, výsledky, fight card

Na RFA 3 sme videli kvalitné zápasy a nie len v MMA, ale v stand up s upravenými pravidlami nazvanými Real Fight. Okrem týchto fightov sa v programe objavil aj jeden boxerský duel.

RFA 3 zápasová karta

HLAVNÁ KARTA
Light heavyweight (do 102,1kg) MMA Vojtěch Garba (CZE) – Gioran Reljić (CRO) Na body,  3. kolo
Real Fight (do 75kg) Leo Brichta (CZE) – Vítězslav Rajnoch (CZE) TKO, 1. kolo
Middleweight (do 83,9kg) MMA Nenad Avramović (SRB) – David Hošek (CZE) zrušené
Real Fight (do 81kg) Jakub Benko (SVK) – Pavel Šach (CZE) Na body, 3. kolo
Real Fight (do 80kg) Róbert Rácz (SVK) – Lukáš Tvrdý (CZE) Na body, 3. kolo
Real Fight (do 70,3kg) Adam Stránik (CZE) – Joilton Lutterbach (BRA) TKO, 2. kolo
Light heavyweight (do 102,1kg) MMA Czubak Jacek (POL) – Jozef Jaloviar (SVK) TKO, 1. kolo
PRELIMS KARTA
Real Fight (75kg) Dávid Dvořáček (CZE) – Igor Daniš (SVK) Na body, 3. kolo
Light heavyweight (do 102,1kg) MMA Marek Kvasnica (SVK) – Adam Herajn (CZE) Na body, 3. kolo
Featherweight (do 65,8kg) MMA Michal Mokrý (SVK) – Michal Hořejší (CZE) zrušené
Real Boxing (do 77kg) Aleksandre Gogoladze (GRU) – Martin Prázdný (CZE) Na body, 3. kolo
Lightweight (do 70,3kg) MMA Josef Štummer (CZE) – Bartosz Rewera (POL) Na body, 3. kolo
Heavyweight (do 120,2kg) MMA Roland Rak (SVK) – Boris Glezgo (CZE) TKO, 1. kolo

RFA 3 – novinky

RFA má za sebou úspešne turnaje akými boli RFA Warm Up, alebo veľké otváracie podujatie RFA Grand Opening. Aj tretí event ponúkol top zápasy a tešiť sa mohli na skutočnú svetovú MMA hviezdu.

Do Ostravy zavítal chorvátsky MMA fighter so skúsenosťami v UFC Goran Reljić, ktorý dokázal v roku 2015 poraziť aj legendárneho Attilu Végha. Na galavečeri sa predstavil aj Leo Brichta, ktorý sa predstavil na úplne prvom turnaji novovzniknutej organizácie.

Konkurenčný boj zasiahol aj československé MMA a práve v rovnakom dátume Real Fight Arena 3, sa uskutočnil na pražskej Štvanici Oktagon 34.

Kde sledovať RFA 3 live

Chceli ste sledovať RFA live? Informácie o dostupných možnostiach, ako sledovať zaujímavé zápasy tejto organizácie nájdete nižšie.

Je len na vás, ktorá z možnosti vám najviac vyhovovala a možno pri voľbe zavážil aj ponúkaný bonus 20 eur od Tipsportu.

RFA online na TV Tipsport

Najlepšou alternatívou na sledovanie RFA online pre slovenských a českých fanúšikov, bol online prenos stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá vysielala celý turnaj na svojej TV Tipsport.

Ako sledovať TV Tipsport zadarmo

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste do účtu
  2. Kliknite na sekciu „LIVE“ a z ponuky športov vyberte „BOJOVÉ ŠPORTY“
  3. Zvoľte zápas, ktorý chcete sledovať a kliknite na „STREAM“

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Live stream zápasov môžete sledovať 7 dní od registrácie úplne zadarmo. Nezabudnite taktiež využiť vstupný bonus 20 € na prvé stávky.

RFA 3 live stream na TV Tipsport

RFA 3 PPV

RFA 3 bolo možné sledovať  aj pomocou tzv. pay-per-view (PPV). Prenos ste si mohli zakúpiť jednoducho na webe realsport.tv. Cena za PPV je 9,90 eur.

Pred zakúpením pay-per-view bolo potrebné vytvoriť účet a po overení ste mohli platbu zrealizovať platobnými kartami (Visa, Mastercard), alebo pomocou Google Pay resp. Apple Pay.

RFA video záznam na VOYO

RFA video záznam bude k dispozícii aj na VOYO, známej česko-slovenskej internetovej platforme. VOYO live ponúka mnohé športové prenosy, pričom podujatia RFA nebudú výnimkou.

RFA 23.7. Ostrava lístky

Na podujatie RFA 3, ktoré sa bude konalo 23.7. , ste mohli lístky zakúpiť online a to na stránkach predpredaj.sk alebo ticketportal.cz.

RFA 3 Vojtěch Garba – Goran Reljic

O hlavný zápas RFA 3 sa postarajali Vojtěch Garba a Goran Reljić.

Garba to mal z Frýdku-Místku do Ostravy veľmi blízko, ale víťazstvo bolo dosť ďaleko, pretože ho čakal najťažší zápas v doterajšej kariére. Český fighter sa ale nezlakol a svojho supera porazil na body.

Garba pred týmto fightom, posledný zápas absolvoval v roku 2019, kedy zápasil v maďarskom Gyori v Cage Fighting 7 a to je na zápasníka dlhá doba.

Goran Reljic je veľmi skúsený zápasník. Svoje skúsenosti zbieral v UFC, kde síce zo štyroch zápasov prehral tri, ale dostal sa do najlepšej organizácie na svete. Okrem iného sa stal KSW šampiónom v poloťažkej váhe a naposledy zápasil v ruskej ACA, kde vyhral posledné dva zápasy.

Chorvát je veľmi tvrdý zápasník, čo svedčí aj o jeho účastiach v boxe s holými rukami a porazil v KSW zápase Attilu Végha.

RFA 3 Brichta – Rajnoch

Na turnaji RFA 3 sa predstavil aj Leoš Brichta, ktorý prestúpil z konkurenčného Oktagon MMA práve do Real Fight Arena. Český fighter sa už víťazne predstavil v úvodnom Warm Up a teraz opať dokázal svojho súper poraziť TKO.

Jeho súperom bol Vítězslav Rajnoch, ktorý sa v posledných zápasoch angažoval viac v zahraničí. Naposledy bojoval v ruskej organizácii ACA, kde dva krát vyhral a raz prehral na KO.

Ako sledovať bojové športy naživo

RFA 23.7. kurzy

Staviť na kurzy zápasov RFA v rámci tretieho podujatia, ktoré sa uskutoční 23.7. v Ostrave, si môžete na Tipsporte. Stávková kancelária Tipsport je aj jedným z hlavných partnerov organizácie Real Fight Arena.

Zdroje: rfarena.sk, predpredaj.sk, ticketportal.cz, tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest